ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 21:18

Juventus 2-1 Bologna, notat e lojtarëve – Ronaldo ylli i ndeshjes

Juventus 2-1 Bologna, notat e lojtarëve – Ronaldo ylli i ndeshjes
Juventusi ka fituar në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Bianconerët kanë vazhduar si i pamposhtur në kampionat, duke marr edhe fitoren e shtatë nga tetë ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 23:08
Juventusi ka fituar në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Bianconerët kanë vazhduar si i pamposhtur në kampionat, duke marr edhe fitoren e shtatë nga tetë ...

Juventus 2-1 Bologna, notat e lojtarëve – Ronaldo ylli i ndeshjes
Juventusi ka fituar në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Bianconerët kanë vazhduar si i pamposhtur në kampionat, duke marr edhe fitoren e shtatë nga tetë ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 23:59
Juventusi ka fituar në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Bianconerët kanë vazhduar si i pamposhtur në kampionat, duke marr edhe fitoren e shtatë nga tetë ...

Juventuesi vazhdon me fitore
Juventusi ka fituar përballjen e sotme ndaj Bolognës, në ndeshjen e zhvilluar në Serie A, me rezultat 2-1.
Kosova Press | 19-Oct-2019 23:53
Juventusi ka fituar përballjen e sotme ndaj Bolognës, në ndeshjen e zhvilluar në Serie A, me rezultat 2-1.

Juventus mezi e mposhti Bolognan (VIDEO)
Skuadra italiane, Juventus, ka shënuar fitore ndaj Bolognas, me rezultat 2-1. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për xhiron e tetë në Serie A, njofton Klan Kosova. Bianconerët kaluan në epërsi me golin e Cristiano Rolandos, ...
TetovaSot | 19-Oct-2019 23:22
Skuadra italiane, Juventus, ka shënuar fitore ndaj Bolognas, me rezultat 2-1. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për xhiron e tetë në Serie A, njofton Klan Kosova. Bianconerët kaluan në epërsi me golin e Cristiano Rolandos, ...

Juventusi vazhdon me fitore, mposht Bolognan
Juventusi ka fituar në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Ekipi i Maurizio Sarrit ka vazhduar si i pamposhtur në kampionat, duke marr edhe fitoren e ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 22:38
Juventusi ka fituar në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Ekipi i Maurizio Sarrit ka vazhduar si i pamposhtur në kampionat, duke marr edhe fitoren e ...

Ylli i Kombëtares shënon gol në stilin e Cristiano Ronaldos
Juventusi ka shënuar edhe fitoren e shtatë nga tetë xhiro, për të vazhduar kryesimin në Serie A. Pas fitores në derbi dy javë më parë ndaj Interit, “bianconerët” kanë vazhduar me formën e mirë, për të shkuar kështu në ...
GazetaBlic | 19-Oct-2019 23:18
Juventusi ka shënuar edhe fitoren e shtatë nga tetë xhiro, për të vazhduar kryesimin në Serie A. Pas fitores në derbi dy javë më parë ndaj Interit, “bianconerët” kanë vazhduar me formën e mirë, për të shkuar kështu në ...

VIDEO | Ronaldo vazhdon zakonin, tjetër triumf për Juven
Juventusi ka mposhtur 2-1 skuadrën e Bolognas, sfidë e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Golat nga Ronaldo dhe Pjanic zhvlerësuan rrjetën e Danilos, që barazoi provizorisht. Ylli portugez i Juventusit, Ronaldo, ...
ABCNews | 19-Oct-2019 22:48
Juventusi ka mposhtur 2-1 skuadrën e Bolognas, sfidë e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Golat nga Ronaldo dhe Pjanic zhvlerësuan rrjetën e Danilos, që barazoi provizorisht. Ylli portugez i Juventusit, Ronaldo, ...

Notat e futbollistëve: Juventus – Bologna
Juventusi ka shënuar edhe fitoren e shtatë nga tetë xhiro, për të vazhduar kryesimin në Serie A. Pas fitores në derbi dy javë më parë ndaj Interit, “bianconerët” kanë vazhduar me formën e mirë, për të shkuar kështu në ...
GazetaBlic | 19-Oct-2019 23:08
Juventusi ka shënuar edhe fitoren e shtatë nga tetë xhiro, për të vazhduar kryesimin në Serie A. Pas fitores në derbi dy javë më parë ndaj Interit, “bianconerët” kanë vazhduar me formën e mirë, për të shkuar kështu në ...

Juventusi vuan me Bolognan, por fiton dhe ruan kreun
Juventusi nuk ndalet nga askush. Skuadra bardhezi sot fitoi 2-1 me Bolognan duke ruajtur kreun e klasifikimit në Serie A. “Zonja e vjetër” kap kuotën e 22 pikëve me 15 gola të shënuar. Ronaldo shënoi i pari në minutën e ...
Politiko | 19-Oct-2019 23:08
Juventusi nuk ndalet nga askush. Skuadra bardhezi sot fitoi 2-1 me Bolognan duke ruajtur kreun e klasifikimit në Serie A. “Zonja e vjetër” kap kuotën e 22 pikëve me 15 gola të shënuar. Ronaldo shënoi i pari në minutën e ...

Juventusi vazhdon me fitore, mposht Bolognan
Juventusi ka fituar në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Ekipi i Maurizio Sarrit ka vazhduar si i pamposhtur në kampionat, duke marr edhe fitoren e ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 23:01
Juventusi ka fituar në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Serie A. Ekipi i Maurizio Sarrit ka vazhduar si i pamposhtur në kampionat, duke marr edhe fitoren e ...

Ronaldo shënon gol të bukur ndaj Bolognas
Cristiano Ronaldo ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen ndaj Bolognas në kuadër të javës së tetë në Serie A. Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Bolognas pas vetëm 19-të minutave lojë. Ishte ylli portugez, Ronaldo, i ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 23:01
Cristiano Ronaldo ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen ndaj Bolognas në kuadër të javës së tetë në Serie A. Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Bolognas pas vetëm 19-të minutave lojë. Ishte ylli portugez, Ronaldo, i ...

Formacionet zyrtare: Juventus – Bologna
Juventusi dhe Bologna i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen e tyre në kuadër të javës së tetë në Serie A. Ndeshja që fillon në ora 20:45 do të zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Stadiium’, me Zonjën e Vjetër ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 23:01
Juventusi dhe Bologna i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen e tyre në kuadër të javës së tetë në Serie A. Ndeshja që fillon në ora 20:45 do të zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Stadiium’, me Zonjën e Vjetër ...

22:55 Falë Ronaldos dhe Pjanicit Juventusi triumfon Pas fitores kundër Interi në xhiron...
Pas fitores kundër Interi në xhiron paraprake, Juventusi e ka vazhduar ecurinë e ndeshjeve pa disfatë në këtë sezon të Serisë A edhe sonte kundër Bolognas, duke shënuar fitore me rezultat 2:1, në kuadër të xhiros së ...
Kosova Sot | 19-Oct-2019 22:58
Pas fitores kundër Interi në xhiron paraprake, Juventusi e ka vazhduar ecurinë e ndeshjeve pa disfatë në këtë sezon të Serisë A edhe sonte kundër Bolognas, duke shënuar fitore me rezultat 2:1, në kuadër të xhiros së ...

Juventus mezi e mposhti Bolognan (VIDEO)
Skuadra italiane, Juventus, ka shënuar fitore ndaj Bolognas, me rezultat 2-1. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për xhiron e tetë në Serie A, njofton Klan Kosova. Bianconerët kaluan në epërsi me golin e Cristiano Rolandos, ...
Klan Kosova | 19-Oct-2019 22:58
Skuadra italiane, Juventus, ka shënuar fitore ndaj Bolognas, me rezultat 2-1. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për xhiron e tetë në Serie A, njofton Klan Kosova. Bianconerët kaluan në epërsi me golin e Cristiano Rolandos, ...

Juventus fiton ndaj Bolognas, mban kreun e tabelës edhe pas 8 xhirove
Lojtarët e Maurizio Sarri kanë mposhtur Bolognan me rezultatin 2:1, shkruan . Ishte një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, Cristiano Ronaldo, ai i cili hapi serinë e golave në këtë takim interesant, kur ...
Lajminet | 19-Oct-2019 22:39
Lojtarët e Maurizio Sarri kanë mposhtur Bolognan me rezultatin 2:1, shkruan . Ishte një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, Cristiano Ronaldo, ai i cili hapi serinë e golave në këtë takim interesant, kur ...

Ronaldo dhe Pjanici ia dhurojnë Juventusit fitoren kundër Bolognas
Pas fitores kundër Interi në xhiron paraprake, Juventusi e ka vazhduar ecurinë e ndeshjeve pa disfatë në këtë sezon të Serisë A edhe sonte kundër Bolognas, duke shënuar fitore me rezultat 2:1, në kuadër të xhiros së ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 22:38
Pas fitores kundër Interi në xhiron paraprake, Juventusi e ka vazhduar ecurinë e ndeshjeve pa disfatë në këtë sezon të Serisë A edhe sonte kundër Bolognas, duke shënuar fitore me rezultat 2:1, në kuadër të xhiros së ...

Juventus mposht Bolognan, forcon kreun
Juventus ka arritur fitore jo të lehtë ndaj Bolognas duke e mposhtur me rezultat të ngushtë 2:1. Fillimisht, Ronaldo shënoi për t’i kaluar në epërsi biankonerët, megjithatë ndeshja u nivelizua në minutën e 26-të. Golin ...
Indeks Online | 19-Oct-2019 22:38
Juventus ka arritur fitore jo të lehtë ndaj Bolognas duke e mposhtur me rezultat të ngushtë 2:1. Fillimisht, Ronaldo shënoi për t’i kaluar në epërsi biankonerët, megjithatë ndeshja u nivelizua në minutën e 26-të. Golin ...

Juventusi “djersitet” por fiton! Vazhdon kryesimin në Serie A
Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Bolognas në “Allianz Stadium”. Pas disa rasteve të njëpasnjëshme, “bardhë e zinjtë” e gjetën rrugën e golit përmes Miralem Pjanic, shkruan GazetaBlic . Pas një tollovie të ...
GazetaBlic | 19-Oct-2019 22:38
Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Bolognas në “Allianz Stadium”. Pas disa rasteve të njëpasnjëshme, “bardhë e zinjtë” e gjetën rrugën e golit përmes Miralem Pjanic, shkruan GazetaBlic . Pas një tollovie të ...

E BUJSHME: UEFA ndryshon Statutin, Adnan Januzaj mund ta zgjedh Kosovën
Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit Mallorca – Real Madrid. Vendasit po avansojnë 1-0 me golin e Junior në minutën e shtatë, shkruan GazetaBlic . Mbretërit janë më kërkues, por që nuk po arrijnë asesi ...
GazetaBlic | 19-Oct-2019 22:18
Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit Mallorca – Real Madrid. Vendasit po avansojnë 1-0 me golin e Junior në minutën e shtatë, shkruan GazetaBlic . Mbretërit janë më kërkues, por që nuk po arrijnë asesi ...

22:13 Juventusi në epërsi me golin e Miralem Pjanic Juventusi ka arritur të kalojë në...
Juventusi ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:1 në ndeshjen kundër Bolognas, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Allianz”, në kuadër të xhiros së tetë të Serisë A. Në minutën e 54-të të ndeshjes, ...
Kosova Sot | 19-Oct-2019 22:16
Juventusi ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:1 në ndeshjen kundër Bolognas, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Allianz”, në kuadër të xhiros së tetë të Serisë A. Në minutën e 54-të të ndeshjes, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved