ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 21:18

Eskorta e Albin Kurtit aksidentohet në Tiranë, pa pasoja në njerëz (Detajet e ngjarjes)

Eskorta e Albin Kurtit aksidentohet në Tiranë, pa pasoja në njerëz (Detajet e ngjarjes)
TIRANË Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë në një aksident rrugor në Tiranë, pranë zonës së Qafë Kasharit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se makina e eskortës së Kurtit ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 21:32
TIRANË Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë në një aksident rrugor në Tiranë, pranë zonës së Qafë Kasharit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se makina e eskortës së Kurtit ...

FOTO/ Aksidentohet Albin Kurti, nuk pranon ambulancën (detaje)
mapo.al Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e ...
Mapo | 20-Oct-2019 21:37
mapo.al Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e ...

Aksidentohet në Rinas Albin Kurti, makina e tij përplaset me atë të policisë
Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti është përfshirë në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk ka pësuar lëndime. Mësohet se makina me të cilën po udhëtonte Kurti është përplasur me një nga automjetet e ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 21:34
Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti është përfshirë në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk ka pësuar lëndime. Mësohet se makina me të cilën po udhëtonte Kurti është përplasur me një nga automjetet e ...

Aksidentohet Albin Kurti, makina e tij përplaset me atë të policisë (FOTO)
Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti është përfshirë në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk ka pësuar lëndime.
Top Channel | 20-Oct-2019 21:24
Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti është përfshirë në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk ka pësuar lëndime.

Albin Kurti, përplaset me makinën e policisë në Tiranë (FOTO)
mapo.al Mbrëmjen e sotme kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është përfshirë në aksident me makinë, në rrugën e Rinasit. Burime për mediat thanë se makina në të cilën udhëtonte Kurti, është përplasur me një nga ...
Mapo | 20-Oct-2019 21:24
mapo.al Mbrëmjen e sotme kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është përfshirë në aksident me makinë, në rrugën e Rinasit. Burime për mediat thanë se makina në të cilën udhëtonte Kurti, është përplasur me një nga ...

Albin Kurti feston në Tiranë- Mbledh mbështetësit e Vetëvendosjes në Shqipëri
Kryetari i lëvizjes Vetëvendosja dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti ndodhet në Tiranë për të festuar fitoren ne zgjedhjet e 6 tetorit, ndërsa ne Prishtine vijojnë bisedimet me LDK-në për qeverinë e re.
Top Channel | 20-Oct-2019 20:54
Kryetari i lëvizjes Vetëvendosja dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti ndodhet në Tiranë për të festuar fitoren ne zgjedhjet e 6 tetorit, ndërsa ne Prishtine vijojnë bisedimet me LDK-në për qeverinë e re.

Detaje të reja/ Si ndodhi aksidenti i Albin Kurtit në hyrje të Tiranës
Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ...
Lapsi | 21-Oct-2019 00:03
Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ...

Albin Kurti në Tiranë, mesazhet që dha për Serbinë dhe LVV në Shqipëri
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...
Medial | 21-Oct-2019 00:19
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...

Aksidentohet vetura me të cilën po udhëtonte Albin Kurti në Tiranë – deklarohet Vetëvendosje
Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti, i cili këtë të diel ka vizituar Tiranën, është aksidentuar duke u kthyer në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë kthesës së aeroportit. Këtë e ka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 21:24
Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti, i cili këtë të diel ka vizituar Tiranën, është aksidentuar duke u kthyer në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë kthesës së aeroportit. Këtë e ka ...

Albin Kurti në Tiranë, mesazhet që dha për Serbinë dhe LVV në Shqipëri
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...
Arbresh | 21-Oct-2019 00:07
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...

Profesori universitar pas aksidentit: Albin Kurti duhet të ruhet, nëse i ndodhë diçka ka pasoja për vendin
Gjatë mbrëmjes së sotme vetura në të cilën gjendej lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti pati një aksident në Shqipëri dhe raportohet se nuk pati të lënduar. Profesori i Universitetit të Prishtinës, Rrahman ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 00:07
Gjatë mbrëmjes së sotme vetura në të cilën gjendej lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti pati një aksident në Shqipëri dhe raportohet se nuk pati të lënduar. Profesori i Universitetit të Prishtinës, Rrahman ...

Makina e Albin Kurtit përfshihet në një aksident në Shqipëri (FOTO)
Media në Shqipëri kanë raportuar për një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, pranë kthesës së aeroportit. Nga pamjet shihej një automjet tip “Volvo” që kishte goditur në anën e pasme një automjet policie. Automjeti ...
Ina-Online | 21-Oct-2019 00:03
Media në Shqipëri kanë raportuar për një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, pranë kthesës së aeroportit. Nga pamjet shihej një automjet tip “Volvo” që kishte goditur në anën e pasme një automjet policie. Automjeti ...

Kurti lë të hapur pjesëmarrjen e VV-së në zgjedhjet e ardhshme në Shqipëri
Tiranë, 20 tetor 2019 – Kryetari i Lëvizjes Vetëvendfosje, Albin Kurti, e ka lënë të hapur mundësinë e pjesëmarrjes së Qendrës së kësaj lëvizjeje në zgjedhjet e ardhshme parlamentare në Shqipëri. Kurti, i cili festoi në ...
Illyriapress | 20-Oct-2019 23:59
Tiranë, 20 tetor 2019 – Kryetari i Lëvizjes Vetëvendfosje, Albin Kurti, e ka lënë të hapur mundësinë e pjesëmarrjes së Qendrës së kësaj lëvizjeje në zgjedhjet e ardhshme parlamentare në Shqipëri. Kurti, i cili festoi në ...

Për herë të parë në histori! Albin Kurti feston në Tiranë, mbledh mbështetësit e Vetëvendosjes
Ashtu siç ishte njoftuar nga qendra e Vetëvendosjes në Tiranë, pasditen e kësaj të diele, Albin Kurti mbërriti në kryeqytet, në Kinema Millenium.
Top Channel | 20-Oct-2019 20:02
Ashtu siç ishte njoftuar nga qendra e Vetëvendosjes në Tiranë, pasditen e kësaj të diele, Albin Kurti mbërriti në kryeqytet, në Kinema Millenium.

Vetura me të cilën udhëtonte Albin Kurtit aksidentohet në Tiranë
Tiranë, 20 tetor 2019 – Vetura me të cilën po udhëtonte kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është përfshirë në një aksident të lehtë trafiku në periferi të Tiranës. Për fat të mirë, Kurti dhe bashkudhëtarët e ...
Illyriapress | 20-Oct-2019 23:59
Tiranë, 20 tetor 2019 – Vetura me të cilën po udhëtonte kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është përfshirë në një aksident të lehtë trafiku në periferi të Tiranës. Për fat të mirë, Kurti dhe bashkudhëtarët e ...

“Albin Kurti dhe njerëzit që e rrethojnë të tregohen më të kujdesshëm”
Ai përmes një postimi në Facebook ka këshilluar që njerëzit që e rrethojnë kreun e Vetëvendosjes duhet të tregohen më të kujdesshëm në raste të ngjashme, sidomos pasi të marrë postin e të parit të qeverisë si parti ...
Lajminet | 20-Oct-2019 23:44
Ai përmes një postimi në Facebook ka këshilluar që njerëzit që e rrethojnë kreun e Vetëvendosjes duhet të tregohen më të kujdesshëm në raste të ngjashme, sidomos pasi të marrë postin e të parit të qeverisë si parti ...

Eskorta e Albin Kurtit përplaset me makinën e policisë në Tiranë (FOTO)
Mbrëmjen e së dielës kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është përfshirë në aksident me makinë, në rrugën e Rinasit. Burime për mediat thanë se makina në të cilën udhëtonte Kurti, është përplasur me një nga ...
Lapsi | 20-Oct-2019 21:31
Mbrëmjen e së dielës kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është përfshirë në aksident me makinë, në rrugën e Rinasit. Burime për mediat thanë se makina në të cilën udhëtonte Kurti, është përplasur me një nga ...

Foto/ Albin Kurti feston fitoren në Tiranë
Ka nisur festa e Lëvizjes Vetëvendosje! në Tiranë. Në disa foto shihet kryetari i Vetëvendosjes! Albin Kurti teksa mbërrin te kinemaja Millenium, në kryeqytet për të festuar fitoren nga zgjedhjet e 6 tetorit. Kjo është ...
Dritare | 20-Oct-2019 23:30
Ka nisur festa e Lëvizjes Vetëvendosje! në Tiranë. Në disa foto shihet kryetari i Vetëvendosjes! Albin Kurti teksa mbërrin te kinemaja Millenium, në kryeqytet për të festuar fitoren nga zgjedhjet e 6 tetorit. Kjo është ...

Albin Kurti në Tiranë, mesazhet që dha për Serbinë dhe LVV në Shqipëri
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...
Gazeta Monitor | 20-Oct-2019 23:26
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...

Zëdhënësi i VV-së: Nuk ka të lënduar në aksidentin ku u përfshi Albin Kurti
Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, me anë të një postimi në Facebook e ka konfirmuar aksidentin e fituesit të zgjedhjeve,Albin Kurti, në Tiranë. “Sonte makina e Kryetarit të Lëvizjes Albin Kurti u ...
TetovaSot | 20-Oct-2019 23:19
Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, me anë të një postimi në Facebook e ka konfirmuar aksidentin e fituesit të zgjedhjeve,Albin Kurti, në Tiranë. “Sonte makina e Kryetarit të Lëvizjes Albin Kurti u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved