ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 11:37

Barcelona ngjitet në krye, treshja e sulmit thyen Eibarin

Barcelona ngjitet në krye, treshja e sulmit thyen Eibarin
Barcelona ka kaluar pa shumë probelem transfertën e Eibarit, teksa ka trumfuar 3-0, një fitore që e lejon përkohësisht të marrë vendin e parë në pritje të rezultateve të takimeve të tjera. Katalanasit kanë 19 pikë, 1 më ...
Telegraf | 19-Oct-2019 15:58
Barcelona ka kaluar pa shumë probelem transfertën e Eibarit, teksa ka trumfuar 3-0, një fitore që e lejon përkohësisht të marrë vendin e parë në pritje të rezultateve të takimeve të tjera. Katalanasit kanë 19 pikë, 1 më ...

Video/ Barcelona ngjitet në krye, shënon treshja e sulmit thyen Eibarin
Barcelona ka kaluar pa shumë probelem transfertën e Eibarit, teksa ka trumfuar 3-0, një fitore që e lejon përkohësisht të marrë vendin e parë në pritje të rezultateve të takimeve të tjera. Katalanasit kanë 19 pikë, 1 më ...
BalkanWeb | 19-Oct-2019 15:17
Barcelona ka kaluar pa shumë probelem transfertën e Eibarit, teksa ka trumfuar 3-0, një fitore që e lejon përkohësisht të marrë vendin e parë në pritje të rezultateve të takimeve të tjera. Katalanasit kanë 19 pikë, 1 më ...

Messi tregoi se është lojtari më jo vetjak në botë me asistimin te Suarezi ndaj Eibarit
Lionel Messi ka treguar formë të lartë në fitoren 0-3 të Barcelonës ndaj Eibarit në kuadër të javës së nëntë në La Liga. Ylli argjentinas shënoi një gol dhe bëri një asistim për Luis Suarezin në minutën e 66-të. Kur ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 16:47
Lionel Messi ka treguar formë të lartë në fitoren 0-3 të Barcelonës ndaj Eibarit në kuadër të javës së nëntë në La Liga. Ylli argjentinas shënoi një gol dhe bëri një asistim për Luis Suarezin në minutën e 66-të. Kur ...

Barcelona “show”, Messi-Suarez-Greizmann gjejnë kiminë mes tyre
mapo.alm Barcelona ka kthyer gjithçka në “show” në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jave, madje duket se Messi-Suarez-Griezmann kanë gjetur kiminë mes tyre, pasi të 3 golat u ...
Mapo | 19-Oct-2019 15:13
mapo.alm Barcelona ka kthyer gjithçka në “show” në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jave, madje duket se Messi-Suarez-Griezmann kanë gjetur kiminë mes tyre, pasi të 3 golat u ...

Gafa e Messit përballë portierit, argjentinasi e teproi në ndeshjen ndaj Eibarit
Lionel Messi kishte edhe një paraqitje të mirë te Barcelona në këtë fundjavë. Skuadra katalunase fitoi 0-3 në udhëtim te Eibarit, derisa ylli argjentinasi shënoi një herë dhe asistoi te goli i tretë i Luis Suarezit. ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 15:47
Lionel Messi kishte edhe një paraqitje të mirë te Barcelona në këtë fundjavë. Skuadra katalunase fitoi 0-3 në udhëtim te Eibarit, derisa ylli argjentinasi shënoi një herë dhe asistoi te goli i tretë i Luis Suarezit. ...

Suarez vendosi rekord historik te Barcelona
Luis Suarez ka vendosur një rekord historik te Barcelona në këtë javë. Skuadra katalunase fitoi 0-3 në udhëtim te Eibari, derisa sulmuesi uruguaian shënoi gol në këtë takim. Suarez realizoi golin e tretë në minutën e ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 15:35
Luis Suarez ka vendosur një rekord historik te Barcelona në këtë javë. Skuadra katalunase fitoi 0-3 në udhëtim te Eibari, derisa sulmuesi uruguaian shënoi gol në këtë takim. Suarez realizoi golin e tretë në minutën e ...

Mbyllet pjesa e parë: Chelsea – Newcastle
Barcelona ka mposhtur Eibarin si mysafir me rezultat 0-3. Griezzman, Messi e Suarez ishin realizatorë në ndeshjen ku epërisa mund të ishte edhe më e thellë, shkruan GazetaBlic . Gjithsesi, mjaftoi që djelmoshat e ...
GazetaBlic | 19-Oct-2019 16:54
Barcelona ka mposhtur Eibarin si mysafir me rezultat 0-3. Griezzman, Messi e Suarez ishin realizatorë në ndeshjen ku epërisa mund të ishte edhe më e thellë, shkruan GazetaBlic . Gjithsesi, mjaftoi që djelmoshat e ...

Notat e lojtarëve: Eibar 0-3 Barcelona, Messi më i dalluari
Barcelona e ka mposhtur Eibarin në kuadër të javës së nëntë në La Liga me rezultat 0-3. Golat për skuadrën katalunasëve realizuan Antoine Griezmann (13’), Lionel Messi (58’) dhe Luis Suarez (66’). Blaugranasit ishin ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 15:16
Barcelona e ka mposhtur Eibarin në kuadër të javës së nëntë në La Liga me rezultat 0-3. Golat për skuadrën katalunasëve realizuan Antoine Griezmann (13’), Lionel Messi (58’) dhe Luis Suarez (66’). Blaugranasit ishin ...

VIDEO | Barcelona nuk pyet për Eibarin, shënojnë të gjithë sulmuesit
Sulmi i Barcelonës tregoi një formë shumë të mirë kundër Eibarit. Leo Messi, Antoine Griezmann dhe Luis Suarez shënuan të tre dhe diçka e tillë e gëzon trajnerin Ernesto Valverde. Takimi u zhbllokua në minutën e 13-të, ...
ABCNews | 19-Oct-2019 15:23
Sulmi i Barcelonës tregoi një formë shumë të mirë kundër Eibarit. Leo Messi, Antoine Griezmann dhe Luis Suarez shënuan të tre dhe diçka e tillë e gëzon trajnerin Ernesto Valverde. Takimi u zhbllokua në minutën e 13-të, ...

Mbyllet takimi Flamurtari – Drenica, ky është rezultati final
Barcelona ka rrëmbyer pikët e plota në xhiron e nëntë në La Liga, duke e mposhtur 3-0 Eibarin. Messi, Suarez dhe Griezmann – që të tre lanë gjurmë në këtë takim, që bëri që Barça të rrëmbejë kreun e La Ligës me 19 pikë, ...
GazetaBlic | 19-Oct-2019 15:55
Barcelona ka rrëmbyer pikët e plota në xhiron e nëntë në La Liga, duke e mposhtur 3-0 Eibarin. Messi, Suarez dhe Griezmann – që të tre lanë gjurmë në këtë takim, që bëri që Barça të rrëmbejë kreun e La Ligës me 19 pikë, ...

Werderit të Milot Rashicës i duhen vetëm 6 minuta për ta zhbllokuar ndeshjen
Ka nisur me shumë zjarr ndeshja e Bundesligas ndërmjet Werder Bremenit dhe Frankfurtit në kampionatin gjerman, shkrua Zëri.info. Është skuadra e Milot Rashicës që ka kaluar në epërsi me golin e shënuar nga Sarget në ...
Zeri | 19-Oct-2019 15:44
Ka nisur me shumë zjarr ndeshja e Bundesligas ndërmjet Werder Bremenit dhe Frankfurtit në kampionatin gjerman, shkrua Zëri.info. Është skuadra e Milot Rashicës që ka kaluar në epërsi me golin e shënuar nga Sarget në ...

Video/ Barcelona kap kreun, Messi gjen golin
Barcelona ka kthyer gjithçka në “show” në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jave, madje duket se Messi-Suarez-Griezmann kanë gjetur kiminë mes tyre, pasi të 3 golat u shënuan nga ...
Lexo | 19-Oct-2019 15:42
Barcelona ka kthyer gjithçka në “show” në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jave, madje duket se Messi-Suarez-Griezmann kanë gjetur kiminë mes tyre, pasi të 3 golat u shënuan nga ...

Barcelona mposht lehtësisht Eibarin
Skuadra e Barcelonës e ka mposhtur Eibarin me rezultat 3:0, në kuadër të javës së 9-të në La Liga. Golat për Barcelonën i shënuan: Antoni Griezmann në minutën e 13-të, Lionel Messi në minutën e 58-të dhe golin ...
EkonomiaOnline | 19-Oct-2019 15:27
Skuadra e Barcelonës e ka mposhtur Eibarin me rezultat 3:0, në kuadër të javës së 9-të në La Liga. Golat për Barcelonën i shënuan: Antoni Griezmann në minutën e 13-të, Lionel Messi në minutën e 58-të dhe golin ...

Griezmann-Messi-Suarez mundin Eibarin, Barcelona ngjitet në krye (VIDEO)
Barcelona ka rrëmbyer fitoren e katërt në kampionat, duke u ngjitur për herë të parë në këtë sezon në krye të renditjes. Skuadra katalanase ka fituar me lehtësi 3-0 në transfertën ndaj Eibarit. Ndeshja nisi mjaft mirë ...
Telegraf | 19-Oct-2019 14:55
Barcelona ka rrëmbyer fitoren e katërt në kampionat, duke u ngjitur për herë të parë në këtë sezon në krye të renditjes. Skuadra katalanase ka fituar me lehtësi 3-0 në transfertën ndaj Eibarit. Ndeshja nisi mjaft mirë ...

Eibar 0-3 Barcelona, notat e lojtarëve
Pas vetëm 13-të minutash lojë, Blaugraanasit kaluan në epërsi me anë të Antoine Griezmannin që u shërbye mjaftë mira nga Cirsitan Lenglet. Në pjesën e dytë, Barcelona shënoi edhe dy gola të tjerë, me anë të Lionel ...
Lajminet | 19-Oct-2019 15:24
Pas vetëm 13-të minutash lojë, Blaugraanasit kaluan në epërsi me anë të Antoine Griezmannin që u shërbye mjaftë mira nga Cirsitan Lenglet. Në pjesën e dytë, Barcelona shënoi edhe dy gola të tjerë, me anë të Lionel ...

Barça fiton me lehtësi falë treshes Messi-Suarez-Griezmann, ia bëjnë sefte së bashku Barcelona ka rrëmbyer pikët e plota në xhiron e nëntë në La Liga, duke e mposhtur 3-0 Eibarin. Messi, Suarez dhe Griezmann – që të tre lanë gjurmë në këtë takim, q
Barcelona ka rrëmbyer pikët e plota në xhiron e nëntë në La Liga, duke e mposhtur 3-0 Eibarin. Messi, Suarez dhe Griezmann – që të tre lanë gjurmë në këtë takim, që bëri që Barça të rrëmbejë kreun e La Ligës me 19 pikë, ...
Kosova Sot | 19-Oct-2019 15:10
Barcelona ka rrëmbyer pikët e plota në xhiron e nëntë në La Liga, duke e mposhtur 3-0 Eibarin. Messi, Suarez dhe Griezmann – që të tre lanë gjurmë në këtë takim, që bëri që Barça të rrëmbejë kreun e La Ligës me 19 pikë, ...

Barcelona fiton ndaj Eibarit, shkëlqejnë treshja MSG
Barcelona e ka mposhtur Eibarin në kuadër të javës së nëntë në La Liga me rezultat 0-3. Pas vetëm 13-të minutash lojë, Blaugraanasit kaluan në epërsi me anë të Antoine Griezmannin që u shërbye mjaftë mira nga Cirsitan ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 15:01
Barcelona e ka mposhtur Eibarin në kuadër të javës së nëntë në La Liga me rezultat 0-3. Pas vetëm 13-të minutash lojë, Blaugraanasit kaluan në epërsi me anë të Antoine Griezmannin që u shërbye mjaftë mira nga Cirsitan ...

Video: Messi-Suarez-Griezmann dhurojnë show, Barcelona e frikshme
Barcelona është argëtuar duke fituar 0-3 ndaj Eibarit në transfertë. Ekipi katalanas gjeti tredhëmbëshin e frikshëm Messi-Suarez-Griezmann që kanë “gatuar” gjithçka vetë. Griezmann shënoi golin e parë në minutën e 14'. ...
Politiko | 19-Oct-2019 15:01
Barcelona është argëtuar duke fituar 0-3 ndaj Eibarit në transfertë. Ekipi katalanas gjeti tredhëmbëshin e frikshëm Messi-Suarez-Griezmann që kanë “gatuar” gjithçka vetë. Griezmann shënoi golin e parë në minutën e 14'. ...

Barcelona fiton në udhëtim dhe rrëmben kreun e tabelës
Barcelona ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në udhëtim të Eibari me rezultat të pastër 3-0, shkruan Gazeta inFokus. Blaugranët e nisën mirë takimin, ku në minutën e 13’ Griezman zhbllokoi rezultatin për 0-1 më të ...
InFokusi | 19-Oct-2019 14:58
Barcelona ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në udhëtim të Eibari me rezultat të pastër 3-0, shkruan Gazeta inFokus. Blaugranët e nisën mirë takimin, ku në minutën e 13’ Griezman zhbllokoi rezultatin për 0-1 më të ...

Barcelona fiton ndaj Eibarit, shkëlqejnë treshja MSG
Barcelona e ka mposhtur Eibarin në kuadër të javës së nëntë në La Liga me rezultat 0-3. Pas vetëm 13-të minutash lojë, Blaugraanasit kaluan në epërsi me anë të Antoine Griezmannin që u shërbye mjaftë mira nga Cirsitan ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 14:52
Barcelona e ka mposhtur Eibarin në kuadër të javës së nëntë në La Liga me rezultat 0-3. Pas vetëm 13-të minutash lojë, Blaugraanasit kaluan në epërsi me anë të Antoine Griezmannin që u shërbye mjaftë mira nga Cirsitan ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved