ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 11:14

Parashikimi i motit për sot, 14 Tetor 2019

Parashikimi i motit për sot, 14 Tetor 2019
Keshtu ato do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 15ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 24 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 26ºC. Sa i takon eres, ajo do te fryje ne drejtim Veri- Veriperendim, ndersa ne det ...
ikub.al | 14-Oct-2019 09:24
Keshtu ato do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 15ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 24 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 26ºC. Sa i takon eres, ajo do te fryje ne drejtim Veri- Veriperendim, ndersa ne det ...

Temperatura deri në 28°C, moti për sot
Dita e hënë, datë 14 Tetor do të mbetet me kthjellime dhe vranësira mesatare. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim me shpejtësi 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër ...
Telegraf | 14-Oct-2019 09:04
Dita e hënë, datë 14 Tetor do të mbetet me kthjellime dhe vranësira mesatare. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim me shpejtësi 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 11 gradë celcius, ndërsa ato ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 08:14
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 11 gradë celcius, ndërsa ato ...

Moti për ditën e hënë, 14 tetor 2019!
Moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 07:12
Moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të ...

Mot me diell, me temperaturë deri 30 gradë
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...
Republika | 14-Oct-2019 10:23
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...

Mot me diell, me temperaturë deri 30 gradë
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...
TetovaSot | 14-Oct-2019 10:16
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...

Mot pranveror, temperaturat deri në 26 gradë celsius
Gjatë kësaj jave mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, ky mot do të na shoqëroj deri më 23 tetor. “Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 07:33
Gjatë kësaj jave mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, ky mot do të na shoqëroj deri më 23 tetor. “Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e ...

Fillim i mbarë për këtë javë, diell dhe temperatura deri në 27 gradë
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 27 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 10:10
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 27 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...

Javë si në verë – këto do të jenë temperaturat ditëve në vijim
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...
Gazeta Observer | 14-Oct-2019 09:40
Java në vijim do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po depërtojnë masa ...

Moti sot
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 27 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...
IliriaNews | 14-Oct-2019 09:28
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 27 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...

Moti sot në Shqipëri
Evropa juglindore po vazhdon të jetë në aktivitetin e masave ajrore të nxehta afrikane të cilat po japin impakt në territorin e Shqipërisë duke mbajtur mot të qëndrueshëm.
Kosova Press | 14-Oct-2019 09:21
Evropa juglindore po vazhdon të jetë në aktivitetin e masave ajrore të nxehta afrikane të cilat po japin impakt në territorin e Shqipërisë duke mbajtur mot të qëndrueshëm.

Moti i qëndrueshëm me temperatura deri 27 gardë Celsius
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 27 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...
Alsat-M | 14-Oct-2019 09:04
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 27 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...

Diell por ftohtë, ja parashikimi i motit për ditën e sotme
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënir të lehtë ku do variojnë: në zonat ...
Lexo | 14-Oct-2019 08:59
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënir të lehtë ku do variojnë: në zonat ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...
Ina-Online | 14-Oct-2019 08:54
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë. Në Shkup moti do të jetë me diell, me temperaturë ...

Si do të jetë moti sot, e hënë 14 tetor 2019!
Moti i kthjellët dhe vranësirat kalimtare mbeten prezente në territorin e Shqipërisë, gjatë orëve të para të ditës. Orët e pasdites i bëjnë vranësirat më të dukshme përgjatë kufirit lindor. Sipas Meteoalb, nata sjell ...
Dritare | 14-Oct-2019 08:41
Moti i kthjellët dhe vranësirat kalimtare mbeten prezente në territorin e Shqipërisë, gjatë orëve të para të ditës. Orët e pasdites i bëjnë vranësirat më të dukshme përgjatë kufirit lindor. Sipas Meteoalb, nata sjell ...

Moti, java e ardhshme e ngrohtë dhe me diell
Fillimi i javës në vendin tonë do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 00:06
Fillimi i javës në vendin tonë do të karakterizohet me mot shumë të ngrohtë, kryesisht të kthjellët dhe me diell. Kjo si rrjedhojë e fushave të presionit të lartë që po shtrihen nga rajoni ynë, përderisa nga Mesdheu po ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 11 gradë celcius, ndërsa ato ...
Arbresh | 14-Oct-2019 08:35
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 11 gradë celcius, ndërsa ato ...

Parashikimi i motit
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë Celsius. Në Shkup moti do të jetë me diell, me ...
Shenja | 14-Oct-2019 08:15
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë Celsius. Në Shkup moti do të jetë me diell, me ...

Parashikimi per sot, ftohet moti, nuk ka reshje shiu
Sipas meterologeve Shqiperia sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Meteoalb ben me dije se temperaturat do të pësojnë një rënir të lehtë ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 08:14
Sipas meterologeve Shqiperia sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Meteoalb ben me dije se temperaturat do të pësojnë një rënir të lehtë ...

Mot me diell, me temperaturë deri 30 gradë
Shkup, 14 tetor 2019 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë. Në Shkup moti do ...
Medial | 14-Oct-2019 08:08
Shkup, 14 tetor 2019 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri 11 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 30 gradë. Në Shkup moti do ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved