ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 16:53

Preku zemrat e shqiptarëve, babai i Alvin Berishës jep alarmin: Djali humbet gjurmët nga kampi në Siri

Preku zemrat e shqiptarëve, babai i Alvin Berishës jep alarmin: Djali humbet gjurmët nga kampi në Siri
Historia e 11-vjeçarit Alvin Berisha preku zemrat e shqiptarëve dhe jo vetëm. Babai i vogëlushit, që mbahet i izoluar në kampet e ISIS në Siri deklaron se ka humbur gjurmët e të birit. Afrim Berisha, i kontaktuar nga ...
BalkanWeb | 18-Oct-2019 22:09
Historia e 11-vjeçarit Alvin Berisha preku zemrat e shqiptarëve dhe jo vetëm. Babai i vogëlushit, që mbahet i izoluar në kampet e ISIS në Siri deklaron se ka humbur gjurmët e të birit. Afrim Berisha, i kontaktuar nga ...

11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS humbet gjurmët
11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçari,t Afrim Berisha, ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të ...
GazetaTema | 18-Oct-2019 21:19
11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçari,t Afrim Berisha, ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të ...

Zhduket pa gjurmë 11-vjeçari shqiptar në kampin e ISIS
Humb pa lënë gjurmë në kampet e ISIS, 11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha. Ka qenë babai i tij që tha se djali i mitur nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Afrim Berisha u shpreh se kontaktin e fundit me të birin e ka ...
Telegraf | 18-Oct-2019 21:36
Humb pa lënë gjurmë në kampet e ISIS, 11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha. Ka qenë babai i tij që tha se djali i mitur nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Afrim Berisha u shpreh se kontaktin e fundit me të birin e ka ...

Fëmija shqiptar në kampin e ISIS, Rama: S’mund ta tërheqim
mapo.al Kryeministri Rama tha se ndjehet i keqardhur për shqiptarët, sidomos gra e fëmijë që ndodhen në kampin famëkeq të ISIS në Siri. Ky reagim erdhi pasi emisioni italian “Le iene” publikoi historinë e Alvinit, ...
Mapo | 18-Oct-2019 18:24
mapo.al Kryeministri Rama tha se ndjehet i keqardhur për shqiptarët, sidomos gra e fëmijë që ndodhen në kampin famëkeq të ISIS në Siri. Ky reagim erdhi pasi emisioni italian “Le iene” publikoi historinë e Alvinit, ...

Fati dramatik i 11-vjeçarit shqiptar të mbetur në Siri, Rama tregon planin: Jemi në koordinim me partnerët, kam folur me babain
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur sot në nisje të konferencës për shtyp për rastin e 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, historia e të cilit u publikua nga emisioni “LE Iene”, në Italia1 dhe preku zemrat e të ...
BalkanWeb | 18-Oct-2019 17:25
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur sot në nisje të konferencës për shtyp për rastin e 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, historia e të cilit u publikua nga emisioni “LE Iene”, në Italia1 dhe preku zemrat e të ...

I mituri shqiptar në kampin sirian, Rama: Tërheqja jo çështje ambasadash dhe ambasadorësh
Kryeministri Edi Rama në konferencën për vendimin e negosiatave ka komentuar edhe rastin e një të mituri shqiptar që ndodhet në kapet siriane, për të cilin sot mediat kanë bërë jehonë. Në një emision të mediave ...
VizionPlus | 18-Oct-2019 17:46
Kryeministri Edi Rama në konferencën për vendimin e negosiatave ka komentuar edhe rastin e një të mituri shqiptar që ndodhet në kapet siriane, për të cilin sot mediat kanë bërë jehonë. Në një emision të mediave ...

11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët
Babai i 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, që mbahet i izoluar në kampet e ISIS në Siri ka humbur gjurmët e të birit. Afrim Berisha, i kontaktuar nga Abc News, në gjendje të rënduar emocionale rrëfeu se mbrëmjen e së ...
ABCNews | 18-Oct-2019 21:19
Babai i 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, që mbahet i izoluar në kampet e ISIS në Siri ka humbur gjurmët e të birit. Afrim Berisha, i kontaktuar nga Abc News, në gjendje të rënduar emocionale rrëfeu se mbrëmjen e së ...

Djali shqiptar në kampin e ISIS, Rama: Situata shumë e komplikuar, kam komunikuar edhe me babanë e tij
Konferencën për shtyp këtë të premte, Edi Rama e nisi me rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. Rama u shpreh se kjo nuk është një çështje ...
GazetaTema | 18-Oct-2019 17:18
Konferencën për shtyp këtë të premte, Edi Rama e nisi me rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. Rama u shpreh se kjo nuk është një çështje ...

E FUNDIT/ Zhduket pa gjurmë 11-vjeçari shqiptar në kampin e ISIS
Humb pa lënë gjurmë në kampet e ISIS, 11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha. Ka qenë babai i tij që i tha ABC News se djali i mitur nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Afrim Berisha u shpreh se kontaktin e fundit me të ...
Lapsi | 18-Oct-2019 21:12
Humb pa lënë gjurmë në kampet e ISIS, 11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha. Ka qenë babai i tij që i tha ABC News se djali i mitur nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Afrim Berisha u shpreh se kontaktin e fundit me të ...

E FUNDIT | 11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët
11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të birin e ka ...
ABCNews | 18-Oct-2019 20:39
11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC News se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. Berisha bëri me dije se kontaktin më të fundit me të birin e ka ...

Babai i 11-vjeçarit jep alarmin / Zhduket pa asnjë gjurmë Alvini nga kampi në Siri
Postuar: 18/10/2019 - 21:33 11-vjeçari Alvin Berisha, djali nga Shqipëria i cili kishte mbetur në kampet e ISIS ka humbur gjurmët. Mësohet se babai i 11- vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për mediat se djali nuk ...
Sot.Al | 18-Oct-2019 21:36
Postuar: 18/10/2019 - 21:33 11-vjeçari Alvin Berisha, djali nga Shqipëria i cili kishte mbetur në kampet e ISIS ka humbur gjurmët. Mësohet se babai i 11- vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për mediat se djali nuk ...

ISIS/ I vetëm në shkretëtirën siriane, historia e dhimbshme e Alvinit
mapo.al Emisioni investigativ italian “Le Iene” ka trajtuar mbrëmjen e kaluar një histori të një familje shqiptare. Media italiane shkruan se fëmija shqiptar u dërgua nga Italia në Siria nga nëna e tij, kur ajo iu ...
Mapo | 18-Oct-2019 13:23
mapo.al Emisioni investigativ italian “Le Iene” ka trajtuar mbrëmjen e kaluar një histori të një familje shqiptare. Media italiane shkruan se fëmija shqiptar u dërgua nga Italia në Siria nga nëna e tij, kur ajo iu ...

“Një qeveri që qan si lugat për të hyrë në Europë, por s’e derdh një pikë loti për fëmijët e saj në Siri”
Në konferencën për shtyp këtë të premte, Edi Rama foli për rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. Rama u shpreh se kjo nuk është një çështje ...
Gazeta Dita | 18-Oct-2019 21:12
Në konferencën për shtyp këtë të premte, Edi Rama foli për rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. Rama u shpreh se kjo nuk është një çështje ...

Vogëlushi Afrim Berisha zhduket nga kampi i Al- Hol! Babai i dëshpëruar niset drejt Sirisë
Historia dramatike e tij preku zemrat e të gjithë shqiptarëve . 11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC Neës se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. ...
Gazeta Express | 18-Oct-2019 21:09
Historia dramatike e tij preku zemrat e të gjithë shqiptarëve . 11 vjeçari në kampet e ISIS humbet gjurmët. Babai i 11 vjeçarit Afrim Berisha ka bërë me dije për ABC Neës se djali nuk gjendet më në kampin e Al-Holit. ...

Video/ “Më mungon babi, më merr sërish”, shqiptari shpërthen në lot, media italiane tregon tmerrin: Si ia dërgoi gruaja djalin në Siri (Apeli për ndihmë)
Një ngjarje me temë shumë delikate është trajtuar së fundmi në emisionin investigativ Italian “Le Iene”. Emisioni i mbrëmshëm bënte fjalë për familjen shqiptare të Afrim Berishës, i cili jetonte që prej vitit 1995 në ...
GazetaTema | 18-Oct-2019 10:05
Një ngjarje me temë shumë delikate është trajtuar së fundmi në emisionin investigativ Italian “Le Iene”. Emisioni i mbrëmshëm bënte fjalë për familjen shqiptare të Afrim Berishës, i cili jetonte që prej vitit 1995 në ...

Fëmija shqiptar në kampin e ISIS, Rama: Fola me të atin, kemi një plan për ta larguar nga aty!
Kryeministri Edi Rama në nisje të konferencës për të folur mbi negociatat, është ndalur te rasti i fëmijës 11-vjeçar i cili ndodhet në kampin e ISIS në Siri. Rama tha se ka komunikuar me babain e djalit, të cilin i ...
Dritare | 18-Oct-2019 19:08
Kryeministri Edi Rama në nisje të konferencës për të folur mbi negociatat, është ndalur te rasti i fëmijës 11-vjeçar i cili ndodhet në kampin e ISIS në Siri. Rama tha se ka komunikuar me babain e djalit, të cilin i ...

Rama flet për 11 vjeçarin e bllokuar në kampin terrorist në Siri: Kemi një plan, por nuk është çështje ambasadash
Kryeministri Edi Rama deklaroi se autoritetet shqiptare kanë nisur nga puna për të risjellë në Shqipëri gratë dhe fëmijët shqiptarë të cilët u bënë pjesë e Shtetit Islamik dhe tani rrezikojnë jetën në Siri. Por kreu i ...
Politiko | 18-Oct-2019 17:33
Kryeministri Edi Rama deklaroi se autoritetet shqiptare kanë nisur nga puna për të risjellë në Shqipëri gratë dhe fëmijët shqiptarë të cilët u bënë pjesë e Shtetit Islamik dhe tani rrezikojnë jetën në Siri. Por kreu i ...

Djali shqiptar në kampin e ISIS, Rama: Situata shumë e komplikuar, kjo çështje nuk varet nga ne
Konferencën për shtyp këtë të premte, Kryeministri Edi Rama e nisi me rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 18-Oct-2019 17:29
Konferencën për shtyp këtë të premte, Kryeministri Edi Rama e nisi me rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. BURIMI: www.rtsh.al

Djali shqiptar në kampin e ISIS, Rama: Situata shumë e komplikuar, kjo çështje nuk varet nga ne
Konferencën për shtyp këtë të premte, Kryeministri Edi Rama e nisi me rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. “Dua të ndaj me të gjithë ju një ...
RTSH | 18-Oct-2019 17:29
Konferencën për shtyp këtë të premte, Kryeministri Edi Rama e nisi me rastin e një djali të bllokuar në një kamp sirian ku strehohen gra dhe fëmijë të personave të lidhur me ISIS. “Dua të ndaj me të gjithë ju një ...

Fëmija shqiptarë në kampin e ISIS, Rama: Fola me të atin, kemi një plan për nxjerrjen e tyre
Kryeministri Edi Rama në nisje të konferencës ka folur me rastin e fëmijës shqiptar në kampin e ISIS, që u bë publik në mediat italiane. “Pas 48 orësh pa gjumë jemi këtu për të ndarë opinionin tonë, por përpara se të ...
Lexo | 18-Oct-2019 17:22
Kryeministri Edi Rama në nisje të konferencës ka folur me rastin e fëmijës shqiptar në kampin e ISIS, që u bë publik në mediat italiane. “Pas 48 orësh pa gjumë jemi këtu për të ndarë opinionin tonë, por përpara se të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved