ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 09:44

Parashikimi i motit për sot, 16 tetor 2019

Parashikimi i motit për sot, 16 tetor 2019
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 18ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 25 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...
ikub.al | 16-Oct-2019 08:58
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 18ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 25 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...

Parashikimi i motit për ditën e sotme
mapo.al Ditën e sotme, e mërkurë moti do të vijojë i qendrueshëm me kthjellime dhe vranësira të pakta. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 ...
Mapo | 16-Oct-2019 08:58
mapo.al Ditën e sotme, e mërkurë moti do të vijojë i qendrueshëm me kthjellime dhe vranësira të pakta. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 ...

Moti e mërkurë, 16 Tetor 2019!
Sipas MeteoAlb: Vijon ndikimi i presionit të lartë atmosferik duke diktuar kthjellime në të gjithë vendin gjatë pjesës së parë të ditës. Por pjesa e dytë e ditës sjellë kalime vranësirash në zonat verilindore duke lënë ...
VizionPlus | 16-Oct-2019 07:33
Sipas MeteoAlb: Vijon ndikimi i presionit të lartë atmosferik duke diktuar kthjellime në të gjithë vendin gjatë pjesës së parë të ditës. Por pjesa e dytë e ditës sjellë kalime vranësirash në zonat verilindore duke lënë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 08:12
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...
IliriaNews | 16-Oct-2019 10:20
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...
Republika | 16-Oct-2019 10:06
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...
Aktuale.MK | 16-Oct-2019 09:51
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...

Diell dhe erë e lehtë gjatë ditë së sotme
Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës. Erë e lehtë do të fryjë nga drejtimi i jugut. Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë në orët e mëngjesit e deri në 30 ...
TetovaSot | 16-Oct-2019 09:46
Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës. Erë e lehtë do të fryjë nga drejtimi i jugut. Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë në orët e mëngjesit e deri në 30 ...

Moti i ngrohtë dhe me diell
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...
Politiko | 08-Nov-2018 08:05
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...

Moti sot, temperaturat deri në 27 gradë celsius
Vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e kushteve të ngjashme meteorologjike. Kjo situatë vjen si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Si rezultat i amplitudave në fushat termike, gjatë orëve të para të ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 07:25
Vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e kushteve të ngjashme meteorologjike. Kjo situatë vjen si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Si rezultat i amplitudave në fushat termike, gjatë orëve të para të ...

Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës
Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës. Erë e lehtë do të fryjë nga drejtimi i jugut. Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë në orët e mëngjesit e deri në 30 ...
Flaka | 16-Oct-2019 08:42
Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës. Erë e lehtë do të fryjë nga drejtimi i jugut. Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë në orët e mëngjesit e deri në 30 ...

Diell dhe erë e lehtë gjatë ditë së sotme
Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës. Erë e lehtë do të fryjë nga drejtimi i jugut. Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë në orët e mëngjesit e deri në 30 ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 08:38
Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës. Erë e lehtë do të fryjë nga drejtimi i jugut. Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë në orët e mëngjesit e deri në 30 ...

Ky është moti në ditët në vazhdim
Ditëve në vijim vazhdon të mbajë mot i ngrohtë dhe me diell. Ditën e enjte do të ketë edhe vranësira kalimtare. Orëve të mëngjesit në vise të ulëta, më ftohtë dhe mundësi për mjegull/mjegullinë. Sipas parashikimeve të ...
Gazeta Observer | 16-Oct-2019 08:34
Ditëve në vijim vazhdon të mbajë mot i ngrohtë dhe me diell. Ditën e enjte do të ketë edhe vranësira kalimtare. Orëve të mëngjesit në vise të ulëta, më ftohtë dhe mundësi për mjegull/mjegullinë. Sipas parashikimeve të ...

Moti për sot dhe nesër
Kosova do të mbetet nën ndikimin e kushteve të ngjashme meteorologjike. Kjo situatë vjen si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë orëve të para ...
Klan Kosova | 16-Oct-2019 08:34
Kosova do të mbetet nën ndikimin e kushteve të ngjashme meteorologjike. Kjo situatë vjen si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë orëve të para ...

Parashikimi i motit për sot!
Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta, ku më të dukshme do të jenë në lindje të vendit. Sipas MetoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojnë një rënie të lehtë përgjatë ...
Dritare | 16-Oct-2019 08:31
Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta, ku më të dukshme do të jenë në lindje të vendit. Sipas MetoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojnë një rënie të lehtë përgjatë ...

Parashikimi i motit për sot, 15 Tetor 2019
Temperaturat minimale dhe maksimale nuk do te ndryshojne dhe sipas zonave do te jene: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 16ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 25 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 27ºC. Era do te fryje ne ...
ikub.al | 15-Oct-2019 08:40
Temperaturat minimale dhe maksimale nuk do te ndryshojne dhe sipas zonave do te jene: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 16ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 25 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 27ºC. Era do te fryje ne ...

Parashikimi i motit
Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës. Erë e lehtë do të fryjë nga drejtimi i jugut. Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë në orët e mëngjesit e deri në 30 ...
Shenja | 16-Oct-2019 08:20
Sot në vend do të mbizotërojë mot i ngrohtë dhe me diell gjatë gjithë ditës. Erë e lehtë do të fryjë nga drejtimi i jugut. Në Shkup dhe rrethinë temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë në orët e mëngjesit e deri në 30 ...

Parashikimi i motit sot në Kosovë
nstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë temperaturat maksimale do të jenë 22 0C. “Mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale 6-8 C, ndërsa maksimalet nga 19-22C. Do të ...
Zeri | 02-Oct-2018 09:20
nstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë temperaturat maksimale do të jenë 22 0C. “Mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale 6-8 C, ndërsa maksimalet nga 19-22C. Do të ...

Moti në ditët në vazhdim
Gjatë ditëve të fundjavës do të ketë erëra që depërtojnë nga Atlantiku të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm, me reshje shiu dhe bubullima. Ndërsa në fillim të javës së ardhshme do të mbajë mot më i ngrohtë, ...
Arbresh | 29-Apr-2017 09:11
Gjatë ditëve të fundjavës do të ketë erëra që depërtojnë nga Atlantiku të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm, me reshje shiu dhe bubullima. Ndërsa në fillim të javës së ardhshme do të mbajë mot më i ngrohtë, ...

Vazhdon moti i ngrohtë
Kjo situatë vjen si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Si rezultat i amplitudave në fushat termike, gjatë orëve të para të ditës do të ketë kushte për krijimin e mjegullës së radiacionit apo ...
Lajminet | 16-Oct-2019 07:45
Kjo situatë vjen si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Si rezultat i amplitudave në fushat termike, gjatë orëve të para të ditës do të ketë kushte për krijimin e mjegullës së radiacionit apo ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved