ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 20:24

Një ditë pas ndalimit të 10 protestuesve, banorët e ‘Astirit’ bëjnë lëvizjen e radhës: S’tërhiqemi edhe nëse na arrestojnë të gjithë

Një ditë pas ndalimit të 10 protestuesve, banorët e ‘Astirit’ bëjnë lëvizjen e radhës: S’tërhiqemi edhe nëse na arrestojnë të gjithë
Pas arrestimit dje të 10 protestuesve të Unazës së Re, pasi akuzohen se bllokuan rrugën tek Unaza e Re, banorët e ‘Astirit’ bëjnë lëvizjen e radhës. Gazetari Erjon Skëndaj raporton për ‘BalkanWeb’ se një grup banorësh ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 11:19
Pas arrestimit dje të 10 protestuesve të Unazës së Re, pasi akuzohen se bllokuan rrugën tek Unaza e Re, banorët e ‘Astirit’ bëjnë lëvizjen e radhës. Gazetari Erjon Skëndaj raporton për ‘BalkanWeb’ se një grup banorësh ...

Protesta te Unaza e Re/ 15 të shoqëruar në polici, në mesin e të arrestuarve edhe Klevis Balliu
Mbrëmjen e djeshme, gjatë protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar 15 persona, ku 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë.
Top Channel | 14-Oct-2019 08:11
Mbrëmjen e djeshme, gjatë protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar 15 persona, ku 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë.

Protesta te Unaza e Re, policia shoqëron 15 persona, 10 prej tyre të arrestuar në flagrancë
Policia ka shoqëruar mbrëmjen e sotme 15 persona në zonën e Unazës së Re të cilët 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Personat u arrestuan për organizimin e zhvillimin e tubimeve të paligjshme dhe kanë penguar ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 01:00
Policia ka shoqëruar mbrëmjen e sotme 15 persona në zonën e Unazës së Re të cilët 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Personat u arrestuan për organizimin e zhvillimin e tubimeve të paligjshme dhe kanë penguar ...

Shoqërimi i Klevis Balliut dhe banorëve të Unazës/ Çlirim Gjata: Arrestimet të paligjshme, zgjidhja largimi i Edi Ramës
Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata në një prononcim për “News 24” tha se arrestimi i Klevis Balliut dhe banorëve të tjerë të Unazës është veprim i jashtëligjshëm. Gjata tha se gjithë ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 21:57
Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata në një prononcim për “News 24” tha se arrestimi i Klevis Balliut dhe banorëve të tjerë të Unazës është veprim i jashtëligjshëm. Gjata tha se gjithë ...

Ndalimi i Klevis Balliut dhe protuestuesve/ Basha: Nëse lajmet nga Brukseli janë negative, ngjarje si e sotmja janë shkaku!
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit nga policia të ish-deputetit Klevis balliu dhe disa protestuesve nga policia.
Top Channel | 13-Oct-2019 21:34
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit nga policia të ish-deputetit Klevis balliu dhe disa protestuesve nga policia.

Shoqërimi i Klevis Balliut dhe protestuesve te Unaza/ Basha : Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 21:30
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...

Pse nuk përgjigjet Lleshaj për dy shtëpitë?
Nga Mapo.al Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, përkundër profilit të sertë prej formimit dhe statusit, për shkak se është gjeneral, është një njeri shumë mediatik. Ai është aktiv në rrjetin social, dhe kudo ku fjala ...
Mapo | 13-Oct-2019 21:49
Nga Mapo.al Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, përkundër profilit të sertë prej formimit dhe statusit, për shkak se është gjeneral, është një njeri shumë mediatik. Ai është aktiv në rrjetin social, dhe kudo ku fjala ...

“Astiri”/ Ish-deputeti Balliu dhe 7 protestues shoqërohen në Polici
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe shtatë protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht ...
Mapo | 13-Oct-2019 21:43
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe shtatë protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht ...

Arrestimet tek Astiri, Basha: Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
mapo.alm Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të ish-deputetit të PD Klevis Balliut dhe 7 protestuesve të tjerë tek Unaza e re. Lideri demokrat, shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e ...
Mapo | 13-Oct-2019 21:37
mapo.alm Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të ish-deputetit të PD Klevis Balliut dhe 7 protestuesve të tjerë tek Unaza e re. Lideri demokrat, shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e ...

Protesta te Unaza e Re, shoqërohen 15 protestues, mes tyre Klevis Balliu
Gjatë protestës te Unaza e Re, të dielën janë shoqëruar në polici 15 persona, ku 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Mes të ndaluarve nga protesta te Unaza e Re është shoqëruar edhe ish-deputeti i Partisë ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 08:35
Gjatë protestës te Unaza e Re, të dielën janë shoqëruar në polici 15 persona, ku 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Mes të ndaluarve nga protesta te Unaza e Re është shoqëruar edhe ish-deputeti i Partisë ...

Shoqërimi i Klevis Balliut / Salianji për News 24: Protesta e ligjshme, policia po vepron brutalisht
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliun dhe gjashtë protestues të tjerë, menjëherë pas protestës te Unaza e Re. Në lidhje me shoqërimet e protestuesve, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:27
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliun dhe gjashtë protestues të tjerë, menjëherë pas protestës te Unaza e Re. Në lidhje me shoqërimet e protestuesve, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ...

Zbulohen emrat e 7 protestuesve të ndaluar tek Astiri (DETAJE)
mapo.alm Janë bërë të ditur emrat e protestuesve të cilët u shoqëruan nga Policia pas protestës tek Unaza e Re. Bruime për mediat raportojnë se ata janë: Dritan Noku, Arend Bushi, Andi Sharra, Kujtim Ylli, Ani Murataj, ...
Mapo | 13-Oct-2019 20:36
mapo.alm Janë bërë të ditur emrat e protestuesve të cilët u shoqëruan nga Policia pas protestës tek Unaza e Re. Bruime për mediat raportojnë se ata janë: Dritan Noku, Arend Bushi, Andi Sharra, Kujtim Ylli, Ani Murataj, ...

Shoqërimi në polici i Klevis Balliut, përfaqësuesit e PD shkojnë te Drejtoria e Policisë së Tiranës
TIRANE Sot pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe disa protestues. Menjëherë pas shoqërimit në polici të Balliut, shumë përfaqësues te ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:01
TIRANE Sot pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe disa protestues. Menjëherë pas shoqërimit në polici të Balliut, shumë përfaqësues te ...

Bardhi: Lleshaj, ministri katil që nxjerr policinë kundër grave
mapo.alm Pas lajmit se policia ka shoqëruar ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe 7 protestues të tjerë, pas protestës tek Unaza e Re, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, deklaroi se PD iu rikthye vesit të vjetër, ...
Mapo | 13-Oct-2019 20:18
mapo.alm Pas lajmit se policia ka shoqëruar ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe 7 protestues të tjerë, pas protestës tek Unaza e Re, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, deklaroi se PD iu rikthye vesit të vjetër, ...

Ndalimi i Balliut, përfaqësuesit e PD nisen tek Drejtoria e Policisë
mapo.alm “Përfaqësues të Partisë Demokratike janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë, ku po mbajnë të ndaluar ish-deputetin Klevis Balliu.” – bëjnë me dije burime nga PD. Ish-deputeti Klevis Balliu u shoqërua së bashku ...
Mapo | 13-Oct-2019 19:55
mapo.alm “Përfaqësues të Partisë Demokratike janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë, ku po mbajnë të ndaluar ish-deputetin Klevis Balliu.” – bëjnë me dije burime nga PD. Ish-deputeti Klevis Balliu u shoqërua së bashku ...

Shoqërohet në polici Klevis Balliu
Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu pas protestës së banorëve të Unazës së Re është shoqëruar nga policia.
Top Channel | 13-Oct-2019 19:35
Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu pas protestës së banorëve të Unazës së Re është shoqëruar nga policia.

Protesta te Unaza e Re/ Shoqërohet në polici ish-deputeti demokrat Klevis Balliu
TIRANE Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 19:28
TIRANE Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më ...

Protesta te Unaza/ Klevis Balliu: Nipi i Spiro Kolekës tenton të kthejë diktaturën, po terrorizon popullin
Ish-deputeti i PD Klevis Balliu i është bashkëngjitur sërish protestës te Unaza e Re, duke bërë thirrje që qeveria të mos kryejë më arrestime, pasi sipas tij protesta po bëhet paqësore. Balliu thekson se Edi Rama sot po ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 19:22
Ish-deputeti i PD Klevis Balliu i është bashkëngjitur sërish protestës te Unaza e Re, duke bërë thirrje që qeveria të mos kryejë më arrestime, pasi sipas tij protesta po bëhet paqësore. Balliu thekson se Edi Rama sot po ...

“Astiri”/ Ish-deputeti Balliu dhe 4 protestues shoqërohen në Polici
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe katër protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për ...
Mapo | 13-Oct-2019 19:35
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe katër protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për ...

Protesta te Unaza, shoqërohet në polici çuni i Fahri Balliut
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:32
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved