ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 16:03

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zjarrtë’ për Kombëtaren e Kosovës

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zjarrtë’ për Kombëtaren e Kosovës
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 17:11
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...

Meta i qeshur krah Haradinaj dhe Anitës, uron fitoren e Dardanëve
Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës dhe do të përballet me Malin e Zi.
Top Channel | 14-Oct-2019 16:59
Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës dhe do të përballet me Malin e Zi.

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 17:37
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...
Medial | 14-Oct-2019 17:35
Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës ...

FOTO/ Ilir Meta ngushëllon Ramush Haradinajn për humbjen e thellë: Jam i lumtur, po kalojmë çaste të gëzuara
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 16:48
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...

Ilir Meta nga “Mrizi i Zanave” uron fitore Dardanëve
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar Përfaqësueses së Kosovës fitore në ndeshjen e sotme ndaj Malit të Zi që zhvillohet në Prishtinë duke filluar nga ora 20:45. Ai e ka bërë një gjë të tillë pas ...
InFokusi | 14-Oct-2019 17:34
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar Përfaqësueses së Kosovës fitore në ndeshjen e sotme ndaj Malit të Zi që zhvillohet në Prishtinë duke filluar nga ora 20:45. Ai e ka bërë një gjë të tillë pas ...

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte
Sonte, Kosova do të përballet me Malin e Zi, në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar që Kosova të fitojë sonte, derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 17:28
Sonte, Kosova do të përballet me Malin e Zi, në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar që Kosova të fitojë sonte, derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë ...

Presidenti Meta drekë informale me kryeministrin në ikje të Kosovës, Ramush Haradinaj
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar sot një drekë informale me kryeministrin në ikje Ramush Haradinaj, i cili shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Anita. Lajmin e bën me dije vetë kreu i Shtetit, i cili ...
Telegraf | 14-Oct-2019 16:51
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar sot një drekë informale me kryeministrin në ikje Ramush Haradinaj, i cili shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Anita. Lajmin e bën me dije vetë kreu i Shtetit, i cili ...

Foto/ Ilir Meta takon Haradinajn, ja mesazhi i ‘zja.rrtë’ për Kombëtaren e Kosovës
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...
Medial | 14-Oct-2019 17:25
KOSOVË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Lajmi konfirmohet nga vetë kreu i shtetit. Ai shkruan në “Facebook” se ndihet i lumtur që ka takuar ...

Haradinaj humbi në zgjedhje, Meta e ngushëllon: Jam i lumtur, po kalojmë çaste të gëzuara
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...
Lexo | 14-Oct-2019 17:25
Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e fundit, presidenti Ilir Meta është takuar me ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se është i lumtur që e ka takuar ...

Haradinaj dhe Meta takohen në Fishtë të Shqipërisë
Lideri i AAK-së dhe kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë të Shqipërisë, në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone. Njoftimin e ka ...
Gazeta Observer | 14-Oct-2019 17:24
Lideri i AAK-së dhe kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë të Shqipërisë, në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone. Njoftimin e ka ...

Ilir Meta takohet me Ramush Haradinajn dhe gruan e tij, shkruan për ndeshjen Kosovë - Mali i Zi
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar Përfaqësueses së Kosovës fitore në ndeshjen e sotme ndaj Malit të Zi që zhvillohet në Prishtinë duke filluar nga ora 20:45, raporton Zëri.info. Ai e ka bërë ...
Zeri | 14-Oct-2019 17:24
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar Përfaqësueses së Kosovës fitore në ndeshjen e sotme ndaj Malit të Zi që zhvillohet në Prishtinë duke filluar nga ora 20:45, raporton Zëri.info. Ai e ka bërë ...

Pas publikimit të raportit të Venecias, Meta shfaqet me Ramush Haradinajn
Presidenti i Republikës, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortene tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga vetë ...
Lapsi | 14-Oct-2019 17:06
Presidenti i Republikës, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortene tij Anita Haradinaj. Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga vetë ...

Meta i qeshur krah Haradinaj dhe Anitës, uron fitoren e Dardanëve
Presidenti Ilir Meta ka uruar fitoren e ‘Dardanëve’ ndërkohë që ka postuar edhe një foto me ish-kryeministrin Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anitën, shkruan . “I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te ...
Lajminet | 14-Oct-2019 17:17
Presidenti Ilir Meta ka uruar fitoren e ‘Dardanëve’ ndërkohë që ka postuar edhe një foto me ish-kryeministrin Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anitën, shkruan . “I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te ...

Haradinaj dhe Meta takohen në Fishtë
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone.
Kosova Press | 14-Oct-2019 17:11
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot janë takuar në Fishtë në një nga restorantet më të njohura të kësaj zone.

Pas “shuplakës” së Venecias, Meta shfaqet i buzëqeshur mes Haradinajt dhe të shoqes
Presidenti Ilir Meta ka takuar sot ish kryeministrin e Kosovës, Ramuash Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anitën. Teksa ka publikuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur, Meta thotë se së bashku kanë kaluar momente të ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 17:10
Presidenti Ilir Meta ka takuar sot ish kryeministrin e Kosovës, Ramuash Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anitën. Teksa ka publikuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur, Meta thotë se së bashku kanë kaluar momente të ...

Ilir Meta uron fitore për Kosovën
Ilir Meta përmes një postimi në facebook ka uruar që Kosova të arrijë fitore në ndeshjen e sotme. Po ashtu ai në këtë postim është shprehur i lumtur edhe që ka takuar Anita dhe Ramush Haradinaj. Postimi i plotë: I ...
Indeks Online | 14-Oct-2019 16:48
Ilir Meta përmes një postimi në facebook ka uruar që Kosova të arrijë fitore në ndeshjen e sotme. Po ashtu ai në këtë postim është shprehur i lumtur edhe që ka takuar Anita dhe Ramush Haradinaj. Postimi i plotë: I ...

Haradinaj takon presidentin e Shqipërisë
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës , ka takuar presidentin e Shqipërisë Ilir Meta. Ata janë takuar në Fishtë tek vendi i quajtur “Mrrizi i Zanave”, shkruan gazeta inFokus. “Sot me Presidentin Ilir Meta, te ...
InFokusi | 14-Oct-2019 16:40
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës , ka takuar presidentin e Shqipërisë Ilir Meta. Ata janë takuar në Fishtë tek vendi i quajtur “Mrrizi i Zanave”, shkruan gazeta inFokus. “Sot me Presidentin Ilir Meta, te ...

Haradinaj takohet me Presidentin Meta
Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën tek “ Mrizi i Zanave” në Fishtë. Haradinaj e ka postuar një foto me Presidentin e Shqipërisë në facebook, takimi i të ...
Zeri | 14-Oct-2019 16:36
Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën tek “ Mrizi i Zanave” në Fishtë. Haradinaj e ka postuar një foto me Presidentin e Shqipërisë në facebook, takimi i të ...

Haradinaj takon presidentin e Shqipërisë
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka takuar presidentin e Shqipërisë Ilir Meta. Ata janë takuar në Fishtë tek vendi i quajtur “Mrrizi i Zanave”. Burimi: https://klankosova.tv/
Medial | 14-Oct-2019 16:32
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka takuar presidentin e Shqipërisë Ilir Meta. Ata janë takuar në Fishtë tek vendi i quajtur “Mrrizi i Zanave”. Burimi: https://klankosova.tv/

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved