ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 05:57

Juljan Deda: I nderuar ambasador Borchart, ne në shqip e kemi më të bukur gjestin se ju në europisht…!

Juljan Deda: I nderuar ambasador Borchart, ne në shqip e kemi më të bukur gjestin se ju në europisht…!
Aktori i mirënjohur Juljan Deda ka publikuar njw foto në facebook me mbishkrimin: Ja pra, ky është standarti për të qënë europian. Vetëm se, i nderuar ambasador Borchart, ne në shqip e kemi më të bukur gjestin se ju në ...
Telegraf | 14-Oct-2019 11:09
Aktori i mirënjohur Juljan Deda ka publikuar njw foto në facebook me mbishkrimin: Ja pra, ky është standarti për të qënë europian. Vetëm se, i nderuar ambasador Borchart, ne në shqip e kemi më të bukur gjestin se ju në ...

Vasili: Jashtë nga Shqipëria Borchard
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka kërkuar largimin e ambasadorit të OSBE/ODIHR në Shqipëri, Bernd Borchard. Në një postim në Facebook, Vasili teksa ka shpërndarë një video akuzon ambasadorin se ka ofernduar shqiptarët ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 10:43
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka kërkuar largimin e ambasadorit të OSBE/ODIHR në Shqipëri, Bernd Borchard. Në një postim në Facebook, Vasili teksa ka shpërndarë një video akuzon ambasadorin se ka ofernduar shqiptarët ...

Iu ngriti gishtin e mesit protestuesve, Vasili lëshon gojën ndaj ambasadorit të OSBE: Alabak, jashtë nga Shqipëria
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar ashpër pas veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borchardt, pas një video ku shfaqej ky i fundit duke iu ngritur gishtin protestuesve të Astirit të pranishëm tek ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 10:23
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar ashpër pas veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borchardt, pas një video ku shfaqej ky i fundit duke iu ngritur gishtin protestuesve të Astirit të pranishëm tek ...

Spahiu: Borchard gabove dje, nuk të mbajtën nervat
Ish-deputeti i LSI-së Përparim Spahiu u është drejtuar ambasadorit të OSBE-së në Tiranë Borchard duke i thënë se dje nuk e mbajtën nervat dhe se gaboi kur i drejtoi gishtin e mesit protestuesve të Astirit. Spahiu shton ...
Telegraf | 14-Oct-2019 10:36
Ish-deputeti i LSI-së Përparim Spahiu u është drejtuar ambasadorit të OSBE-së në Tiranë Borchard duke i thënë se dje nuk e mbajtën nervat dhe se gaboi kur i drejtoi gishtin e mesit protestuesve të Astirit. Spahiu shton ...

Boschard gishtin e mesit protestuesve, mesazhi Dedës: Na pra, mirëmëngjes…
Pas sjelljes skandaloze të Ambasadorit të OSBE në Tiranë i cili në mënyrë shumë vulgare u nxori gishtin e mesit mbrëmë protestuese në afërsi të Drejtorisë së Policisë së Tiranës ka reaguar me një shenim në faqen e tij ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 11:36
Pas sjelljes skandaloze të Ambasadorit të OSBE në Tiranë i cili në mënyrë shumë vulgare u nxori gishtin e mesit mbrëmë protestuese në afërsi të Drejtorisë së Policisë së Tiranës ka reaguar me një shenim në faqen e tij ...

Vasili- Borchard: Halabak që guxon dhe u tregon gishtin e mesit shqiptarëve
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reguar pas një video që ka qarkulluar së fundmi në media, ku ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchard shihet duke u treguar gishtin e mesit protestuesve të Unazës së Re. Sipas ...
Politiko | 14-Oct-2019 11:15
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reguar pas një video që ka qarkulluar së fundmi në media, ku ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchard shihet duke u treguar gishtin e mesit protestuesve të Unazës së Re. Sipas ...

Video e ambasadorit të OSBE, Vasili: Halabak, jashtë nga Shqipëria
mapo.al Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, reagoi pas publikimit të një videoje ku duket ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt që u tregon gishtin protestuesve të Unazës së Re në Tiranë. “Jashtë nga Shqipëria ...
Mapo | 14-Oct-2019 10:17
mapo.al Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, reagoi pas publikimit të një videoje ku duket ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt që u tregon gishtin protestuesve të Unazës së Re në Tiranë. “Jashtë nga Shqipëria ...

Ngriti gishtin e mesit, Vasili: Borchardt jashtë Shqipërisë, ai nuk është OSBE!
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar pas veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë, i cili ngriti gishtin e mesit para protestuesve të Unazës së Re. Vasili, në postimin e tij ...
Dritare | 14-Oct-2019 11:12
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar pas veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë, i cili ngriti gishtin e mesit para protestuesve të Unazës së Re. Vasili, në postimin e tij ...

Ylli Manjani: Shqipëria nuk ka nevojë për një OSBE parazite!
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në Facebbok, ka reaguar i irrituar ndaj prezencës së OBSE në Tiranë Bernd Borchard, i cili ngriti gishtin e mesit para protestuesve të Unazës së Re. Ai shkruan ...
Dritare | 14-Oct-2019 11:12
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në Facebbok, ka reaguar i irrituar ndaj prezencës së OBSE në Tiranë Bernd Borchard, i cili ngriti gishtin e mesit para protestuesve të Unazës së Re. Ai shkruan ...

Skandal: Ambasadori i OSBE në Tiranë, u nxjerr gishtin e mesit protestuesve të ‘Astirit’
Ambasadori i OSBE në Tiranë Berndt Borschardt ka qenë protagonist i një sjelljeje aspak të këndshme mbrëmjen e së dielës. Teksa banorë të Unazës së Re dhe përfaqësues të opozitës gjendeshin përpara Drejtorisë së ...
Bordo | 14-Oct-2019 11:00
Ambasadori i OSBE në Tiranë Berndt Borschardt ka qenë protagonist i një sjelljeje aspak të këndshme mbrëmjen e së dielës. Teksa banorë të Unazës së Re dhe përfaqësues të opozitës gjendeshin përpara Drejtorisë së ...

Ish-ministri i irrituar me ambasadorin: OSBE s’ka më asnjë rol për të luajtur. Të mbledhë leckat e të ikë
TIRANË Ish-ministri i Drejtësisë kërkon largimin e OSBE-së nga Shqipëria. I irrituar pas veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, i cili iu ngriti gishtin e mesit protestuesve të Unazës së Re tek ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 09:57
TIRANË Ish-ministri i Drejtësisë kërkon largimin e OSBE-së nga Shqipëria. I irrituar pas veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, i cili iu ngriti gishtin e mesit protestuesve të Unazës së Re tek ...

Petrit Vasili: Jashtë nga Shqipëria, Borchardt!
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka kërkuar largimin nga vendi ynë, të ambasadorit të OSBE, Berndt Borchard, për gjestin e tij fyes ndaj shqiptarëve të dielën me gisht. “Jashtë nga Shqipëria, Borchard!- shkruan Vasili ...
Telegraf | 14-Oct-2019 09:59
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka kërkuar largimin nga vendi ynë, të ambasadorit të OSBE, Berndt Borchard, për gjestin e tij fyes ndaj shqiptarëve të dielën me gisht. “Jashtë nga Shqipëria, Borchard!- shkruan Vasili ...

"Ky halabak që guxon dhe u tregon gishtin e mesit", LSI nuk përmbahet ndaj ambasadorit të OSBE në Tiranë: Jashtë nga Shqipëria!
Postuar: 14/10/2019 - 10:20 Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj gjestit të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt që u tregon gishtin protestuesve të Unazës së Re në Tiranë. Vasili shkruan në ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 10:23
Postuar: 14/10/2019 - 10:20 Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj gjestit të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt që u tregon gishtin protestuesve të Unazës së Re në Tiranë. Vasili shkruan në ...

LSI kërkon shpalljen “Non grata” të ambasadorit të BE-së: Zhduku nga Shqipëria, o halabak
LSI ka kërkuar shpalljen “Non grata” të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Borchardt, pasi ky i fundit me sa duket iu ka nxjerrë gishtin e mesit disa protestuesve që i thërrisnin në rruge “Të të vijë turp”. “Kush eshte ky i ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 09:47
LSI ka kërkuar shpalljen “Non grata” të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Borchardt, pasi ky i fundit me sa duket iu ka nxjerrë gishtin e mesit disa protestuesve që i thërrisnin në rruge “Të të vijë turp”. “Kush eshte ky i ...

Turpi i shefit pensionit të OSBE, Ish ministri i Drejtësisë: Të mbledhë leckat, me çfarë mandati rri këtu?
Ish ministri i Drejtesise, Ylli Manjani, ne nje postim ne rrjetet sociale, ka ngritur pyetjen mbi prezencen e OSBE ne vendin tone, se cfare mandati ka qe rri ne Shqiperi ende. Teksa analizon, Manjani thote se kjo ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 10:16
Ish ministri i Drejtesise, Ylli Manjani, ne nje postim ne rrjetet sociale, ka ngritur pyetjen mbi prezencen e OSBE ne vendin tone, se cfare mandati ka qe rri ne Shqiperi ende. Teksa analizon, Manjani thote se kjo ...

Vasili: Jashtë nga Shqipëria, Borchardt!
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka kërkuar largimin nga vendi ynë, të ambasadorit të OSBE, Berndt Borchard, për gjestin e tij fyes ndaj shqiptarëve të dielën me gisht. “Jashtë nga Shqipëria, Borchard!- shkruan Vasili ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 09:28
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka kërkuar largimin nga vendi ynë, të ambasadorit të OSBE, Berndt Borchard, për gjestin e tij fyes ndaj shqiptarëve të dielën me gisht. “Jashtë nga Shqipëria, Borchard!- shkruan Vasili ...

"Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!", Ylli Manjani shpërthen keq ndaj gjestit të Borchard tek Drejtoria e Policisë
Postuar: 14/10/2019 - 08:36 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka shpërthyer në kritika ndaj ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt i cili mbrëmjen e djeshme i fundit u tregoi 'gishtin e mesit', banorëve të ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 08:38
Postuar: 14/10/2019 - 08:36 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka shpërthyer në kritika ndaj ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt i cili mbrëmjen e djeshme i fundit u tregoi 'gishtin e mesit', banorëve të ...

Ambasadori i OSBE u tregon gishtin e mesit protestuesve? Duket e pamundur, por ata shpërndajnë foto dhe video
Ambasadori i OSBE-së në Tiranë ka kaluar mbrëmjen e së dielës pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Përpara saj disa protestus të Unazës ishin mbledhur për të kërkuar lirimin e të ndaluarve. Sapo kanë parë diplomatin ...
Gazeta Dita | 14-Oct-2019 08:35
Ambasadori i OSBE-së në Tiranë ka kaluar mbrëmjen e së dielës pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Përpara saj disa protestus të Unazës ishin mbledhur për të kërkuar lirimin e të ndaluarve. Sapo kanë parë diplomatin ...

“U nxorri gishtin e mesit protestuesve”, Noka i ashpër ndaj Borchardt: Gjest i neveritshëm
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, deklaroi gjatë një prononcimi për Abc News se ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kryer një gjest të pahijshëm ndaj protestuesve të Unazës së Re duke u ...
ABCNews | 13-Oct-2019 23:23
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, deklaroi gjatë një prononcimi për Abc News se ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kryer një gjest të pahijshëm ndaj protestuesve të Unazës së Re duke u ...

E turpshme! Borschard i OSBE u nxjerr gishtin e mesit protestuesve
E turpshme për një qytetar dhe diplomat perëndimor, por e vërtetë Rrjeti social po zien lidhur me një gjest të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt, sonte në mbrëmje teksa kalonte pranë protestuesve tek ...
Telegraf | 13-Oct-2019 23:16
E turpshme për një qytetar dhe diplomat perëndimor, por e vërtetë Rrjeti social po zien lidhur me një gjest të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt, sonte në mbrëmje teksa kalonte pranë protestuesve tek ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved