ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 10:00

Kush është përfshirë në “luftën” për të rrëzuar Rudina Hajdarin?

Kush është përfshirë në “luftën” për të rrëzuar Rudina Hajdarin?
Sot në mesditë përmes një njoftimi në rrjetet sociale ish-nënkryetari i Bashkisë së Kamzës, Korab Lita ka njoftuar se ka marrë drejtimin e grupit parlamentar demokrat. Një goditje e beftë, ku askush nuk po kuptonte se ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 21:20
Sot në mesditë përmes një njoftimi në rrjetet sociale ish-nënkryetari i Bashkisë së Kamzës, Korab Lita ka njoftuar se ka marrë drejtimin e grupit parlamentar demokrat. Një goditje e beftë, ku askush nuk po kuptonte se ...

Ndryshimet në Grupin e PD, deputeti që firmosi për nënkryetar bën kthesën befasuese dhe paralajmëron: Largohem, nëse…
Deputeti demokrat, Halit Valteri, ka reaguar pas lajmit se kanë ndryshuar drejtuesit e Grupit Parlamentar të PD, ku është hequr nga posti i kryetares Rudina Hajdari, duke u zëvendësuar me Korab Litën. Ishte pikërisht ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 20:42
Deputeti demokrat, Halit Valteri, ka reaguar pas lajmit se kanë ndryshuar drejtuesit e Grupit Parlamentar të PD, ku është hequr nga posti i kryetares Rudina Hajdari, duke u zëvendësuar me Korab Litën. Ishte pikërisht ...

Plas sherri në opozitën e emëruar nga Rama/ Dokumenti ekskluziv për Ruçin
Në opozitën e emëruar nga Edi Rama në kuvend, duket se ka plasur sherri. Sot në një mbledhje të fshehtë, disa deputetë kanë vendosur shkarkimin e Rudina Hajdarit nga kryetare e grupit parlamentar të vetëquajtur ...
Telegraf | 14-Oct-2019 21:42
Në opozitën e emëruar nga Edi Rama në kuvend, duket se ka plasur sherri. Sot në një mbledhje të fshehtë, disa deputetë kanë vendosur shkarkimin e Rudina Hajdarit nga kryetare e grupit parlamentar të vetëquajtur ...

Përçarja te demokratët e Parlamentit/ Lita nxjerr firmat, mohon Valteri: Nuk ka shkarkim të kryetares
Grupi Parlamentar Demokrat është përçarë dhe shkak është bërë pozicioni i kryetarit, që zyrtarisht mbahet ende nga Rudina Hajdari.
Top Channel | 14-Oct-2019 20:35
Grupi Parlamentar Demokrat është përçarë dhe shkak është bërë pozicioni i kryetarit, që zyrtarisht mbahet ende nga Rudina Hajdari.

“Shkarkohet Rudina Hajdari”
Vetem pak muaj pas krijimit te grupit parlamentar demokrat, brenda opozites se re kane nisur perplasjet. Rudina Hajdari eshte shkarkuar nga posti i kryetares se grupit e ne vendin e saj eshte vendosur Korab Lita. Kjo ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 20:56
Vetem pak muaj pas krijimit te grupit parlamentar demokrat, brenda opozites se re kane nisur perplasjet. Rudina Hajdari eshte shkarkuar nga posti i kryetares se grupit e ne vendin e saj eshte vendosur Korab Lita. Kjo ...

Përçahet grupi që kërkon shkarkimin e Rudina Hajdarit, Valteri dhe Murrizi dalin kundër
Grupi i deputetëve të PD-së në Parlament, kryesuar nga Korab Lita, që ka kërkuar shkarkimin e Rudina Hajdarit si kryetare e grupit parlamentar, është përçarë. Halit Valteri është tërhequr nga firma që ka hedhur për ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 20:27
Grupi i deputetëve të PD-së në Parlament, kryesuar nga Korab Lita, që ka kërkuar shkarkimin e Rudina Hajdarit si kryetare e grupit parlamentar, është përçarë. Halit Valteri është tërhequr nga firma që ka hedhur për ...

Korab Lita zyrtarizohet në krye të Grupit të PD, ja deputetët që firmosën (Dokumenti)
Deputeti demokrat, Korab Lita, është zyrtarizuar si kryetar i Grupit Parlamentar Demokrat. Pas mesazhit se ishte zgjedhur pikërisht ai kryetar i Grupit të PD, Korab Lita ka publikuar dokumentin e firmosur nga shtatë ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 20:02
Deputeti demokrat, Korab Lita, është zyrtarizuar si kryetar i Grupit Parlamentar Demokrat. Pas mesazhit se ishte zgjedhur pikërisht ai kryetar i Grupit të PD, Korab Lita ka publikuar dokumentin e firmosur nga shtatë ...

Tërheq firmën Halit Valteri: Nëse zëvendësohet Rudina Hajdari, do të largohemi!
Deputeti demokrat, Halit Valteri tërheq firmën që dha për shkarkimin e Rudina Hajdarit nga kryesia e Grupit Parlamentar Demokrat dhe emërimin e Korab Litës. Ndërsa poston në Facebook një shkresë, drejtuar kreut të ...
Dritare | 14-Oct-2019 21:49
Deputeti demokrat, Halit Valteri tërheq firmën që dha për shkarkimin e Rudina Hajdarit nga kryesia e Grupit Parlamentar Demokrat dhe emërimin e Korab Litës. Ndërsa poston në Facebook një shkresë, drejtuar kreut të ...

Foto/ Korab Lita i përgjigjet Rudina Hajdarit: Jam kreu i Grupit Parlamentar, me votë dhe firmë
Ndërsa Rudina Hajdari deklaroi sot se, nuk është shkarkuar nga posti i kryetares së Grupit Parlamentar Demokrat, ka reaguar sërish, Korab Lita. Ndërsa poston dy dokumente ku njoftohen ndryshimet që janë bërë te Grupi ...
Dritare | 14-Oct-2019 21:49
Ndërsa Rudina Hajdari deklaroi sot se, nuk është shkarkuar nga posti i kryetares së Grupit Parlamentar Demokrat, ka reaguar sërish, Korab Lita. Ndërsa poston dy dokumente ku njoftohen ndryshimet që janë bërë te Grupi ...

Kush është përfshirë në “luftën” për të rrëzuar Rudina Hajdarin?
Kush është përfshirë në “luftën” për të rrëzuar Rudina Hajdarin? Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn Sot në mesditë përmes një njoftimi në rrjetet sociale ish-nënkryetari i Bashkisë së Kamzës, ...
Lexo | 14-Oct-2019 21:35
Kush është përfshirë në “luftën” për të rrëzuar Rudina Hajdarin? Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn Sot në mesditë përmes një njoftimi në rrjetet sociale ish-nënkryetari i Bashkisë së Kamzës, ...

Rudina Hajdari: Ju siguroj se jam në krye të Grupit Demokrat
TIRANË, 14 tetor /MEDIAL/ – Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit për shkarkimin e saj si kryetare e grupit parlamentar të Partisë Demokratike. Hajdari njofton se vazhdon të jetë në krye të grupit parlamentar ...
Medial | 14-Oct-2019 21:31
TIRANË, 14 tetor /MEDIAL/ – Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit për shkarkimin e saj si kryetare e grupit parlamentar të Partisë Demokratike. Hajdari njofton se vazhdon të jetë në krye të grupit parlamentar ...

Përçarje mes opozitës së re? Hajdari: Jam në krye të grupit
mapo.al Deputetja e opozitës së re, Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmeve të publikuara në media se ajo nuk do të jetë më në krye të Grupit Demokrat Parlamentar. Hajdari e hodhi poshtë lajmin duke thënë se shkarkimi i ...
Mapo | 14-Oct-2019 19:17
mapo.al Deputetja e opozitës së re, Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmeve të publikuara në media se ajo nuk do të jetë më në krye të Grupit Demokrat Parlamentar. Hajdari e hodhi poshtë lajmin duke thënë se shkarkimi i ...

FOTO/ Plas sherri mes deputetëve të rinj demokratë: Jam unë kryetar!
Vetëm 6 muaj pas krijimit të Grupit Demokrat në Kuvend që ishte pasojë e largimit të partive të opozitës, PD, LSI dhe aletarëve të tyre ka palusr sherri. Fillimisht kryetare e grupit u zgjodh Rudina Hajdari që nuk ...
Lapsi | 14-Oct-2019 20:20
Vetëm 6 muaj pas krijimit të Grupit Demokrat në Kuvend që ishte pasojë e largimit të partive të opozitës, PD, LSI dhe aletarëve të tyre ka palusr sherri. Fillimisht kryetare e grupit u zgjodh Rudina Hajdari që nuk ...

“Shkarkohet Rudina Hajdari”
Vetem pak muaj pas krijimit te grupit parlamentar demokrat, brenda opozites se re kane nisur perplasjet. Rudina Hajdari eshte shkarkuar nga posti i kryetares se grupit e ne vendin e saj eshte vendosur Korab Lita. Kjo ...
Medial | 14-Oct-2019 20:53
Vetem pak muaj pas krijimit te grupit parlamentar demokrat, brenda opozites se re kane nisur perplasjet. Rudina Hajdari eshte shkarkuar nga posti i kryetares se grupit e ne vendin e saj eshte vendosur Korab Lita. Kjo ...

Lajmi për shkarkimin, Rudina Hajdari: Ju siguroj se unë jam në krye të Grupit Demokrat
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit se është shkarkuar nga drejtimi i Grupit Parlamentar Demokrat. Nëpërmjet një reagimi të shkurtër, Hajdari sqaron se vijon të jetë në krye të këtij grupi dhe se ai po ...
Top Channel | 14-Oct-2019 19:12
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit se është shkarkuar nga drejtimi i Grupit Parlamentar Demokrat. Nëpërmjet një reagimi të shkurtër, Hajdari sqaron se vijon të jetë në krye të këtij grupi dhe se ai po ...

Firmosi shkarkimin e Rudina Hajdarit, pendohet Halit Valteri: Nëse ndodh largohem edhe unë
Deputeti i grupit Parlamentar Halit Valteri ka reaguar pas lajmit për shkarkimin e Rudina Hajdarit nga kryesia e Grupit Demokrat. Përmes një postimi në Facebook, Valteri i cili firmosi shkarkimin e Hajdarit, publikon ...
Politiko | 14-Oct-2019 20:44
Deputeti i grupit Parlamentar Halit Valteri ka reaguar pas lajmit për shkarkimin e Rudina Hajdarit nga kryesia e Grupit Demokrat. Përmes një postimi në Facebook, Valteri i cili firmosi shkarkimin e Hajdarit, publikon ...

Rudina Hajdari reagon pas “puçit” të Korab Litës: Jam unë kryetare e grupit parlamentar demokrat, i cili po zgjerohet
Rudina Hajdari ka hedhur poshtë zërat për shkarkimin e saj nga kreu I grupit democrat. Në një reagim të saj ajo thotë se grupi po zgjerohet dhe forcohet edhe më shumë. “Ju sigurojë se unë jam në krye të grupit Demokrat ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 19:13
Rudina Hajdari ka hedhur poshtë zërat për shkarkimin e saj nga kreu I grupit democrat. Në një reagim të saj ajo thotë se grupi po zgjerohet dhe forcohet edhe më shumë. “Ju sigurojë se unë jam në krye të grupit Demokrat ...

DOKUMENTI/ Përçahet grupi që kërkon shkarkimin e Rudina Hajdarit, Valteri dhe Murrizi dalin kundër
Grupi i deputetëve të PD-së në Parlament, kryesuar nga Korab Lita, që ka kërkuar shkarkimin e Rudina Hajdarit si kryetare e grupit parlamentar, është përçarë. Halit Valteri është tërhequr nga firma që ka hedhur për ...
Lexo | 14-Oct-2019 20:38
Grupi i deputetëve të PD-së në Parlament, kryesuar nga Korab Lita, që ka kërkuar shkarkimin e Rudina Hajdarit si kryetare e grupit parlamentar, është përçarë. Halit Valteri është tërhequr nga firma që ka hedhur për ...

Hodhi firmën për të shkarkuar Rudina Hajdarin, Halit Valteri bën kthesën e madhe dhe del me deklaratë 'bombë'': Unë largohem dhe shkrijmë grupin demokrat
Postuar: 14/10/2019 - 20:33 Deputeti i grupit Parlamentar Halit Valteri i drejtohet Kryetarit të Kuvendit duke thënë se tërhiqet nga firma e tij. Ai shprehet se nëse ndodh që Rudina Hajdari zëvendësohet me Korab Litën ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 20:35
Postuar: 14/10/2019 - 20:33 Deputeti i grupit Parlamentar Halit Valteri i drejtohet Kryetarit të Kuvendit duke thënë se tërhiqet nga firma e tij. Ai shprehet se nëse ndodh që Rudina Hajdari zëvendësohet me Korab Litën ...

Ç’po ndodh në Grupin e PD?! Rudina Hajdari hedh poshtë pretendimet e Korab Litës: Unë jam kryetare, shihemi të enjten!
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pas mesazhit të kolegut të saj, Korab Lita, i cili njoftonte se ishte zgjedhur kryetar i Grupit Parlamentar Demokrat, detyrë që më parë e mbante Hajdari. Përmes një ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 19:08
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pas mesazhit të kolegut të saj, Korab Lita, i cili njoftonte se ishte zgjedhur kryetar i Grupit Parlamentar Demokrat, detyrë që më parë e mbante Hajdari. Përmes një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved