ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 12:39

Ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi, ja si i përgjigjet Cakaj akuzave të Haradinaj

Ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi, ja si i përgjigjet Cakaj akuzave të Haradinaj
Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka qenë një pro idesë dhe ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi. Këtë na e kanë thënë diplomatë të lartë.
Top Channel | 17-Oct-2019 23:24
Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka qenë një pro idesë dhe ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi. Këtë na e kanë thënë diplomatë të lartë.

?Haradinaj: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj Kosovës
Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka falënderuar Konteshën e Wessex, për kontributin që ka dhënë Britania e Madhe për Kosovën.
Top Channel | 17-Oct-2019 23:00
Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka falënderuar Konteshën e Wessex, për kontributin që ka dhënë Britania e Madhe për Kosovën.

Akuza e Haradinajt: Cakaj punoi fshehtas kundër Kosovës. Reagon ministri shqiptar
Kryeministri në ikje i Kosovës, Ramush Haradinaj ka akuzuar ministrin shqiptar në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj se ka punuar kundër interesave të Kosovës. Në emisionin “360gradë”, në RTV Ora, ...
Lapsi | 17-Oct-2019 23:46
Kryeministri në ikje i Kosovës, Ramush Haradinaj ka akuzuar ministrin shqiptar në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj se ka punuar kundër interesave të Kosovës. Në emisionin “360gradë”, në RTV Ora, ...

Haradinaj: Shkëmbimi i kufijve, projekt serb i miratuar nga Thaçi e Rama
Për kryeministrin në detyrë, Ramush Haradinaj shkëmbimi i kufijve të Kosovës është projekt serb i miratuar nga presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. “Propozimi për hapjen e kufijve ka ardhur ...
Ina-Online | 18-Oct-2019 00:40
Për kryeministrin në detyrë, Ramush Haradinaj shkëmbimi i kufijve të Kosovës është projekt serb i miratuar nga presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. “Propozimi për hapjen e kufijve ka ardhur ...

Haradinaj falënderon Konteshën e Britanisë së Madhe për kontributin ndaj Kosovës
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, gjatë kësaj të enjëte është takuar me Konteshën e Wessex të Britanisë së Madhe e cila ka qëndruar sot në Kosovë. Haradinaj theksoj se Britania e Madheka treguar miqësinë ndaj ...
InFokusi | 18-Oct-2019 00:04
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, gjatë kësaj të enjëte është takuar me Konteshën e Wessex të Britanisë së Madhe e cila ka qëndruar sot në Kosovë. Haradinaj theksoj se Britania e Madheka treguar miqësinë ndaj ...

Ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi, ja si i përgjigjet Cakaj akuzave të Haradinaj
Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka qenë një pro idesë dhe ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi. Këtë na e kanë thënë diplomatë të ...
Arbresh | 17-Oct-2019 23:50
Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka qenë një pro idesë dhe ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi. Këtë na e kanë thënë diplomatë të ...

Haradinaj falënderon Konteshën e Britanisë së Madhe për kontributin ndaj Kosovës
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, është takuar me Konteshën e Wessex të Britanisë së Madhe e cila ka qëndruar sot në Kosovë. Ai tha se ky shtet ka dëshmuar miqësinë ndaj Kosovës dhe marrëdhëniet mes dy vende i ...
Medial | 17-Oct-2019 23:50
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, është takuar me Konteshën e Wessex të Britanisë së Madhe e cila ka qëndruar sot në Kosovë. Ai tha se ky shtet ka dëshmuar miqësinë ndaj Kosovës dhe marrëdhëniet mes dy vende i ...

Ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi, ja si i përgjigjet Cakaj akuzave të Haradinaj
Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka qenë një pro idesë dhe ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi. Këtë na e kanë thënë diplomatë të ...
Medial | 17-Oct-2019 23:50
Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka qenë një pro idesë dhe ka lobuar për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi. Këtë na e kanë thënë diplomatë të ...

Akuza e fortë e Haradinajt: Vuçiç, Thaçi e Rama plan prej 10 mld eurosh për ndarjen e Kosovës, unë i pengova
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë mbrëmjen e sotme një deklaratë të fortë, ndërsa pohoi se kishte parandaluar grabitjen e 10 miliardë eurove, plan ky që sipas tij që do të realizohej përmes ...
BalkanWeb | 17-Oct-2019 21:43
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë mbrëmjen e sotme një deklaratë të fortë, ndërsa pohoi se kishte parandaluar grabitjen e 10 miliardë eurove, plan ky që sipas tij që do të realizohej përmes ...

Haradinaj: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj Kosovës, mirënjohës përjetë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka amrr pjesë në pritjen e organizuar nga Ambasada Britanike në Prishtinë me rastin e vizitës së Lartmadhërisë së saj, Konteshës së Wessex. Haradinaj në një postim në llogarinë ...
Telegrafi | 17-Oct-2019 22:36
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka amrr pjesë në pritjen e organizuar nga Ambasada Britanike në Prishtinë me rastin e vizitës së Lartmadhërisë së saj, Konteshës së Wessex. Haradinaj në një postim në llogarinë ...

Haradinaj falënderon Konteshën e Britanisë së Madhe për kontributin ndaj Kosovës
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, është takuar me Konteshën e Wessex të Britanisë së Madhe e cila ka qëndruar sot në Kosovë. Ai tha se ky shtet ka dëshmuar miqësinë ndaj Kosovës dhe marrëdhëniet mes dy vende i ...
Klan Kosova | 17-Oct-2019 23:40
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, është takuar me Konteshën e Wessex të Britanisë së Madhe e cila ka qëndruar sot në Kosovë. Ai tha se ky shtet ka dëshmuar miqësinë ndaj Kosovës dhe marrëdhëniet mes dy vende i ...

Haradinaj: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj Kosovës
Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka falënderuar Konteshën e Wessex, për kontributin që ka dhënë Britania e Madhe për Kosovën. Postimi i Haradinajt në Facebook: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj ...
Indeks Online | 17-Oct-2019 23:00
Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka falënderuar Konteshën e Wessex, për kontributin që ka dhënë Britania e Madhe për Kosovën. Postimi i Haradinajt në Facebook: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj ...

Haradinaj: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj Kosovës, mirënjohës përjetë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka amrr pjesë në pritjen e organizuar nga Ambasada Britanike në Prishtinë me rastin e vizitës së Lartmadhërisë së saj, Konteshës së Wessex. Haradinaj në një postim në llogarinë ...
Arbresh | 17-Oct-2019 22:53
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka amrr pjesë në pritjen e organizuar nga Ambasada Britanike në Prishtinë me rastin e vizitës së Lartmadhërisë së saj, Konteshës së Wessex. Haradinaj në një postim në llogarinë ...

?Haradinaj: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj Kosovës
Postimi i Haradinajt në Facebook: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj Kosovës dhe është rreshtuar si njëra nga vendet që i ka besuar të drejtës tonë, dhe sot marrëdheniet tona janë shumë të veçanta. ...
Lajminet | 17-Oct-2019 22:48
Postimi i Haradinajt në Facebook: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj Kosovës dhe është rreshtuar si njëra nga vendet që i ka besuar të drejtës tonë, dhe sot marrëdheniet tona janë shumë të veçanta. ...

Haradinaj: Vuçiq, Thaçi e Rama kishin planin prej 10 miliardë eurosh për ndarjen e Kosovës, unë i pengova
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj thotë se ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj ka punuar kundër Kosovës, ndërsa Ditmir Bushati rezistoi kundër planit për ndarjen e Kosovës. Në një intervistë për ...
Shenja | 17-Oct-2019 22:37
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj thotë se ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj ka punuar kundër Kosovës, ndërsa Ditmir Bushati rezistoi kundër planit për ndarjen e Kosovës. Në një intervistë për ...

Deklarata e fortë, Haradinaj: Gent Cakaj ka punuar kundër Kosovës
Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj sipas kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj ka punuar kundër interesave të Kosovës. Deklaratën Haradinaj e bëri gjatë intervistës dhënë për Artur ...
Medial | 17-Oct-2019 22:36
Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj sipas kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj ka punuar kundër interesave të Kosovës. Deklaratën Haradinaj e bëri gjatë intervistës dhënë për Artur ...

?Haradinaj: Britania e Madhe ka dëshmuar miqësi të fuqishme ndaj Kosovës
Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka falënderuar Konteshën e Wessex, për kontributin që ka dhënë Britania e Madhe për Kosovën.
Kosova Press | 17-Oct-2019 22:36
Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka falënderuar Konteshën e Wessex, për kontributin që ka dhënë Britania e Madhe për Kosovën.

Haradinaj: Vuçiq, Thaçi e Rama kishin planin prej 10 miliardë eurosh për ndarjen e Kosovës, unë i pengova
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë ka thënë se e parandaloi grabitjen e 10 miliardë eurove, plan ky që do të realizohej përmes ndarjes së Kosovës. Ai gjithashtu për këtë projekti akuzon ...
Telegrafi | 17-Oct-2019 21:09
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë ka thënë se e parandaloi grabitjen e 10 miliardë eurove, plan ky që do të realizohej përmes ndarjes së Kosovës. Ai gjithashtu për këtë projekti akuzon ...

Deklarata e fortë, Haradinaj: Gent Cakaj ka punuar kundër Kosovës
Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj sipas kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj ka punuar kundër interesave të Kosovës. Deklaratën Haradinaj e bëri gjatë intervistës dhënë për Artur ...
TetovaSot | 17-Oct-2019 22:30
Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj sipas kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj ka punuar kundër interesave të Kosovës. Deklaratën Haradinaj e bëri gjatë intervistës dhënë për Artur ...

Deklarata e fortë, Haradinaj: Gent Cakaj ka punuar kundër Kosovës
Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj sipas kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj ka punuar kundër interesave të Kosovës. Deklaratën Haradinaj e bëri gjatë intervistës dhënë për Artur ...
Arbresh | 17-Oct-2019 22:30
Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj sipas kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj ka punuar kundër interesave të Kosovës. Deklaratën Haradinaj e bëri gjatë intervistës dhënë për Artur ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved