ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 09:44

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi
Kosova dhe Mali i Zi do të përballen nesër (14 tetor) në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja jonë do të jetë nikoqir i malazezëve në ndeshjen që zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”. ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 21:52
Kosova dhe Mali i Zi do të përballen nesër (14 tetor) në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja jonë do të jetë nikoqir i malazezëve në ndeshjen që zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”. ...

Situata e Neymar është shqetësuese, flet mjeku i tij
Kombëtarja e Kosovës nesër takohet me Malin e Zi me fillim nga ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian EURO2020. Në përbërjen e lojtarëve malezez është edhe futbollisti ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 23:57
Kombëtarja e Kosovës nesër takohet me Malin e Zi me fillim nga ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian EURO2020. Në përbërjen e lojtarëve malezez është edhe futbollisti ...

Premtimi i madh i Herolind Shalës para ndeshjes me Malin e Zi
Shala ka premtuar se do të japin gjithçka të hënën në “Fadil Vokrri” për t’i ndalur tri pikët në shtëpi. Kosova ka përfunduar përgatitjet para përballjes së madhe të hënën në “Fadil Vokrri”. “Dardanët” do të kenë punë ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 23:54
Shala ka premtuar se do të japin gjithçka të hënën në “Fadil Vokrri” për t’i ndalur tri pikët në shtëpi. Kosova ka përfunduar përgatitjet para përballjes së madhe të hënën në “Fadil Vokrri”. “Dardanët” do të kenë punë ...

“Bufi”: Fatos Beqirajn duhet ta presim shumë mirë, t’i fishkëllejmë vetëm për ta dekoncentruar
Fatos Beqiraj, futbollisti i lindur në Pejë nesër do të zbresë në stadiumin “Fadil Vokrri” por me fanellën e Malit të zi. Ai gjithmonë është respektuar nga tifozët në Kosovë, e një gjë të tillë pritet të ndodh edhe ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 23:30
Fatos Beqiraj, futbollisti i lindur në Pejë nesër do të zbresë në stadiumin “Fadil Vokrri” por me fanellën e Malit të zi. Ai gjithmonë është respektuar nga tifozët në Kosovë, e një gjë të tillë pritet të ndodh edhe ...

Përfaqësuesi i FFK-së në Gjermani: Në çdo klub të Bundesligës ka një apo dy futbollistë shqiptarë
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...
AlbInfo | 13-Oct-2019 23:23
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...

Formacioni i mundshëm i Kosovës kundër Malit të Zi, befasi e madhe në sulm Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challandes gjatë konferencës për shtyp ka thënë se e ka në mendje
Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challandes gjatë konferencës për shtyp ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit edhe pse nuk ka pranuar ta ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 23:17
Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challandes gjatë konferencës për shtyp ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit edhe pse nuk ka pranuar ta ...

Formacioni i mundshëm i Kosovës kundër Malit të Zi, befasi e madhe në sulm
Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challandes gjatë konferencës për shtyp ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit edhe pse nuk ka pranuar ta ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 23:13
Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challandes gjatë konferencës për shtyp ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit edhe pse nuk ka pranuar ta ...

Vlerësimi interesant i Bylbyl Sokolit për ndeshjen Kosovë - Mali i Zi
Përfaqësuesja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Skuadra e Bernard Challandes do të përballet me Malin e Zi në stadiumin 'Fadil Vokrri' me fillim nga ora ...
Zeri | 13-Oct-2019 23:01
Përfaqësuesja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Skuadra e Bernard Challandes do të përballet me Malin e Zi në stadiumin 'Fadil Vokrri' me fillim nga ora ...

‘Bishat’ e Xherdan Shaqirit, ‘xhelozia’ e Milot Rashicës: Postimi i Florent Hadërgjonajt bën bujë në rrjetet sociale
Përfaqësuesja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 22:20
Përfaqësuesja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ...

Përfaqësuesi i FFK-së në Gjermani: Në çdo klub të Bundesligës ka një apo dy futbollistë shqiptarë
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 22:09
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...

Ja çfarë thotë trajneri i Malit të Zi për tifozët e Kosovës
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ndaj ‘Dardanëve’,gjersa thotë [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:59
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ndaj ‘Dardanëve’,gjersa thotë [...]

“Nuk është marre nëse humbasim kundër Çekisë dhe Anglisë”
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 21:57
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...

“Nuk është marre nëse humbasim kundër Çekisë dhe Anglisë”
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 21:46
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...

A do të jetë Fatos Beqiraj kapiten kundër Kosovës, flet trajneri
Nesër Kosova luan kundër Malit të zi në “Fadil Vokrri” dhe në mesin e 11 kundërshtarëve, pritet të jetë edhe Fatos Beqiraj. Në ndeshjen në Podgoricë, futbollisti i lindur në Pejë ishte kapiten por nuk dihet se a do të ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 21:46
Nesër Kosova luan kundër Malit të zi në “Fadil Vokrri” dhe në mesin e 11 kundërshtarëve, pritet të jetë edhe Fatos Beqiraj. Në ndeshjen në Podgoricë, futbollisti i lindur në Pejë ishte kapiten por nuk dihet se a do të ...

“Anglia nuk do ta ketë lehtë ndaj Kosovës në stadiumin Fadil Vokrri”
Kosova dhe Mali i Zi takohen nesër me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian. Pas fitores së Çekisë ndaj Anglisë, tani Kosova ka tri finale para vetes, ku nuk lejohen dështimet, ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 21:40
Kosova dhe Mali i Zi takohen nesër me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian. Pas fitores së Çekisë ndaj Anglisë, tani Kosova ka tri finale para vetes, ku nuk lejohen dështimet, ...

Nga stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me Malin e Zi
Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, që zhvillohet të hënën në orën 20:45 në stadiumin “Fadil ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 21:38
Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, që zhvillohet të hënën në orën 20:45 në stadiumin “Fadil ...

Foto nga stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me Malin e Zi
Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, që zhvillohet të hënën në orën 20:45 në stadiumin “Fadil ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 21:34
Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, që zhvillohet të hënën në orën 20:45 në stadiumin “Fadil ...

Trajneri i Malit të Zi me fjalë të mëdha: Në Prishtinë për fitore
Mali i Zi nuk ka shënuar në ndeshje zyrtare që nga sfida me Kosovën që u mbyll 1-1, por trajneri Haxhibegiq nuk është aspak i shqetësuar dhe thotë se ka ardhur në Prishtinë për të sulmuar dhe për të marrë fitore. Ai tha ...
Lajminet | 13-Oct-2019 21:31
Mali i Zi nuk ka shënuar në ndeshje zyrtare që nga sfida me Kosovën që u mbyll 1-1, por trajneri Haxhibegiq nuk është aspak i shqetësuar dhe thotë se ka ardhur në Prishtinë për të sulmuar dhe për të marrë fitore. Ai tha ...

Jo vetëm Savic, edhe një super lojtar do t’i mungojë Malit të Zi
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:27
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të [...]

Trajneri i Malit të Zi: E kam njohur Fadil Vokrrin, më vjen mirë që stadiumi mban emrin e tij
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic shprehet mjaft i lumtur që stadiumi në Prishtinë mban emrin e shokut të tij, Fadil Vokrri. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 21:12
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic shprehet mjaft i lumtur që stadiumi në Prishtinë mban emrin e shokut të tij, Fadil Vokrri. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved