ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 09:13

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zjarrtë’ për Kombëtaren e Kosovës

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zjarrtë’ për Kombëtaren e Kosovës
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 17:11
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...

Meta i qeshur krah Haradinaj dhe Anitës, uron fitoren e Dardanëve
Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës dhe do të përballet me Malin e Zi.
Top Channel | 14-Oct-2019 16:59
Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës dhe do të përballet me Malin e Zi.

FOTO/ Ilir Meta ngushëllon Ramush Haradinajn për humbjen e thellë: Jam i lumtur, po kalojmë çaste të gëzuara
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 16:48
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...

?Meta e Haradinaj takohen në Fishtë
Kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, janë takuar sot në Fishtë të Shqipërisë.
Kosova Press | 14-Oct-2019 19:16
Kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, janë takuar sot në Fishtë të Shqipërisë.

FOTO/ Presidenti Meta: I lumtur pas takimit me Ramushin dhe Anitën, urojmë fitoren e Dardanëve sot!!!
Presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash ne Facebook, nje foto te takimit dashamires me ish kryeministrin e Kosoves Ramush dhe Anita Haradinajn. Postimi i plote I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën ...
Standard | 14-Oct-2019 18:46
Presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash ne Facebook, nje foto te takimit dashamires me ish kryeministrin e Kosoves Ramush dhe Anita Haradinajn. Postimi i plote I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën ...

Haradinaj dhe Meta takohen në Fishtë të Shqipërisë
Lideri i AAK-së dhe kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë të Shqipërisë, në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone. Njoftimin e ka ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 17:16
Lideri i AAK-së dhe kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë të Shqipërisë, në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone. Njoftimin e ka ...

Meta takon Haradinajn dhe gruan e tij
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga ...
Ina-Online | 14-Oct-2019 18:25
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga ...

Meta takon Haradinajn dhe gruan e tij
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga ...
Alsat-M | 14-Oct-2019 17:49
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga ...

Presidenti Meta drekë informale me kryeministrin në ikje të Kosovës, Ramush Haradinaj
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar sot një drekë informale me kryeministrin në ikje Ramush Haradinaj, i cili shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Anita. Lajmin e bën me dije vetë kreu i Shtetit, i cili ...
Telegraf | 14-Oct-2019 16:51
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar sot një drekë informale me kryeministrin në ikje Ramush Haradinaj, i cili shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Anita. Lajmin e bën me dije vetë kreu i Shtetit, i cili ...

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 17:37
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...
Medial | 14-Oct-2019 17:35
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...

Ilir Meta nga “Mrizi i Zanave” uron fitore Dardanëve
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar Përfaqësueses së Kosovës fitore në ndeshjen e sotme ndaj Malit të Zi që zhvillohet në Prishtinë duke filluar nga ora 20:45. Ai e ka bërë një gjë të tillë pas ...
InFokusi | 14-Oct-2019 17:34
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar Përfaqësueses së Kosovës fitore në ndeshjen e sotme ndaj Malit të Zi që zhvillohet në Prishtinë duke filluar nga ora 20:45. Ai e ka bërë një gjë të tillë pas ...

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte, Kosova do të përballet me Malin e Zi, në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar që Kosova të fitojë sonte, derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 17:28
Sonte, Kosova do të përballet me Malin e Zi, në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar që Kosova të fitojë sonte, derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë ...

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zja.rrtë’ për Kombëtaren e Kosovës
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...
Medial | 14-Oct-2019 17:25
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...

Haradinaj humbi në zgjedhje, Meta e ngushëllon: Jam i lumtur, po kalojmë çaste të gëzuara
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...
Lexo | 14-Oct-2019 17:25
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...

Pas publikimit të raportit të Venecias, Meta shfaqet me Ramush Haradinajn
Presidenti i Republikës, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortene tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga vetë ...
Lapsi | 14-Oct-2019 17:06
Presidenti i Republikës, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortene tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga vetë ...

Haradinaj dhe Meta takohen në Fishtë të Shqipërisë
Lideri i AAK-së dhe kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë të Shqipërisë, në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone. Njoftimin e ka ...
Gazeta Observer | 14-Oct-2019 17:24
Lideri i AAK-së dhe kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë të Shqipërisë, në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone. Njoftimin e ka ...

Meta i qeshur krah Haradinaj dhe Anitës, uron fitoren e Dardanëve
Presidenti Ilir Meta ka uruar fitoren e ‘Dardanëve’ ndërkohë që ka postuar edhe një foto me ish-kryeministrin Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anitën, shkruan . “I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te ...
Lajminet | 14-Oct-2019 17:17
Presidenti Ilir Meta ka uruar fitoren e ‘Dardanëve’ ndërkohë që ka postuar edhe një foto me ish-kryeministrin Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anitën, shkruan . “I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te ...

Haradinaj dhe Meta takohen në Fishtë
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone.
Kosova Press | 14-Oct-2019 17:11
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone.

Pas “shuplakës” së Venecias, Meta shfaqet i buzëqeshur mes Haradinajt dhe të shoqes
Presidenti Ilir Meta ka takuar sot ish kryeministrin e Kosovës, Ramuash Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anitën. Teksa ka publikuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur, Meta thotë se së bashku kanë kaluar momente të ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 17:10
Presidenti Ilir Meta ka takuar sot ish kryeministrin e Kosovës, Ramuash Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anitën. Teksa ka publikuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur, Meta thotë se së bashku kanë kaluar momente të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved