ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 10:06

Griezmann i kënaqur me funksionimin e MSG-së

Griezmann i kënaqur me funksionimin e MSG-së
Sulmuesi i Barcelonës, ??Antoine Griezmann është i entuziazmuar për gjetjen e partneritetit krahas Luis Suarez dhe Lionel Messi, pas fitores 3-0 në Eibar. Treshja – e njohur si MSG – shënuan nga një gol secili dhe ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 19:09
Sulmuesi i Barcelonës, ??Antoine Griezmann është i entuziazmuar për gjetjen e partneritetit krahas Luis Suarez dhe Lionel Messi, pas fitores 3-0 në Eibar. Treshja – e njohur si MSG – shënuan nga një gol secili dhe ...

De Jong ishte aq i mirë sot në fushë sa që edhe tifozët e Eibarit e duartrokitën
Barcelona është bërë lider i la Liga-së me fitoren e pastër ndaj Eibarit në javën e nëntë me rezultat 3-0. Antoine Griezmann shënoi golin e parë për Blaugrasnit pas vetëm 13-të minutash lojë. Lionel Messi arriti të ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 18:59
Barcelona është bërë lider i la Liga-së me fitoren e pastër ndaj Eibarit në javën e nëntë me rezultat 3-0. Antoine Griezmann shënoi golin e parë për Blaugrasnit pas vetëm 13-të minutash lojë. Lionel Messi arriti të ...

Barcelona ngjitet në krye, treshja e sulmit thyen Eibarin
Barcelona ka kaluar pa shumë probelem transfertën e Eibarit, teksa ka trumfuar 3-0, një fitore që e lejon përkohësisht të marrë vendin e parë në pritje të rezultateve të takimeve të tjera. Katalanasit kanë 19 pikë, 1 më ...
Telegraf | 19-Oct-2019 15:58
Barcelona ka kaluar pa shumë probelem transfertën e Eibarit, teksa ka trumfuar 3-0, një fitore që e lejon përkohësisht të marrë vendin e parë në pritje të rezultateve të takimeve të tjera. Katalanasit kanë 19 pikë, 1 më ...

Video/ Barcelona ngjitet në krye, shënon treshja e sulmit thyen Eibarin
Barcelona ka kaluar pa shumë probelem transfertën e Eibarit, teksa ka trumfuar 3-0, një fitore që e lejon përkohësisht të marrë vendin e parë në pritje të rezultateve të takimeve të tjera. Katalanasit kanë 19 pikë, 1 më ...
BalkanWeb | 19-Oct-2019 15:17
Barcelona ka kaluar pa shumë probelem transfertën e Eibarit, teksa ka trumfuar 3-0, një fitore që e lejon përkohësisht të marrë vendin e parë në pritje të rezultateve të takimeve të tjera. Katalanasit kanë 19 pikë, 1 më ...

Një kundër një me portierin, Messi zgjedh të asistojë
Lionel Messi ishte protagonist në fitoren e Barcelonës ndaj Eibarit 3:0 duke shënuar dhe asistuar nga njëherë. Ishte 2:0 rezultati kur Griezmann e vuri Messin ballë për ballë me portierin, por argjentinasi tregoi se nuk ...
Indeks Online | 19-Oct-2019 23:41
Lionel Messi ishte protagonist në fitoren e Barcelonës ndaj Eibarit 3:0 duke shënuar dhe asistuar nga njëherë. Ishte 2:0 rezultati kur Griezmann e vuri Messin ballë për ballë me portierin, por argjentinasi tregoi se nuk ...

Valverde lavdëron treshen MSG: Lojtarët e shkëlqyeshëm e gjejnë gjithmonë njëri-tjetrin në fushë
Ernesto Valverde shprehu kënaqësinë e tij për treshe e sulmit të Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Antoine Griezmman, pasi ata fituan në udhëtim te Eibari sot (e shtunë) pasdite në kudër të La Ligas. Treshja ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 17:04
Ernesto Valverde shprehu kënaqësinë e tij për treshe e sulmit të Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Antoine Griezmman, pasi ata fituan në udhëtim te Eibari sot (e shtunë) pasdite në kudër të La Ligas. Treshja ...

Tottenhami nxjerr vetëm barazim
Tottenhami ka ndarë pikët në shtëpi ndaj Watfordit, 1-1. Ishin mysafirët që kaluan të parët në epërsi në minutën e gjashtë të ndeshjes përmes Doucoures. Golin e barazimit e shënoi Dele Alli (85’). Pas këtij barazimi ...
Flaka | 19-Oct-2019 21:37
Tottenhami ka ndarë pikët në shtëpi ndaj Watfordit, 1-1. Ishin mysafirët që kaluan të parët në epërsi në minutën e gjashtë të ndeshjes përmes Doucoures. Golin e barazimit e shënoi Dele Alli (85’). Pas këtij barazimi ...

Griezmann i kënaqur me funksionimin e MSG-së
Sulmuesi i Barcelonës, ??Antoine Griezmann është i entuziazmuar për gjetjen e partneritetit krahas Luis Suarez dhe Lionel Messi, pas fitores 3-0 në Eibar. Treshja – e njohur si MSG – shënuan nga një gol secili dhe ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 21:00
Sulmuesi i Barcelonës, ??Antoine Griezmann është i entuziazmuar për gjetjen e partneritetit krahas Luis Suarez dhe Lionel Messi, pas fitores 3-0 në Eibar. Treshja – e njohur si MSG – shënuan nga një gol secili dhe ...

Dortmundi shfrytëzon gabimin e Bajernit
Dortmundi ka arritur të shënojë fitore ndaj Monchengladbachut me rezultat minimal 1:0. Golin e vetëm e shënoi Marco Reus në minutën e 58-të të ndeshjes. Pak orë më parë, Bayern Mynih u ndal me barazim nga Augsburgu 2:2, ...
Indeks Online | 19-Oct-2019 20:34
Dortmundi ka arritur të shënojë fitore ndaj Monchengladbachut me rezultat minimal 1:0. Golin e vetëm e shënoi Marco Reus në minutën e 58-të të ndeshjes. Pak orë më parë, Bayern Mynih u ndal me barazim nga Augsburgu 2:2, ...

Dortmund është i forti i Borussiave – ‘Verdh e zinjtë’ afrohen një pikë me liderin
Dueli i dy Borussiave i takoi skuadrës së Dortmund, e cila fitoi me rezultatin minimal 1:0, shkruan . Golin e vetëm të këtij takimi e realizoi ‘ikona’ e Dortmund, Marco Reus, i cili shkundi rrjetën në minutën e 58’. ...
Lajminet | 19-Oct-2019 20:29
Dueli i dy Borussiave i takoi skuadrës së Dortmund, e cila fitoi me rezultatin minimal 1:0, shkruan . Golin e vetëm të këtij takimi e realizoi ‘ikona’ e Dortmund, Marco Reus, i cili shkundi rrjetën në minutën e 58’. ...

Verona rrëzohet në udhëtim tek Napoli, Milik ‘vjedh’ tri pikët
Napoli ka shënuar fitore në kuadër të xhiros së tetë në Serie A, duke mposhtur Veronën me rezultatin 2:0, shkruan . Takimin e këtij takimi e zhbllokoi Milik, kur po luhej minuta e 37’ e këtij takimi. I njëjti lojtar ...
Lajminet | 19-Oct-2019 19:57
Napoli ka shënuar fitore në kuadër të xhiros së tetë në Serie A, duke mposhtur Veronën me rezultatin 2:0, shkruan . Takimin e këtij takimi e zhbllokoi Milik, kur po luhej minuta e 37’ e këtij takimi. I njëjti lojtar ...

Griezmann, Messi e Suarez shkatërrojnë Eibarin
Eibar si vendas nuk i bëri ballë sulmit si stuhi të treshes së Barcelonës, Griezmann-Messi-Suarez, të cilët ishin jashtëzakonisht në formë. Barcelona triumfoi me rezultat 3:0 ndaj Eibar, në takimin e javës së 9-të ...
TetovaSot | 19-Oct-2019 19:21
Eibar si vendas nuk i bëri ballë sulmit si stuhi të treshes së Barcelonës, Griezmann-Messi-Suarez, të cilët ishin jashtëzakonisht në formë. Barcelona triumfoi me rezultat 3:0 ndaj Eibar, në takimin e javës së 9-të ...

Messi tregoi se është lojtari më jo vetjak në botë me asistimin te Suarezi ndaj Eibarit
Lionel Messi ka treguar formë të lartë në fitoren 0-3 të Barcelonës ndaj Eibarit në kuadër të javës së nëntë në La Liga. Ylli argjentinas shënoi një gol dhe bëri një asistim për Luis Suarezin në minutën e 66-të. Kur ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 16:47
Lionel Messi ka treguar formë të lartë në fitoren 0-3 të Barcelonës ndaj Eibarit në kuadër të javës së nëntë në La Liga. Ylli argjentinas shënoi një gol dhe bëri një asistim për Luis Suarezin në minutën e 66-të. Kur ...

Barcelona “show”, Messi-Suarez-Greizmann gjejnë kiminë mes tyre
mapo.alm Barcelona ka kthyer gjithçka në “show” në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jave, madje duket se Messi-Suarez-Griezmann kanë gjetur kiminë mes tyre, pasi të 3 golat u ...
Mapo | 19-Oct-2019 15:13
mapo.alm Barcelona ka kthyer gjithçka në “show” në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jave, madje duket se Messi-Suarez-Griezmann kanë gjetur kiminë mes tyre, pasi të 3 golat u ...

De Jong ishte aq i mirë sot në fushë sa që edhe tifozët e Eibarit e duartrokitën
Barcelona është bërë lider i la Liga-së me fitoren e pastër ndaj Eibarit në javën e nëntë me rezultat 3-0. Antoine Griezmann shënoi golin e parë për Blaugrasnit pas vetëm 13-të minutash lojë. Lionel Messi arriti të ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 18:59
Barcelona është bërë lider i la Liga-së me fitoren e pastër ndaj Eibarit në javën e nëntë me rezultat 3-0. Antoine Griezmann shënoi golin e parë për Blaugrasnit pas vetëm 13-të minutash lojë. Lionel Messi arriti të ...

Valverde lavdëron treshen MSG: Lojtarët e shkëlqyeshëm e gjejnë gjithmonë njëri-tjetrin në fushë
Ernesto Valverde shprehu kënaqësinë e tij për treshe e sulmit të Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Antoine Griezmman, pasi ata fituan në udhëtim te Eibari sot (e shtunë) pasdite në kudër të La Ligas. Treshja ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 18:59
Ernesto Valverde shprehu kënaqësinë e tij për treshe e sulmit të Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Antoine Griezmman, pasi ata fituan në udhëtim te Eibari sot (e shtunë) pasdite në kudër të La Ligas. Treshja ...

Chelsea fitore minimale ndaj Newcastle, Tottenham barazon me Watford
Xhiroja e 9-të ka treguar tjetër zhgënjim nga Tottenham, kurse në këtë xhiro Chelsea morri tri pikë. Chelsea ka shënuar fitore minimale ndaj Newcastle, për tri pikët e xhiros së nëntë të kampionatit anglez, shkruan ...
Albportali | 19-Oct-2019 18:51
Xhiroja e 9-të ka treguar tjetër zhgënjim nga Tottenham, kurse në këtë xhiro Chelsea morri tri pikë. Chelsea ka shënuar fitore minimale ndaj Newcastle, për tri pikët e xhiros së nëntë të kampionatit anglez, shkruan ...

18:33 Griezmann: Statistikisht, kjo ishte ndoshta ndeshja ime më e mirë Francezi Antoine Griezmann pati gisht në...
Francezi Antoine Griezmann pati gisht në të tria golat e Barcelonës në ndeshjen kundër Eibarit. Ai pranoi se kjo ishte ndeshja e tij më e mira sipas statistikave, mirëpo shtoi se ky është vetëm fillimi. Antoine ...
Kosova Sot | 19-Oct-2019 18:37
Francezi Antoine Griezmann pati gisht në të tria golat e Barcelonës në ndeshjen kundër Eibarit. Ai pranoi se kjo ishte ndeshja e tij më e mira sipas statistikave, mirëpo shtoi se ky është vetëm fillimi. Antoine ...

Gafa e Messit përballë portierit, argjentinasi e teproi në ndeshjen ndaj Eibarit
Lionel Messi kishte edhe një paraqitje të mirë te Barcelona në këtë fundjavë. Skuadra katalunase fitoi 0-3 në udhëtim te Eibarit, derisa ylli argjentinasi shënoi një herë dhe asistoi te goli i tretë i Luis Suarezit. ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 15:47
Lionel Messi kishte edhe një paraqitje të mirë te Barcelona në këtë fundjavë. Skuadra katalunase fitoi 0-3 në udhëtim te Eibarit, derisa ylli argjentinasi shënoi një herë dhe asistoi te goli i tretë i Luis Suarezit. ...

Griezmann për lidhjen me Messin dhe Suarezin: Na duhet kohë
Francezi Antoine Griezmann pati gisht në të tria golat e Barcelonës në ndeshjen kundër Eibarit. Ai pranoi se kjo ishte ndeshja e tij më e mira sipas statistikave, mirëpo shtoi se ky është vetëm fillimi. Antoine ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 18:32
Francezi Antoine Griezmann pati gisht në të tria golat e Barcelonës në ndeshjen kundër Eibarit. Ai pranoi se kjo ishte ndeshja e tij më e mira sipas statistikave, mirëpo shtoi se ky është vetëm fillimi. Antoine ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved