ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 13:34

VIDEO: Shqipëria dominon dhe shënon tre gola në pjesën e parë ndaj Moldavisë. Kosova fiton 2-0 ndaj malazezëve

VIDEO: Shqipëria dominon dhe shënon tre gola në pjesën e parë ndaj Moldavisë. Kosova fiton 2-0 ndaj malazezëve
Shqipëria ka dominuar totalisht dhe ka arritur të shënojë 3 gola në pjesën e parë ndaj Moldavisë. Fillimisht ishte Cikalleshi, që me një veprim të bukur Brenda zonës, na dha avantazhin. Më pas Kejdi Bare përfitoi nga ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 21:43
Shqipëria ka dominuar totalisht dhe ka arritur të shënojë 3 gola në pjesën e parë ndaj Moldavisë. Fillimisht ishte Cikalleshi, që me një veprim të bukur Brenda zonës, na dha avantazhin. Më pas Kejdi Bare përfitoi nga ...

Shqipëria i jep leksion Moldavisë qysh në pjesën e parë
Shqipëria e ka fituar pjesën e parë ndaj Moldavisë me rezultat 0-3 në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Kombëtarja jonë kaloi në epërsi fillimisht me golin e shënuar nga Sokol Cikalleshit në minutën e 22-të. ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 21:38
Shqipëria e ka fituar pjesën e parë ndaj Moldavisë me rezultat 0-3 në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Kombëtarja jonë kaloi në epërsi fillimisht me golin e shënuar nga Sokol Cikalleshit në minutën e 22-të. ...

Pjesa e parë, Kosovë 2-0 Mali i Zi: Shkojmë në pushim me dy gola në epërsi
Kosova ka treguar formë të lartë në pjesën e parë duke e mbyllur me dy gola në epërsi ndaj Malit të Zi. Ndeshja e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020, po shkon në mënyrën më të mirë për ekipin tonë. Me të filluar ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 21:38
Kosova ka treguar formë të lartë në pjesën e parë duke e mbyllur me dy gola në epërsi ndaj Malit të Zi. Ndeshja e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020, po shkon në mënyrën më të mirë për ekipin tonë. Me të filluar ...

Moldavi “e lodhur”, Shqipëria e shkërmoq për 45 minuta
Shqipëria ka shpërthyer që në pjesën e parë ndaj Moldavisë, duke shënuar tre herë. Ishin Sokol Cikalleshi, Keidi Bare, Lorenc Trashi ata që realizuan golat. Kuqezinjtë e trajnerit Edi Reja u treguan kërkues që në ...
ABCNews | 14-Oct-2019 21:34
Shqipëria ka shpërthyer që në pjesën e parë ndaj Moldavisë, duke shënuar tre herë. Ishin Sokol Cikalleshi, Keidi Bare, Lorenc Trashi ata që realizuan golat. Kuqezinjtë e trajnerit Edi Reja u treguan kërkues që në ...

Pjesa e parë, Kosova-Mali i Zi-2:0
Kosova-Mali i Zi, 2:0. Ky është rezultati i pjesës së parë të ndeshjes kualifikuese për Evropianin e ardhshëm. Amir Rrahmani ishte ai që e solli në avantazh Kosovën mjaftë shpejtë pas fillimit të ndeshjes, kurse Vedat ...
PortaliOnline | 14-Oct-2019 21:42
Kosova-Mali i Zi, 2:0. Ky është rezultati i pjesës së parë të ndeshjes kualifikuese për Evropianin e ardhshëm. Amir Rrahmani ishte ai që e solli në avantazh Kosovën mjaftë shpejtë pas fillimit të ndeshjes, kurse Vedat ...

Trashi shënon golin e tretë ndaj moldavëve
Në minutën e ’40 Trashi shënon golin e tretë ndaj moldavëve. Në minutën e ’34, Bare ka shënuar golin e dytë. Ndërsa në minutën ’21, Sokol Cikalleshi ka shënuar golin e parë ndaj Moldavisë./K.C/dritare.net
Dritare | 14-Oct-2019 21:42
Në minutën e ’40 Trashi shënon golin e tretë ndaj moldavëve. Në minutën e ’34, Bare ka shënuar golin e dytë. Ndërsa në minutën ’21, Sokol Cikalleshi ka shënuar golin e parë ndaj Moldavisë./K.C/dritare.net

Këtu mund t’i shikoni dy golat fantastike të shënuara nga Kosova
Amir Rrahmani arriti ta shënoj golin e parë kurse të dytin Vedat Muriqi. Të dy golat ishin fantastike dhe shumë të rëndësishme për Kosovën, djemtë tanë po na bëjnë krenar. Kosova po e dominon tërë ...
Indeks Online | 14-Oct-2019 21:42
Amir Rrahmani arriti ta shënoj golin e parë kurse të dytin Vedat Muriqi. Të dy golat ishin fantastike dhe shumë të rëndësishme për Kosovën, djemtë tanë po na bëjnë krenar. Kosova po e dominon tërë ...

Gooool Shqipëria! Cikalleshi kalon në avantazh kuqezinjtë!
Shqipëria ka konkretizuar startin e vrullshëm të ndeshjes në Kishinau, teksa në minutën e 22-të Sokol Cikalleshi është treguar gjakftohtë në zonë duke finalizuar në mënyrë perfekte me të djathtën një top që po endej ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 21:17
Shqipëria ka konkretizuar startin e vrullshëm të ndeshjes në Kishinau, teksa në minutën e 22-të Sokol Cikalleshi është treguar gjakftohtë në zonë duke finalizuar në mënyrë perfekte me të djathtën një top që po endej ...

Nata e shqiptarëve, Shqipëria i jep golin e tretë Moldavisë
Shqipëria del në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 22-të me një gol të shënuar nga Cikalleshi. Pas disa aksionesh të njëpasnjëshme, më në fund kuqezinjtë arritën të gjejnë rrjetën e Moldavisë. Mbrojtja moldave gaboi ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 21:38
Shqipëria del në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 22-të me një gol të shënuar nga Cikalleshi. Pas disa aksionesh të njëpasnjëshme, më në fund kuqezinjtë arritën të gjejnë rrjetën e Moldavisë. Mbrojtja moldave gaboi ...

Kosova nuk ndalet, shënohet goli i dytë nga Vedat Muriqi
Kosova e ka shtuar epërsinë ndaj Malit të Zi me sulmuesin Vedat Muriqi (2-0). Zhvillohej minuta e 35-të e ndeshjes, kur një kundërsulm i shpejtë i ekipit tonë e vuri në vështirësi mbrojtjen malazez, ku Florent ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 21:27
Kosova e ka shtuar epërsinë ndaj Malit të Zi me sulmuesin Vedat Muriqi (2-0). Zhvillohej minuta e 35-të e ndeshjes, kur një kundërsulm i shpejtë i ekipit tonë e vuri në vështirësi mbrojtjen malazez, ku Florent ...

Kuqezinjtë po fitojnë bindshëm ndaj Moldavisë, shënojnë Bare dhe Trashi
Shqipëria del në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 22-të me një gol të shënuar nga Cikalleshi. Pas disa aksionesh të njëpasnjëshme, më në fund kuqezinjtë arritën të gjejnë rrjetën e Moldavisë. Mbrojtja moldave gaboi ...
AlbInfo | 14-Oct-2019 21:34
Shqipëria del në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 22-të me një gol të shënuar nga Cikalleshi. Pas disa aksionesh të njëpasnjëshme, më në fund kuqezinjtë arritën të gjejnë rrjetën e Moldavisë. Mbrojtja moldave gaboi ...

Shqipëria spektakulare, shënon golin e tretë
Është shënuar edhe goli i tretë në ndeshjen Shqipëri-Moldavi Pas golit të Bares Shqipëria ka arritur edhe të goli i tretë. Në minutën e 40-të ka shënuar Trashi. Ky gol për Trashin është i veçantë, pasi që ai shënon në ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 21:34
Është shënuar edhe goli i tretë në ndeshjen Shqipëri-Moldavi Pas golit të Bares Shqipëria ka arritur edhe të goli i tretë. Në minutën e 40-të ka shënuar Trashi. Ky gol për Trashin është i veçantë, pasi që ai shënon në ...

Përfundon pjesa e parë, Kosova po e shkatrron Malin e Zi
Amir Rrahmani arriti të shënoj në minutën e 9’ kurse pastaj shënoi golin e dytë edhe Vedat Muriqi. Rashica po ashtu pati edhe një shans fantastik por ishte i pafat. Ndeshja po dominohet nga djemtë tanë dhe ishte një ...
Indeks Online | 14-Oct-2019 21:34
Amir Rrahmani arriti të shënoj në minutën e 9’ kurse pastaj shënoi golin e dytë edhe Vedat Muriqi. Rashica po ashtu pati edhe një shans fantastik por ishte i pafat. Ndeshja po dominohet nga djemtë tanë dhe ishte një ...

Pjesa e parë e gjitha kuqezi, Moldavia na fal një gol
Shqipëria po e shkatërron totalisht Moldavinë sonte. Pa u mbyllur pjesa e parë, kuqezinjtë po fitojnë 3-0. Pas golit të parë të shënuar nga Cikalleshi, i dyti ishte i falur nga vendësit. Më saktë, nga portieri moldav, i ...
Politiko | 14-Oct-2019 21:34
Shqipëria po e shkatërron totalisht Moldavinë sonte. Pa u mbyllur pjesa e parë, kuqezinjtë po fitojnë 3-0. Pas golit të parë të shënuar nga Cikalleshi, i dyti ishte i falur nga vendësit. Më saktë, nga portieri moldav, i ...

Moldavi-Shqipëri 0-2, shënon Kejdi Bare
Në minutën e 33-të, Kejdi Bare ka shënuar goilin e dytë për shqiptarët. Ky ishte goli i parë zyrtar për Baren me Kombëtaren. Shqipëria ka dalë në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 22-të me një gol të shënuar nga ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 21:31
Në minutën e 33-të, Kejdi Bare ka shënuar goilin e dytë për shqiptarët. Ky ishte goli i parë zyrtar për Baren me Kombëtaren. Shqipëria ka dalë në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 22-të me një gol të shënuar nga ...

Shqipëria me epërsi të thellë në Moldavi (VIDEO)
Shqipëria e ka epërsi prej 0-3 në Moldavi në 0-2. Pasi që shënoi Cikalleshi në minutën e 22-të, Bare ka shënuar në minutën e 34-të. Bare shfrytëzoi një gabim të portierit Koselev duke shënuar golin e dytë për ...
Koha.mk | 14-Oct-2019 21:31
Shqipëria e ka epërsi prej 0-3 në Moldavi në 0-2. Pasi që shënoi Cikalleshi në minutën e 22-të, Bare ka shënuar në minutën e 34-të. Bare shfrytëzoi një gabim të portierit Koselev duke shënuar golin e dytë për ...

Shqipëria dyfishon rezultatin në Moldavi
Shqipëria e ka dyfishuar epërsinë në Moldavi në 0-2 Pasi që shënoi Cikalleshi në minutën e 22-të, Bare ka shënuar në minutën e 34-të. Bare shfrytëzoi një gabim të portierit Koselev duke shënuar golin e dytë për ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 21:27
Shqipëria e ka dyfishuar epërsinë në Moldavi në 0-2 Pasi që shënoi Cikalleshi në minutën e 22-të, Bare ka shënuar në minutën e 34-të. Bare shfrytëzoi një gabim të portierit Koselev duke shënuar golin e dytë për ...

Shënohet gola e dytë nga Dardanët
Është shënuar goli i dytë nga Vedat Muriqi. Murqi ka dhënë gol Malit të Zi në minutën e 34’ shkruan Gazeta inFokus. Goli i parë është shënuar nga Amir Rrahmani në minutën e 10’./Gazeta inFokus/
InFokusi | 14-Oct-2019 21:27
Është shënuar goli i dytë nga Vedat Muriqi. Murqi ka dhënë gol Malit të Zi në minutën e 34’ shkruan Gazeta inFokus. Goli i parë është shënuar nga Amir Rrahmani në minutën e 10’./Gazeta inFokus/

?Kosova shënon edhe golin e dytë
Është duke u zhvilluar ndeshja mes Kosovës dhe Malit të Zi, ku Kosova tanimë ka shënuar edhe golin e dytë të ndeshjes me anë të sulmuesit Vedat Muriqi.
Kosova Press | 14-Oct-2019 21:27
Është duke u zhvilluar ndeshja mes Kosovës dhe Malit të Zi, ku Kosova tanimë ka shënuar edhe golin e dytë të ndeshjes me anë të sulmuesit Vedat Muriqi.

Nuk ka të ndalur Kosova, shënon edhe golin e dytë
Kosova ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen kundër Malit të Zi, shkruan Gazeta Observer Golin e dytë ka shënuar Vedat Muriqi në minutën e 34 të ndeshjes. Ndryshe Muriqi ka shënuar gol në katër ndeshjet e ...
Gazeta Observer | 14-Oct-2019 21:27
Kosova ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen kundër Malit të Zi, shkruan Gazeta Observer Golin e dytë ka shënuar Vedat Muriqi në minutën e 34 të ndeshjes. Ndryshe Muriqi ka shënuar gol në katër ndeshjet e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved