ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 04:56

Mariza Ikonomi tregon hapur dëshirën për një duet me reperin e njohur shqiptar

Mariza Ikonomi tregon hapur dëshirën për një duet me reperin e njohur shqiptar
TIRANE Mbrëmjen e djeshme Mariza Ikonomi ishte një ndër të ftuarit special të emisionit “Shiko kush luan”. Gjatë lojërave të ndryshme këngëtarja ka treguar detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Mariza nuk i ka ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:47
TIRANE Mbrëmjen e djeshme Mariza Ikonomi ishte një ndër të ftuarit special të emisionit “Shiko kush luan”. Gjatë lojërave të ndryshme këngëtarja ka treguar detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Mariza nuk i ka ...

Kujtimi i bukur që trishton: Ermal Mamaqi viziton vendin ku kishte qëndruar me Dr. Florin para tetë vitesh
Ermal Mamaqi ishte njëri prej miqve më të ngushtë të Dr.Florit, i cili u nda nga jeta në moshë të re. Aktori, këngëtari dhe prezantuesi e kujton mikun e tij sa herë që i jepet mundësia. Kësaj radhe, ai e ka vizituar një ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 21:52
Ermal Mamaqi ishte njëri prej miqve më të ngushtë të Dr.Florit, i cili u nda nga jeta në moshë të re. Aktori, këngëtari dhe prezantuesi e kujton mikun e tij sa herë që i jepet mundësia. Kësaj radhe, ai e ka vizituar një ...

Brenda shtëpisë luksoze ku jetojnë Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey
Justin Bieber ua ka mundësuar fansave përmes fotografive që të shohin disa pjesë të shtëpisë së tij në Beverly Hills. Në rezidencën në vlerë prej 7.7 milionë eurosh, ai jeton me bashkëshorten e tij, modelen Hailey ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 20:00
Justin Bieber ua ka mundësuar fansave përmes fotografive që të shohin disa pjesë të shtëpisë së tij në Beverly Hills. Në rezidencën në vlerë prej 7.7 milionë eurosh, ai jeton me bashkëshorten e tij, modelen Hailey ...

Bebe Rexha e ngazëllyer pas videos që mori nga Dolly Parton, paralajmërohet një bashkëpunim mes tyre
Këngëtarja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Bukuroshja me prejardhje nga Shkodra së fundmi ka pranuar një video nga ylli amerikan, Dolly Rebecca Parton. ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Këngëtarja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Bukuroshja me prejardhje nga Shkodra së fundmi ka pranuar një video nga ylli amerikan, Dolly Rebecca Parton. ...

Gjyste Vulaj rrëmben vëmendje me një fotografi provokuese nga shtrati
Vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e publikut, pavarësisht se tashmë është nënë e dy fëmijëve dhe ka 42 vite. Fjala është për këngëtaren Gjyste Vulaj, e cila duket në top formë dhe imazhet e saj janë gjithnjë në fokus të ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e publikut, pavarësisht se tashmë është nënë e dy fëmijëve dhe ka 42 vite. Fjala është për këngëtaren Gjyste Vulaj, e cila duket në top formë dhe imazhet e saj janë gjithnjë në fokus të ...

Albana Osmani tregon vetëbesimin e saj, publikon një fotografi me të brendshme
Krahas angazhimeve të ndryshme në karrierën e saj, Albana Osmani veçohet edhe për dukjen dhe figurën trupore. Prezantuesja e njohur gjatë të dielës e ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën ka pozuar ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:44
Krahas angazhimeve të ndryshme në karrierën e saj, Albana Osmani veçohet edhe për dukjen dhe figurën trupore. Prezantuesja e njohur gjatë të dielës e ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën ka pozuar ...

Gold AG takon Fidan Alitin, i dëshiron fitore ndaj Malit të Zi
Të hënën mbrëma, Kosova është nikoqire e Malit të Zi në ndeshjen kualifikuese për ‘Euro 2020’, të cilën duhet ta fitojë. Euforia para kësaj sfide të rëndësishme të ekipit tonë i ka kapluar të gjithë, duke përfshirë edhe ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:44
Të hënën mbrëma, Kosova është nikoqire e Malit të Zi në ndeshjen kualifikuese për ‘Euro 2020’, të cilën duhet ta fitojë. Euforia para kësaj sfide të rëndësishme të ekipit tonë i ka kapluar të gjithë, duke përfshirë edhe ...

Modelja shqiptare thotë se ajo dhe burri i saj izraelit po bëjnë fëmijë të bukur së bashku
Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi të përbashkët me burrin e saj dhe dy vajzat, shkruan Indeksonline. Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Emina Çunmulaj duket se po kalon një jetë të ...
Indeks Online | 14-Oct-2019 00:10
Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi të përbashkët me burrin e saj dhe dy vajzat, shkruan Indeksonline. Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Emina Çunmulaj duket se po kalon një jetë të ...

Juristja më atraktive shqiptare pranon se ka bërë operacion plastik
Redona Koçi është kthyer prej kohësh në një nga vajzat më të komentuara në media. Edhe pse profesioni i saj është modelingu, Redona njihet si juriste për shkak se ka mbaruar juridikun. Redona ka thënë në Top Channel se ...
Telegraf | 12-Oct-2019 21:07
Redona Koçi është kthyer prej kohësh në një nga vajzat më të komentuara në media. Edhe pse profesioni i saj është modelingu, Redona njihet si juriste për shkak se ka mbaruar juridikun. Redona ka thënë në Top Channel se ...

Mariza Ikonomi tregon hapur dëshirën për një duet me reperin e njohur shqiptar
Mbrëmjen e djeshme Mariza Ikonomi ishte një ndër të ftuarit special të emisionit “Shiko kush luan”. Gjatë lojërave të ndryshme këngëtarja ka treguar detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Mariza nuk i ka bërë ...
Indeks Online | 14-Oct-2019 00:10
Mbrëmjen e djeshme Mariza Ikonomi ishte një ndër të ftuarit special të emisionit “Shiko kush luan”. Gjatë lojërave të ndryshme këngëtarja ka treguar detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Mariza nuk i ka bërë ...

Veprimi i fundit i Dua Lipës në Instagram habiti të gjithë!
Ermal Mamaqi ishte një nga miqtë më të mirë të të ndjerit. Ermal Mamaqi ka emocionuar ndjekësit e tij me postimin e fundit që bëri në rrjetin social Instagram, ku kujtoi me mall miqësinë e tij me Dr.Florin. Moderatori ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 23:51
Ermal Mamaqi ishte një nga miqtë më të mirë të të ndjerit. Ermal Mamaqi ka emocionuar ndjekësit e tij me postimin e fundit që bëri në rrjetin social Instagram, ku kujtoi me mall miqësinë e tij me Dr.Florin. Moderatori ...

Tayna shfaqet e mrekullueshme e veshur me fustan të kuq
Duke qenë një prej këngëtareve më të suksesshme aktuale, Tayna është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Profili i saj në Instagram ndiqet nga më shumë se një milion njerëz, ndërsa krahas imazheve që janë pjesë e ...
Telegrafi | 12-Oct-2019 23:43
Duke qenë një prej këngëtareve më të suksesshme aktuale, Tayna është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Profili i saj në Instagram ndiqet nga më shumë se një milion njerëz, ndërsa krahas imazheve që janë pjesë e ...

Ghetto Geasy mban ende nofkën ‘MMV’ për koncerte të organizuara
Ghetto Geasy nuk ishte shumë aktiv gjatë këtij sezoni në muzikë, por me videon e fundit tregoi edhe një herë se jo më kot e quan vetën ‘MMV’, shkruan . Ai publikoi një video nga koncerti i tij i fundit ku shihet se i ...
Lajminet | 13-Oct-2019 23:40
Ghetto Geasy nuk ishte shumë aktiv gjatë këtij sezoni në muzikë, por me videon e fundit tregoi edhe një herë se jo më kot e quan vetën ‘MMV’, shkruan . Ai publikoi një video nga koncerti i tij i fundit ku shihet se i ...

Meta harron zgjedhjet, këmbë e duar luan me top në mëngjes!
Presidenti i vendit Ilir Meta ka dekretuar më herët që ditën e sotme të mbahen zgjedhjet lokale. Por edhe pse e ka dekretuar vetë, Meta e ka harruar këtë datë, ndërsa është shfaqur në bregdet duke luajtur me top. “E ...
Dritare | 13-Oct-2019 23:10
Presidenti i vendit Ilir Meta ka dekretuar më herët që ditën e sotme të mbahen zgjedhjet lokale. Por edhe pse e ka dekretuar vetë, Meta e ka harruar këtë datë, ndërsa është shfaqur në bregdet duke luajtur me top. “E ...

Sara Hoxha nënë për herë të dytë
“Po vjen nje tjeter kryeqytet europian,” shkruan Sara duke aluduar keshtu per nje tjeter emer qyteti per femijen e ardhshem, por pa saktesuar se ai do mbaroje me "i", apo me "a". Sara dhe Ledioni u bene prinder per here ...
ikub.al | 30-May-2019 20:49
“Po vjen nje tjeter kryeqytet europian,” shkruan Sara duke aluduar keshtu per nje tjeter emer qyteti per femijen e ardhshem, por pa saktesuar se ai do mbaroje me "i", apo me "a". Sara dhe Ledioni u bene prinder per here ...

Këto foto nga dasma e princeshës Eugenia, nuk i kishit parë!
Le të bëjmë një pushim nga drama mbretërore që përfshin padinë e princit Harry dhe Meghan Markle, për t’u përqendruar në disa lajme mbretërore më të lehta, d.m.th , përvjetori i parë i martesës së princeshës Eugenie dhe ...
Dritare | 13-Oct-2019 23:01
Le të bëjmë një pushim nga drama mbretërore që përfshin padinë e princit Harry dhe Meghan Markle, për t’u përqendruar në disa lajme mbretërore më të lehta, d.m.th , përvjetori i parë i martesës së princeshës Eugenie dhe ...

E eliminuan nga gara, konkurrenti thyen mikrofonin dhe përplas kamerat në ‘E diell’
Një e papritur ka ndodhur gjatë transmetimit të rubrikës “Beauty” në “E diell” ditën e sotme. Në këtë rubrikë janë konkurrentët parukierë ose grimierë vlerësohen nga një juri profesioniste dhe çdo javë kalojnë në sfidë. ...
Lajmi i Fundit | 13-Oct-2019 22:54
Një e papritur ka ndodhur gjatë transmetimit të rubrikës “Beauty” në “E diell” ditën e sotme. Në këtë rubrikë janë konkurrentët parukierë ose grimierë vlerësohen nga një juri profesioniste dhe çdo javë kalojnë në sfidë. ...

Mariza Ikonomi tregon reperin me të cilin do bashkëpunim
Mariza Ikonomi ka qenë një ndër të ftuarat speciale në emisionin e moderuar nga Luana Vjollca: ‘Shiko kush luan’. Ndërsa edhe ishte pjesë e lojërave të shumta, Mariza nuk ka ngurruar të japë edhe përgjigje për pyetjet ...
Lapsi | 13-Oct-2019 18:44
Mariza Ikonomi ka qenë një ndër të ftuarat speciale në emisionin e moderuar nga Luana Vjollca: ‘Shiko kush luan’. Ndërsa edhe ishte pjesë e lojërave të shumta, Mariza nuk ka ngurruar të japë edhe përgjigje për pyetjet ...

Kujtimi i bukur që trishton: Ermal Mamaqi viziton vendin ku kishte qëndruar me Dr. Florin para tetë vitesh
Ermal Mamaqi ishte njëri prej miqve më të ngushtë të Dr.Florit, i cili u nda nga jeta në moshë të re. Aktori, këngëtari dhe prezantuesi e kujton mikun e tij sa herë që i jepet mundësia. Kësaj radhe, ai e ka vizituar një ...
Arbresh | 13-Oct-2019 22:31
Ermal Mamaqi ishte njëri prej miqve më të ngushtë të Dr.Florit, i cili u nda nga jeta në moshë të re. Aktori, këngëtari dhe prezantuesi e kujton mikun e tij sa herë që i jepet mundësia. Kësaj radhe, ai e ka vizituar një ...

Mariza Ikonomi tregon hapur dëshirën për një duet me reperin e njohur shqiptar
Mbrëmjen e djeshme Mariza Ikonomi ishte një ndër të ftuarit special të emisionit “Shiko kush luan”. Gjatë lojërave të ndryshme këngëtarja ka treguar detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Mariza nuk i ka bërë ...
Koha.mk | 13-Oct-2019 22:22
Mbrëmjen e djeshme Mariza Ikonomi ishte një ndër të ftuarit special të emisionit “Shiko kush luan”. Gjatë lojërave të ndryshme këngëtarja ka treguar detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Mariza nuk i ka bërë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved