ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 20:51

Kosova tërheq kërkesën për anëtarësim në INTERPOL, ja arsyeja

Kosova tërheq kërkesën për anëtarësim në INTERPOL, ja arsyeja
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...
BalkanWeb | 16-Oct-2019 08:09
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...

Anëtarësimi në Interpol/ Kosova tërheq kërkesën, nuk siguroi mbështetjen që i duhej për votimin
Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kërkuar tërheqjen e kërkesës së Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL) dhe shtyrjen e kësaj kërkese për vitin e ardhshëm.
Top Channel | 16-Oct-2019 03:00
Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kërkuar tërheqjen e kërkesës së Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL) dhe shtyrjen e kësaj kërkese për vitin e ardhshëm.

Lamtumirë INTERPOL, Kosova tërheq kërkesën për anëtarësim
Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj vetëm dy ditë para se Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL-it të vendoste nëse Kosova do të jetë pjesë e kësaj organizate ose jo ka tërhequr kërkesën e Kosovës për ...
VizionPlus | 16-Oct-2019 08:38
Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj vetëm dy ditë para se Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL-it të vendoste nëse Kosova do të jetë pjesë e kësaj organizate ose jo ka tërhequr kërkesën e Kosovës për ...

Kosova tërhiqet nga anëtarësimi në Interpol, feston Beogradi
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...
GazetaTema | 15-Oct-2019 19:26
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...

Kosova tërhiqet nga anëtarësimi në Interpol, feston Beogradi
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm.
Top Channel | 15-Oct-2019 19:06
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm.

Vendimi i papritur i Kosovës, tërheq kërkesën për anëtarësim në INTERPOL
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...
Telegraf | 15-Oct-2019 19:10
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...

Tërheqja e kërkesës së Kosovës për anëtarësim INTERPOL, Vuçiq e quan një fitore të vogël të Serbisë
Tërheqjen e kërkesës së Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL) dhe shtyrjen e kësaj kërkese për vitin e ardhshëm, Beogradi zyrtar po e konsideron si një fitore të diplomacisë së ...
Telegrafi | 15-Oct-2019 19:17
Tërheqjen e kërkesës së Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL) dhe shtyrjen e kësaj kërkese për vitin e ardhshëm, Beogradi zyrtar po e konsideron si një fitore të diplomacisë së ...

Gjasat, minimale që Kosova të anëtarësohej në INTERPOL
Me të filluar punimet e Asamblesë së Përgjithshme të organizatës më të madhe ndërkombëtare për bashkëpunim policor - INTERPOL, autoritetet kosovare kanë vendosur që ta tërheqin kërkesën për anëtarësim në......
Zeri | 16-Oct-2019 10:24
Me të filluar punimet e Asamblesë së Përgjithshme të organizatës më të madhe ndërkombëtare për bashkëpunim policor - INTERPOL, autoritetet kosovare kanë vendosur që ta tërheqin kërkesën për anëtarësim në......

Lamtumirë INTERPOL!
Dy ditë para se Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL-it të vendoste nëse Kosova do të jetë pjesë e kësaj organizate ose jo, kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj ka tërhequr kërkesën e Kosovës për anëtarësim ...
Gazeta Observer | 16-Oct-2019 08:12
Dy ditë para se Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL-it të vendoste nëse Kosova do të jetë pjesë e kësaj organizate ose jo, kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj ka tërhequr kërkesën e Kosovës për anëtarësim ...

Lamtumirë INTERPOL!
Dy ditë para se Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL-it të vendoste nëse Kosova do të jetë pjesë e kësaj organizate ose jo, kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj ka tërhequr kërkesën e Kosovës për anëtarësim ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 08:04
Dy ditë para se Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL-it të vendoste nëse Kosova do të jetë pjesë e kësaj organizate ose jo, kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj ka tërhequr kërkesën e Kosovës për anëtarësim ...

Njohësit e çështjeve të sigurisë: Shtyrja e votimit për aplikim në INTERPOL, pasojë e lobimit të dobët të Qeverisë dhe MPJ-së
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kërkuar shtyrjen e votimit të Kosovës për anëtarësim në INTERPOL vitin e ardhshëm. Sipas njoftimit për media, Haradinaj e ka marrë këtë vendim për shkak të ...
Telegrafi | 15-Oct-2019 18:33
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kërkuar shtyrjen e votimit të Kosovës për anëtarësim në INTERPOL vitin e ardhshëm. Sipas njoftimit për media, Haradinaj e ka marrë këtë vendim për shkak të ...

Lamtumirë INTERPOL!
Dy ditë para se Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL-it të vendoste nëse Kosova do të jetë pjesë e kësaj organizate ose jo, kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj ka tërhequr kërkesën e Kosovës për......
Zeri | 16-Oct-2019 07:52
Dy ditë para se Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL-it të vendoste nëse Kosova do të jetë pjesë e kësaj organizate ose jo, kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj ka tërhequr kërkesën e Kosovës për......

Feston Beogradi, Kosova tërhiqet nga anëtarësimi në Interpol
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...
Lapsi | 15-Oct-2019 19:17
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...

Me “tërheqje taktike”, Qeveria shmang “dështimin spektakolar” në INTERPOL
Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë “tërheqje taktike” nga mësymja për t’u anëtarësuar Kosova sivjet në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL). Tek të martën, kur edhe ka nisur punimet Asambleja e ...
EkonomiaOnline | 16-Oct-2019 07:33
Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë “tërheqje taktike” nga mësymja për t’u anëtarësuar Kosova sivjet në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL). Tek të martën, kur edhe ka nisur punimet Asambleja e ...

Dështimi në INTERPOL, eksperti i sigurisë: Papjekuri diplomatike dhe dobësi në aspektin e sigurisë
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj dje ka kërkuar nga INTERPOL që të shtyhet votimi për pranimin e Kosovës në këtë organizatë për vitin tjetër për shkak të ngecjeve në sigurimin e një vendi. Kjo tërheqje e Kosovës ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 07:11
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj dje ka kërkuar nga INTERPOL që të shtyhet votimi për pranimin e Kosovës në këtë organizatë për vitin tjetër për shkak të ngecjeve në sigurimin e një vendi. Kjo tërheqje e Kosovës ...

Me “tërheqje taktike”, Qeveria shmang “dështimin spektakolar” në INTERPOL
Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë “tërheqje taktike” nga mësymja për t’u anëtarësuar Kosova sivjet në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL). Tek të martën, kur edhe ka nisur punimet Asambleja e ...
InFokusi | 16-Oct-2019 07:00
Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë “tërheqje taktike” nga mësymja për t’u anëtarësuar Kosova sivjet në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL). Tek të martën, kur edhe ka nisur punimet Asambleja e ...

Dështimi në INTERPOL, eksperti i sigurisë: Papjekuri diplomatike dhe dobësi në aspektin e sigurisë
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj sot ka kërkuar nga INTERPOL që të shtyhet votimi për pranimin e Kosovës në këtë organizatë për vitin tjetër për shkak të ngecjeve në sigurimin e një vendi. Kjo tërheqje e......
Zeri | 15-Oct-2019 23:24
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj sot ka kërkuar nga INTERPOL që të shtyhet votimi për pranimin e Kosovës në këtë organizatë për vitin tjetër për shkak të ngecjeve në sigurimin e një vendi. Kjo tërheqje e......

Dështimi në INTERPOL, eksperti i sigurisë: Papjekuri diplomatike dhe dobësi në aspektin e sigurisë
Kjo tërheqje e Kosovës nga aplikimi në këtë organizatë është parë si dështimi i radhës i politikës së jashtme të Kosovës, derisa është vlerësuar se fushata e Serbisë ka rezultuar e suksesshme për Kosovën, shkruan . ...
Lajminet | 15-Oct-2019 23:18
Kjo tërheqje e Kosovës nga aplikimi në këtë organizatë është parë si dështimi i radhës i politikës së jashtme të Kosovës, derisa është vlerësuar se fushata e Serbisë ka rezultuar e suksesshme për Kosovën, shkruan . ...

Kosova tërhiqet nga anëtarësimi në Interpol, feston Beogradi
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...
Shenja | 15-Oct-2019 21:12
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, njoftoi se ka vendosur të kërkojë shtyrjen e votimit për anëtarësim të Kosovës në policinë Ndërkombëtarë INTERPOL për vitin e ardhshëm. Kosova kishte planifikuar që të ...

Kosova tërheq kërkesën për INTERPOL
Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kërkuar tërheqjen e kërkesës së Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL) dhe shtyrjen e kësaj kërkese për vitin e ardhshëm. Lajmin ...
TetovaSot | 15-Oct-2019 20:28
Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kërkuar tërheqjen e kërkesës së Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë (INTERPOL) dhe shtyrjen e kësaj kërkese për vitin e ardhshëm. Lajmin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved