ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/11/2019 00:45

Hadërgjonajt me mesazh për “Dardanët” pak orë para ndeshjes me Malin e Zi

Hadërgjonajt me mesazh për “Dardanët” pak orë para ndeshjes me Malin e Zi
Florent Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social, ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 17:41
Florent Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social, ...

Hadzibegic: Mali i Zi luan për fitore ndaj Kosovës
Mali i Zi ka udhëtuar në Prishtinë për ta fituar ndeshjen e parë kualifikuese për ‘Euro 2020’. Kështu ka deklaruar përzgjedhësi Faruk Hadzibegic në konferencën për shtyp. Edhe pse skuadra e tij i ka humbur gjasat për ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 17:37
Mali i Zi ka udhëtuar në Prishtinë për ta fituar ndeshjen e parë kualifikuese për ‘Euro 2020’. Kështu ka deklaruar përzgjedhësi Faruk Hadzibegic në konferencën për shtyp. Edhe pse skuadra e tij i ka humbur gjasat për ...

Challandes me strategji të re për t’i mposhtur malazezët, ky pritet të jetë formacioni i Kosovës ndaj Malit të Zi
Kosova do të përballet me Malin e Zi sonte me fillim nga ora 20:45. Dardanët kanë nevojë për fitore me qëllim që të mbesin fuqishëm në garë për një pozitë që i dërgon në Kampionatin Evropian Euro 2020. Trajneri Bernard ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 14:25
Kosova do të përballet me Malin e Zi sonte me fillim nga ora 20:45. Dardanët kanë nevojë për fitore me qëllim që të mbesin fuqishëm në garë për një pozitë që i dërgon në Kampionatin Evropian Euro 2020. Trajneri Bernard ...

Herolind Shala flet para ndeshjes me Malin e Zi: Jemi gati të japim gjithçka nga vetja
Herolind Shala është rikthyer te Përfaqësuesja e Kosovës, pas një lëndimi që ia pamundësoi dy grumbullime me Kosovën. Mesfushori luftarak tani është gati për sfidën me Malin e Zi. Ai në takim me Gjibraltarin u la në ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 12:51
Herolind Shala është rikthyer te Përfaqësuesja e Kosovës, pas një lëndimi që ia pamundësoi dy grumbullime me Kosovën. Mesfushori luftarak tani është gati për sfidën me Malin e Zi. Ai në takim me Gjibraltarin u la në ...

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 20:48
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...

Kosova pret Malin e Zi, Dardanët duan vetëm fitore për t’i mbajtur gjallë shpresat për kualifikim
Kosova do të përballet me Malin e Zi në ndeshjen e gjashtë kualifikuese për kampionatin evropian Euro 2020. Humbja ndaj Anglisë dhe fitorja e Çekisë pikërisht ndaj anglezëve kanë bërë që gjasat e Dardanëve të zbehen për ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 09:17
Kosova do të përballet me Malin e Zi në ndeshjen e gjashtë kualifikuese për kampionatin evropian Euro 2020. Humbja ndaj Anglisë dhe fitorja e Çekisë pikërisht ndaj anglezëve kanë bërë që gjasat e Dardanëve të zbehen për ...

Zyrtare: Mungon lojtari kryesor i Malit të zi
Përveq që Kosova ka lojtar mjaftë kualitativ, Mali i zi në ndeshjen e sotme do ta ketë edhe një problem tjetër. Atyre do të ju mungojë lojtari kryesorë Stefan Savic këtë e konfirmoi klubi i Atletico Madridit në twitter. ...
Indeks Online | 14-Oct-2019 17:21
Përveq që Kosova ka lojtar mjaftë kualitativ, Mali i zi në ndeshjen e sotme do ta ketë edhe një problem tjetër. Atyre do të ju mungojë lojtari kryesorë Stefan Savic këtë e konfirmoi klubi i Atletico Madridit në twitter. ...

Mesazhi i Hadërgjonajt për “Dardanët” pak orë para ndeshjes me Malin e Zi
Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin ...
InFokusi | 14-Oct-2019 17:16
Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin ...

Mesazhi i Hadërgjonajt për “Dardanët” pak orë para ndeshjes me Malin e Zi Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares së Kosovës, Florent...
Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin ...
Kosova Sot | 14-Oct-2019 17:13
Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin ...

Formacioni i mundshëm i Kosovës kundër Malit të Zi
Kosova sot nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për “Euro 2020”. Trajneri i “Dardanëve”, Bernard Challande,s gjatë konferencës për shtyp të dielën, ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit ...
TetovaSot | 14-Oct-2019 17:11
Kosova sot nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për “Euro 2020”. Trajneri i “Dardanëve”, Bernard Challande,s gjatë konferencës për shtyp të dielën, ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit ...

Mesazhi i Hadërgjonajt për “Dardanët” pak orë para ndeshjes me Malin e Zi
Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 17:02
Hadërgjonaj i do të gjithë “Dardanët” në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta mbështetur sonte Kosovën. Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin ...

Hadërgjonaj kërkon përkrahje kundër Malit të Zi
Përfaqësuesja e Kosovës në Futboll zhvillon sonte ndeshjen shumë të rëndësishme përballë Kombëtares së Malit të Zi. Me këtë rast, mbrojtësi anësor, Florent Hadërgjonaj, ka kërkuar përkrahje nga të gjithë sportdashësit, ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 16:59
Përfaqësuesja e Kosovës në Futboll zhvillon sonte ndeshjen shumë të rëndësishme përballë Kombëtares së Malit të Zi. Me këtë rast, mbrojtësi anësor, Florent Hadërgjonaj, ka kërkuar përkrahje nga të gjithë sportdashësit, ...

Hadërgjonaj: Sonte, më shumë se kurrë na duhet përkrahja
‘Dardanët’ me fillim nga ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, takohen me Malin e Zi, në sfidën kualifikuese për Euro 2020. Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për Kosovën, që do të kërkojë fitore për të mbajtur ...
Lajminet | 14-Oct-2019 16:56
‘Dardanët’ me fillim nga ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, takohen me Malin e Zi, në sfidën kualifikuese për Euro 2020. Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për Kosovën, që do të kërkojë fitore për të mbajtur ...

Bushi para Kosovës: Nuk janë më mirë se ne, e mundim me strategji
Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë i ka prishur paksa punë Kosovës për kualifikim në Euron 2020. Tashmë kur kemi edhe tri ndeshje deri në fund, “Dardanët” janë katër pikë pas Republikës Çeke dhe Anglisë, shkruan ...
GazetaBlic | 14-Oct-2019 16:55
Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë i ka prishur paksa punë Kosovës për kualifikim në Euron 2020. Tashmë kur kemi edhe tri ndeshje deri në fund, “Dardanët” janë katër pikë pas Republikës Çeke dhe Anglisë, shkruan ...

Kapiteni i Prishtinës parashikon ndeshjen Kosova – Mali i Zi: Këta lojtarë shënojnë
Kosova sonte nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë zhvillon njërën nga ndeshjet me të rëndësishme në histori të saj. Përfaqësuesja jonë ballafaqohet me Malin e Zi dhe në rast fitoreje i hapet rruga ...
Zeri | 14-Oct-2019 16:48
Kosova sonte nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë zhvillon njërën nga ndeshjet me të rëndësishme në histori të saj. Përfaqësuesja jonë ballafaqohet me Malin e Zi dhe në rast fitoreje i hapet rruga ...

Kapiteni i Shqipërisë U-21: Jemi më të mirë se Kosova, në fushë për fitore, jashtë saj vëllezër
Kosova luan sonte ndeshjen ‘’jetë a vdekje’’ kundër Malit të Zi, në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45. ‘Dardanëve’ i duhet fitorja që të mbajnë gjallë shpresat për kualifikim direkt në Euro 2020. Tribunat ...
GazetaBlic | 14-Oct-2019 16:44
Kosova luan sonte ndeshjen ‘’jetë a vdekje’’ kundër Malit të Zi, në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45. ‘Dardanëve’ i duhet fitorja që të mbajnë gjallë shpresat për kualifikim direkt në Euro 2020. Tribunat ...

Formacioni i mundshëm i Kosovës kundër Malit të Zi
Kosova sot nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për “Euro 2020”. Trajneri i “Dardanëve”, Bernard Challande,s gjatë konferencës për shtyp të dielën, ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit ...
InFokusi | 14-Oct-2019 16:40
Kosova sot nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për “Euro 2020”. Trajneri i “Dardanëve”, Bernard Challande,s gjatë konferencës për shtyp të dielën, ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit ...

Berisha falënderon tifozët e Kosovës, kërkon fitore kundër Malit të Zi
Valon Berisha pak orë pas ndeshjes me Malin e Zi ka falënderuar tifozët e Kosovës për mbështetjen që i kanë bërë kombëtares në këto ndeshje. Kosova me fillim nga ora 20:45 zhvillon një ndeshje shumë të rëndësishme për ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 16:32
Valon Berisha pak orë pas ndeshjes me Malin e Zi ka falënderuar tifozët e Kosovës për mbështetjen që i kanë bërë kombëtares në këto ndeshje. Kosova me fillim nga ora 20:45 zhvillon një ndeshje shumë të rëndësishme për ...

5 ndeshjet e fundit të Kosovës dhe Malit të Zi
Kosova, sot, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020, në Prishtinë zhvillon ndeshjen kundër Malit të Zi. Kosova, në tabelën e grupit A gjendet 5 pikë larg saj, por edhe 5 pikë larg dy vendeve të para, ...
InFokusi | 14-Oct-2019 16:32
Kosova, sot, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020, në Prishtinë zhvillon ndeshjen kundër Malit të Zi. Kosova, në tabelën e grupit A gjendet 5 pikë larg saj, por edhe 5 pikë larg dy vendeve të para, ...

Shkrimtari britanik sonte në 'Fadil Vokrri', ka disa fjalë interesante para ndeshjes Kosovë - Mali i Zi
Përfaqësuesja e Kosovës do ta zhvillojë sonte njëren prej dueleve më të rëndësishme në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes ...
Zeri | 14-Oct-2019 16:29
Përfaqësuesja e Kosovës do ta zhvillojë sonte njëren prej dueleve më të rëndësishme në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved