ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 09:54

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 20:48
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...

Gundogan shënon dy gola të shpejtë ndaj Estonisë
Pas humbjes së Anglisë ndaj Çekisë, tashmë kualifikimi i kombëtares së Kosovës në evropian është më i vështirë dhe do të vendoset në tri ‘finalet’ e ardhshme. Analisti i njohur kosovar, Arsim Prepolli është mjaft ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 22:12
Pas humbjes së Anglisë ndaj Çekisë, tashmë kualifikimi i kombëtares së Kosovës në evropian është më i vështirë dhe do të vendoset në tri ‘finalet’ e ardhshme. Analisti i njohur kosovar, Arsim Prepolli është mjaft ...

Sulmuesi i Malit të Zi: Ne kemi ardhur për fitore
Sulmuesi i Malit të Zi, Stevan Mugosa beson se kombëtarja e tij ka ardhur në Prishtinë vetëm për fitore. Ylli i malazezëve, Mugosa thotë se [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:37
Sulmuesi i Malit të Zi, Stevan Mugosa beson se kombëtarja e tij ka ardhur në Prishtinë vetëm për fitore. Ylli i malazezëve, Mugosa thotë se [...]

Rashica befason para sfidës me Malin e Zi
Ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili luan për Werder Bremenin, pas lëndimit është rikthyer në petkun e kombëtares së Kosovës dhe pritet të jetë në formën më mirë kundër Malit të Zi. Futbollisti nga Vushtrria ka folur ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 21:12
Ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili luan për Werder Bremenin, pas lëndimit është rikthyer në petkun e kombëtares së Kosovës dhe pritet të jetë në formën më mirë kundër Malit të Zi. Futbollisti nga Vushtrria ka folur ...

Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset e Kosovës
Milot Rashica sot ka folur para ndeshjes së Kosovës me Çekinë fitoi ndaj Anglisë. Sulmuesi i Werder Bremenit është i vetëdijshëm se shanset e përfaqësueses së Kosovës për kualifikim në Europian janë të pakta, por ka ...
Politiko | 13-Oct-2019 21:04
Milot Rashica sot ka folur para ndeshjes së Kosovës me Çekinë fitoi ndaj Anglisë. Sulmuesi i Werder Bremenit është i vetëdijshëm se shanset e përfaqësueses së Kosovës për kualifikim në Europian janë të pakta, por ka ...

Rashica: Jam i gatshëm, luajmë vetëm për fitore ndaj Malit të Zi
Milot Rashica është parë entuziast në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Malit të Zi dhe pret fitore të Kosovës në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ylli i Kosovës u pushua në takimin miqësor ndaj ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Milot Rashica është parë entuziast në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Malit të Zi dhe pret fitore të Kosovës në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ylli i Kosovës u pushua në takimin miqësor ndaj ...

Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh gjasat tona për kualifikim
Milot Rashica ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Malit të Zi, ndërsa ka shfrytëzuar rastin të flasë edhe për humbjen e Anglisë ndaj Çekisë. Kosova do të luajë nesër (e hënë) në shtëpi ndaj Malit të ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:44
Milot Rashica ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Malit të Zi, ndërsa ka shfrytëzuar rastin të flasë edhe për humbjen e Anglisë ndaj Çekisë. Kosova do të luajë nesër (e hënë) në shtëpi ndaj Malit të ...

Trajneri i Kosovës shijon presionin: Në Prishtinë nuk humbim kurrë
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është optimist për sfidën ndaj Malit të Zi. Ai sot në konferencë për shtyp duke theksuar se ka shpresë në faktin që në shtëpi Kosova e tij nuk mposhtet lehtë. “Nëse duam të ...
Politiko | 13-Oct-2019 19:57
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është optimist për sfidën ndaj Malit të Zi. Ai sot në konferencë për shtyp duke theksuar se ka shpresë në faktin që në shtëpi Kosova e tij nuk mposhtet lehtë. “Nëse duam të ...

Challandes: “Ne po mendojmë… vetëm si ta mposhtim Malin e Zi”
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “ Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...
AlbInfo | 13-Oct-2019 19:42
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “ Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...

Reja: Moldavinë nuk e nënvlerësojmë, dua të qëndroj te Shqipëria
Kosova nesër do ta zhvillojë njëren ndër ndeshjet më të rëndësishme në eliminatoret për Kampionatin Evropian. Kosova ndeshet me Malin e Zi dhe vetëm fitorja e mbanë në garë për kualifikim. Futbollisti Milot Rashica që ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 19:35
Kosova nesër do ta zhvillojë njëren ndër ndeshjet më të rëndësishme në eliminatoret për Kampionatin Evropian. Kosova ndeshet me Malin e Zi dhe vetëm fitorja e mbanë në garë për kualifikim. Futbollisti Milot Rashica që ...

Ja çfarë thotë Rashica për humbjen e Anglisë dhe ndeshjen në Çeki
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 19:03
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...

Challandes: “Nuk po mendojmë për dështimin e Anglisë, vetëm si ta mposhtim Malin e Zi”
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...
Shenja | 13-Oct-2019 18:55
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...

Bernard Challandes vjen me deklaratën për ndeshjen me Malin e Zi
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...
InFokusi | 13-Oct-2019 18:54
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...

Rashica: Jam gati 100 për qind për Malin e Zi
Ylli kosovar Milot Rashica ka thënë se është i gatshëm 100 për qind për lojën kundër Malit të Zi. Ai gjithashtu tha se beson që Kosova mund të fitojë tri ndeshjet e mbetura në rrugën për Evropian, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 13-Oct-2019 18:51
Ylli kosovar Milot Rashica ka thënë se është i gatshëm 100 për qind për lojën kundër Malit të Zi. Ai gjithashtu tha se beson që Kosova mund të fitojë tri ndeshjet e mbetura në rrugën për Evropian, njofton Klan Kosova. ...

Challandes nuk mendon për Anglinë, kërkon fitore ndaj Malit të Zi
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se tani për tani është i fokusuar vetëm në ndeshjen ndaj Malit të Zi. Ai këtë e tha në një konferencë për media një ditë para ndeshjes me Malin e Zi, ...
Klan Kosova | 13-Oct-2019 18:51
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se tani për tani është i fokusuar vetëm në ndeshjen ndaj Malit të Zi. Ai këtë e tha në një konferencë për media një ditë para ndeshjes me Malin e Zi, ...

Challandes: Do të fitojmë kundër Malit të Zi, Çekisë, Anglisë, një nga një
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...
PortaliOnline | 13-Oct-2019 18:50
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...

Challandes: Nuk duhet të mendojmë për Ligën e Kombeve, mund të kualifikohemi përmes grupit
Bernard Challandes ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes me Malin e Zi. Trajneri i Kombëtares së Kosovës thotë se ka gjasa të kualifikohemi për Europian edhe pa Ligën e Kombeve. “Nuk mendoj për Ligen e ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 18:47
Bernard Challandes ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes me Malin e Zi. Trajneri i Kombëtares së Kosovës thotë se ka gjasa të kualifikohemi për Europian edhe pa Ligën e Kombeve. “Nuk mendoj për Ligen e ...

Challandes: “Nuk po mendojmë për dështimin e Anglisë, vetëm si ta mposhtim Malin e Zi”
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 18:47
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...

Milot Rashica: Mund ta mposhtim edhe Anglinë
Ylli i Kosovës, Milot Rashica është paraqitur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Malin e Zi. Rashica beson më kualifikim dhe thotë se mund ta mposhtim edhe Anglinë. “Kemi mundësi të mirë këtë ndeshje pasi kemi ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 18:47
Ylli i Kosovës, Milot Rashica është paraqitur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Malin e Zi. Rashica beson më kualifikim dhe thotë se mund ta mposhtim edhe Anglinë. “Kemi mundësi të mirë këtë ndeshje pasi kemi ...

Ylli i Malit të Zi: Kosova shumë e motivuar, s’e di a mund ta mposhtim
Mesfushori i Malit të Zi, Nikola Vukcevic, e ka pranuar se skuadra e tij do ta ketë shumë të vështirë fitoren kundër një Kombëtareje shumë të motivuar si Kosova, e cila do të ishte e para për të në fushatën kualifikuese ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 18:47
Mesfushori i Malit të Zi, Nikola Vukcevic, e ka pranuar se skuadra e tij do ta ketë shumë të vështirë fitoren kundër një Kombëtareje shumë të motivuar si Kosova, e cila do të ishte e para për të në fushatën kualifikuese ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved