ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 09:44

Preku zemrat e shqiptarëve, babai i Alvin Berishës jep alarmin: Djali humbet gjurmët nga kampi në Siri

Preku zemrat e shqiptarëve, babai i Alvin Berishës jep alarmin: Djali humbet gjurmët nga kampi në Siri
Historia e 11-vjeçarit Alvin Berisha preku zemrat e shqiptarëve dhe jo vetëm. Babai i vogëlushit, që mbahet i izoluar në kampet e ISIS në Siri deklaron se ka humbur gjurmët e të birit. Afrim Berisha, i kontaktuar nga ...
BalkanWeb | 18-Oct-2019 22:09
Historia e 11-vjeçarit Alvin Berisha preku zemrat e shqiptarëve dhe jo vetëm. Babai i vogëlushit, që mbahet i izoluar në kampet e ISIS në Siri deklaron se ka humbur gjurmët e të birit. Afrim Berisha, i kontaktuar nga ...

11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS humbet gjurmët
11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçari,t Afrim Berisha, ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të ...
GazetaTema | 18-Oct-2019 21:19
11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçari,t Afrim Berisha, ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të ...

Zhduket pa gjurmë 11-vjeçari shqiptar në kampin e ISIS
Humb pa lënë gjurmë në kampet e ISIS, 11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha. Ka qenë babai i tij që tha se djali i mitur nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Afrim Berisha u shpreh se kontaktin e fundit me të birin e ka ...
Telegraf | 18-Oct-2019 21:36
Humb pa lënë gjurmë në kampet e ISIS, 11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha. Ka qenë babai i tij që tha se djali i mitur nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Afrim Berisha u shpreh se kontaktin e fundit me të birin e ka ...

Fëmija shqiptar në kampin e ISIS, Rama: S’mund ta tërheqim
mapo.al Kryeministri Rama tha se ndjehet i keqardhur për shqiptarët, sidomos gra e fëmijë që ndodhen në kampin famëkeq të ISIS në Siri. Ky reagim erdhi pasi emisioni italian “Le iene” publikoi historinë e Alvinit, ...
Mapo | 18-Oct-2019 18:24
mapo.al Kryeministri Rama tha se ndjehet i keqardhur për shqiptarët, sidomos gra e fëmijë që ndodhen në kampin famëkeq të ISIS në Siri. Ky reagim erdhi pasi emisioni italian “Le iene” publikoi historinë e Alvinit, ...

Fati dramatik i 11-vjeçarit shqiptar të mbetur në Siri, Rama tregon planin: Jemi në koordinim me partnerët, kam folur me babain
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur sot në nisje të konferencës për shtyp për rastin e 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, historia e të cilit u publikua nga emisioni “LE Iene”, në Italia1 dhe preku zemrat e të ...
BalkanWeb | 18-Oct-2019 17:25
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur sot në nisje të konferencës për shtyp për rastin e 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, historia e të cilit u publikua nga emisioni “LE Iene”, në Italia1 dhe preku zemrat e të ...

Belgjika bën gati evakuimin e të dyshuarve nga kampet e burgimit në Siri, vendet e tjera ndjekin shembullin
Belgjika dhe shtete të tjera europiane do të nisin evakuimin e familjarëve të luftëtarëve të ISIS që ndodhen në qendrat e burgimit në Siri. Mes tyre ka edhe shtetas shqiptarë, por qeveria në Tiranë nuk ka deklaruar se ...
ABCNews | 18-Oct-2019 21:26
Belgjika dhe shtete të tjera europiane do të nisin evakuimin e familjarëve të luftëtarëve të ISIS që ndodhen në qendrat e burgimit në Siri. Mes tyre ka edhe shtetas shqiptarë, por qeveria në Tiranë nuk ka deklaruar se ...

I mituri shqiptar në kampin sirian, Rama: Tërheqja jo çështje ambasadash dhe ambasadorësh
Kryeministri Edi Rama në konferencën për vendimin e negosiatave ka komentuar edhe rastin e një të mituri shqiptar që ndodhet në kapet siriane, për të cilin sot mediat kanë bërë jehonë. Në një emision të mediave ...
VizionPlus | 18-Oct-2019 17:46
Kryeministri Edi Rama në konferencën për vendimin e negosiatave ka komentuar edhe rastin e një të mituri shqiptar që ndodhet në kapet siriane, për të cilin sot mediat kanë bërë jehonë. Në një emision të mediave ...

11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët
Babai i 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, që mbahet i izoluar në kampet e ISIS në Siri ka humbur gjurmët e të birit. Afrim Berisha, i kontaktuar nga Abc News, në gjendje të rënduar emocionale rrëfeu se mbrëmjen e së ...
ABCNews | 18-Oct-2019 21:19
Babai i 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, që mbahet i izoluar në kampet e ISIS në Siri ka humbur gjurmët e të birit. Afrim Berisha, i kontaktuar nga Abc News, në gjendje të rënduar emocionale rrëfeu se mbrëmjen e së ...

Vogëlushi Alvin Berisha zhduket nga kampi i Al- Hol! Babai i dëshpëruar niset drejt Sirisë (VIDEO)
Historia dramatike e tij preku zemrat e të gjithë shqiptarëve. 11 vjeçari Alvin Berisha ka humbur gjurmët. I riu nuk gjendet më në kampet e ISIS. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC News se djali ...
TetovaSot | 19-Oct-2019 00:06
Historia dramatike e tij preku zemrat e të gjithë shqiptarëve. 11 vjeçari Alvin Berisha ka humbur gjurmët. I riu nuk gjendet më në kampet e ISIS. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC News se djali ...

Humbet gjurmët 11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS
11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçari,t Afrim Berisha, ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të ...
Dritare | 18-Oct-2019 23:18
11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçari,t Afrim Berisha, ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të ...

9-vjeçari shqiptar “peng” në kampin e ISIS (VIDEO)
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ në “Italia 1” i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvi mbërriti në Siri, pasi nëna e ...
Portalb | 18-Oct-2019 22:32
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ në “Italia 1” i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvi mbërriti në Siri, pasi nëna e ...

E FUNDIT/ Zhduket pa gjurmë 11-vjeçari shqiptar në kampin e ISIS
Humb pa lënë gjurmë në kampet e ISIS, 11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha. Ka qenë babai i tij që i tha ABC News se djali i mitur nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Afrim Berisha u shpreh se kontaktin e fundit me të ...
Lapsi | 18-Oct-2019 21:12
Humb pa lënë gjurmë në kampet e ISIS, 11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha. Ka qenë babai i tij që i tha ABC News se djali i mitur nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Afrim Berisha u shpreh se kontaktin e fundit me të ...

Djali shqiptar në kampin e ISIS, Rama: Situata shumë e komplikuar, kam komunikuar edhe me babanë e tij
Konferencën për shtyp këtë të premte, Edi Rama e nisi me rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. Rama u shpreh se kjo nuk është një çështje ...
GazetaTema | 18-Oct-2019 17:18
Konferencën për shtyp këtë të premte, Edi Rama e nisi me rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. Rama u shpreh se kjo nuk është një çështje ...

E FUNDIT | 11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët
11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të birin e ka ...
ABCNews | 18-Oct-2019 20:39
11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të birin e ka ...

Babai i 11-vjeçarit jep alarmin / Zhduket pa asnjë gjurmë Alvini nga kampi në Siri
Postuar: 18/10/2019 - 21:33 11-vjeçari Alvin Berisha, djali nga Shqipëria i cili kishte mbetur në kampet e ISIS ka humbur gjurmët. Mësohet se babai i 11- vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për mediat se djali nuk ...
Sot.Al | 18-Oct-2019 21:36
Postuar: 18/10/2019 - 21:33 11-vjeçari Alvin Berisha, djali nga Shqipëria i cili kishte mbetur në kampet e ISIS ka humbur gjurmët. Mësohet se babai i 11- vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për mediat se djali nuk ...

Belgjika bën gati evakuimin e të dyshuarve nga kampet e burgimit në Siri, vendet e tjera ndjekin shembullin
Lexime: 4 Belgjika dhe shtete të tjera europiane do të nisin evakuimin e familjarëve të luftëtarëve të ISIS që ndodhen në qendrat e burgimit në Siri. Mes tyre ka edhe shtetas shqiptarë, por qeveria në Tiranë nuk ka ...
Medial | 18-Oct-2019 21:26
Lexime: 4 Belgjika dhe shtete të tjera europiane do të nisin evakuimin e familjarëve të luftëtarëve të ISIS që ndodhen në qendrat e burgimit në Siri. Mes tyre ka edhe shtetas shqiptarë, por qeveria në Tiranë nuk ka ...

ISIS/ I vetëm në shkretëtirën siriane, historia e dhimbshme e Alvinit
mapo.al Emisioni investigativ italian “Le Iene” ka trajtuar mbrëmjen e kaluar një histori të një familje shqiptare. Media italiane shkruan se fëmija shqiptar u dërgua nga Italia në Siria nga nëna e tij, kur ajo iu ...
Mapo | 18-Oct-2019 13:23
mapo.al Emisioni investigativ italian “Le Iene” ka trajtuar mbrëmjen e kaluar një histori të një familje shqiptare. Media italiane shkruan se fëmija shqiptar u dërgua nga Italia në Siria nga nëna e tij, kur ajo iu ...

“Një qeveri që qan si lugat për të hyrë në Europë, por s’e derdh një pikë loti për fëmijët e saj në Siri”
Në konferencën për shtyp këtë të premte, Edi Rama foli për rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. Rama u shpreh se kjo nuk është një çështje ...
Gazeta Dita | 18-Oct-2019 21:12
Në konferencën për shtyp këtë të premte, Edi Rama foli për rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. Rama u shpreh se kjo nuk është një çështje ...

Vogëlushi Afrim Berisha zhduket nga kampi i Al- Hol! Babai i dëshpëruar niset drejt Sirisë
Historia dramatike e tij preku zemrat e të gjithë shqiptarëve . 11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC Neës se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. ...
Gazeta Express | 18-Oct-2019 21:09
Historia dramatike e tij preku zemrat e të gjithë shqiptarëve . 11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC Neës se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. ...

Fëmija shqiptar në kampin e ISIS, Rama: Fola me të atin, kemi një plan për ta larguar nga aty!
Kryeministri Edi Rama në nisje të konferencës për të folur mbi negociatat, është ndalur te rasti i fëmijës 11-vjeçar i cili ndodhet në kampin e ISIS në Siri. Rama tha se ka komunikuar me babain e djalit, të cilin i ...
Dritare | 18-Oct-2019 19:08
Kryeministri Edi Rama në nisje të konferencës për të folur mbi negociatat, është ndalur te rasti i fëmijës 11-vjeçar i cili ndodhet në kampin e ISIS në Siri. Rama tha se ka komunikuar me babain e djalit, të cilin i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved