ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 10:51

I zhgënjyer nga Haradinaj, Rama: pres me kënaqësi të takohem me Albinin, ja ç’do t’i propozoj

I zhgënjyer nga Haradinaj, Rama: pres me kënaqësi të takohem me Albinin, ja ç’do t’i propozoj
Kryeministri Rama zbuloi, si pa dashur, se çfarë do i propozojë Albin Kurtit në të parin takim që do ketë me të si shefi i ri i qeverisë së Kosovës. “Përsa i përket Albin Kurtit, do të takohemi në ditët në vijim. Ka ...
Tesheshi | 18-Oct-2019 20:19
Kryeministri Rama zbuloi, si pa dashur, se çfarë do i propozojë Albin Kurtit në të parin takim që do ketë me të si shefi i ri i qeverisë së Kosovës. “Përsa i përket Albin Kurtit, do të takohemi në ditët në vijim. Ka ...

Edi Rama i bën një propozim Albin Kurtit
Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me ...
AlbInfo | 18-Oct-2019 19:21
Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me ...

Rama: Shpresoj që Kurti do të kaloi nga poezia e opozitës në prozën e qeverisjes
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se në ditët në vijim do të takohet me Albin Kurtin, me të cilin pajtohet që ka nevojë për një shtysë të re në raport me marrëdhëniet e të dy vendeve, ku edhe propozoi ...
Medial | 18-Oct-2019 19:18
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se në ditët në vijim do të takohet me Albin Kurtin, me të cilin pajtohet që ka nevojë për një shtysë të re në raport me marrëdhëniet e të dy vendeve, ku edhe propozoi ...

Rama: Shpresoj që Kurti do të kaloi nga poezia e opozitës në prozën e qeverisjes
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se në ditët në vijim do të takohet me Albin Kurtin, me të cilin pajtohet që ka nevojë për një shtysë të re në raport me marrëdhëniet e të dy vendeve, ku edhe propozoi ...
Klan Kosova | 18-Oct-2019 19:18
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se në ditët në vijim do të takohet me Albin Kurtin, me të cilin pajtohet që ka nevojë për një shtysë të re në raport me marrëdhëniet e të dy vendeve, ku edhe propozoi ...

Rama paralajmëron takimin me Kurtin, ka një propozim interesant
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se në ditët e ardhshme do të takohet me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. “Do të takohemi në ditët në vijim. Ka kërkuar të më takoj e pres me shumë kënaqësi. E ...
Albportali | 18-Oct-2019 19:14
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se në ditët e ardhshme do të takohet me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. “Do të takohemi në ditët në vijim. Ka kërkuar të më takoj e pres me shumë kënaqësi. E ...

Rama: Do të krijojmë ministri për Kosovën
Gjatë konferencës për media, kryeministri Edi Rama ka folur edhe për një takim me kandidatin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti. Rama ka thënë se Kurti ka kërkuar takim me të, ndërsa ka shtuar se do të krijohet ...
Dritare | 18-Oct-2019 19:08
Gjatë konferencës për media, kryeministri Edi Rama ka folur edhe për një takim me kandidatin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti. Rama ka thënë se Kurti ka kërkuar takim me të, ndërsa ka shtuar se do të krijohet ...

Edi Rama: Së shpejti do të takohem me Albin Kurtin
Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë, ...
Portalb | 18-Oct-2019 18:58
Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë, ...

Rama: Gati të takoj Albin Kurtin, Shqipëria dhe Kosova një ministër shteti të përbashkët
Kryeministri shqiptar Edi Rama në fjalën e tij për mediat është shprehur se në ditët në vijim do të ketë një takim me Albin Kurtin, fituesin e zgjedhjeve në Kosovë dhe pritet të formojë qeverinë e re për të diskutuar ...
VizionPlus | 18-Oct-2019 18:27
Kryeministri shqiptar Edi Rama në fjalën e tij për mediat është shprehur se në ditët në vijim do të ketë një takim me Albin Kurtin, fituesin e zgjedhjeve në Kosovë dhe pritet të formojë qeverinë e re për të diskutuar ...

Rama: Gati të takoj Albin Kurtin, Shqipëria dhe Kosova një ministër shteti të përbashkët
Kryeministri shqiptar Edi Rama në fjalën e tij për mediat është shprehur se në ditët në vijim do të ketë një takim me Albin Kurtin, fituesin e zgjedhjeve në Kosovë dhe pritet të formojë qeverinë e re për të diskutuar ...
Medial | 18-Oct-2019 18:41
Kryeministri shqiptar Edi Rama në fjalën e tij për mediat është shprehur se në ditët në vijim do të ketë një takim me Albin Kurtin, fituesin e zgjedhjeve në Kosovë dhe pritet të formojë qeverinë e re për të diskutuar ...

Rama i propozon Kurtit krijimin e një ministrie të re për bashkëpunim të ngushtë mes Kosovës dhe Shqipërisë
Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. E një ...
Gazeta Observer | 18-Oct-2019 18:37
Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. E një ...

Edi Rama i bën një propozim Albin Kurtit
Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me ...
Medial | 18-Oct-2019 18:34
Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me ...

Propozimi i Ramës për Albin Kurtin: Ministër Shteti për bashkëpunimin me Kosovën
Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën e kryeministrit Rama, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. Një prej këtyre propozimeve ...
GazetaTema | 18-Oct-2019 18:16
Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën e kryeministrit Rama, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. Një prej këtyre propozimeve ...

Rama: Shpresoj që Kurti do të kaloi nga poezia e opozitës në prozën e qeverisjes
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se në ditët në vijim do të takohet me Albin Kurtin, me të cilin pajtohet që ka nevojë për një shtysë të re në raport me marrëdhëniet e të dy vendeve, ku edhe propozoi ...
Top Channel | 18-Oct-2019 18:16
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se në ditët në vijim do të takohet me Albin Kurtin, me të cilin pajtohet që ka nevojë për një shtysë të re në raport me marrëdhëniet e të dy vendeve, ku edhe propozoi ...

Bashkëpunimi me Kosovën, Rama: ‘’Do dëgjoj idetë e freskëta të Albinit, ja çfarë propozoj unë”
Kryeministri Rama në rastin e konferencës së përbashkët që po mban me ministrin Gent Cakaj për të diskutuar rreth zhvillimeve të fundit diplomatike dhe procesin e negociatave me Bashkimin Europian ka ndalur edhe në ...
ScanTv | 18-Oct-2019 18:31
Kryeministri Rama në rastin e konferencës së përbashkët që po mban me ministrin Gent Cakaj për të diskutuar rreth zhvillimeve të fundit diplomatike dhe procesin e negociatave me Bashkimin Europian ka ndalur edhe në ...

Edi Rama i bën një propozim Albin Kurtit
Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me ...
Arbresh | 18-Oct-2019 18:31
Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me ...

Rama i propozon Kurtit krijimin e një ministrie të re për bashkëpunim të ngushtë mes Kosovës dhe Shqipërisë
Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. E një ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 18:24
Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. E një ...

Rama: Ditët në vijim do takohem me Albin Kurtin, Shqipëria dhe Kosova duhet të kenë një ministër shteti të përbashkët
Kryeministri Edi Rama deklaroi se në ditët në vijim do të takohet me Albin Kurtin që fitoi zgjedhjet në Kosovë dhe pritet të formojë qeverinë e re për të diskutuar për të forcuar marrëdhëniet dypalëshe, që sipas tij ...
Lexo | 18-Oct-2019 18:28
Kryeministri Edi Rama deklaroi se në ditët në vijim do të takohet me Albin Kurtin që fitoi zgjedhjet në Kosovë dhe pritet të formojë qeverinë e re për të diskutuar për të forcuar marrëdhëniet dypalëshe, që sipas tij ...

Edi Rama i bën një propozim Albin Kurtit
Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me ...
Gazeta Express | 18-Oct-2019 18:27
Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me ...

Rama takim me Albin Kurtin: Do mbyllim boshllëqet e qeverisë së vjetër
Kryeministri, Edi Rama, konfirmoi se shumë shpejt do të takohet me Albin Kurtin, takim ky i kërkuar prej këtij të fundit. Duke folur në një konferencë për mediat, Rama tha se me qeverinë e re të Kosovës shpreson se do ...
Gazeta Dita | 18-Oct-2019 18:27
Kryeministri, Edi Rama, konfirmoi se shumë shpejt do të takohet me Albin Kurtin, takim ky i kërkuar prej këtij të fundit. Duke folur në një konferencë për mediat, Rama tha se me qeverinë e re të Kosovës shpreson se do ...

Rama paralajmëron takimin me Kurtin, ka një propozim interesant
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se në ditët e ardhshme do të takohet me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. “Do të takohemi në ditët në vijim. Ka kërkuar të më takoj e pres me shumë......
Zeri | 18-Oct-2019 18:27
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se në ditët e ardhshme do të takohet me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. “Do të takohemi në ditët në vijim. Ka kërkuar të më takoj e pres me shumë......

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved