ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 18:28

Moti, java e ardhshme e ngrohtë dhe me diell

Moti, java e ardhshme e ngrohtë dhe me diell
Fillimi i javës në vendin tonë do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 00:06
Fillimi i javës në vendin tonë do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po ...

Moti e diel, 13 Tetor 2019!
Sipas MeteoAlb: Vijon ndikimi i qëndrës së presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kthjellime dhe vranësira të kalimtare në të gjithë vendin, ku më të dukshme mbeten në zonat përgjatë kufirir lindore duke lënë ...
VizionPlus | 13-Oct-2019 18:55
Sipas MeteoAlb: Vijon ndikimi i qëndrës së presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kthjellime dhe vranësira të kalimtare në të gjithë vendin, ku më të dukshme mbeten në zonat përgjatë kufirir lindore duke lënë ...

Moti, java e ardhshme e ngrohtë dhe me diell
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...
Medial | 13-Oct-2019 23:36
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...

Ngritën temperaturat, ky është parashikimi i motit për javën e ardhme
Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të mbajnë temperaturat mbi vlera mesatare. Në vise të ulëta, për shkak të ...
Lajminet | 13-Oct-2019 23:28
Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të mbajnë temperaturat mbi vlera mesatare. Në vise të ulëta, për shkak të ...

Ky do të jetë moti për javën e ardhshme
Sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, edhe java e ardhshme parashihet të jetë me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale do të lëvizin nga 3-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet ...
Arbresh | 14-Oct-2017 21:46
Sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, edhe java e ardhshme parashihet të jetë me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale do të lëvizin nga 3-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet ...

Parashikimi i motit për sot, 12 Tetor 2019
Temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 08ºC deri ne 20ºC ne zonat e uleta nga 16ºC ne 28 ºC ne zonat bregdetare nga 19C ne 29ºC. Era do te fryje ne drejtim Veri-Perendim me ...
ikub.al | 12-Oct-2019 09:30
Temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 08ºC deri ne 20ºC ne zonat e uleta nga 16ºC ne 28 ºC ne zonat bregdetare nga 19C ne 29ºC. Era do te fryje ne drejtim Veri-Perendim me ...

Moti, java e ardhshme e ngrohtë dhe me diell
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...
Zeri | 13-Oct-2019 23:20
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...

Javë si në verë – këto do të jenë temperaturat ditëve në vijim
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 23:20
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...

Moti, java e ardhshme e ngrohtë dhe me diell
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...
Arbresh | 13-Oct-2019 23:20
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...

Moti, java e ardhshme e ngrohtë dhe me diell
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 23:13
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...

Moti, java e ardhshme e ngrohtë dhe me diell
?Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell.
Kosova Press | 13-Oct-2019 23:10
?Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell.

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme
Nuk pritet të ketë reshje shiu ditën e sotme, ndërsa pritet që të ketë rritje të temperaturave. Moti sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit: TEMPERATURAT Sot (e dielë, dt.13) temperaturat ...
Lexo | 13-Oct-2019 19:07
Nuk pritet të ketë reshje shiu ditën e sotme, ndërsa pritet që të ketë rritje të temperaturave. Moti sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit: TEMPERATURAT Sot (e dielë, dt.13) temperaturat ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në vend do të fryjë një erë e lehtë jugore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri më 12 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 ...
Ina-Online | 13-Oct-2019 18:55
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në vend do të fryjë një erë e lehtë jugore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri më 12 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 ...

Mot me diell me erë të dobët, temperatura deri në 28 gradë Celsius
Shkup, 13 tetor 2019 (MEDIAL) – Moti në vend do të jetë me diell me erë të dobët jugore.Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri në 12 ndërsa temperatura e ditës do të lëvizë prej 20 deri në 28 gradë ...
Medial | 13-Oct-2019 18:51
Shkup, 13 tetor 2019 (MEDIAL) – Moti në vend do të jetë me diell me erë të dobët jugore.Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri në 12 ndërsa temperatura e ditës do të lëvizë prej 20 deri në 28 gradë ...

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri në 28 gradë
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe I ngrohtë, do të fyej erë e lehtë jugore. Temperature e mëngjesit do të sillet prej 6 deri në 12 gradë, derisa ajo e ditës prej 20 deri më 28 gradë Celsius. Edhe në Shkup ...
Alsat-M | 13-Oct-2019 18:50
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe I ngrohtë, do të fyej erë e lehtë jugore. Temperature e mëngjesit do të sillet prej 6 deri në 12 gradë, derisa ajo e ditës prej 20 deri më 28 gradë Celsius. Edhe në Shkup ...

Moti kryesisht me diell
Moti sot pritet të jetë kryesisht me diell. Priten vranësira gjatë pasditës, kryesisht në perëndim dhe jug të vendit. Nuk p;rjashtohen as të reshurat lokale shiut dhe vetëtimat. Temperatura do të lëvizë nga 4°C e deri ...
Shenja | 19-Apr-2018 08:16
Moti sot pritet të jetë kryesisht me diell. Priten vranësira gjatë pasditës, kryesisht në perëndim dhe jug të vendit. Nuk p;rjashtohen as të reshurat lokale shiut dhe vetëtimat. Temperatura do të lëvizë nga 4°C e deri ...

Parashikimi i motit në Shqipëri
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak të Shqipërisë, moti gjatë ditës së diel do të vijojë i kthjellët dhe me vranësira të pakta përgjatë maleve. Në orët e mëngjesit përgjatë luginave parashikohet mjegull e përkohshme.
Kosova Press | 13-Oct-2019 18:45
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak të Shqipërisë, moti gjatë ditës së diel do të vijojë i kthjellët dhe me vranësira të pakta përgjatë maleve. Në orët e mëngjesit përgjatë luginave parashikohet mjegull e përkohshme.

Ja si parashikohet moti për këtë të dielë…
Vendi ynë deri në mesditës do të jetë në ndikimn e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. Nga pasditja dhe në vijim parashikohet që vranësirat të bëhen më të dukshme në zonat malore duke i lënë zonat e ulëta dhe ...
Standard | 13-Oct-2019 18:45
Vendi ynë deri në mesditës do të jetë në ndikimn e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. Nga pasditja dhe në vijim parashikohet që vranësirat të bëhen më të dukshme në zonat malore duke i lënë zonat e ulëta dhe ...

Ja si parashikohet moti per kete te diele
Vendi ynë deri në mesditës do të jetë në ndikimn e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. Nga pasditja dhe në vijim parashikohet që vranësirat të bëhen më të dukshme në zonat malore duke i lënë zonat e ulëta dhe ...
Lajmi i Fundit | 13-Oct-2019 18:44
Vendi ynë deri në mesditës do të jetë në ndikimn e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. Nga pasditja dhe në vijim parashikohet që vranësirat të bëhen më të dukshme në zonat malore duke i lënë zonat e ulëta dhe ...

Moti kryesisht me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e fushave të ajrit me presion të lartë atmosferik.
Kosova Press | 13-Oct-2019 18:44
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e fushave të ajrit me presion të lartë atmosferik.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved