ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 05:47

Kosovë-Mali i Zi/ Shpërthen festa në Prishtinë, Rrahmani shënon për “Dardanët” (VIDEO)

Kosovë-Mali i Zi/ Shpërthen festa në Prishtinë, Rrahmani shënon për “Dardanët” (VIDEO)
Kosova do të luajë ditën e sotme, ndeshjen e saj të gjashtë në grupin A eliminator, në shtëpi përballë Malit të Zi. Teksa mban vendin e tretë me 8 pikë, në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës, ekipi i Bernard Shaland ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 21:04
Kosova do të luajë ditën e sotme, ndeshjen e saj të gjashtë në grupin A eliminator, në shtëpi përballë Malit të Zi. Teksa mban vendin e tretë me 8 pikë, në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës, ekipi i Bernard Shaland ...

Tifozët e Malit të zi provokojnë ‘Dardanët’, ndërhyn policia speciale
Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja jonë kaloi në epërsi pas vetëm dhjetë minutash lojë me golin e Amir Rrahmanit që pranoi një asistim të bukur nga ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 21:12
Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja jonë kaloi në epërsi pas vetëm dhjetë minutash lojë me golin e Amir Rrahmanit që pranoi një asistim të bukur nga ...

‘Dardanët’ me koreografi të mrekullueshme në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi
Ka filluar ndeshja në mes të Kosovës dhe Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që filloi në ora 20:45, po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, derisa ‘Dardanët’ kanë shfaqur një koreografi të ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 20:52
Ka filluar ndeshja në mes të Kosovës dhe Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që filloi në ora 20:45, po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, derisa ‘Dardanët’ kanë shfaqur një koreografi të ...

Albin Kurti në stadium për ta përkrahur Kosovën
Kryetari i VV-së, Albin Kurti, partia e të cilit doli fituese në zgjedhjet e fundit parlamentare gjendet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Ndeshja mes Kosovës dhe Malit dhe Zi, po del të jetë ndër më të rëndësishme në këto ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 20:48
Kryetari i VV-së, Albin Kurti, partia e të cilit doli fituese në zgjedhjet e fundit parlamentare gjendet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Ndeshja mes Kosovës dhe Malit dhe Zi, po del të jetë ndër më të rëndësishme në këto ...

Befasia që e kanë përgatitur “Dardanët” në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi
Dardanët kanë përgatitur një befasi për ndeshjen që Kosova do ta zhvillojë sonte ndaj Malit të Zi. Përfaqësuesja jonë është nikoqir i malazezëve në ndeshjen që fillon në ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Edhe për ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 20:24
Dardanët kanë përgatitur një befasi për ndeshjen që Kosova do ta zhvillojë sonte ndaj Malit të Zi. Përfaqësuesja jonë është nikoqir i malazezëve në ndeshjen që fillon në ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Edhe për ...

Përleshje e vogël mes tifozëve të Malit të Zi dhe të Kosovës
Një përleshje ka ndodhur mes tifozëve të Malit të Zi që gjenden në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe Dardanëve. Siç edhe shihet shihet nga një video e siguruar nga Gazeta Express një grup i vogël i malazezëve janë të ...
PortaliOnline | 14-Oct-2019 21:49
Një përleshje ka ndodhur mes tifozëve të Malit të Zi që gjenden në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe Dardanëve. Siç edhe shihet shihet nga një video e siguruar nga Gazeta Express një grup i vogël i malazezëve janë të ...

Ky ishte transparenti provokues i tifozëve malazias në “Fadil Vokrri” – pamje
Tifozët e Malit të Zi janë përleshen me sigurimin e stadiumit “Fadil Vokrri”, në tribunën jugore. Por, ky nuk ishte problemi i vetëm që ata shkaktuan sonte në tribunat e stadiumit, raporton InsportiAta në “Fadil Vokrri” ...
Zeri | 14-Oct-2019 21:49
Tifozët e Malit të Zi janë përleshen me sigurimin e stadiumit “Fadil Vokrri”, në tribunën jugore. Por, ky nuk ishte problemi i vetëm që ata shkaktuan sonte në tribunat e stadiumit, raporton InsportiAta në “Fadil Vokrri” ...

Spektakël: Kosova mbyll pjesën e parë me dy gola epërsi ndaj Malit të Zi Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës e Malit të Zi. Pas 45 minutave lojë, “Dardanët” po udhëheqin 2 me 0 me golat e Amir Rrahmanit dhe Vedat Muriqit. ‘Dardanët’..
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës e Malit të Zi. Pas 45 minutave lojë, “Dardanët” po udhëheqin 2 me 0 me golat e Amir Rrahmanit dhe Vedat Muriqit. ‘Dardanët’ kanë dominuar në tërsi 45 minutat në pjesën e ...
Kosova Sot | 14-Oct-2019 21:46
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës e Malit të Zi. Pas 45 minutave lojë, “Dardanët” po udhëheqin 2 me 0 me golat e Amir Rrahmanit dhe Vedat Muriqit. ‘Dardanët’ kanë dominuar në tërsi 45 minutat në pjesën e ...

Çitaku ironizon me Malin e Zi: A p’e ndërron portierin apet
Ambasadorja Vlora Çitaku ka ironizuar me Kombëtaren e Malit të Zi, pasi Kosova ia shënoi dy gola në pjesën e parë. ‘’A pe ndrron Mali i Zi portierin apet ’’, ka shkruar Çitaku në Facebook. Kosova ka shënuar dy gola në ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 21:46
Ambasadorja Vlora Çitaku ka ironizuar me Kombëtaren e Malit të Zi, pasi Kosova ia shënoi dy gola në pjesën e parë. ‘’A pe ndrron Mali i Zi portierin apet ’’, ka shkruar Çitaku në Facebook. Kosova ka shënuar dy gola në ...

Përfundon pjesa e parë, Kosova në epërsi ndaj Malit të Zi
Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi, shkruan Gazeta inFokus Kosova pjesën e parë e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme në stadiumin “Fadil Vokrri”. Golin e parë qysh në minutën e 10 për 1-0 e ka ...
InFokusi | 14-Oct-2019 21:42
Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi, shkruan Gazeta inFokus Kosova pjesën e parë e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme në stadiumin “Fadil Vokrri”. Golin e parë qysh në minutën e 10 për 1-0 e ka ...

Pjesa e parë: Kosova 2:0 Mali i Zi
Kombëtarja e Kosovës ka shkuar me epërsi prej dy golave në pushimin e pjesës së parë kundër Malit të Zi. ‘Dardanët’ kanë arritur ta fitojë me rezultat të pastër prej 2:0 pjesën e parë kundër Malit të Zi në ‘Fadil ...
Gazeta Observer | 14-Oct-2019 21:38
Kombëtarja e Kosovës ka shkuar me epërsi prej dy golave në pushimin e pjesës së parë kundër Malit të Zi. ‘Dardanët’ kanë arritur ta fitojë me rezultat të pastër prej 2:0 pjesën e parë kundër Malit të Zi në ‘Fadil ...

Mbyllet pjesa e parë, Kosova dy gola në epërsi
Ka përfunduar pjesa e parë e takimit midis Përfaqësues së Kosovë dhe asaj të Malit të Zi me rezultat 2-0 në favor për Dardanët. Golin e parë të takimit e ka shënuar Amir Rrahmani në minutën e 10-të. Ndërsa epërsinë ndaj ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 21:38
Ka përfunduar pjesa e parë e takimit midis Përfaqësues së Kosovë dhe asaj të Malit të Zi me rezultat 2-0 në favor për Dardanët. Golin e parë të takimit e ka shënuar Amir Rrahmani në minutën e 10-të. Ndërsa epërsinë ndaj ...

21:35 Gazetari malazez: Askush nuk beson që Mali i Zi mund ta mposhtë Kosovën në këtë moment Danilo Mitroviç, redaktor i sportit te...
Danilo Mitroviç, redaktor i sportit te "Vijesti", ka thënë se akush nuk beson që Mali i Zi mund ta mposhtë Kosovën në këtë moment. Ai është shprehur se ky është vërtet moment i vështirë për Kombëtaren e Malit të Zi, ...
Kosova Sot | 14-Oct-2019 21:38
Danilo Mitroviç, redaktor i sportit te "Vijesti", ka thënë se akush nuk beson që Mali i Zi mund ta mposhtë Kosovën në këtë moment. Ai është shprehur se ky është vërtet moment i vështirë për Kombëtaren e Malit të Zi, ...

Kosova di të dhurojë vetëm 'show': Statistikat e pjesës së parë në ndeshjen kundër Malit të Zi
Pjesa e parë mes Kosovës dhe Malit të Zi i ka takuar vendasve, raporton Zëri.info. Në ndeshjet që po zhvillohet në stadiumin 'Fadil Vokrri', "Dardanët" janë në epërsi prej dy golash. Fillimisht Amir Rrahmani shënoi......
Zeri | 14-Oct-2019 21:38
Pjesa e parë mes Kosovës dhe Malit të Zi i ka takuar vendasve, raporton Zëri.info. Në ndeshjet që po zhvillohet në stadiumin 'Fadil Vokrri', "Dardanët" janë në epërsi prej dy golash. Fillimisht Amir Rrahmani shënoi......

Kosova ngrit epërsinë ndaj Malit të Zi
Dardanët kanë realizuar edhe golin e dytë në ndeshjen midis Kosovës dhe Malit të Zi. Epërsinë ndaj skuadrës kundërshtare e ngriti futbollisti Vedat Muriqi në minutën 34-të të takimit, njofton Klan Kosova. Ndërsa golin e ...
Medial | 14-Oct-2019 21:35
Dardanët kanë realizuar edhe golin e dytë në ndeshjen midis Kosovës dhe Malit të Zi. Epërsinë ndaj skuadrës kundërshtare e ngriti futbollisti Vedat Muriqi në minutën 34-të të takimit, njofton Klan Kosova. Ndërsa golin e ...

Mbyllet pjesa e parë Kosovë- Mal i Zi, ky është rezultati
Shkrimtari dhe historian Jusuf Buxhovi në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka komentuar ndarjen e çmimit Nobel për Letërsi për shkrimtarin kontrovers austriak, Peter Handke. Buxhovi ka thënë se juria mban ...
GazetaBlic | 14-Oct-2019 21:34
Shkrimtari dhe historian Jusuf Buxhovi në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka komentuar ndarjen e çmimit Nobel për Letërsi për shkrimtarin kontrovers austriak, Peter Handke. Buxhovi ka thënë se juria mban ...

Mbyllet pjesa e parë, Kosova po dhuron spektakël në “Fadil Vokrri”
Kosova është duke e mposhtur 2-0 Malin e Zi në “Fadil Vokrri” Është mbyllur pjesa e parë mes Kosovës dhe Malit të Zi që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan Gazeta Express. ‘Dardanët’ kanë ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 21:34
Kosova është duke e mposhtur 2-0 Malin e Zi në “Fadil Vokrri” Është mbyllur pjesa e parë mes Kosovës dhe Malit të Zi që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan Gazeta Express. ‘Dardanët’ kanë ...

Kosovë - Mali i Zi: Pjesa e parë përfundon me rezultatin më të mirë të mundshëm
Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Kosovës dhe Malit të Zi, raporton Zëri.info. Në ndeshjet që po zhvillohet në stadiumin 'Fadil Vokrri', "Dardanët" janë në epërsi prej dy golash. Fillimisht Amir Rrahmani......
Zeri | 14-Oct-2019 21:34
Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Kosovës dhe Malit të Zi, raporton Zëri.info. Në ndeshjet që po zhvillohet në stadiumin 'Fadil Vokrri', "Dardanët" janë në epërsi prej dy golash. Fillimisht Amir Rrahmani......

Albin Kurti në “Fadil Vokrri”
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti iu është bashkuar mijëra tifozëve në stadiumin “Fadil Vokrri”, për të parë ndeshjen mes Kosovës dhe Malit të Zi. Ai ka zgjedhur që ndeshjen ta përcjell nga ulëset e lindjes dhe ...
AlbInfo | 14-Oct-2019 21:32
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti iu është bashkuar mijëra tifozëve në stadiumin “Fadil Vokrri”, për të parë ndeshjen mes Kosovës dhe Malit të Zi. Ai ka zgjedhur që ndeshjen ta përcjell nga ulëset e lindjes dhe ...

Pjesa e parë: Kosova 2:0 Mali i Zi
‘Dardanët’ kanë arritur ta fitojë me rezultat të pastër prej 2:0 pjesën e parë kundër Malit të Zi në ‘Fadil Vokrri’. Amir Rrahmani në minutën e 10’, i dha epërsinë e parë Kosovës. Në minutën e 34’, Vedat Muriqi shënoi ...
Lajminet | 14-Oct-2019 21:32
‘Dardanët’ kanë arritur ta fitojë me rezultat të pastër prej 2:0 pjesën e parë kundër Malit të Zi në ‘Fadil Vokrri’. Amir Rrahmani në minutën e 10’, i dha epërsinë e parë Kosovës. Në minutën e 34’, Vedat Muriqi shënoi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved