ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 20:24

Dy gola për 5 minuta, Shqipëria U-21 fiton duelin ndaj Kosovës U-21

Dy gola për 5 minuta, Shqipëria U-21 fiton duelin ndaj Kosovës U-21
“Shpresat” e Alban Bushit më në fund japin shpresa. Kuqezinjtë kanë arritur që të fitojnë 2-1 vëllazëroren ndaj Kosovës, në duelin e 21-vjeçareve të luajtur në “Elbasan Arena”. Pas një pjese të parë shumë të mirë, ku ...
Telegraf | 15-Oct-2019 22:34
“Shpresat” e Alban Bushit më në fund japin shpresa. Kuqezinjtë kanë arritur që të fitojnë 2-1 vëllazëroren ndaj Kosovës, në duelin e 21-vjeçareve të luajtur në “Elbasan Arena”. Pas një pjese të parë shumë të mirë, ku ...

Moment emocionues – futbollistët e Kosovës iu bashkohen atyre të Shqipërisë duke e kënduar së bashku himnin kombëtar
Shumë herë kemi menduar se si do të jetë në një përballje zyrtare futbolli mes Shqipërisë dhe Kosovës kur në stadium të tingëllojë Himni i Flamurit. Përgjigjen e kemi marrë sot, kur në ndeshjen e përfaqësueseve U21, në ...
Telegrafi | 15-Oct-2019 23:52
Shumë herë kemi menduar se si do të jetë në një përballje zyrtare futbolli mes Shqipërisë dhe Kosovës kur në stadium të tingëllojë Himni i Flamurit. Përgjigjen e kemi marrë sot, kur në ndeshjen e përfaqësueseve U21, në ...

Kapiteni i guximshëm i Bullgarisë, Ivelin Popov kritikon ashpër tifozët e ‘tmerrshëm’ të kombëtares së tij
Ish-kryetari i Plisave, Albert Kastrati, mbeti i habitur nga festimet e skuadrës së Shqipërisë U-21 pas fitores kundër Kosovës, duke thënë festimet ishin pa lidhje, përkundër që shtoi se ai e përkrah Kombëtaren e ...
GazetaBlic | 16-Oct-2019 09:39
Ish-kryetari i Plisave, Albert Kastrati, mbeti i habitur nga festimet e skuadrës së Shqipërisë U-21 pas fitores kundër Kosovës, duke thënë festimet ishin pa lidhje, përkundër që shtoi se ai e përkrah Kombëtaren e ...

09:15 Kastrati reagon ashpër: E përkrah Shqipërinë e jo Kosovën, por festimet ishin pa lidhje Ish-kryetari i Plisave, Albert Kastrati, mbeti i...
Ish-kryetari i Plisave, Albert Kastrati, mbeti i habitur nga festimet e skuadrës së Shqipërisë U-21 pas fitores kundër Kosovës, duke thënë festimet ishin pa lidhje, përkundër që shtoi se ai e përkrah Kombëtaren e ...
Kosova Sot | 16-Oct-2019 09:22
Ish-kryetari i Plisave, Albert Kastrati, mbeti i habitur nga festimet e skuadrës së Shqipërisë U-21 pas fitores kundër Kosovës, duke thënë festimet ishin pa lidhje, përkundër që shtoi se ai e përkrah Kombëtaren e ...

Ajo që nuk u pa gjatë ndeshjes: Futbollistët e Shqipërisë dhe Kosovës këndojnë himnin së bashku
Ndeshja e cila përfundoi me fitoren e vendasve 2-1, ishte tejet e tensionuar pavarësisht marrëdhënies mes të dyja shteteve. Por në këtë sfidë kishte edhe momente të mira sikur ai përpara fillimit të ndeshjes, shkruan . ...
Lajminet | 16-Oct-2019 09:18
Ndeshja e cila përfundoi me fitoren e vendasve 2-1, ishte tejet e tensionuar pavarësisht marrëdhënies mes të dyja shteteve. Por në këtë sfidë kishte edhe momente të mira sikur ai përpara fillimit të ndeshjes, shkruan . ...

Lojtarët e Kosovës e këndojnë Himnin e Flamurit bashkë me lojtarët e Shqipërisë
Para se të fillonte përballja mes Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21, lojtarë nga dy skuadrat iu bashkuan tifozëve duke e kënduar himnin e Shqipërisë. Shqipëria U21 i ia shkaktoi humbjen e dytë radhazi kombëtares motër ...
Kosova Sot | 16-Oct-2019 09:07
Para se të fillonte përballja mes Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21, lojtarë nga dy skuadrat iu bashkuan tifozëve duke e kënduar himnin e Shqipërisë. Shqipëria U21 i ia shkaktoi humbjen e dytë radhazi kombëtares motër ...

Lojtarët e Kosovës e këndojnë Himnin e Flamurit bashkë me lojtarët e Shqipërisë
Para se të fillonte përballja mes Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21, lojtarë nga dy skuadrat iu bashkuan tifozëve duke e kënduar himnin e Shqipërisë. Shqipëria U21 i ia shkaktoi humbjen e dytë radhazi kombëtares motër ...
Albportali | 16-Oct-2019 09:02
Para se të fillonte përballja mes Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21, lojtarë nga dy skuadrat iu bashkuan tifozëve duke e kënduar himnin e Shqipërisë. Shqipëria U21 i ia shkaktoi humbjen e dytë radhazi kombëtares motër ...

Munishi dhe presidenti i Ballkanit kritikojnë Prekazin për dyshen Baftiu-Hoxha
Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, është shprehur i pakënaqur me minutazhën e dy lojtarëve të tij në ekipin kombëtar të Kosovës U-21, Blend Baftiu dhe Arbër Hoxhës, duke thënë se për Kosovën U-21 po luajnë lojtarë që ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 08:54
Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, është shprehur i pakënaqur me minutazhën e dy lojtarëve të tij në ekipin kombëtar të Kosovës U-21, Blend Baftiu dhe Arbër Hoxhës, duke thënë se për Kosovën U-21 po luajnë lojtarë që ...

Lojtarët e Kosovës e këndojnë Himnin e Flamurit bashkë me lojtarët e Shqipërisë
Para se të fillonte përballja mes Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21, lojtarë nga dy skuadrat iu bashkuan tifozëve duke e kënduar himnin e Shqipërisë. Shqipëria U21 i ia shkaktoi humbjen e dytë radhazi kombëtares motër ...
Indeks Online | 16-Oct-2019 08:43
Para se të fillonte përballja mes Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21, lojtarë nga dy skuadrat iu bashkuan tifozëve duke e kënduar himnin e Shqipërisë. Shqipëria U21 i ia shkaktoi humbjen e dytë radhazi kombëtares motër ...

Kastrati reagon ashpër: E përkrah Shqipërinë e jo Kosovën, por festimet ishin pa lidhje
Ish-kryetari i Plisave, Albert Kastrati, mbeti i habitur nga festimet e skuadrës së Shqipërisë U-21 pas fitores kundër Kosovës, duke thënë festimet ishin pa lidhje, përkundër që shtoi se ai e përkrah Kombëtaren e ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 08:34
Ish-kryetari i Plisave, Albert Kastrati, mbeti i habitur nga festimet e skuadrës së Shqipërisë U-21 pas fitores kundër Kosovës, duke thënë festimet ishin pa lidhje, përkundër që shtoi se ai e përkrah Kombëtaren e ...

Moment emocionues – futbollistët e Kosovës iu bashkohen atyre të Shqipërisë duke e kënduar së bashku himnin kombëtar
Shumë herë kemi menduar se si do të jetë në një përballje zyrtare futbolli mes Shqipërisë dhe Kosovës kur në stadium të tingëllojë Himni i Flamurit. Përgjigjen e kemi marrë sot, kur në ndeshjen e përfaqësueseve U21, në ...
Shenja | 16-Oct-2019 08:32
Shumë herë kemi menduar se si do të jetë në një përballje zyrtare futbolli mes Shqipërisë dhe Kosovës kur në stadium të tingëllojë Himni i Flamurit. Përgjigjen e kemi marrë sot, kur në ndeshjen e përfaqësueseve U21, në ...

Moment emocional në 'Elbasan Arena', futbollistët e Kosovës këndojnë me zë të lartë himnin e Shqipërisë
Përfaqësuesja e Kosovës ishte mbrëmë mysafire e shpresave të Shqipërisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2021”. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena” triumfuan të rinjtë e......
Zeri | 16-Oct-2019 08:27
Përfaqësuesja e Kosovës ishte mbrëmë mysafire e shpresave të Shqipërisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2021”. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena” triumfuan të rinjtë e......

Lojtarët e Kosovës e këndojnë Himnin e Flamurit bashkë me lojtarët e Shqipërisë
Para se të fillonte përballja mes Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21, lojtarë nga dy skuadrat iu bashkuan tifozëve duke e kënduar himnin e Shqipërisë. Shqipëria U21 i ia shkaktoi humbjen e dytë radhazi kombëtares motër ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 08:23
Para se të fillonte përballja mes Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21, lojtarë nga dy skuadrat iu bashkuan tifozëve duke e kënduar himnin e Shqipërisë. Shqipëria U21 i ia shkaktoi humbjen e dytë radhazi kombëtares motër ...

FOTO: Shqipëri-Kosovë U21, mes tensionesh
Shqipëria dhe Kosova u ndeshën këtë të martë për eliminatoret e kampionatit europian për 21-vjeçarët. Shqipëria e Alban e Bushit arriti fitoren e parë ndaj Kosovës në Elbasan Arena në atë që para takimit u quajt nga ...
Gazeta Dita | 16-Oct-2019 00:44
Shqipëria dhe Kosova u ndeshën këtë të martë për eliminatoret e kampionatit europian për 21-vjeçarët. Shqipëria e Alban e Bushit arriti fitoren e parë ndaj Kosovës në Elbasan Arena në atë që para takimit u quajt nga ...

U21/ Shqipëria arrin suksesin e parë në grup në “vëllazëroren” me Kosovën
Ka përfunduar me rezultatin 2-1 takimi mes 21-vjeçarëve të Shqiëprisë dhe moshatarëve të Kosovës në kuadër të eliminatoreve të europianit të kësaj grupmoshe. “Vëllazërorja” u zhvillua në “Elbasan Arena” dhe ka dhuruar ...
BalkanWeb | 15-Oct-2019 21:12
Ka përfunduar me rezultatin 2-1 takimi mes 21-vjeçarëve të Shqiëprisë dhe moshatarëve të Kosovës në kuadër të eliminatoreve të europianit të kësaj grupmoshe. “Vëllazërorja” u zhvillua në “Elbasan Arena” dhe ka dhuruar ...

Trajneri i Shqipërisë: Ishte ndeshje emocionuese ndaj një Kosove të fortë
Trajneri i Shqipërisë U21, Alban Bushi, e ka pranuar se ndeshja kundër kombëtares motër U21 të Kosovës ishte emocionuese për të dhe u shpreh i lumtur për fitoren e parë të ekipit të tij në kualifikueset për Euro 2021 të ...
Kosova Press | 16-Oct-2019 00:03
Trajneri i Shqipërisë U21, Alban Bushi, e ka pranuar se ndeshja kundër kombëtares motër U21 të Kosovës ishte emocionuese për të dhe u shpreh i lumtur për fitoren e parë të ekipit të tij në kualifikueset për Euro 2021 të ...

Trajneri i Shqipërisë: Ishte ndeshje emocionuese ndaj një Kosove të fortë
Trajneri i Shqipërisë U21, Alban Bushi, e ka pranuar se ndeshja kundër kombëtares motër U21 të Kosovës ishte emocionuese për të dhe u shpreh i lumtur për fitoren e parë të ekipit të tij në kualifikueset për Euro 2021 të ...
Gazeta Express | 15-Oct-2019 23:40
Trajneri i Shqipërisë U21, Alban Bushi, e ka pranuar se ndeshja kundër kombëtares motër U21 të Kosovës ishte emocionuese për të dhe u shpreh i lumtur për fitoren e parë të ekipit të tij në kualifikueset për Euro 2021 të ...

Trajneri i Kosovës Prekazi: S’e merituam humbjen, ia dhuruam fitoren Shqipërisë Trajneri i Kosovës U21, Rafet Prekazi, beson se ekipi i tij nuk e meritoi humbjen kundër kombëtares motër U21 të Shqipërisë, në një ndeshje kualifikuese për Euro 2021 t
Trajneri i Kosovës U21, Rafet Prekazi, beson se ekipi i tij nuk e meritoi humbjen kundër kombëtares motër U21 të Shqipërisë, në një ndeshje kualifikuese për Euro 2021 të martën në Elbasan, duke thënë se lojtarët e tij ...
Kosova Sot | 15-Oct-2019 23:33
Trajneri i Kosovës U21, Rafet Prekazi, beson se ekipi i tij nuk e meritoi humbjen kundër kombëtares motër U21 të Shqipërisë, në një ndeshje kualifikuese për Euro 2021 të martën në Elbasan, duke thënë se lojtarët e tij ...

Eliminatoret e Europianit U21, Shqipëria merr fitoren e parë në grup ndaj Kosovës
Shpresat e Shqipërisë kanë fituar me rezultatin 2-1 ndeshjen e radhës për eliminatoret e Kampionatit Europian U21 përballë Kosovës. Një 3 pikësh shumë i vlefshëm ky për djemtë e trajnerit Bushi, të cilët në 4 ndeshje të ...
Gazeta Dita | 15-Oct-2019 23:32
Shpresat e Shqipërisë kanë fituar me rezultatin 2-1 ndeshjen e radhës për eliminatoret e Kampionatit Europian U21 përballë Kosovës. Një 3 pikësh shumë i vlefshëm ky për djemtë e trajnerit Bushi, të cilët në 4 ndeshje të ...

Sheremeti: Kosova matematikisht ka mundësi dhe shanse për kualifikim
Kosova U21 e ka pësuar humbje në ndeshjen kualifikuese për Evropianin 2021 kundër Kombëtares U21 të Shqipërisë, me rezultat 2:1, në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”. Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi ...
GazetaBlic | 15-Oct-2019 23:28
Kosova U21 e ka pësuar humbje në ndeshjen kualifikuese për Evropianin 2021 kundër Kombëtares U21 të Shqipërisë, me rezultat 2:1, në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”. Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved