ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 06:50

Kapet duke shitur kokainë, arrestohet i riu nga Shkodra

Kapet duke shitur kokainë, arrestohet i riu nga Shkodra
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 24-vjeçar , pasi është kapur në flagrancë duke shitur kokainë.
Top Channel | 14-Oct-2019 10:23
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 24-vjeçar , pasi është kapur në flagrancë duke shitur kokainë.

Kapet duke shitur kokainë, para cash e formulën e përgatitjes, arrestohet i riu nga Shkodra
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një të ri, pasi është kapur në flagrancë duke shitur kokainë. Nga Seksioni kundër Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër, pas informacione të marra në rrugë ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 10:07
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një të ri, pasi është kapur në flagrancë duke shitur kokainë. Nga Seksioni kundër Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër, pas informacione të marra në rrugë ...

Kokainë, para dhe sende që blerësit lënë peng, arrestohet 24-vjeçari
mapo.al Një i ri 24-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u kap në flagrancë duke iu shitur lëndë narkotike kokainë disa personave të tjerë. Gjatë kontrollit të këtij shtetasi rezultoi se posedonte me ...
Mapo | 14-Oct-2019 10:23
mapo.al Një i ri 24-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u kap në flagrancë duke iu shitur lëndë narkotike kokainë disa personave të tjerë. Gjatë kontrollit të këtij shtetasi rezultoi se posedonte me ...

Shpërndante kokainë në lokalet e natës në Shkodër, arrestohet i riu
Seksioni kundër Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër ka finalizuar me sukses oepracionin “Club”, nga ku është arrestuar një 24 vjeçar si dhe është sekuestruar lëndë narkotike e lloijt kokainë. ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 10:50
Seksioni kundër Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër ka finalizuar me sukses oepracionin “Club”, nga ku është arrestuar një 24 vjeçar si dhe është sekuestruar lëndë narkotike e lloijt kokainë. ...

Shiste kokainë në lokalet e natës, arrestohet i riu nga Shkodra
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 24 vjeçar, pasi u kap në flagrancë duke shitur kokainë. Sipas njoftimit të policisë, i arrestuari është Sirian Reçi, 24 vjeç. Njoftimi i policisë: Shkodër, Vijon puna për ...
Telegraf | 14-Oct-2019 10:36
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 24 vjeçar, pasi u kap në flagrancë duke shitur kokainë. Sipas njoftimit të policisë, i arrestuari është Sirian Reçi, 24 vjeç. Njoftimi i policisë: Shkodër, Vijon puna për ...

Iu gjet 26 kg kanabis në banesë, pranga 44-vjeçarit nga Kruja
Sekuestrohen rreth 26 kg kanabis në Krujë, ndërsa në pranga ra një 44-vjeçar. Burime zyrtare nga policia thanë se në kuadër të operacionit policor të koduar “NOJA 3” u arrestua shtetasi me inicialet B. M., banues në ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 09:02
Sekuestrohen rreth 26 kg kanabis në Krujë, ndërsa në pranga ra një 44-vjeçar. Burime zyrtare nga policia thanë se në kuadër të operacionit policor të koduar “NOJA 3” u arrestua shtetasi me inicialet B. M., banues në ...

Arrestohet 44-vjeçari në Krujë, i sekuestrohen 26 kg Cannabis Sativa
Një tjetër rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike është goditur nga policia e Krujës.
Top Channel | 14-Oct-2019 09:01
Një tjetër rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike është goditur nga policia e Krujës.

Krujë/ 26 kg kanabis në banesë, arrestohet 44-vjeçari
mapo.al Një 44-vjeçar me iniciale B.M., banues në fshatin Nojë, është arrestuar nga Policia e Krujës pasi në banesë iu gjetën 26 kg lëndë narkotike e llojit kanabis sativa. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit ...
Mapo | 14-Oct-2019 08:51
mapo.al Një 44-vjeçar me iniciale B.M., banues në fshatin Nojë, është arrestuar nga Policia e Krujës pasi në banesë iu gjetën 26 kg lëndë narkotike e llojit kanabis sativa. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit ...

Elbasan, kapet 40 vjeçari i shpallur në kërkim
Një 40 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar është vënë në prangat e policisë së Elbasanit. Sipas policisë në pranga ka rënë shtetasi A.D., 40 vjeç, pasi Gjykata e Shkallës Parë Elbasan , e ka dënuar me 8 muaj burg, për ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 09:28
Një 40 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar është vënë në prangat e policisë së Elbasanit. Sipas policisë në pranga ka rënë shtetasi A.D., 40 vjeç, pasi Gjykata e Shkallës Parë Elbasan , e ka dënuar me 8 muaj burg, për ...

Krujë/ 44-vjeçari kapet me 26 kg kanabis në banesë
Një 44-vjeçar është arrestuar në fshatin Nojë të Krujës, pasi u kap me një sasi prej 26 kg kanabis. Në kuadër të operacionit të koduar “Noja 3”, mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative u bë i mundur ...
Telegraf | 14-Oct-2019 09:07
Një 44-vjeçar është arrestuar në fshatin Nojë të Krujës, pasi u kap me një sasi prej 26 kg kanabis. Në kuadër të operacionit të koduar “Noja 3”, mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative u bë i mundur ...

Kamionin me drogë drejt Italisë, ekstradohet nga Franca 31-vjeçari në kërkim ndërkombëtar
Nje 31-vjecar eshte ekstraduar nga Franca pasi ishte shpallur ne kerkim nderkombetar per droge. Burime zyrtare thane se shtetasi me inicialet J.B., banues në Vlorë, akuzohet për veprën penale “Trafikim i narkotikëve”, ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:47
Nje 31-vjecar eshte ekstraduar nga Franca pasi ishte shpallur ne kerkim nderkombetar per droge. Burime zyrtare thane se shtetasi me inicialet J.B., banues në Vlorë, akuzohet për veprën penale “Trafikim i narkotikëve”, ...

Kapet me 26 kg drogë, pranga 44 vjeçarit në Krujë
Një 44 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Krujës pasi është kapur me 26 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa. Në kuadër të operacionit të koduar “NOJA 3”, është bërë i mundur ndalimi i shtetasit B. M., 44 vjeç, ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 08:51
Një 44 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Krujës pasi është kapur me 26 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa. Në kuadër të operacionit të koduar “NOJA 3”, është bërë i mundur ndalimi i shtetasit B. M., 44 vjeç, ...

Krujë/ 44-vjeçari kapet me 26 kg kanabis në banesë
Një 44-vjeçar është arrestuar në fshatin Nojë të Krujës, pasi u kap me 26 kg kanabis. Në kuadër të operacionit të koduar “Noja 3”, mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative u bë i mundur lokalizimi, kapja ...
Lapsi | 14-Oct-2019 09:46
Një 44-vjeçar është arrestuar në fshatin Nojë të Krujës, pasi u kap me 26 kg kanabis. Në kuadër të operacionit të koduar “Noja 3”, mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative u bë i mundur lokalizimi, kapja ...

Kamioni me kanabis në Itali, ekstradohet nga Parisi 31-vjeçari/EMRI
mapo.al Ekstradohet nga Franca një shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të narkotikëve. Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Paris/Francë drejt vendit tonë i shtetasit ...
Mapo | 13-Oct-2019 18:46
mapo.al Ekstradohet nga Franca një shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të narkotikëve. Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Paris/Francë drejt vendit tonë i shtetasit ...

Kanosi me sopat bashkëshorten dhe djalin, pranga 65 vjeçarit
Një 65 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit me akuzën e dhunës në familje. 65 vjeçari I arrestuar është me inicialet Q.L., banues në Elbasan. Sipas policisë 65 vjeçari në banesën e tij ka ushtruar dhunë ...
VizionPlus | 13-Oct-2019 18:55
Një 65 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit me akuzën e dhunës në familje. 65 vjeçari I arrestuar është me inicialet Q.L., banues në Elbasan. Sipas policisë 65 vjeçari në banesën e tij ka ushtruar dhunë ...

Arrestohet burri nga Vitia: E kanosi gruan dhe kërcënoi se do të djegë shtëpinë
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se kanë arrestuar një person në Viti pasi që i njejti me bashkëshorten e tij kishte demoluar orenditë dhe gjënsende të ndryshme në shtëpi, duke e kanosur atë se do ...
Zeri | 14-Oct-2019 11:36
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se kanë arrestuar një person në Viti pasi që i njejti me bashkëshorten e tij kishte demoluar orenditë dhe gjënsende të ndryshme në shtëpi, duke e kanosur atë se do ...

Kamion me drogë drejt Italisë, ekstradohet nga Franca vlonjati i shumëkërkuar
Interpol Tirana ka ekstraduar nga Franca një 31 vjeçar shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtarë për trafikim të lëndëve narkotike. 31 vjeçari është me inicialet J.B., nga Vlora. Ai ishgte shpallur në kërkim ...
VizionPlus | 13-Oct-2019 18:55
Interpol Tirana ka ekstraduar nga Franca një 31 vjeçar shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtarë për trafikim të lëndëve narkotike. 31 vjeçari është me inicialet J.B., nga Vlora. Ai ishgte shpallur në kërkim ...

Mosmarrëveshje me gruan, thyen orenditë e shtëpisë
Policia në Viti ka arrestuar një person të dyshuar, i cili pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij kishte demoluar orenditë dhe gjësende të ndryshme në shtëpi dhe e ka kanosur atë se do ta djegë edhe shtëpinë.
Kosova Press | 14-Oct-2019 11:24
Policia në Viti ka arrestuar një person të dyshuar, i cili pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij kishte demoluar orenditë dhe gjësende të ndryshme në shtëpi dhe e ka kanosur atë se do ta djegë edhe shtëpinë.

Policia i kap 44 vjeçarit nga Kruja 26 kg kanabis
Policia ka goditur një tjetër rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike dhe ka arrestuar nje person gjatë një operacioni të zhvilluar dje me kodin “Noja 3” I arretuar është 44 vjeçari B.M, banues në fshatin ...
ABCNews | 14-Oct-2019 09:40
Policia ka goditur një tjetër rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike dhe ka arrestuar nje person gjatë një operacioni të zhvilluar dje me kodin “Noja 3” I arretuar është 44 vjeçari B.M, banues në fshatin ...

Arrestohen pesë punonjës të Agjensisë së Zonave të Mbrojtura
Policia e Korçës me anë të një njoftimi ka bërë me dije se ka arrestuar 10 persona për akuzat “Shpërdorim i detyrës” dhe “Prerja e paligjshme e pyjeve".
Top Channel | 12-Oct-2019 16:30
Policia e Korçës me anë të një njoftimi ka bërë me dije se ka arrestuar 10 persona për akuzat “Shpërdorim i detyrës” dhe “Prerja e paligjshme e pyjeve".

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved