ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 18:07

Prej 5 muajsh përndiqte një vajzë, pranga 23-vjeçarit të shpallur në kërkim

Prej 5 muajsh përndiqte një vajzë, pranga 23-vjeçarit të shpallur në kërkim
MALLAKASTËR Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ishte shpallur në kërkim për “Përndjekje”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se i riu me inicialet K.M., akuzohet se përndiqte në mënyrë të vazhdueshme ...
BalkanWeb | 16-Oct-2019 10:58
MALLAKASTËR Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ishte shpallur në kërkim për “Përndjekje”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se i riu me inicialet K.M., akuzohet se përndiqte në mënyrë të vazhdueshme ...

Kapet me heroinë, arrestohet 45-vjeçari në Kavajë
Një 45-vjeçar, banues në Kavajë ra në pranga fill pasi iu gjetën 125 gram heroinë.
Top Channel | 16-Oct-2019 09:58
Një 45-vjeçar, banues në Kavajë ra në pranga fill pasi iu gjetën 125 gram heroinë.

Shpërndante drogë me biçikletë, arrestohet 45-vjeçar në Kavajë, i gjenden disa doza heroinë
KAVAJË Policia e Kavajës ka finalizuar një operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike duke sekuestruar 125 gram heroinë dhe arrestuar një 45-vjeçar. Seksioni për ...
BalkanWeb | 16-Oct-2019 09:54
KAVAJË Policia e Kavajës ka finalizuar një operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike duke sekuestruar 125 gram heroinë dhe arrestuar një 45-vjeçar. Seksioni për ...

Peqin/ Fshehën 21 kg kanabis në shtëpinë e pabanuar, 4 në pranga
mapo.al Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë 4 persona dhe 1 tjetër është shpallur në kërkim. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Progër”, u arrestuan në flagrancë ...
Mapo | 16-Oct-2019 09:54
mapo.al Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë 4 persona dhe 1 tjetër është shpallur në kërkim. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Progër”, u arrestuan në flagrancë ...

Kishin fshehur drogën në shtëpinë e pabanuar, 4 të arrestuar në Peqin
Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë 4 persona dhe 1 tjetër është shpallur në kërkim. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Progër”, u arrestuan në flagrancë shtetasit; ...
BalkanWeb | 16-Oct-2019 09:22
Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë 4 persona dhe 1 tjetër është shpallur në kërkim. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Progër”, u arrestuan në flagrancë shtetasit; ...

Me armë zjarri në banesë, qytetarët e denoncojnë, arrestohet 60-vjeçari në Kurbin
KURBIN Policia e Kurbinit ka vënë në pranga një person që mbante armë zjarri në banesë pas denoncimit nga qytetarët. Specialistët për parandalimin dhe hetimeve e krimeve në Komisariatin e Policisë Kurbin, pas ...
BalkanWeb | 16-Oct-2019 09:22
KURBIN Policia e Kurbinit ka vënë në pranga një person që mbante armë zjarri në banesë pas denoncimit nga qytetarët. Specialistët për parandalimin dhe hetimeve e krimeve në Komisariatin e Policisë Kurbin, pas ...

Peqin/ Sekuestrohen 21 kg drogë, në pranga 4 persona
Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg lëndë narkotike kanabis, ndërsa ka vënë në pranga edhe 4 shtetas dhe një tjetër është shpallur në kërkim.
Top Channel | 16-Oct-2019 09:17
Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg lëndë narkotike kanabis, ndërsa ka vënë në pranga edhe 4 shtetas dhe një tjetër është shpallur në kërkim.

VD/Shpërndante heroinë me biçikletë, arrestohet 45-vjeçari në Kavajë
mapo.al Një 45-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Kavajë, pasi gjatë kontrolleve të ushtruara iu gjetën 125 gr lëndë narkotike heroinë, e gatshme për t’u shpërndarë. I arrestuari është L.M, banues në Kavajë. Ai u ...
Mapo | 16-Oct-2019 09:51
mapo.al Një 45-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Kavajë, pasi gjatë kontrolleve të ushtruara iu gjetën 125 gr lëndë narkotike heroinë, e gatshme për t’u shpërndarë. I arrestuari është L.M, banues në Kavajë. Ai u ...

Fshihte armë zjarri në banesë, prangoset 60-vjeçari në Kurbin
Një 60-vjeçar, banues në Shkopet të Kurbinit ka rënë në pranga për shkak se fshihte një armë zjarri në banesën e tij.
Top Channel | 16-Oct-2019 08:58
Një 60-vjeçar, banues në Shkopet të Kurbinit ka rënë në pranga për shkak se fshihte një armë zjarri në banesën e tij.

Kapet me heroinë, arrestohet 45-vjeçari në Kavajë
Finalizohet operacioni policor i koduar “Çiklisti”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Policia ben me dije se ka arrestuar shtetasin L. M., 45 vjeç, banues në Kavajë. ...
Telegraf | 16-Oct-2019 10:06
Finalizohet operacioni policor i koduar “Çiklisti”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Policia ben me dije se ka arrestuar shtetasin L. M., 45 vjeç, banues në Kavajë. ...

Kapet kavajasi që shpërndante heroinë me biçikletë
Një 45 vjecar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për shpërndarje të lëndeve narkotike në qytetin e Kavajës. Prangosja e shtetasit me iniciale L.M. banues në këtë qytet u bë në kuadër të operacionit të koduar ...
VizionPlus | 16-Oct-2019 09:51
Një 45 vjecar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për shpërndarje të lëndeve narkotike në qytetin e Kavajës. Prangosja e shtetasit me iniciale L.M. banues në këtë qytet u bë në kuadër të operacionit të koduar ...

Tragjike në Tiranë/ Vret veten 47-vjeçari
Një ngjarje tragjike është shënuar në Tiranë mbrëmjen e sotme ku një 47 vjeçar në Laprakë dyshohet se është hedhur nga kati i katërt.
Top Channel | 15-Oct-2019 22:38
Një ngjarje tragjike është shënuar në Tiranë mbrëmjen e sotme ku një 47 vjeçar në Laprakë dyshohet se është hedhur nga kati i katërt.

E rëndë në Tiranë, 47-vjeçari hidhet nga kati i katërt i banesës, ndërron jetë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një 47-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i banesës, duke ndërruar jetë. Policia njofton se ka mbetur viktimë shtetasi Y. K, i cili dyshohet se ka qenë në ...
BalkanWeb | 15-Oct-2019 22:35
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një 47-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i banesës, duke ndërruar jetë. Policia njofton se ka mbetur viktimë shtetasi Y. K, i cili dyshohet se ka qenë në ...

Sekuestrohen 21 kg drogë, në pranga 4 persona
Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg lëndë narkotike kanabis, ndërsa ka vënë në pranga edhe 4 shtetas dhe një tjetër është shpallur në kërkim. Gjatë operacionit në një banesë të pa banuar Policia gjeti dhe ...
Telegraf | 16-Oct-2019 09:33
Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg lëndë narkotike kanabis, ndërsa ka vënë në pranga edhe 4 shtetas dhe një tjetër është shpallur në kërkim. Gjatë operacionit në një banesë të pa banuar Policia gjeti dhe ...

EMRI/ I plagosuri në burgun e Rrogozhinës ishte dënuar për trafikun e 26 kg drogë në Portin e Durrësit
Një përleshje mes të dënuarve ka ndodhur sot në burgun e Rrogozhinës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se i plagosur ka mbetur shtetasi Bajram Myftaraj 26 vjeç. Ai është dërguar me urgjencë në Spitalin e ...
BalkanWeb | 15-Oct-2019 21:07
Një përleshje mes të dënuarve ka ndodhur sot në burgun e Rrogozhinës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se i plagosur ka mbetur shtetasi Bajram Myftaraj 26 vjeç. Ai është dërguar me urgjencë në Spitalin e ...

Tiranë/ 47-vjeçari i jep fund jetës, hidhet nga kati katërt (DETAJE)
mapo.alm Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, një burrë i identifikuar si Y.K., 47-vjeç është vetëhedhurnga kati i katërt i banesës, ku për pasojë ka ndërruar ...
Mapo | 15-Oct-2019 22:38
mapo.alm Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, një burrë i identifikuar si Y.K., 47-vjeç është vetëhedhurnga kati i katërt i banesës, ku për pasojë ka ndërruar ...

47 vjeçari shqiptar hidhet nga kati katërt i banesës, vdes në vend
Një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i 4-të i banesës në të cilën jetonte. Mësohet se ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën “Tahir Kadare” në Tiranë. Nga të dhënat mësohet se 47-vjeçari ka qenë në ...
Telegraf | 16-Oct-2019 09:17
Një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i 4-të i banesës në të cilën jetonte. Mësohet se ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën “Tahir Kadare” në Tiranë. Nga të dhënat mësohet se 47-vjeçari ka qenë në ...

Kapet me pistoletë dhe fishekë, pranga 60 vjeçarit në Kurbin
Një 60-vjeçar në Kurbin është kapur me një pistoletë pa leje në banesë. Sipas policisë i arrestuari është shtetasi me iniciale M.N. 60 vjeç. Gjatë kontrollit të banesës së tij, i është gjetur dhe sekuestruar me cilësinë ...
VizionPlus | 16-Oct-2019 09:07
Një 60-vjeçar në Kurbin është kapur me një pistoletë pa leje në banesë. Sipas policisë i arrestuari është shtetasi me iniciale M.N. 60 vjeç. Gjatë kontrollit të banesës së tij, i është gjetur dhe sekuestruar me cilësinë ...

Qytetarët njoftojnë të alarmuar policinë, kontrolli çon në pranga 60-vjeçarin. Çfarë i gjetën në banesë
Bashkëpunimi me komunitetin vë në pranga një shtetas ne Kurbin. Policia ben me dije se ne pranga eshte vene shtetasi M.N. 60 vjeç, banues në Shkopet Kurbin, pasi mbante të fshehur armë zjarri në banesë. Policia ka ...
Telegraf | 16-Oct-2019 09:06
Bashkëpunimi me komunitetin vë në pranga një shtetas ne Kurbin. Policia ben me dije se ne pranga eshte vene shtetasi M.N. 60 vjeç, banues në Shkopet Kurbin, pasi mbante të fshehur armë zjarri në banesë. Policia ka ...

Babë e bir dhunojnë 24-vjeçarin në Tiranë, dërgohet në spital në gjendje të rëndë
Policia e kryeqytetit ka bërë të ditur se ka arrestuar në flagrancë një 40-vjeçar, ndërsa ka proceduar në gjendje të lirë djalin e tij pasi kanë ushtruar dhunë ndaj një 24-vjeçari. Sipas policisë, G. H., 40 vjeç dhe ...
GazetaTema | 15-Oct-2019 19:47
Policia e kryeqytetit ka bërë të ditur se ka arrestuar në flagrancë një 40-vjeçar, ndërsa ka proceduar në gjendje të lirë djalin e tij pasi kanë ushtruar dhunë ndaj një 24-vjeçari. Sipas policisë, G. H., 40 vjeç dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved