ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 21:28

Shqipëri: Aksident i rëndë në tunel, drejtuesi i mjetit u gjet i djegur

Shqipëri: Aksident i rëndë në tunel, drejtuesi i mjetit u gjet i djegur
Një aksident i rëndë automobilistik u shënua mbrëmjen e sotme në tunelin e autostradës Tiranë-Elbasan. Një auto-veturë është përplasur me një kamion dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Seat”. Nga ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 23:56
Një aksident i rëndë automobilistik u shënua mbrëmjen e sotme në tunelin e autostradës Tiranë-Elbasan. Një auto-veturë është përplasur me një kamion dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Seat”. Nga ...

Aksident i rëndë në Elbasan | Makina shpërthen në flakë, 1 viktimë
Aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi në aksin Elbasan-Tiranë në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi në orët e para të mbrëmjes së të shtunës. Një automjet tip Seat që udhëtonte në drejtimin nga Tirana për në ...
ABCNews | 19-Oct-2019 21:56
Aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi në aksin Elbasan-Tiranë në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi në orët e para të mbrëmjes së të shtunës. Një automjet tip Seat që udhëtonte në drejtimin nga Tirana për në ...

Aksident në Tiranë-Elbasan, një i vdekur
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë me targa të huaja është përplasur me një kamion. Si pasojë e aksidentit ka mbetur viktimë një person. Për shkak se automjeti ka qenë me ...
Dritare | 19-Oct-2019 22:41
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë me targa të huaja është përplasur me një kamion. Si pasojë e aksidentit ka mbetur viktimë një person. Për shkak se automjeti ka qenë me ...

Drejtuesi u dogj brenda, publikohen pamjet e frikshme nga aksidenti në autostradën Tiranë-Elbasan ku vdiq një person
Postuar: 19/10/2019 - 22:12 Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në në autostradën Tiranë-Elbasan. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje, brenda në tunel. Një veturë me targa të huaja dhe një kamion ...
Sot.Al | 19-Oct-2019 22:15
Postuar: 19/10/2019 - 22:12 Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në në autostradën Tiranë-Elbasan. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje, brenda në tunel. Një veturë me targa të huaja dhe një kamion ...

Aksidenti me një viktimë/ Makina shpërtheu në flakë, shoferi u dogj brenda (DETAJET)
Janë zbuluar detaje të reja nga aksidenti me një viktimë në autostradën Tiranë-Elbasan, i raportuar pak minuta më parë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka ...
Lapsi | 19-Oct-2019 21:36
Janë zbuluar detaje të reja nga aksidenti me një viktimë në autostradën Tiranë-Elbasan, i raportuar pak minuta më parë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka ...

Pas përplasjes makina shpërtheu në flakë, shoferi u dogj i gjallë brenda saj
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë është përplasur me një kamion brenda në tunel dhe si pasoje makina e cila ishte me gas ka shpërthyer dhe drejtuesi është djegur ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 21:59
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë është përplasur me një kamion brenda në tunel dhe si pasoje makina e cila ishte me gas ka shpërthyer dhe drejtuesi është djegur ...

Detaje tronditëse, autovetura shpërtheu në flakë pasi u godit nga kamioni, drejtuesi u dogj brenda
Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth ...
BalkanWeb | 19-Oct-2019 21:11
Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth ...

Aksident i rëndë në autostradë, vdes një person
Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej automjeteve. Nuk dihet ende identiteti i personit që ka humbur jetën. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe ...
Lajminet | 19-Oct-2019 21:49
Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej automjeteve. Nuk dihet ende identiteti i personit që ka humbur jetën. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe ...

Aksident në rrugën Elbasan -Tiranë, shoferi digjet brenda në makinë
Një aksident tragjik që ka lënë pas një viktimë ka ndodhur në aksin Elbasan -Tiranë. Viktimë ka mbetur shoferi i automjetit tip Seat i cili dyshohet se ka bërë një parakalim të gabuar dhe si pasojë është përplasur me ...
TetovaSot | 19-Oct-2019 21:37
Një aksident tragjik që ka lënë pas një viktimë ka ndodhur në aksin Elbasan -Tiranë. Viktimë ka mbetur shoferi i automjetit tip Seat i cili dyshohet se ka bërë një parakalim të gabuar dhe si pasojë është përplasur me ...

Aksident me vdekje në aksin Tiranë-Elbasan
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në autostradën Tiranë-Elbasan, ku një person ka humbur jetën. Vizion Plus mëson se aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit ku një automjet me targa të huaja ...
VizionPlus | 19-Oct-2019 21:17
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në autostradën Tiranë-Elbasan, ku një person ka humbur jetën. Vizion Plus mëson se aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit ku një automjet me targa të huaja ...

Aksidenti i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan, një viktimë
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë është përplasur me një kamion brenda në tunel dhe si pasoje makina e vogël ka shpërthyer dhe drejtuesi është djegur brenda, shkruan ...
Klan Kosova | 19-Oct-2019 21:32
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë është përplasur me një kamion brenda në tunel dhe si pasoje makina e vogël ka shpërthyer dhe drejtuesi është djegur brenda, shkruan ...

Aksident i rëndë në autostradë, vdes një person
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në dalje të tunelit. Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej ...
Zeri | 19-Oct-2019 21:29
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në dalje të tunelit. Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej ...

Aksident në autostradën Tiranë-Elbasan, një i vdekur
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në dalje të tunelit. Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej ...
Indeks Online | 19-Oct-2019 21:26
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në dalje të tunelit. Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej ...

Aksident i rëndë në autostradë, vdes një person
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në dalje të tunelit. Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej ...
Gazeta Observer | 19-Oct-2019 21:23
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në dalje të tunelit. Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej ...

Aksident i rëndë në Tiranë-Elbasan, autovetura me targa të huaja përplaset me kamionin, 1 i vdekur
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një autoveturë me targa të huaja është përplasur me një kamion, ku për pasojë rapotrohet se ka humbur jetën një person. Ndërkohë, nuk dihet ...
BalkanWeb | 19-Oct-2019 20:58
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një autoveturë me targa të huaja është përplasur me një kamion, ku për pasojë rapotrohet se ka humbur jetën një person. Ndërkohë, nuk dihet ...

Dalin detajet shokuese nga aksidenti në aksin Elbasan -Tiranë, shoferi u dogj brenda në makinë
Postuar: 19/10/2019 - 21:18 Një aksident tragjik që ka lënë pas një viktimë ka ndodhur në aksin Elbasan -Tiranë. Viktimë ka mbetur shoferi i automjetit tip Seat i cili dyshohet se ka bërë një parakalim të gabuar dhe si ...
Sot.Al | 19-Oct-2019 21:20
Postuar: 19/10/2019 - 21:18 Një aksident tragjik që ka lënë pas një viktimë ka ndodhur në aksin Elbasan -Tiranë. Viktimë ka mbetur shoferi i automjetit tip Seat i cili dyshohet se ka bërë një parakalim të gabuar dhe si ...

Aksident me 1 të vdekur në Tiranë-Elbasan, autovetura përplaset me kamionin
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një autoveturë me targa të huaja është përplasur me një kamion, ku për pasojë rapotrohet se ka humbur jetën një person. Sipas informacionit ...
Gazeta Dita | 19-Oct-2019 21:17
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një autoveturë me targa të huaja është përplasur me një kamion, ku për pasojë rapotrohet se ka humbur jetën një person. Sipas informacionit ...

Aksidenti i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan, 1 i vdekur
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Nga informacionet paraprake mësohet se një autoveturë me targa të huaja është përplasur me një kamion, ku për pasojë ka humbur jetën një ...
Lapsi | 19-Oct-2019 21:06
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Nga informacionet paraprake mësohet se një autoveturë me targa të huaja është përplasur me një kamion, ku për pasojë ka humbur jetën një ...

Aksident i rëndë në autostradën Elbasan-Tiranë
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë- Elbasan, ku ka humbur jetën një person. Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit në autostradën Tiranë-Elbasan, ku një automjet është përplasur me ...
ABCNews | 19-Oct-2019 21:06
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë- Elbasan, ku ka humbur jetën një person. Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit në autostradën Tiranë-Elbasan, ku një automjet është përplasur me ...

Aksident me vdekje në aksin Tiranë – Elbasan
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë- Elbasan, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit në autostradën Tiranë-Elbasan, ku një automjet, me ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 21:06
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë- Elbasan, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit në autostradën Tiranë-Elbasan, ku një automjet, me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved