ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 10:44

Foto/ Pas festës madhështore në Prishtinë, Albin Kurti gati të surprizojë edhe Tiranën

Foto/ Pas festës madhështore në Prishtinë, Albin Kurti gati të surprizojë edhe Tiranën
TIRANË Lideri i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti edhe pse nuk është shpallur ende zyrtarisht si fitues i zgjedhjeve në Kosovë, ka nisur me shpejtësi përgatitjet për të kulmuar me një festë madhështore në Tiranë. Në ...
BalkanWeb | 16-Oct-2019 20:55
TIRANË Lideri i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti edhe pse nuk është shpallur ende zyrtarisht si fitues i zgjedhjeve në Kosovë, ka nisur me shpejtësi përgatitjet për të kulmuar me një festë madhështore në Tiranë. Në ...

Frank Shkreli: Zgjedhjet në Kosovë: A është ky ndryshimi i madh në politikën shqiptare?
Nga Frank Shkreli Më 6 Tetor, në Kosovë u mbajtën zgjedhjet parlamentare në të cilat, sipas rezultateve paraprake, dolën fituese Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës. Në pritje të certifikimit të ...
Telegraf | 16-Oct-2019 23:49
Nga Frank Shkreli Më 6 Tetor, në Kosovë u mbajtën zgjedhjet parlamentare në të cilat, sipas rezultateve paraprake, dolën fituese Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës. Në pritje të certifikimit të ...

Albin Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...
Top Channel | 16-Oct-2019 18:18
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...

Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 21:35
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...

Albin Kurti vjen në Tiranë për të festuar fitoren e zgjedhjeve
Qendra e Vetëvendosjes në Shqipëri, ka njoftuar këtë të mërkurë se, në Tiranë ditën e dielë në orën 19:00, do të zhvillohet një festë për fitoren e “VV” në zgjedhjet e Kosovës. I ftuar nderi do të jetë vetë kryeministri ...
Lapsi | 16-Oct-2019 22:31
Qendra e Vetëvendosjes në Shqipëri, ka njoftuar këtë të mërkurë se, në Tiranë ditën e dielë në orën 19:00, do të zhvillohet një festë për fitoren e “VV” në zgjedhjet e Kosovës. I ftuar nderi do të jetë vetë kryeministri ...

Albin Kurti vjen në Tiranë për të festuar fitoren e zgjedhjeve
Qendra e Vetëvendosjes në Shqipëri, ka njoftuar këtë të mërkurë se, në Tiranë ditën e dielë në orën 19:00, do të zhvillohet një festë për fitoren e “VV” në zgjedhjet e Kosovës. I ftuar nderi do të jetë vetë kryeministri ...
ABCNews | 16-Oct-2019 18:55
Qendra e Vetëvendosjes në Shqipëri, ka njoftuar këtë të mërkurë se, në Tiranë ditën e dielë në orën 19:00, do të zhvillohet një festë për fitoren e “VV” në zgjedhjet e Kosovës. I ftuar nderi do të jetë vetë kryeministri ...

Vetëvendosja feston në Tiranë rezultatin e zgjedhjeve: Albin Kurti i ftuar nderi
Albin Kurti, kreu i Vetëvendosjes, që fitoi në zgjedhjet e parakohshme në Kosovë do të vizitojë Tiranën në datën 20 tetor. Lajmi bëhët i ditur nga Qendra e Vetëvendosjes në Tiranë , e cila njofton se Kurti do të vijë në ...
Politiko | 16-Oct-2019 21:50
Albin Kurti, kreu i Vetëvendosjes, që fitoi në zgjedhjet e parakohshme në Kosovë do të vizitojë Tiranën në datën 20 tetor. Lajmi bëhët i ditur nga Qendra e Vetëvendosjes në Tiranë , e cila njofton se Kurti do të vijë në ...

Boksieri i famshëm i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se Lëvizjes Vetëvendosje i është bashkuar bokseri i njohur shqiptar që jeton në Suedi, Naim Terbunja. Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “në Suedi, ...
Zeri | 16-Oct-2019 21:39
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se Lëvizjes Vetëvendosje i është bashkuar bokseri i njohur shqiptar që jeton në Suedi, Naim Terbunja. Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “në Suedi, ...

Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, të dielën do ta festojë fitoren edhe në Tiranë. Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja ...
Gazeta Observer | 16-Oct-2019 19:02
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, të dielën do ta festojë fitoren edhe në Tiranë. Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja ...

Lëvizje apo parti? Çfarë po ndodh me Vetëvendosjen e Albin Kurtit në Tiranë?!
mapo.al Vetëvendosja është e para lëvizje politike shqiptare që ka shtrirë rrjetin e saj në dy anët e kufirit të dy shteteve shqiptare. Ajo është regjistruar si OJF dhe nuk ka ndonjë nxitim për t’u kthyer në parti ...
Mapo | 16-Oct-2019 10:42
mapo.al Vetëvendosja është e para lëvizje politike shqiptare që ka shtrirë rrjetin e saj në dy anët e kufirit të dy shteteve shqiptare. Ajo është regjistruar si OJF dhe nuk ka ndonjë nxitim për t’u kthyer në parti ...

Albin Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...
Medial | 16-Oct-2019 18:49
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...

Albin Kurti vjen në Tiranë për të festuar fitoren e zgjedhjeve
Qendra e Vetëvendosjes në Shqipëri ka lajmëruar këtë të mërkurë se në Tiranë ditën e dielë në orën 19:00, do të zhvillohet një festë për fitoren e “VV” në zgjedhjet e Kosovës. I ftuar nderi do të jetë vetë kryeministri ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 18:43
Qendra e Vetëvendosjes në Shqipëri ka lajmëruar këtë të mërkurë se në Tiranë ditën e dielë në orën 19:00, do të zhvillohet një festë për fitoren e “VV” në zgjedhjet e Kosovës. I ftuar nderi do të jetë vetë kryeministri ...

Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, të dielën do ta festojë fitoren edhe në Tiranë. Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. ...
Zeri | 16-Oct-2019 18:43
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, të dielën do ta festojë fitoren edhe në Tiranë. Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. ...

Albin Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...
EkonomiaOnline | 16-Oct-2019 18:43
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...

Ja ku do ta festoj Albin Kurti fitoren e tij
Qendra e Vetëvendosjes në Tiranë njofton se Albin Kurti do të jetë dielën e 20 tetorit në kryeqytetin e Shqipërisë, në orën 19:00, pranë pedonales në qendër, ku do të mbajë edhe një fjalim përpara të pranishmëve. Edhe ...
InFokusi | 16-Oct-2019 18:40
Qendra e Vetëvendosjes në Tiranë njofton se Albin Kurti do të jetë dielën e 20 tetorit në kryeqytetin e Shqipërisë, në orën 19:00, pranë pedonales në qendër, ku do të mbajë edhe një fjalim përpara të pranishmëve. Edhe ...

Albin Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...
Klan Kosova | 16-Oct-2019 18:40
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...

Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...
Lajminet | 16-Oct-2019 18:37
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...

Albin Kurti feston fitoren e zgjedhjeve ne Tirane
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...
Lajmi i Fundit | 16-Oct-2019 18:36
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit. Lëvizja Vetëvendosje u rendit forcë e parë politike në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit dhe këtë ...

Kurti pret në takim Rasim Demirin: Koalicioni VAKAT do t’i ketë dy deputetë në legjislaturën e shtatë
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka pritur sot në një takim Rasim Demirin nga koalicioni VAKAT. Kurti ka thënë së koalicioni VAKAT ka korrur rezultat shumë të mirë në zgjedhjet e 6 tetorit, duke shtuar se në ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 13:03
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka pritur sot në një takim Rasim Demirin nga koalicioni VAKAT. Kurti ka thënë së koalicioni VAKAT ka korrur rezultat shumë të mirë në zgjedhjet e 6 tetorit, duke shtuar se në ...

Albin Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit.
Kosova Press | 16-Oct-2019 18:32
Edhe pse rezultati i zgjedhjeve në Kosovë nuk është zyrtarizuar, Albin Kurti pritet të jetë kryeministri i ri i vendit.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved