ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 09:55

Bebe Rexha: Kur isha adoleshente më tallnin shokët

Bebe Rexha: Kur isha adoleshente më tallnin shokët
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit e saj një pjesë të errët të jetës së saj gjatë periudhës së adoleshencës. Në një postim në Instagram Bebe shpjegon se shoqet e klasës e tallnin për ...
VizionPlus | 19-Oct-2019 20:11
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit e saj një pjesë të errët të jetës së saj gjatë periudhës së adoleshencës. Në një postim në Instagram Bebe shpjegon se shoqet e klasës e tallnin për ...

Bebe Rexha: Më tallnin çdo ditë kur isha shkollën e mesme, ja çfarë bënin mësuesit
Bebe Rexha ka lindur në Amerikë dhe ka zhvilluar karrierën si këngëtare, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se cfarë ka përjetuar. ...
GazetaTema | 19-Oct-2019 15:28
Bebe Rexha ka lindur në Amerikë dhe ka zhvilluar karrierën si këngëtare, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se cfarë ka përjetuar. ...

Marina josh me fustan të kuq të shkurtër
Prej se është kthyer në ekranet televizive, Marina Vjollca është më aktive në rrjetet sociale, ku publikon imazhe që vënë në plan të parë dukjen e saj. Prezantuesja e popullarizuar bëri një pauzë nga karriera dhe tashmë ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 23:35
Prej se është kthyer në ekranet televizive, Marina Vjollca është më aktive në rrjetet sociale, ku publikon imazhe që vënë në plan të parë dukjen e saj. Prezantuesja e popullarizuar bëri një pauzë nga karriera dhe tashmë ...

“Vjen së shpejti”, një video e shkurtër e bashkëpunimit ndërmjet Getit, Onatit, Bluntit dhe Real 1
Lajmi për një bashkëpunim ndërmjet liderit të BabaStars, Getoar Selimi dhe pjesëtarit tjetër, Onar, me Shaolin Gang të përbërë, nga DJ Blunt dhe Real 1, është mirëpritur nga fansat e tyre. Lajmin për këtë bashkëpunim të ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 22:06
Lajmi për një bashkëpunim ndërmjet liderit të BabaStars, Getoar Selimi dhe pjesëtarit tjetër, Onar, me Shaolin Gang të përbërë, nga DJ Blunt dhe Real 1, është mirëpritur nga fansat e tyre. Lajmin për këtë bashkëpunim të ...

Luana mahnit në të kuqe
Luana Vjollca di të joshë interesimin e fansave të saj të shumtë sa herë që publikon imazhe nga dukja e saj. Ajo numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, të cilët presin me kërshëri publikimin e fotografive të reja ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 20:38
Luana Vjollca di të joshë interesimin e fansave të saj të shumtë sa herë që publikon imazhe nga dukja e saj. Ajo numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, të cilët presin me kërshëri publikimin e fotografive të reja ...

Rita publikon fotografi të reja nga dukja mahnitëse në Meksikë
Ditë më parë, Rita Ora ka mbajtur një koncert para fansave të saj meksikanë, ku joshi vëmendjen me dukjen e saj. Dhe derisa faqet rozë kanë raportuar për performancën dhe veshjen e 28-vjeçares, ajo ka vendosur që t’i ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 19:09
Ditë më parë, Rita Ora ka mbajtur një koncert para fansave të saj meksikanë, ku joshi vëmendjen me dukjen e saj. Dhe derisa faqet rozë kanë raportuar për performancën dhe veshjen e 28-vjeçares, ajo ka vendosur që t’i ...

“Kur ti je i lumtur jam edhe unë”, Elvana uron ditëlindjen personit të dashur
Valdrin Sahiti ka organizuar një festë për ditëlindjen e tij, dhe në këtë aheng nuk kanë munguar emra nga shoubizi të cilët punojnë me dizajnerin, shkruan lajmi.net. Një nga këta emra ishte edhe Elvana Gjata e cila tash ...
Arbresh | 20-Oct-2019 01:13
Valdrin Sahiti ka organizuar një festë për ditëlindjen e tij, dhe në këtë aheng nuk kanë munguar emra nga shoubizi të cilët punojnë me dizajnerin, shkruan lajmi.net. Një nga këta emra ishte edhe Elvana Gjata e cila tash ...

“Vitet po kalojnë…” – Messi publikon fotografinë e vjetër me Antonelan
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e publikoi një fotografi të mëhershme tij me bashkëshorten e tij Antonela Roccuzzo, të cilën e krahasoi me një fotografi të fundit të tyre. Messi dhe Roccuzzo kanë qenë bashkë që nga ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 23:53
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e publikoi një fotografi të mëhershme tij me bashkëshorten e tij Antonela Roccuzzo, të cilën e krahasoi me një fotografi të fundit të tyre. Messi dhe Roccuzzo kanë qenë bashkë që nga ...

“Tik Tak, tik tak”, Capital T po vjen me risi
Capital T javë më parë kishte mbajtur një koncert të madh në Tiranë, dhe nga ajo ditë ka punuar në heshtje për projektet e reja, shkruan . Këngëtari pak minuta më parë me postimin e bërë na la të kuptojmë se shumë ...
Lajminet | 19-Oct-2019 23:39
Capital T javë më parë kishte mbajtur një koncert të madh në Tiranë, dhe nga ajo ditë ka punuar në heshtje për projektet e reja, shkruan . Këngëtari pak minuta më parë me postimin e bërë na la të kuptojmë se shumë ...

Të tjera fotografi provokuese nga xhirimet e klipit të ri të Dafina Zeqirit
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Ajo ka paralajmëruar tash e sa ditë që ka përfunduar xhirimet e klipit, që do të jetë shumë shpejt i gatshëm për publikun. ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 15:16
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Ajo ka paralajmëruar tash e sa ditë që ka përfunduar xhirimet e klipit, që do të jetë shumë shpejt i gatshëm për publikun. ...

“Kur ti je i lumtur jam edhe unë”, Elvana uron ditëlindjen personit të dashur
Valdrin Sahiti ka organizuar një festë për ditëlindjen e tij, dhe në këtë aheng nuk kanë munguar emra nga shoubizi të cilët punojnë me dizajnerin, shkruan . Një nga këta emra ishte edhe Elvana Gjata e cila tash e disa ...
Lajminet | 19-Oct-2019 23:19
Valdrin Sahiti ka organizuar një festë për ditëlindjen e tij, dhe në këtë aheng nuk kanë munguar emra nga shoubizi të cilët punojnë me dizajnerin, shkruan . Një nga këta emra ishte edhe Elvana Gjata e cila tash e disa ...

‘Shaolin Gang’ dhe ‘BabaStars’ së shpejti me një këngë
Ishte bërë e ditur ditë më parë se ‘Shaolin Gang’ dhe ‘BabaStars’ do bashkojnë forcat për të nxjerrë në treg një ‘hit’, shkruan . Tani këngëtarët nga të dy grupet në profilet e tyre në Instagram, kanë ndarë video nga ...
Lajminet | 19-Oct-2019 22:56
Ishte bërë e ditur ditë më parë se ‘Shaolin Gang’ dhe ‘BabaStars’ do bashkojnë forcat për të nxjerrë në treg një ‘hit’, shkruan . Tani këngëtarët nga të dy grupet në profilet e tyre në Instagram, kanë ndarë video nga ...

Capital T paralajmëron “diçka më ndryshe”
Reperi i njohur, Capital T, në muajin shtator kishte organizuar koncertin më të madh të karrierës të cilin e mbajti në Tiranë, shkruan Indeksonline. Koncerti është quajtur “Time Capsule” dhe është mbajtur në sheshin ...
Indeks Online | 19-Oct-2019 22:35
Reperi i njohur, Capital T, në muajin shtator kishte organizuar koncertin më të madh të karrierës të cilin e mbajti në Tiranë, shkruan Indeksonline. Koncerti është quajtur “Time Capsule” dhe është mbajtur në sheshin ...

Morena Taraku tregon si duket nga brenda dhoma e gjumit, në rezidencën e saj luksoze në Turqi
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, tash e sa kohë është zhvendosur në Turqi. Ajo ka blerë një rezidencë luksoze në Stamboll – qytet ky në të cilin bukuroshja ka zhvendosur të gjitha aktivitetet e ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 13:23
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, tash e sa kohë është zhvendosur në Turqi. Ajo ka blerë një rezidencë luksoze në Stamboll – qytet ky në të cilin bukuroshja ka zhvendosur të gjitha aktivitetet e ...

Rita Ora performon në Meksikë: Faleminderit ishit të çmendur
Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Rita Ora, kishte performuar të enjten në Meksikë. Ajo ka publikuar disa fotografi nga koncerti që ka mbajtur atje, transmeton Klan Kosova. “Faleminderit shumë Meksië ishit të çmendur. ...
Klan Kosova | 19-Oct-2019 22:02
Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Rita Ora, kishte performuar të enjten në Meksikë. Ajo ka publikuar disa fotografi nga koncerti që ka mbajtur atje, transmeton Klan Kosova. “Faleminderit shumë Meksië ishit të çmendur. ...

Fustani elegant mezi ia mban gjoksin gruas me trupin “më të përkryer në botë
Bukuroshja britanike, Kelly Brook, është shfaqur mjaft elegante me një fustan të bukur, të zi. Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” dukej plot shkëlqim, në një fotografi që e ...
Gazeta Observer | 19-Oct-2019 21:36
Bukuroshja britanike, Kelly Brook, është shfaqur mjaft elegante me një fustan të bukur, të zi. Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” dukej plot shkëlqim, në një fotografi që e ...

Victoria Beckham është në formë, rikrijon këmbën ikonike të saj të para 20 vjetëve
Dizenjatorja e famshme, Victoria Bekham, ka treguar edhe një herë se është në forma të mira trupore për kundër moshës që ka, transmeton Klan Kosova. 45 vjeçarja ka publikuar një video në Instagram ku shihet se ngrit ...
Klan Kosova | 19-Oct-2019 21:29
Dizenjatorja e famshme, Victoria Bekham, ka treguar edhe një herë se është në forma të mira trupore për kundër moshës që ka, transmeton Klan Kosova. 45 vjeçarja ka publikuar një video në Instagram ku shihet se ngrit ...

Adoleshenca e Bebe Rexhës: Më tallnin çdo ditë! Ja çfarë bënin mësuesit
Bebe Rexha ka lindur në Amerikë dhe ka zhvilluar karrierën si këngëtare, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se cfarë ka përjetuar. ...
Zeri | 19-Oct-2019 21:26
Bebe Rexha ka lindur në Amerikë dhe ka zhvilluar karrierën si këngëtare, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se cfarë ka përjetuar. ...

Fustani elegant mezi ia mban gjoksin gruas me trupin “më të përkryer në botë
Bukuroshja britanike, Kelly Brook, është shfaqur mjaft elegante me një fustan të bukur, të zi. Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” dukej plot shkëlqim, në një fotografi që e ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 21:14
Bukuroshja britanike, Kelly Brook, është shfaqur mjaft elegante me një fustan të bukur, të zi. Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” dukej plot shkëlqim, në një fotografi që e ...

Nora Istrefi tregon linjat në palestër, duket tërheqëse në veshje sportive
Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë shumë e përfolur për dukjen e saj. Ajo ndan shpesh me ndjekësit fotografi të përditshme në rrjetet sociale, duke treguar se si është për të një ditë e zakonshme. View this post on ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 12:33
Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë shumë e përfolur për dukjen e saj. Ajo ndan shpesh me ndjekësit fotografi të përditshme në rrjetet sociale, duke treguar se si është për të një ditë e zakonshme. View this post on ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved