ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 10:06

Del shifra, Albin Kurti thyen rekord, politikani i parë kosovar që merr 185 mijë vota në zgjedhje

Del shifra, Albin Kurti thyen rekord, politikani i parë kosovar që merr 185 mijë vota në zgjedhje
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thyer rekord të ri të votave, që ai ka arritur t’i merr në zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti ka arritur të marrë 185 mijë vota, numër që nuk është arritur ...
BalkanWeb | 19-Oct-2019 16:10
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thyer rekord të ri të votave, që ai ka arritur t’i merr në zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti ka arritur të marrë 185 mijë vota, numër që nuk është arritur ...

Kurti flet për vendimet e para në qeverinë e re
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve.
Top Channel | 19-Oct-2019 14:58
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve.

Albin Kurti merr një numër rekord votash
Albin Kurti ka marrë një numër rekord votash në zgjedhjet e fundit në Kosovë, të cilat u fituan nga Vetëvendosja. Deputetja e kësaj partie, Arbërie Nagavci ka thënë se Kurti ka marrë 185 mijë vota. Në sistemin elektoral ...
ABCNews | 19-Oct-2019 15:35
Albin Kurti ka marrë një numër rekord votash në zgjedhjet e fundit në Kosovë, të cilat u fituan nga Vetëvendosja. Deputetja e kësaj partie, Arbërie Nagavci ka thënë se Kurti ka marrë 185 mijë vota. Në sistemin elektoral ...

Kurti e Osmani thyejnë rekord me vota
Albin Kurti i Vetëvendosjes dhe Vjosa Osmani e LDK-së kanë thyer rekordin e deritashëm për numrin e votave brenda subjektit të tyre duke qenë bartës të listës. Ndonëse Komisioni Qendror Zgjedhor ende s’ka shpallur ...
EkonomiaOnline | 19-Oct-2019 16:57
Albin Kurti i Vetëvendosjes dhe Vjosa Osmani e LDK-së kanë thyer rekordin e deritashëm për numrin e votave brenda subjektit të tyre duke qenë bartës të listës. Ndonëse Komisioni Qendror Zgjedhor ende s’ka shpallur ...

Kaq vota ka marrë Albin Kurti në zgjedhjet e 6 tetorit
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thyer rekord të ri të votave, që ai ka arritur t’i merr në zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti ka arritur t’i merr 185 mijë vota, numër e cila nuk është ...
Arbresh | 19-Oct-2019 16:54
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thyer rekord të ri të votave, që ai ka arritur t’i merr në zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti ka arritur t’i merr 185 mijë vota, numër e cila nuk është ...

Albin Kurti thyen rekord, politikani i parë kosovar që merr 185 mijë vota në zgjedhje
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thyer rekord të ri të votave, që ai ka arritur t’i merr në zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti ka arritur të marrë 185 mijë vota, numër që nuk është arritur ...
AlbInfo | 19-Oct-2019 16:44
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thyer rekord të ri të votave, që ai ka arritur t’i merr në zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti ka arritur të marrë 185 mijë vota, numër që nuk është arritur ...

Numri i votave që i ka marrë Albin Kurti në zgjedhjet e 6 tetorit
Kurti ka arritur t’i merr 185 mijë vota, numër e cila nuk është arritur asnjëherë nga asnjë politikan kosovarë. Kjo u bë e ditur nga një postim i ish-deputetes, Arbërie Nagavci. Kurti në zgjedhjet e fundit që janë ...
Lajminet | 19-Oct-2019 16:41
Kurti ka arritur t’i merr 185 mijë vota, numër e cila nuk është arritur asnjëherë nga asnjë politikan kosovarë. Kjo u bë e ditur nga një postim i ish-deputetes, Arbërie Nagavci. Kurti në zgjedhjet e fundit që janë ...

Albin Kurti e Vjosa Osmani thyejnë rekord me vota
Albin Kurti i Vetëvendosjes dhe Vjosa Osmani e LDK-së kanë thyer rekordin e deritashëm për numrin e votave brenda subjektit të tyre duke qenë bartës të listës. Ndonëse Komisioni Qendror Zgjedhor ende s’ka shpallur ...
Zeri | 19-Oct-2019 16:36
Albin Kurti i Vetëvendosjes dhe Vjosa Osmani e LDK-së kanë thyer rekordin e deritashëm për numrin e votave brenda subjektit të tyre duke qenë bartës të listës. Ndonëse Komisioni Qendror Zgjedhor ende s’ka shpallur ...

Ky është numri i votave që mori Albin Kurti
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti po del të jetë personi më i votuar zgjedhjet e 6 tetorit. Aktivistë dhe deputetë të kësaj partie kanë shpërndarë në profilet e tyre numrin e votave që ka arritur Kurti. ...
Gazeta Observer | 19-Oct-2019 15:31
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti po del të jetë personi më i votuar zgjedhjet e 6 tetorit. Aktivistë dhe deputetë të kësaj partie kanë shpërndarë në profilet e tyre numrin e votave që ka arritur Kurti. ...

Albin Kurti, politikani më i votuar në historinë e Kosovës!
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, njëherësh kandidati për kryeministër Albin Kurti rezulton të jetë politikani më i votuar në historinë e Kosovës. Vendin e parë e liderit më të votuar pas shpalljes së pavarësisë ...
Dritare | 19-Oct-2019 15:01
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, njëherësh kandidati për kryeministër Albin Kurti rezulton të jetë politikani më i votuar në historinë e Kosovës. Vendin e parë e liderit më të votuar pas shpalljes së pavarësisë ...

Kurti flet për vendimet e para në qeverinë e re
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve. Kurti ...
Zeri | 19-Oct-2019 14:46
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve. Kurti ...

Kurti flet për vendimet e para në qeverinë e re
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve. Kurti ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 14:43
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve. Kurti ...

Kurti flet për vendimet e para në qeverinë e re
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve. Kurti ...
Indeks Online | 19-Oct-2019 14:43
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve. Kurti ...

Kurti flet për vendimet e para në qeverinë e re
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve. Kurti ...
InFokusi | 19-Oct-2019 14:39
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve. Kurti ...

Kurti flet për vendimet e para në qeverinë e re
Kurti këto komente i bëri në një tubim me bashkatdhetarë në Universitetin e Winchesterit të Londrës, ku falënderoi mërgatën për kontributin e vazhdueshëm para, gjatë dhe pas luftës si dhe organizimin masiv për ...
Lajminet | 19-Oct-2019 14:37
Kurti këto komente i bëri në një tubim me bashkatdhetarë në Universitetin e Winchesterit të Londrës, ku falënderoi mërgatën për kontributin e vazhdueshëm para, gjatë dhe pas luftës si dhe organizimin masiv për ...

Kurti flet për vendimet e para në qeverinë e re
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve.
Kosova Press | 19-Oct-2019 14:27
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti theksoi prioritetet dhe zotimet e qeverisë së re si dhe vendimet e para që do të ndërmarr siç është zvogëlimi i qeverisë dhe ndalimi i menjëhershëm i keqpërdorimeve.

Kurti në Londër: Më 6 tetor populli i Kosovës i flaku tutje iluzionet dhe e rifitoi ëndrrën
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po realizon një vizitë në Londër, ku në mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një takim me bashkatdhetarët që jetojnë në Britani.
Top Channel | 18-Oct-2019 22:31
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po realizon një vizitë në Londër, ku në mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një takim me bashkatdhetarët që jetojnë në Britani.

Albin Kurti thyen rekordet e të gjithëve – ky është numri i votave që ka marrë më 6 tetor
Lideri i VV’së, Albin Kurti, ka thyer të gjitha rekordet me numrin e madh të votave që ka marrë në zgjedhjet parlamentare. Deputetja e kësaj partie, Arbërie Nagavci ka thënë se Kurti ka marrë 185 mijë vota. “185k ...
Albportali | 19-Oct-2019 14:27
Lideri i VV’së, Albin Kurti, ka thyer të gjitha rekordet me numrin e madh të votave që ka marrë në zgjedhjet parlamentare. Deputetja e kësaj partie, Arbërie Nagavci ka thënë se Kurti ka marrë 185 mijë vota. “185k ...

Albin Kurti thyen rekordet e të gjithëve – ky është numri i votave që ka marrë më 6 tetor
Lideri i VV’së, Albin Kurti, ka thyer të gjitha rekordet me numrin e madh të votave që ka marrë në zgjedhjet parlamentare. Deputetja e kësaj partie, Arbërie Nagavci ka thënë se Kurti ka marrë 185 mijë vota. “185k ...
TetovaSot | 19-Oct-2019 14:10
Lideri i VV’së, Albin Kurti, ka thyer të gjitha rekordet me numrin e madh të votave që ka marrë në zgjedhjet parlamentare. Deputetja e kësaj partie, Arbërie Nagavci ka thënë se Kurti ka marrë 185 mijë vota. “185k ...

Albin Kurti thyen rekord të votave të marra, në zgjedhjet e 6 tetorit
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thyer rekord të ri të votave, që ai ka arritur t’i merr nw zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti ka arritur t’i merr 185 mijë vota, numër e cila nuk është ...
EkonomiaOnline | 19-Oct-2019 13:58
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thyer rekord të ri të votave, që ai ka arritur t’i merr nw zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti ka arritur t’i merr 185 mijë vota, numër e cila nuk është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved