ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 04:56

Lajmi për shkarkimin, Rudina Hajdari: Ju siguroj se unë jam në krye të Grupit Demokrat

Lajmi për shkarkimin, Rudina Hajdari: Ju siguroj se unë jam në krye të Grupit Demokrat
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit se është shkarkuar nga drejtimi i Grupit Parlamentar Demokrat. Nëpërmjet një reagimi të shkurtër, Hajdari sqaron se vijon të jetë në krye të këtij grupi dhe se ai po ...
Top Channel | 14-Oct-2019 19:12
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit se është shkarkuar nga drejtimi i Grupit Parlamentar Demokrat. Nëpërmjet një reagimi të shkurtër, Hajdari sqaron se vijon të jetë në krye të këtij grupi dhe se ai po ...

Rudina Hajdari reagon pas “puçit” të Korab Litës: Jam unë kryetare e grupit parlamentar demokrat, i cili po zgjerohet
Rudina Hajdari ka hedhur poshtë zërat për shkarkimin e saj nga kreu I grupit democrat. Në një reagim të saj ajo thotë se grupi po zgjerohet dhe forcohet edhe më shumë. “Ju sigurojë se unë jam në krye të grupit Demokrat ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 19:13
Rudina Hajdari ka hedhur poshtë zërat për shkarkimin e saj nga kreu I grupit democrat. Në një reagim të saj ajo thotë se grupi po zgjerohet dhe forcohet edhe më shumë. “Ju sigurojë se unë jam në krye të grupit Demokrat ...

Ç’po ndodh në Grupin e PD?! Rudina Hajdari hedh poshtë pretendimet e Korab Litës: Unë jam kryetare, shihemi të enjten!
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pas mesazhit të kolegut të saj, Korab Lita, i cili njoftonte se ishte zgjedhur kryetar i Grupit Parlamentar Demokrat, detyrë që më parë e mbante Hajdari. Përmes një ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 19:08
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pas mesazhit të kolegut të saj, Korab Lita, i cili njoftonte se ishte zgjedhur kryetar i Grupit Parlamentar Demokrat, detyrë që më parë e mbante Hajdari. Përmes një ...

Kreshnik Spahiu këshilla për Rudinën: Mos kalo dy herë tek i njëjti shteg ku nxorrën në pritë babain tënd
Nga Kreshnik Spahiu Para 1 muaji Rudina Hajdari vizitoi zyrën private të Sali Berishës. Takimi nuk ishte publik dhe aspak transparent. Pa u zgjatur isha i bindur që nuk do zgjasnin disa javë që Rudina të binte në kurth, ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 18:51
Nga Kreshnik Spahiu Para 1 muaji Rudina Hajdari vizitoi zyrën private të Sali Berishës. Takimi nuk ishte publik dhe aspak transparent. Pa u zgjatur isha i bindur që nuk do zgjasnin disa javë që Rudina të binte në kurth, ...

Reagon Rudina Hajdari: S’më ka shkarkuar askush, jam në krye të grupit
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pak pas lajmit për shkarkimin e saj nga kryesimi i grupit parlamentar demokrat. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hajdari mohon të jetë përjashtuar, ndërsa shton se ...
Lapsi | 14-Oct-2019 19:20
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pak pas lajmit për shkarkimin e saj nga kryesimi i grupit parlamentar demokrat. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hajdari mohon të jetë përjashtuar, ndërsa shton se ...

E shkarkuan nga posti i kryetares së Grupit Demokrat? Paralajmëron Rudina Hajdari: Shihemi të enjten!
Postuar: 14/10/2019 - 19:27 Deputetja, Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit se është shkarkuar nga posti i kryetares së Grupit Demokrat Parlamentar ku përmes një statusi në 'Facebook', shprehet se mban akoma detyrën. ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 19:31
Postuar: 14/10/2019 - 19:27 Deputetja, Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit se është shkarkuar nga posti i kryetares së Grupit Demokrat Parlamentar ku përmes një statusi në 'Facebook', shprehet se mban akoma detyrën. ...

Rudina Hajdari përgënjeshtron shkarkimin: ‘Jam akoma në krye të grupit’
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pak pas lajmit për shkarkimin e saj nga kryesimi i grupit parlamentar demokrat. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hajdari mohon të jetë përjashtuar, ndërsa shton se ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 19:31
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pak pas lajmit për shkarkimin e saj nga kryesimi i grupit parlamentar demokrat. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hajdari mohon të jetë përjashtuar, ndërsa shton se ...

‘Vetëm emri të ka ngelur, pasi mbiemrin ta kanë vrarë bash në oborrin e PD”/ Kreshnik Spahiu rrëfen çfarë i tha Rudina Hajdarit para se të krijonte grupin e demokratëve në Parlament: Ishin të komanduar Berisha dhe Meta (E PLOTË) ?
Postuar: 14/10/2019 - 19:21 Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi ka reaguar në profilin e tij në Facebook, për lajmin që Rudina Hajdari është shkarkuar nga posti i kryetares së Grupit Parlamentar Demokrat. Spahiu rrëfen se ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 19:24
Postuar: 14/10/2019 - 19:21 Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi ka reaguar në profilin e tij në Facebook, për lajmin që Rudina Hajdari është shkarkuar nga posti i kryetares së Grupit Parlamentar Demokrat. Spahiu rrëfen se ...

E shkarkuan në fshehtësi, reagon Rudina Hajdari: Unë jam kryetare, shihemi të enjten!
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pas mesazhit të kolegut të saj, Korab Lita, i cili njoftonte se ishte zgjedhur kryetar i Grupit Parlamentar Demokrat, detyrë që më parë e mbante Hajdari. Përmes një ...
Lexo | 14-Oct-2019 19:21
Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, ka reaguar pas mesazhit të kolegut të saj, Korab Lita, i cili njoftonte se ishte zgjedhur kryetar i Grupit Parlamentar Demokrat, detyrë që më parë e mbante Hajdari. Përmes një ...

Reagon Rudina Hajdari: Ju siguroj se unë jam në krye të Grupit Demokrat
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit se është shkarkuar nga drejtimi i Grupit Parlamentar Demokrat.
Kosova Press | 14-Oct-2019 19:20
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmit se është shkarkuar nga drejtimi i Grupit Parlamentar Demokrat.

Disa deputetë demokratë e shkarkuan si kryetare grupi, Rudina Hajdari: Jam në krye të grupit, shihemi të enjten
Vetëm pak orë pas vendimit të grupi Demokrat në Kuvend për të shkarkuar nga kryesimi Rudina Hajdarin, ka ardhur ragimi i deputetes opozitare. Ajo ka hedhur poshtë këtë shkarkim të fshehtë, duke thënë se është pikërisht ...
RTSH | 14-Oct-2019 19:20
Vetëm pak orë pas vendimit të grupi Demokrat në Kuvend për të shkarkuar nga kryesimi Rudina Hajdarin, ka ardhur ragimi i deputetes opozitare. Ajo ka hedhur poshtë këtë shkarkim të fshehtë, duke thënë se është pikërisht ...

Njoftoi se i zuri vendin, Rudina Hajdari përgënjeshtron Korab Litën: Shihemi të enjten!
Deputetja Rudina Hajdari përgënjeshtron Korab Litën, i cili pak me herët deklaroi përmes një postimi në Facebook se u zgjodh si kryetar i ri i Grupit Parlamentar Demokrat. Përmes një reagimi në Facebook, Hajdari shkruan ...
Politiko | 14-Oct-2019 19:16
Deputetja Rudina Hajdari përgënjeshtron Korab Litën, i cili pak me herët deklaroi përmes një postimi në Facebook se u zgjodh si kryetar i ri i Grupit Parlamentar Demokrat. Përmes një reagimi në Facebook, Hajdari shkruan ...

Plasin zënkat tek opozita e re, Rudina Hajdari mohon ‘shkarkimin’ nga drejtimi i demokratëve në parlament
Mosmarrëveshje mes deputetëve demokratë të opozitës së re, teksa në grupin e tyre parlamentar dukshëm ka patur përplasje. Të paktën këtë të lë për të kuptuar reagimi i Rudina Hajdarit, e cila është shprehur se nuk e ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 19:12
Mosmarrëveshje mes deputetëve demokratë të opozitës së re, teksa në grupin e tyre parlamentar dukshëm ka patur përplasje. Të paktën këtë të lë për të kuptuar reagimi i Rudina Hajdarit, e cila është shprehur se nuk e ...

Plas sherri mes deputetëve! Shkarkojnë Rudina Hajdarin!!!
Nuk gjejnë qetësi deputetët e emëruar nga Rama në Kuvend. Sherret mes tyre sot janë bërë publike, ku janë mbledhur për të shkarkuar kryetaren e grupit parlamentar që e kanë quajtur veten ‘demokratë’. Deputetët e emëruar ...
Standard | 14-Oct-2019 18:46
Nuk gjejnë qetësi deputetët e emëruar nga Rama në Kuvend. Sherret mes tyre sot janë bërë publike, ku janë mbledhur për të shkarkuar kryetaren e grupit parlamentar që e kanë quajtur veten ‘demokratë’. Deputetët e emëruar ...

Korab Lita tha se e shkarkuan nga drejtimi i Grupit Demokrat Parlamentar, Rudina Hajdari bën reagimin e papritur
Postuar: 14/10/2019 - 18:43 Pas njoftimit në rrjetet sociale të Korab Litës se ditën e sotme është përzgjedhur në krye të grupit parlamentar demokrat, duke zëvendësuar Rudina Hajdarin, ka reaguar kjo e fundit Rudina ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 18:46
Postuar: 14/10/2019 - 18:43 Pas njoftimit në rrjetet sociale të Korab Litës se ditën e sotme është përzgjedhur në krye të grupit parlamentar demokrat, duke zëvendësuar Rudina Hajdarin, ka reaguar kjo e fundit Rudina ...

?Grupi demokrat largon Rudina Hajdarin si kryetare
Deputetët e grupit parlamentar të opozitës parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë, kanë vendosur të largojnë nga drejtimi i grupit Rudina Hajdarin dhe të vendosin në vend të saj, Korab Lita. Vendimi i papritur bëhet i ...
Ina-Online | 14-Oct-2019 18:42
Deputetët e grupit parlamentar të opozitës parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë, kanë vendosur të largojnë nga drejtimi i grupit Rudina Hajdarin dhe të vendosin në vend të saj, Korab Lita. Vendimi i papritur bëhet i ...

Hajdari: Jam në krye të grupit paralmentar, shkarkimi im nuk varet nga dëshira e disa personave
Këtë të hënë, deputeti Korab Lita, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale njoftoi se nga dita e sotme do të ishte ai në krye të Grupit Parlamentar Demokrat, duke zëvendësuar Rudina Hajdarin. Lita e quajti këtë ...
Gazeta Dita | 14-Oct-2019 18:42
Këtë të hënë, deputeti Korab Lita, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale njoftoi se nga dita e sotme do të ishte ai në krye të Grupit Parlamentar Demokrat, duke zëvendësuar Rudina Hajdarin. Lita e quajti këtë ...

Grupi demokrat largon Rudina Hajdarin si kryetare
Deputetët e grupit parlamentar të opozitës parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë, kanë vendosur të largojnë nga drejtimi i grupit Rudina Hajdarin dhe të vendosin në vend të saj, Korab Lita. Vendimi i papritur bëhet i ...
InFokusi | 14-Oct-2019 18:04
Deputetët e grupit parlamentar të opozitës parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë, kanë vendosur të largojnë nga drejtimi i grupit Rudina Hajdarin dhe të vendosin në vend të saj, Korab Lita. Vendimi i papritur bëhet i ...

Plas te opozita parlamentare, Rudina Hajdari: Shkarkimi im nuk varet nga dëshira e disa individëve
Pas njoftimit në rrjetet sociale të Korab Litës se, ditën e sotme është përzgjedhur në krye të grupit parlamentar demokrat, duke zëvendësuar Rudina Hajdarin, kjo e fundit ka folur për Abc News dhe ka përgënjeshtruar ...
ABCNews | 14-Oct-2019 17:41
Pas njoftimit në rrjetet sociale të Korab Litës se, ditën e sotme është përzgjedhur në krye të grupit parlamentar demokrat, duke zëvendësuar Rudina Hajdarin, kjo e fundit ka folur për Abc News dhe ka përgënjeshtruar ...

Grupi demokrat shkarkon Rudina Hajdarin, ja kush është drejtuesi i ri
Grupit Demokrat i opozitës në parlament ka shkarkuar nga detyra drejtuese Rudina Hajdarin. Kryetari i ri i grupit mësohet se është Korab Lita i cili këtë vendim e ka publikuar në faqen e tij zyrtare: Te nderuar miq , ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 18:04
Grupit Demokrat i opozitës në parlament ka shkarkuar nga detyra drejtuese Rudina Hajdarin. Kryetari i ri i grupit mësohet se është Korab Lita i cili këtë vendim e ka publikuar në faqen e tij zyrtare: Te nderuar miq , ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved