ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 13:13

Kryemadhi mesazh studentëve: Jeni e ardhmja që do të ndryshoni këtë realitet të shëmtuar

Kryemadhi mesazh studentëve: Jeni e ardhmja që do të ndryshoni këtë realitet të shëmtuar
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi iu është drejtuar me një mesazh të gjithë të rinjve që ulen sot në auditorë dhe nisin vitin akademik. Kryemadhi i inkurajon të studiojnë shumë, t’i përkushtohen shkollës dhe iu ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 11:19
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi iu është drejtuar me një mesazh të gjithë të rinjve që ulen sot në auditorë dhe nisin vitin akademik. Kryemadhi i inkurajon të studiojnë shumë, t’i përkushtohen shkollës dhe iu ...

Rama: Së shpejti hapet spitali i ri dhe modern i Kirurgjisë
Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në Fakultetin e Mjekësisë për hapjen e vitit të ri akademik. Kreu i qeverisë deklaroi gjatë fjalës së tij se “së shpejti do të çelet spitali i ri dhe modern i Kirurgjisë, që do të ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 11:19
Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në Fakultetin e Mjekësisë për hapjen e vitit të ri akademik. Kreu i qeverisë deklaroi gjatë fjalës së tij se “së shpejti do të çelet spitali i ri dhe modern i Kirurgjisë, që do të ...

Viti i ri akademik/ Kryemadhi: Nisi me një ngjarje skandaloze
Kryetarja e LSI-Monika Kryemadhi me rastin e fillimit të vitit të ri akademik, ka uruar studentët.
Top Channel | 14-Oct-2019 11:03
Kryetarja e LSI-Monika Kryemadhi me rastin e fillimit të vitit të ri akademik, ka uruar studentët.

Kryemadhi: Viti akademik nisi me ngjarje skandaloze, protesta nuk solli reflektim
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka përcjellë një mesazh urimi për të gjithë studentët në lidhje me startimin e vitit të ri akademik. Në një postim të gjatë në Facebook, Kryemadhi krahas urimit nuk I ka kursyer as ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 11:12
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka përcjellë një mesazh urimi për të gjithë studentët në lidhje me startimin e vitit të ri akademik. Në një postim të gjatë në Facebook, Kryemadhi krahas urimit nuk I ka kursyer as ...

Rama te Mjekësia: Pakti me Universitetin, zotim pa kthim pas
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka vizituar mëngjesin e së hënës ambientet e Fakultetit të Mjekësisë në Tiranë. Takimi me studentë dhe pedagogë vjen në ditën e parë të vitit akademik 2019-2020. Në fjalën e tij Rama tha se ...
Mapo | 14-Oct-2019 10:56
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka vizituar mëngjesin e së hënës ambientet e Fakultetit të Mjekësisë në Tiranë. Takimi me studentë dhe pedagogë vjen në ditën e parë të vitit akademik 2019-2020. Në fjalën e tij Rama tha se ...

Kryemadhi: Të dashur studentë! Sot është dita juaj teksa niseni për të mbushur auditorët plot me shpresa, do të doja shumë që ju sot të kishit arsimin që meritoni
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një status në rrjetin social në Facebook ka uruar studentët për vitin e ri shkollor. Ajo është shprehur se kjo është një ditë e rëndësishme për ta dhe se do të donte shumë që të ...
Telegraf | 14-Oct-2019 11:03
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një status në rrjetin social në Facebook ka uruar studentët për vitin e ri shkollor. Ajo është shprehur se kjo është një ditë e rëndësishme për ta dhe se do të donte shumë që të ...

Kryemadhi: LSI angazhohet për të ndërtuar një arsim të lartë cilësor
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi u ka bërë thirrje studentëve shqiptarë për më shumë përkushtim, ndërsa ju ka uruar një vit të suksesshëm. Me rastin e nisjes së vitit të ri akademik, zonja ...
RTSH | 14-Oct-2019 11:30
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi u ka bërë thirrje studentëve shqiptarë për më shumë përkushtim, ndërsa ju ka uruar një vit të suksesshëm. Me rastin e nisjes së vitit të ri akademik, zonja ...

Kryemadhi: LSI angazhohet për të ndërtuar një arsim të lartë cilësor
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi u ka bërë thirrje studentëve shqiptarë për më shumë përkushtim, ndërsa ju ka uruar një vit të suksesshëm. Me rastin e nisjes së vitit të ri akademik, zonja ...
Medial | 14-Oct-2019 11:30
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi u ka bërë thirrje studentëve shqiptarë për më shumë përkushtim, ndërsa ju ka uruar një vit të suksesshëm. Me rastin e nisjes së vitit të ri akademik, zonja ...

Viti i ri Akademik, Rama: Shumë shpejt çelet spitali i ri i Kirurgjisë
Kryeministri Edi Rama, në fillimin e vitit të ri akademik 2019-2020, ka shkuar pranë studentëve të Fakultetit të Mjekësisë në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama njoftoi se shumë shpejt do të çelet spitali i ri i ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 11:21
Kryeministri Edi Rama, në fillimin e vitit të ri akademik 2019-2020, ka shkuar pranë studentëve të Fakultetit të Mjekësisë në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama njoftoi se shumë shpejt do të çelet spitali i ri i ...

Kryemadhi: Viti akademik nisi me ngjarje skandaloze, protesta nuk solli reflektim
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka përcjellë një mesazh urimi për të gjithë studentët në lidhje me startimin e vitit të ri akademik. Në një postim të gjatë në Facebook, Kryemadhi krahas urimit nuk I ka kursyer as ...
Medial | 14-Oct-2019 11:19
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka përcjellë një mesazh urimi për të gjithë studentët në lidhje me startimin e vitit të ri akademik. Në një postim të gjatë në Facebook, Kryemadhi krahas urimit nuk I ka kursyer as ...

Rama nga Universiteti i Mjekësisë: Studentët kushte më të mira,së shpejti spital të ri kirurgjie
Kryeministri Edi Rama në hapjen e vitit të ri akademik ka qenë i pranishëm në Universitetin e Mjekësisë, ku ka theksuar se universiteti është në një gjendje më të mirë se më parë. Ndër të tjera shefi i qeverisë ka ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 10:30
Kryeministri Edi Rama në hapjen e vitit të ri akademik ka qenë i pranishëm në Universitetin e Mjekësisë, ku ka theksuar se universiteti është në një gjendje më të mirë se më parë. Ndër të tjera shefi i qeverisë ka ...

Rama me studentët e Mjekësisë: Së shpejti do të çelet spitali i ri i Kirurgjisë!
Kryeministri Edi Rama, në fillimin e vitit të ri akademik 2019-2020, ka shkuar pranë studentëve të Fakultetit të Mjekësisë në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama njoftoi se shumë shpejt do të çelet spitali i ri i ...
Dritare | 14-Oct-2019 11:12
Kryeministri Edi Rama, në fillimin e vitit të ri akademik 2019-2020, ka shkuar pranë studentëve të Fakultetit të Mjekësisë në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama njoftoi se shumë shpejt do të çelet spitali i ri i ...

Viti i ri akademik, Shahini-studentëve: Na shkruani për çdo gjë!
Sot nis viti i ri akademik 2019-2020. Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, përmes një videomesazhi në Facebook, thotë se kanë punuar gjatë gjithë verës për realizimin e Paktit të Universitetit. Ajo u bën thirrje të gjithë ...
Dritare | 14-Oct-2019 11:12
Sot nis viti i ri akademik 2019-2020. Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, përmes një videomesazhi në Facebook, thotë se kanë punuar gjatë gjithë verës për realizimin e Paktit të Universitetit. Ajo u bën thirrje të gjithë ...

"Ky vit nisi me një ngjarje skandaloze", Monika Kryemadhi e nis me sulme urimin për vitin e ri akademik
Postuar: 14/10/2019 - 11:09 Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi me rastin e fillimit të vitit të ri akademik, ka uruar studentët.Por Kryemadhi përtej urimit thotë se ky vit nisi me një ngjarje skandaloze. Sipas saj ky ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 11:12
Postuar: 14/10/2019 - 11:09 Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi me rastin e fillimit të vitit të ri akademik, ka uruar studentët.Por Kryemadhi përtej urimit thotë se ky vit nisi me një ngjarje skandaloze. Sipas saj ky ...

‘Viti i ri akademik’, Kryemadhi iu shkruan studentëve
Të dashur studentë! Sot është dita juaj teksa niseni për të mbushur auditorët plot me shpresa, se nesër do të jetë një ditë më e bukur për ju dhe familjet tuaja, për prindërit dhe sakrificat e tyre, për ëndërrat dhe ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 11:00
Të dashur studentë! Sot është dita juaj teksa niseni për të mbushur auditorët plot me shpresa, se nesër do të jetë një ditë më e bukur për ju dhe familjet tuaja, për prindërit dhe sakrificat e tyre, për ëndërrat dhe ...

Pakti për Universitetin/ Punësim bazuar në rezultate për studentët ekselentë
“Pakti për Universitetin është angazhim i përbashkët, për të ecur së bashku përpara, duke ndërtuar hap pas hapi, botën e re universitare siç kemi nisur qysh prej protestës studentore”, tha sot Kryeministri Edi Rama. I ...
Lexo | 14-Oct-2019 10:54
“Pakti për Universitetin është angazhim i përbashkët, për të ecur së bashku përpara, duke ndërtuar hap pas hapi, botën e re universitare siç kemi nisur qysh prej protestës studentore”, tha sot Kryeministri Edi Rama. I ...

Rama ju premton studentëve: Ne do bëjmë çmos në mënyrë që jeta juaj në kohën e studimeve të jetë më cilësore!
Kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar fillimin e vitit të ri akademik në Fakultetin e Mjekësisë, për të vlerësur ndryshimet në universitetin e mjeksisë dhe shëndetësinë shqiptare. “Sot ne mund të themi se universiteti ...
Medial | 14-Oct-2019 10:43
Kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar fillimin e vitit të ri akademik në Fakultetin e Mjekësisë, për të vlerësur ndryshimet në universitetin e mjeksisë dhe shëndetësinë shqiptare. “Sot ne mund të themi se universiteti ...

Rama nga Universiteti i Mjekësisë: Studentët kushte më të mira,së shpejti spital të ri kirurgjie
Kryeministri Edi Rama në hapjen e vitit të ri akademik ka qenë i pranishëm në Universitetin e Mjekësisë, ku ka theksuar se universiteti është në një gjendje më të mirë se më parë. Ndër të tjera shefi i qeverisë ka ...
Medial | 14-Oct-2019 10:36
Kryeministri Edi Rama në hapjen e vitit të ri akademik ka qenë i pranishëm në Universitetin e Mjekësisë, ku ka theksuar se universiteti është në një gjendje më të mirë se më parë. Ndër të tjera shefi i qeverisë ka ...

Rama ju premton studentëve: Ne do bëjmë çmos në mënyrë që jeta juaj në kohën e studimeve të jetë më cilësore!
Kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar fillimin e vitit të ri akademik në Fakultetin e Mjekësisë, për të vlerësur ndryshimet në universitetin e mjeksisë dhe shëndetësinë shqiptare. “Sot ne mund të themi se universiteti ...
RTSH | 14-Oct-2019 10:32
Kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar fillimin e vitit të ri akademik në Fakultetin e Mjekësisë, për të vlerësur ndryshimet në universitetin e mjeksisë dhe shëndetësinë shqiptare. “Sot ne mund të themi se universiteti ...

Rama jep lajmin: Shumë shpejt çelet spitali i ri i Kirurgjisë në QSUT
“Të dashurosh artin e mjekësisë, do të thotë të dashurosh njerëzimin”. Më këtë shprehje të Hipokratiti zgjodhi kryeministri Edi Rama të urojë studentët e mjekësisë me rastin e nisjes së vitit të ri akademik 2019-2020. ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 09:57
“Të dashurosh artin e mjekësisë, do të thotë të dashurosh njerëzimin”. Më këtë shprehje të Hipokratiti zgjodhi kryeministri Edi Rama të urojë studentët e mjekësisë me rastin e nisjes së vitit të ri akademik 2019-2020. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved