ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 10:25

Pamje të reja nga aksioni i policisë në veri

Pamje të reja nga aksioni i policisë në veri
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së Oliver ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 10:42
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së Oliver ...

Kjo është krejt çka ndodhi në Veri
Mëngjesin e së mërkurës Policia e Kosovës ka ndërmarrë aksion në veri, ku ka arrestuar dy persona. I arrestuari i parë është zyrtari i lartë i policisë në veri, Rado Basara, ndërsa identiteti i personit të dytë ende nuk ...
InFokusi | 16-Oct-2019 10:57
Mëngjesin e së mërkurës Policia e Kosovës ka ndërmarrë aksion në veri, ku ka arrestuar dy persona. I arrestuari i parë është zyrtari i lartë i policisë në veri, Rado Basara, ndërsa identiteti i personit të dytë ende nuk ...

Publikohen pamje të reja të aksionin të policisë
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së......
Zeri | 16-Oct-2019 10:54
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së......

Publikohen pamje të reja nga aksioni i policisë në veri
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së Oliver ...
Gazeta Observer | 16-Oct-2019 10:54
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së Oliver ...

Pamje të reja nga aksioni i policisë në veri
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së Oliver ...
Arbresh | 16-Oct-2019 10:51
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së Oliver ...

Mediat serbe publikojnë pamje të reja të aksionit të policisë
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së Oliver ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 10:48
Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit për të arrestuar disa persona të dyshuar në përfshirjen e vrasjes së Oliver ...

Arrestime të reja për rastin Ivanoviq
Policia e Kosovës ka zhvilluar një operacion në veri të Kosovës, ku ka arrestuar dy persona, në lidhje me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq Lajmin për Radion Evropa e Lirë e ka konfirmuar Baki Kelani, zëdhënës ...
Radio Evropa e Lire | 16-Oct-2019 10:48
Policia e Kosovës ka zhvilluar një operacion në veri të Kosovës, ku ka arrestuar dy persona, në lidhje me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq Lajmin për Radion Evropa e Lirë e ka konfirmuar Baki Kelani, zëdhënës ...

Reagon Qeveria e Serbisë, pas aksionit policor në veri të Kosovës
Pas aksionit të njësive speciale të policisë së Kosovës Rosu në veri të Mitrovicës, për të kapur personat që dyshohet se kanë lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviqit, drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 10:10
Pas aksionit të njësive speciale të policisë së Kosovës Rosu në veri të Mitrovicës, për të kapur personat që dyshohet se kanë lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviqit, drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në ...

Kelani për aksionin në veri: Jemi në pritje të vendimit të prokurorit
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka konfirmuar arrestimet në veri të Mitrovicës, për të cilat ka raportuar KosovaPress. Kelani ka thënë se dy të arrestuarit janë sjellë në Prishtinë ndërsa janë në pritje të ...
Indeks Online | 16-Oct-2019 10:46
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka konfirmuar arrestimet në veri të Mitrovicës, për të cilat ka raportuar KosovaPress. Kelani ka thënë se dy të arrestuarit janë sjellë në Prishtinë ndërsa janë në pritje të ...

Drejtori i Policisë së Serbisë: Jemi të gatshëm të ndërhyjmë në Kosovë
Beograd, 16 tetor 2019 – Drejtori i Policisë së Serbisë, Vladimir Rebiq, ka reaguar pas operacionit të policisë speciale të Kosovës në veri të vendit. Ai ka thënë se të mërkurën, herët në mëngjes, në pjesën veriore të ...
Illyriapress | 16-Oct-2019 10:45
Beograd, 16 tetor 2019 – Drejtori i Policisë së Serbisë, Vladimir Rebiq, ka reaguar pas operacionit të policisë speciale të Kosovës në veri të vendit. Ai ka thënë se të mërkurën, herët në mëngjes, në pjesën veriore të ...

Kelani për aksionin në veri: Jemi në pritje të vendimit të prokurorit
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka konfirmuar arrestimet në veri të Mitrovicës, për të cilat ka raportuar KosovaPress.
Kosova Press | 16-Oct-2019 10:45
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka konfirmuar arrestimet në veri të Mitrovicës, për të cilat ka raportuar KosovaPress.

(VIDEO) Pamje nga aksioni policor në veri të Kosovës
Tashmë janë publikuar disa video nga aksioni i hershëm sot në veri. Në video shihen shumë pjesëtarë të Njësisë Speciale në këtë pjesë të vendit. Policia e Kosovës në orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës ka ...
Shenja | 16-Oct-2019 10:43
Tashmë janë publikuar disa video nga aksioni i hershëm sot në veri. Në video shihen shumë pjesëtarë të Njësisë Speciale në këtë pjesë të vendit. Policia e Kosovës në orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës ka ...

Vrasja e Ivanoviqit: Policia nuk po arrin ta kap ‘peshkun’ e madh, Milan Radojiçiq ende në arrati
Njësia Speciale e Kosovës ka ndërmarrë një aksion sot në veri të vendit. Cak i Policisë ishin personat që dyshohet se ndërlidhen me vrasjen e ish-liderit të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq, shkruan ...
Gazeta Observer | 16-Oct-2019 10:36
Njësia Speciale e Kosovës ka ndërmarrë një aksion sot në veri të vendit. Cak i Policisë ishin personat që dyshohet se ndërlidhen me vrasjen e ish-liderit të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq, shkruan ...

Baki Kelani tregon ku do të dërgohen personat e arrestuar në veri, jep detaje për të arratisurin
Forcat Speciale të Policisë së Kosovës në orët e hershme të mëngjesit kanë ndërmarrë një aksion në veri të Mitrovicës ku u arrestuan dy persona, ndërsa policia është në kërkim të personit të......
Zeri | 16-Oct-2019 10:36
Forcat Speciale të Policisë së Kosovës në orët e hershme të mëngjesit kanë ndërmarrë një aksion në veri të Mitrovicës ku u arrestuan dy persona, ndërsa policia është në kërkim të personit të......

Aksioni në veri: Pamje nga bastisja e banesës së policit serb në arrati
Policia e Kosovës në orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës ka zbarkuar në pjesën veriore të Mitrovicës me ç’rast ka arrestuar dy persona, njëri prej tyre i dyshuar për vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviqit. ...
Indeks Online | 16-Oct-2019 10:33
Policia e Kosovës në orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës ka zbarkuar në pjesën veriore të Mitrovicës me ç’rast ka arrestuar dy persona, njëri prej tyre i dyshuar për vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviqit. ...

Detaje nga aksioni policor në Veri të Mitrovicës (VIDEO)
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, Policia e Kosovës ka realizuar një aksion në Veri të Mitrovicës, nga i cili janë arrestuar zyrtari i lartë policor në stacionin e policisë në Veri të Mitrovicës, Rade ...
Zeri | 16-Oct-2019 10:33
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, Policia e Kosovës ka realizuar një aksion në Veri të Mitrovicës, nga i cili janë arrestuar zyrtari i lartë policor në stacionin e policisë në Veri të Mitrovicës, Rade ...

Detaje nga aksioni policor në Veri të Mitrovicës (VIDEO)
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, Policia e Kosovës ka realizuar një aksion në Veri të Mitrovicës, nga i cili janë arrestuar zyrtari i lartë policor në stacionin e policisë në Veri të Mitrovicës, Rade Basara, ...
Klan Kosova | 16-Oct-2019 10:33
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, Policia e Kosovës ka realizuar një aksion në Veri të Mitrovicës, nga i cili janë arrestuar zyrtari i lartë policor në stacionin e policisë në Veri të Mitrovicës, Rade Basara, ...

Vrasja e Ivanoviqit: Policia nuk po arrin të kapë ‘peshkun’ e madh, Milan Radojiçiq ende në arrati
Cak i Policisë ishin personat që dyshohet se ndërlidhen me vrasjen e ish-liderit të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq, shkruan . I arrestuar në operacionin e sotëm është V.B, djali i eprorit të lartë të ...
Lajminet | 16-Oct-2019 10:31
Cak i Policisë ishin personat që dyshohet se ndërlidhen me vrasjen e ish-liderit të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq, shkruan . I arrestuar në operacionin e sotëm është V.B, djali i eprorit të lartë të ...

Një zyrtar policor arrestohet në lidhje me vrasjen e Ivanoviqit, një tjetër në kërkim
Prishtinë, 16 tetor 2019 – Policia Speciale e Kosovës ka kryer sot, herët në mëngjes, një operacion të madh në pjesën veriore të Kosovës. Operacioni është kryer me urdhër të lëshuar nga Prokuroria Speciale e Republikës ...
Illyriapress | 16-Oct-2019 10:30
Prishtinë, 16 tetor 2019 – Policia Speciale e Kosovës ka kryer sot, herët në mëngjes, një operacion të madh në pjesën veriore të Kosovës. Operacioni është kryer me urdhër të lëshuar nga Prokuroria Speciale e Republikës ...

Reagon Qeveria e Serbisë pas aksionit policor në veri të Kosovës
Pas aksionit të njësive speciale të policisë së Kosovës Rosu në veri të Mitrovicës, për të kapur personat që dyshohet se kanë lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviqit, drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në ...
EkonomiaOnline | 16-Oct-2019 10:30
Pas aksionit të njësive speciale të policisë së Kosovës Rosu në veri të Mitrovicës, për të kapur personat që dyshohet se kanë lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviqit, drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved