ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 09:12

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zjarrtë’ për Kombëtaren e Kosovës

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zjarrtë’ për Kombëtaren e Kosovës
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 17:11
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...

Përleshje mes tifozëve të Malit të Zi dhe Dardanëve
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka uruar Kosovën sonte në futboll. Ai thotë se me besim presin fitoren ndaj Malit të Zi. “Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në fitoren e radhës të djemve ...
GazetaBlic | 14-Oct-2019 21:31
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka uruar Kosovën sonte në futboll. Ai thotë se me besim presin fitoren ndaj Malit të Zi. “Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në fitoren e radhës të djemve ...

Haradinaj: Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë. Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita. ...
Gazeta Monitor | 14-Oct-2019 21:20
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë. Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita. ...

Haradinaj: Tërë Kosova në këmbë për fitoren e radhës
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka uruar Kosovën sonte në futboll. Ai thotë se me besim presin fitoren ndaj Malit të Zi, njofton Klan Kosova. “Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 21:08
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka uruar Kosovën sonte në futboll. Ai thotë se me besim presin fitoren ndaj Malit të Zi, njofton Klan Kosova. “Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në ...

Haradinaj: Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë
Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita. “Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në fitoren e radhës të djemve tanë. Përpara ...
Lajminet | 14-Oct-2019 21:05
Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita. “Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në fitoren e radhës të djemve tanë. Përpara ...

Meta i qeshur krah Haradinaj dhe Anitës, uron fitoren e Dardanëve
Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës dhe do të përballet me Malin e Zi.
Top Channel | 14-Oct-2019 16:59
Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës dhe do të përballet me Malin e Zi.

Haradinaj: Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë. Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita. ...
Gazeta Observer | 14-Oct-2019 21:04
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë. Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita. ...

Haradinaj: Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë. Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita. ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 21:00
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë. Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita. ...

?Meta e Haradinaj takohen në Fishtë
Kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, janë takuar sot në Fishtë të Shqipërisë.
Kosova Press | 14-Oct-2019 19:16
Kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, janë takuar sot në Fishtë të Shqipërisë.

FOTO/ Presidenti Meta: I lumtur pas takimit me Ramushin dhe Anitën, urojmë fitoren e Dardanëve sot!!!
Presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash ne Facebook, nje foto te takimit dashamires me ish kryeministrin e Kosoves Ramush dhe Anita Haradinajn. Postimi i plote I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën ...
Standard | 14-Oct-2019 18:46
Presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash ne Facebook, nje foto te takimit dashamires me ish kryeministrin e Kosoves Ramush dhe Anita Haradinajn. Postimi i plote I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën ...

Meta takon Haradinajn dhe gruan e tij
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga ...
Ina-Online | 14-Oct-2019 18:25
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga ...

Meta takon Haradinajn dhe gruan e tij
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga ...
Alsat-M | 14-Oct-2019 17:49
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga ...

Haradinaj dhe Meta takohen në Fishtë të Shqipërisë
Lideri i AAK-së dhe kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë të Shqipërisë, në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone. Njoftimin e ka ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 17:16
Lideri i AAK-së dhe kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë të Shqipërisë, në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone. Njoftimin e ka ...

FOTO/ Ilir Meta ngushëllon Ramush Haradinajn për humbjen e thellë: Jam i lumtur, po kalojmë çaste të gëzuara
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 16:48
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 17:37
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...
Medial | 14-Oct-2019 17:35
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...

Ilir Meta nga “Mrizi i Zanave” uron fitore Dardanëve
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar Përfaqësueses së Kosovës fitore në ndeshjen e sotme ndaj Malit të Zi që zhvillohet në Prishtinë duke filluar nga ora 20:45. Ai e ka bërë një gjë të tillë pas ...
InFokusi | 14-Oct-2019 17:34
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar Përfaqësueses së Kosovës fitore në ndeshjen e sotme ndaj Malit të Zi që zhvillohet në Prishtinë duke filluar nga ora 20:45. Ai e ka bërë një gjë të tillë pas ...

Presidenti Meta drekë informale me kryeministrin në ikje të Kosovës, Ramush Haradinaj
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar sot një drekë informale me kryeministrin në ikje Ramush Haradinaj, i cili shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Anita. Lajmin e bën me dije vetë kreu i Shtetit, i cili ...
Telegraf | 14-Oct-2019 16:51
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar sot një drekë informale me kryeministrin në ikje Ramush Haradinaj, i cili shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Anita. Lajmin e bën me dije vetë kreu i Shtetit, i cili ...

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte, Kosova do të përballet me Malin e Zi, në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar që Kosova të fitojë sonte, derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 17:28
Sonte, Kosova do të përballet me Malin e Zi, në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar që Kosova të fitojë sonte, derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë ...

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zja.rrtë’ për Kombëtaren e Kosovës
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...
Medial | 14-Oct-2019 17:25
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved