ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 08:44

VIDEO | Bale nderon Uellsin, Gjermania është e frikshme!

VIDEO | Bale nderon Uellsin, Gjermania është e frikshme!
Janë mbyllur dhe sfidat e orën 21:00 të vlefshme për kualifikueset e Euro2020, sfida ku nuk ka pasur asnjë rezultat surprizë. Gjermani ka triumfuar pastër 0-3 në transfertë përballë Estonisë, edhe pse me 10 futbollistë. ...
ABCNews | 13-Oct-2019 23:04
Janë mbyllur dhe sfidat e orën 21:00 të vlefshme për kualifikueset e Euro2020, sfida ku nuk ka pasur asnjë rezultat surprizë. Gjermani ka triumfuar pastër 0-3 në transfertë përballë Estonisë, edhe pse me 10 futbollistë. ...

Polonia siguron kualifikimin pas triumfit ndaj Maqedonisë së Veriut
Maqedonia e Veriut e ka pësuar humbjen e tretë në fazën kualifikuese për ‘Euro 2020’ duke pësuar në udhëtim te Polonia me rezultat 2-0. Gjysma e parë nuk prodhoi gola, edhe pse vendasit patën iniciativën përmes Grzegorz ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 22:48
Maqedonia e Veriut e ka pësuar humbjen e tretë në fazën kualifikuese për ‘Euro 2020’ duke pësuar në udhëtim te Polonia me rezultat 2-0. Gjysma e parë nuk prodhoi gola, edhe pse vendasit patën iniciativën përmes Grzegorz ...

Gjermania, fiton edhe me një futbollist më pak
Gjermania ka mposhtur Estoninë me rezultatin e pastër 3-0 megjithëse duhet të luante shumicën e ndeshjes me një lojtar më pak pas të kuqit të Emre Can. Skuadra e Loevit ruajti qetësinë dhe pas pushimit arriti të ...
Alsat-M | 13-Oct-2019 23:04
Gjermania ka mposhtur Estoninë me rezultatin e pastër 3-0 megjithëse duhet të luante shumicën e ndeshjes me një lojtar më pak pas të kuqit të Emre Can. Skuadra e Loevit ruajti qetësinë dhe pas pushimit arriti të ...

Maqedonia e Veriut mundet nga Polonia
Ashtu edhe siç pritej Polonia ka rezultuar kundërshtar i vështirë për përfaqësuesen e Maqedonisë, pasi këta të fundit u mundën me shifrat 2:0. Pjesa e parë foli për vendasit të cilët krijuan raste të shumta, megjithatë ...
Shenja | 13-Oct-2019 23:04
Ashtu edhe siç pritej Polonia ka rezultuar kundërshtar i vështirë për përfaqësuesen e Maqedonisë, pasi këta të fundit u mundën me shifrat 2:0. Pjesa e parë foli për vendasit të cilët krijuan raste të shumta, megjithatë ...

Zëvëndësimet vulosën fatin e Maqedonisë në Varshavë
Përfaqësuesja e Maqedonisë në futboll nuk arriti që të përgatit befasi në Grupin G dhe me disfatë nga Polonia 0-2 mbylli ciklin e parafundit të eliminatoreve për Kampionatin EVropian 2020. Pas ndeshjes së fortë ndaj ...
Alsat-M | 13-Oct-2019 22:57
Përfaqësuesja e Maqedonisë në futboll nuk arriti që të përgatit befasi në Grupin G dhe me disfatë nga Polonia 0-2 mbylli ciklin e parafundit të eliminatoreve për Kampionatin EVropian 2020. Pas ndeshjes së fortë ndaj ...

Gjermania fiton me rezultat bindës ndaj Estonisë
Gjermania e ka mposhtur Estoninë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020 me rezultat 0-3. ‘Die Mancshaft’ e filluan ndeshjen në mënyrën të keqe, pasi në minutën e 14-të Emre Can u ndëshkua me karton të kuq për ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 22:38
Gjermania e ka mposhtur Estoninë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020 me rezultat 0-3. ‘Die Mancshaft’ e filluan ndeshjen në mënyrën të keqe, pasi në minutën e 14-të Emre Can u ndëshkua me karton të kuq për ...

Gjermania lehtësisht me Estoninë, Kroacia barazon me Uellsin
Gjermania e ka mposhtur me rezultat 3-0 në udhëtim Estoninë, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. ‘Panzerat’ luajtën me një futbollist më pak nga minuta e 14’ kur Emre Can u ndëshkua me të kuq, por kjo nuk i pengoi ...
Shenja | 13-Oct-2019 22:57
Gjermania e ka mposhtur me rezultat 3-0 në udhëtim Estoninë, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. ‘Panzerat’ luajtën me një futbollist më pak nga minuta e 14’ kur Emre Can u ndëshkua me të kuq, por kjo nuk i pengoi ...

22:50 Komplikohet gjithçka për Uellsin, vetëm barazim me Kroacinë Ashtu siç mbeti jashtë Kupës...
Ashtu siç mbeti jashtë Kupës së Botës, Uellsi rrezikon të mbetet jashtë edhe Evropianit. Të besuarit e Ryan Giggs nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 1-1 me Kroacinë. Të parët në ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 22:54
Ashtu siç mbeti jashtë Kupës së Botës, Uellsi rrezikon të mbetet jashtë edhe Evropianit. Të besuarit e Ryan Giggs nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 1-1 me Kroacinë. Të parët në ...

Kualifikueset Euro2020: Shkëlqen Gjermania, Uellsi dhe Kroacia ndahen në paqe
Gjermania di të fitojë edhe kur luan me një lojtar më pak, sidomos ndaj rivalëve të dobët si Estonia. “Pancerat” sonte shkatërruan 3-0 estonezët në mungesën e Emre Canit në thuajse gjithë ekipin. megjithëse duhet të ...
Politiko | 13-Oct-2019 22:51
Gjermania di të fitojë edhe kur luan me një lojtar më pak, sidomos ndaj rivalëve të dobët si Estonia. “Pancerat” sonte shkatërruan 3-0 estonezët në mungesën e Emre Canit në thuajse gjithë ekipin. megjithëse duhet të ...

Zyrtare: Polonia siguron kualifikimin në kampionatin evropian
Kombëtarja e Polonisë ka kaluar në epërsi ndaj Maqedonisë së Veriut. Golin e epërsisë e ka shënuar, Przemyslaw Frankowski në minutën e 74’të të sfidës, raporton GazetaBlic. Przemyslaw Frankowski u inkuadrua në lojë në ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 22:48
Kombëtarja e Polonisë ka kaluar në epërsi ndaj Maqedonisë së Veriut. Golin e epërsisë e ka shënuar, Przemyslaw Frankowski në minutën e 74’të të sfidës, raporton GazetaBlic. Przemyslaw Frankowski u inkuadrua në lojë në ...

Gjermania fiton me 10 lojtarë, barazohet me pikë me Holandën
Me 10 lojtar në fushë, Gjermania ka arritur ta mposhtë 3-0 Estoninë. Gjermania ka marrë tjetër fitore në kualifikimet për Euro 2020. Të besuarit e Joachim Low triumfuan në udhëtim te Estonia, me rezultat 0-3. Mesfushori ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 22:45
Me 10 lojtar në fushë, Gjermania ka arritur ta mposhtë 3-0 Estoninë. Gjermania ka marrë tjetër fitore në kualifikimet për Euro 2020. Të besuarit e Joachim Low triumfuan në udhëtim te Estonia, me rezultat 0-3. Mesfushori ...

Gjermania fiton me 10 lojtarë, barazohet me pikë me Holandën
Me 10 lojtar në fushë, Gjermania ka arritur ta mposhtë 3-0 Estoninë. Gjermania ka marrë tjetër fitore në kualifikimet për Euro 2020. Të besuarit e Joachim Low triumfuan në udhëtim te Estonia, me rezultat 0-3. Mesfushori ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 22:45
Me 10 lojtar në fushë, Gjermania ka arritur ta mposhtë 3-0 Estoninë. Gjermania ka marrë tjetër fitore në kualifikimet për Euro 2020. Të besuarit e Joachim Low triumfuan në udhëtim te Estonia, me rezultat 0-3. Mesfushori ...

Komplikohet gjithçka për Uellsin, vetëm barazim me Kroacinë
Ashtu siç mbeti jashtë Kupës së Botës, Uellsi rrezikon të mbetet jashtë edhe Evropianit. Të besuarit e Ryan Giggs nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 1-1 me Kroacinë. Të parët në ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 22:41
Ashtu siç mbeti jashtë Kupës së Botës, Uellsi rrezikon të mbetet jashtë edhe Evropianit. Të besuarit e Ryan Giggs nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 1-1 me Kroacinë. Të parët në ...

Gjermania me 10 lojtar mposht lehtësisht Estoninë
Gjermania ka fituar si mysafir i Estonisë me rezultat 0-3 në ndeshjen për kualifikimet e Euro 2020. Pancerat shumicën e lojës e zhvilluan me një lojtar më pak pasi me të kuq u ndëshkua Emre Can që në minutën e 14-të. ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 22:41
Gjermania ka fituar si mysafir i Estonisë me rezultat 0-3 në ndeshjen për kualifikimet e Euro 2020. Pancerat shumicën e lojës e zhvilluan me një lojtar më pak pasi me të kuq u ndëshkua Emre Can që në minutën e 14-të. ...

Gjermania lehtësisht me Estoninë, Kroacia barazon me Uellsin
‘Panzerat’ luajtën me një futbollist më pak nga minuta e 14’ kur Emre Can u ndëshkua me të kuq, por kjo nuk i pengoi të shënoni fitore të lartë. Ilkay Gundogan (52’ 58’) dhe Timo Werner (71’) shënuan në fitoren e ...
Lajminet | 13-Oct-2019 22:39
‘Panzerat’ luajtën me një futbollist më pak nga minuta e 14’ kur Emre Can u ndëshkua me të kuq, por kjo nuk i pengoi të shënoni fitore të lartë. Ilkay Gundogan (52’ 58’) dhe Timo Werner (71’) shënuan në fitoren e ...

Zyrtare: Pas largimit të ‘Tigrit’, ky është kryetari i ri i Plisave
Kombëtarja e Gjermanisë ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Estonisë. Edhe pse me një lojtar më pak, Gjermania ka arritur të shënojë dy gola të shpejtë ndaj Estonisë, raporton GazetaBlic. Mesfushori i Gjermanisë, Ilkay ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 22:38
Kombëtarja e Gjermanisë ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Estonisë. Edhe pse me një lojtar më pak, Gjermania ka arritur të shënojë dy gola të shpejtë ndaj Estonisë, raporton GazetaBlic. Mesfushori i Gjermanisë, Ilkay ...

Gjermania fiton me 10 lojtarë, barazohet me pikë me Holandën
Me 10 lojtar në fushë, Gjermania ka arritur ta mposhtë 3-0 Estoninë. Gjermania ka marrë tjetër fitore në kualifikimet për Euro 2020. Të besuarit e Joachim Low triumfuan në udhëtim te Estonia, me rezultat 0-3. Mesfushori ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 22:35
Me 10 lojtar në fushë, Gjermania ka arritur ta mposhtë 3-0 Estoninë. Gjermania ka marrë tjetër fitore në kualifikimet për Euro 2020. Të besuarit e Joachim Low triumfuan në udhëtim te Estonia, me rezultat 0-3. Mesfushori ...

Nuk ndalet Gjermania, shënon edhe Werner
Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë kundër Estonisë. Ishte sulmuesi i ri premtues, Timo Werner, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 71-të të ndeshjes. Gjermania po luan me një lojtar më pak që nga minuta e 14-të, kur ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 22:26
Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë kundër Estonisë. Ishte sulmuesi i ri premtues, Timo Werner, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 71-të të ndeshjes. Gjermania po luan me një lojtar më pak që nga minuta e 14-të, kur ...

Italia pret biletën për në finalet e Europa 2020
Tre ndeshje nga përfundimi Italia pret biletën për ne finalet e Europianit ndërsa siguron edhe matematikisht vendin e pare ne grupin J. Ne “Olimpiko” zikaltrit por këtë here me fanellën jeshile munden pas shume mund ...
VizionPlus | 13-Oct-2019 18:51
Tre ndeshje nga përfundimi Italia pret biletën për ne finalet e Europianit ndërsa siguron edhe matematikisht vendin e pare ne grupin J. Ne “Olimpiko” zikaltrit por këtë here me fanellën jeshile munden pas shume mund ...

Nuk ndalet Gjermania, shënon edhe Werner
Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë kundër Estonisë. Ishte sulmuesi i ri premtues, Timo Werner, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 71-të të ndeshjes. Gjermania po luan me një lojtar më pak që nga minuta e 14-të, kur ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 22:16
Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë kundër Estonisë. Ishte sulmuesi i ri premtues, Timo Werner, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 71-të të ndeshjes. Gjermania po luan me një lojtar më pak që nga minuta e 14-të, kur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved