ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 10:06

Protesta te Unaza e Re, policia shoqëron 15 persona, 10 prej tyre të arrestuar në flagrancë

Protesta te Unaza e Re, policia shoqëron 15 persona, 10 prej tyre të arrestuar në flagrancë
Policia ka shoqëruar mbrëmjen e sotme 15 persona në zonën e Unazës së Re të cilët 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Personat u arrestuan për organizimin e zhvillimin e tubimeve të paligjshme dhe kanë penguar ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 01:00
Policia ka shoqëruar mbrëmjen e sotme 15 persona në zonën e Unazës së Re të cilët 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Personat u arrestuan për organizimin e zhvillimin e tubimeve të paligjshme dhe kanë penguar ...

Shoqërimi i Klevis Balliut dhe banorëve të Unazës/ Çlirim Gjata: Arrestimet të paligjshme, zgjidhja largimi i Edi Ramës
Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata në një prononcim për “News 24” tha se arrestimi i Klevis Balliut dhe banorëve të tjerë të Unazës është veprim i jashtëligjshëm. Gjata tha se gjithë ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 21:57
Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata në një prononcim për “News 24” tha se arrestimi i Klevis Balliut dhe banorëve të tjerë të Unazës është veprim i jashtëligjshëm. Gjata tha se gjithë ...

Ndalimi i Klevis Balliut dhe protuestuesve/ Basha: Nëse lajmet nga Brukseli janë negative, ngjarje si e sotmja janë shkaku!
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit nga policia të ish-deputetit Klevis balliu dhe disa protestuesve nga policia.
Top Channel | 13-Oct-2019 21:34
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit nga policia të ish-deputetit Klevis balliu dhe disa protestuesve nga policia.

Shoqërimi i Klevis Balliut dhe protestuesve te Unaza/ Basha : Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 21:30
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...

“Astiri”/ Ish-deputeti Balliu dhe 7 protestues shoqërohen në Polici
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe shtatë protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht ...
Mapo | 13-Oct-2019 21:43
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe shtatë protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht ...

Arrestimet tek Astiri, Basha: Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
mapo.alm Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të ish-deputetit të PD Klevis Balliut dhe 7 protestuesve të tjerë tek Unaza e re. Lideri demokrat, shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e ...
Mapo | 13-Oct-2019 21:37
mapo.alm Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të ish-deputetit të PD Klevis Balliut dhe 7 protestuesve të tjerë tek Unaza e re. Lideri demokrat, shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e ...

Shoqërimi i Klevis Balliut / Salianji për News 24: Protesta e ligjshme, policia po vepron brutalisht
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliun dhe gjashtë protestues të tjerë, menjëherë pas protestës te Unaza e Re. Në lidhje me shoqërimet e protestuesve, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:27
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliun dhe gjashtë protestues të tjerë, menjëherë pas protestës te Unaza e Re. Në lidhje me shoqërimet e protestuesve, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ...

Zbulohen emrat e 7 protestuesve të ndaluar tek Astiri (DETAJE)
mapo.alm Janë bërë të ditur emrat e protestuesve të cilët u shoqëruan nga Policia pas protestës tek Unaza e Re. Bruime për mediat raportojnë se ata janë: Dritan Noku, Arend Bushi, Andi Sharra, Kujtim Ylli, Ani Murataj, ...
Mapo | 13-Oct-2019 20:36
mapo.alm Janë bërë të ditur emrat e protestuesve të cilët u shoqëruan nga Policia pas protestës tek Unaza e Re. Bruime për mediat raportojnë se ata janë: Dritan Noku, Arend Bushi, Andi Sharra, Kujtim Ylli, Ani Murataj, ...

Shoqërimi në polici i Klevis Balliut, përfaqësuesit e PD shkojnë te Drejtoria e Policisë së Tiranës
TIRANE Sot pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe disa protestues. Menjëherë pas shoqërimit në polici të Balliut, shumë përfaqësues te ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:01
TIRANE Sot pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe disa protestues. Menjëherë pas shoqërimit në polici të Balliut, shumë përfaqësues te ...

Ndalimi i Balliut, përfaqësuesit e PD nisen tek Drejtoria e Policisë
mapo.alm “Përfaqësues të Partisë Demokratike janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë, ku po mbajnë të ndaluar ish-deputetin Klevis Balliu.” – bëjnë me dije burime nga PD. Ish-deputeti Klevis Balliu u shoqërua së bashku ...
Mapo | 13-Oct-2019 19:55
mapo.alm “Përfaqësues të Partisë Demokratike janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë, ku po mbajnë të ndaluar ish-deputetin Klevis Balliu.” – bëjnë me dije burime nga PD. Ish-deputeti Klevis Balliu u shoqërua së bashku ...

Shoqërohet në polici Klevis Balliu
Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu pas protestës së banorëve të Unazës së Re është shoqëruar nga policia.
Top Channel | 13-Oct-2019 19:35
Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu pas protestës së banorëve të Unazës së Re është shoqëruar nga policia.

Protesta te Unaza e Re/ Shoqërohet në polici ish-deputeti demokrat Klevis Balliu
TIRANE Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 19:28
TIRANE Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më ...

Protesta te Unaza/ Klevis Balliu: Nipi i Spiro Kolekës tenton të kthejë diktaturën, po terrorizon popullin
Ish-deputeti i PD Klevis Balliu i është bashkëngjitur sërish protestës te Unaza e Re, duke bërë thirrje që qeveria të mos kryejë më arrestime, pasi sipas tij protesta po bëhet paqësore. Balliu thekson se Edi Rama sot po ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 19:22
Ish-deputeti i PD Klevis Balliu i është bashkëngjitur sërish protestës te Unaza e Re, duke bërë thirrje që qeveria të mos kryejë më arrestime, pasi sipas tij protesta po bëhet paqësore. Balliu thekson se Edi Rama sot po ...

“Astiri”/ Ish-deputeti Balliu dhe 4 protestues shoqërohen në Polici
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe katër protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për ...
Mapo | 13-Oct-2019 19:35
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe katër protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për ...

Protesta te Unaza, shoqërohet në polici çuni i Fahri Balliut
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:32
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te ...

Basha: Nuk shkohet në Evropë me një kryeministër hajdut
“Nuk shkohet në Evropë me një kryeministër hajdut!”, kështu tha kreu i opozitës Lulzim Basha në fjalën e tij para banorëve të Unazës së Re. “Një e keqe e madhe i ka bërë bashkë qytetarët, që ka zaptuar vatrat e ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 22:19
“Nuk shkohet në Evropë me një kryeministër hajdut!”, kështu tha kreu i opozitës Lulzim Basha në fjalën e tij para banorëve të Unazës së Re. “Një e keqe e madhe i ka bërë bashkë qytetarët, që ka zaptuar vatrat e ...

Pas arrestimit të Balliut dhe 7 protestuesve, protesta e ‘Unazës së Re’ zhvendoset para Policisë së Tiranës
Pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe të 7 protestuesve. Menjëherë pas shoqërimit në polici, shumë përfaqësues te Partisë Demokratike ...
Telegraf | 13-Oct-2019 20:06
Pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe të 7 protestuesve. Menjëherë pas shoqërimit në polici, shumë përfaqësues te Partisë Demokratike ...

Policia: 10 të arrestuar dhe 5 të proceduar pas protestës tek Unaza e Re
15 persona janë shoqëruar pas protestës së organizuar nga banorët e Unazës së Re, 10 prej të cilëve janë arrestuar në flagrancë. Policia e Tiranës në një njoftim zyrtar shprehet se personat e arrestuar akuzohen për ...
ABCNews | 13-Oct-2019 23:27
15 persona janë shoqëruar pas protestës së organizuar nga banorët e Unazës së Re, 10 prej të cilëve janë arrestuar në flagrancë. Policia e Tiranës në një njoftim zyrtar shprehet se personat e arrestuar akuzohen për ...

Shoqërimet pas protestës, flet banorja: I morën zvarrë
Tetë persona, mes tyre edhe ish-deputeti Klevis Balliu, janë ndaluar nga Policia e Tiranës pas përfundimit të protestës tek Unaza e Re. Por banorët e tjerë janë mbledhur përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë ku ...
ABCNews | 13-Oct-2019 22:19
Tetë persona, mes tyre edhe ish-deputeti Klevis Balliu, janë ndaluar nga Policia e Tiranës pas përfundimit të protestës tek Unaza e Re. Por banorët e tjerë janë mbledhur përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë ku ...

Policia nis reprezaljen te ‘Astiri’/ Shoqërohen Klevis Balliu dhe disa banorë
Menjëherë pas mbylljes së protestës së banorëve të Unazës së Re, ku mori pjesë edhe kreu i PD Lulzim Basha, policia e shtetit ka nisur arrestimet. Përveç disa banorëve, në polici është shoqëruar edhe ish deputeti ...
Telegraf | 13-Oct-2019 19:48
Menjëherë pas mbylljes së protestës së banorëve të Unazës së Re, ku mori pjesë edhe kreu i PD Lulzim Basha, policia e shtetit ka nisur arrestimet. Përveç disa banorëve, në polici është shoqëruar edhe ish deputeti ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved