ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 10:46

Për dhunuesit e fyer të ambasadorit Borchard

Për dhunuesit e fyer të ambasadorit Borchard
Nga Mero Baze Ka një histeri të dirigjuar nga opozita kundër ambasadorit Borchard, i cili duke qenë në privatësinë e tij dhe në të drejtën për të lëvizur i lirë në këtë qyetet, në një moment nervozizmi, pasi është ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 19:42
Nga Mero Baze Ka një histeri të dirigjuar nga opozita kundër ambasadorit Borchard, i cili duke qenë në privatësinë e tij dhe në të drejtën për të lëvizur i lirë në këtë qyetet, në një moment nervozizmi, pasi është ...

Kim Mehmeti për ambasadorin Borchard: Tirana nuk ka burrështetas që t’i kërkojnë largimin
Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar ndaj gjestit ofendues që ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard, bëri ndaj disa prej protestuesve të “Unazës së Re”. Ofendimin e Borchard, Mehmeti e konsideron ofendim për të ...
Top Channel | 14-Oct-2019 18:25
Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar ndaj gjestit ofendues që ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard, bëri ndaj disa prej protestuesve të “Unazës së Re”. Ofendimin e Borchard, Mehmeti e konsideron ofendim për të ...

Veprimi i Borchard, Kim Mehmeti reagon ashpër: Gishtin e mesëm na e ngrenë edhe ata të cilëve u duhet ‘futur’ gishti!
MAQEDONI E VERIUT Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka kritikuar ashpër veprimin e ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili një ditë më parë ofendoi protestuesit e Astirit dhe iu ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 17:42
MAQEDONI E VERIUT Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka kritikuar ashpër veprimin e ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili një ditë më parë ofendoi protestuesit e Astirit dhe iu ...

Kim Mehmeti: Borchard, një rrugaç perëndimor. Na nxjerrin gishtin e mesit, ata që duhet t’ua fusim
Publicisti nga Maqedonia Veriore, Kim Mehmeti, i cili është shumë aktiv për zhvillimet në Tiranë, ka reaguar ndaj gjestit që ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard, bëri ndaj disa prej protestuesve të “Unazës së ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 18:36
Publicisti nga Maqedonia Veriore, Kim Mehmeti, i cili është shumë aktiv për zhvillimet në Tiranë, ka reaguar ndaj gjestit që ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard, bëri ndaj disa prej protestuesve të “Unazës së ...

Gishtin e mesit na e ngrenë edhe ata të cilëve u duhet futur gishti
Nga Kim Mehmeti “Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchard, gjatë protestës së banorëve të Astirit, ua nxorri gishtin e mesit banorëve, të cilët po mbështesnin të afërmit e tyre të shoqëruar nga policia. Në të vërtetë gishtin ...
Mapo | 14-Oct-2019 16:51
Nga Kim Mehmeti “Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchard, gjatë protestës së banorëve të Astirit, ua nxorri gishtin e mesit banorëve, të cilët po mbështesnin të afërmit e tyre të shoqëruar nga policia. Në të vërtetë gishtin ...

Gjata: Gjesti i Borchardt banal, më i turpshëm mbrojtja që i bënë socialistët
Sekretari për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjata, ka komentuar në bisedën për Syri Tv veprimin e dënueshëm të ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchard, i cili mbrëmë ndërsa po kalonte pranë Drejtorisë së Policisë u nxorri ...
Telegraf | 14-Oct-2019 17:13
Sekretari për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjata, ka komentuar në bisedën për Syri Tv veprimin e dënueshëm të ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchard, i cili mbrëmë ndërsa po kalonte pranë Drejtorisë së Policisë u nxorri ...

Kërkoi ndjesë për gjestin, gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE: Do bëjmë peticion të shpallet ‘non grata’
TIRANË Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar dhe gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti. Të vendosura pranë Gjykatës, në pritje të vendimit për tre prej ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 14:23
TIRANË Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar dhe gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti. Të vendosura pranë Gjykatës, në pritje të vendimit për tre prej ...

Ambasadori i OSBE-së kërkoi falje për gjestet fyese në publik
Kreu i Pranisë së OSBE-së në Shqipëri, ambasadori Bernd Borschardt, kërkoi sot ndjesë publike ndaj qytetarëve që, si tha ai, mund të kishte fyer të dielën, teksa iu përgjigj duke ngritur një gisht thirrjeve të ...
Zeri Amerikes | 14-Oct-2019 19:42
Kreu i Pranisë së OSBE-së në Shqipëri, ambasadori Bernd Borschardt, kërkoi sot ndjesë publike ndaj qytetarëve që, si tha ai, mund të kishte fyer të dielën, teksa iu përgjigj duke ngritur një gisht thirrjeve të ...

Banorët e Unazës së re nisin peticionin, kërkojnë shpalljen “non grata” të Borchardt
Postuar: 14/10/2019 - 19:20 Gjatë protestës së qytetarëve të Unazës së Re, pranë drejtorisë së policisë mbrëmjen e djeshme, ambasadori i OSBE-së i tregoi gishtin e mesit protestuesve teksa ata thirrën “Rama Ik” në ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 19:24
Postuar: 14/10/2019 - 19:20 Gjatë protestës së qytetarëve të Unazës së Re, pranë drejtorisë së policisë mbrëmjen e djeshme, ambasadori i OSBE-së i tregoi gishtin e mesit protestuesve teksa ata thirrën “Rama Ik” në ...

Borchard kërkon ndjesë për gjestin, PS merr në mbrojtje ambasadorin e OSBE
Ambasadori i OSBE-së, Bern Boshard ju kërkoi sot ndjesë protestuesve të Unazës së re, për një gjest të pahijshëm që kishte bërë teksa kalonte pranë tyre. Deputetët e opozitës parlamentare e dënuan këtë akt, ndërsa ...
ABCNews | 14-Oct-2019 15:47
Ambasadori i OSBE-së, Bern Boshard ju kërkoi sot ndjesë protestuesve të Unazës së re, për një gjest të pahijshëm që kishte bërë teksa kalonte pranë tyre. Deputetët e opozitës parlamentare e dënuan këtë akt, ndërsa ...

U nxori gishtin e mesit, banorët e ‘Astirit’: Borchardt të shpallet ‘non grata’
TIRANE-Mbrëmjen e sotme, ndryshe nga sa ka ndodhur në të gjitha protestat e mëparshme, rruga te Unaza e Re nuk u bllokua nga banorët e ‘Astirit’, të cilët marshuan në trotuar deri te sheshi Shqiponja. Banorët u mblodhën ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 19:05
TIRANE-Mbrëmjen e sotme, ndryshe nga sa ka ndodhur në të gjitha protestat e mëparshme, rruga te Unaza e Re nuk u bllokua nga banorët e ‘Astirit’, të cilët marshuan në trotuar deri te sheshi Shqiponja. Banorët u mblodhën ...

“E dinë që s’kemi burra shteti ndaj na e ngrenë gishtin e mesit”
Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka reaguar ashpër ndaj veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili të dielën në mbrëmje më parë i tregoi gishtin e mesit protestuesve të ...
Gazeta Dita | 14-Oct-2019 18:11
Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka reaguar ashpër ndaj veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili të dielën në mbrëmje më parë i tregoi gishtin e mesit protestuesve të ...

U drejtoi gishtin e mesit, Borchardt: Ndjesë atyre që mund të kem fyer
Ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt ka kërkuar ndjesë publike në lidhje me veprimin e të dielës ku I tregoi gishtin e mesit një grupi protestuesish. Në një postim në Twitter, Borchardt shprehet se respekton të ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 14:12
Ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt ka kërkuar ndjesë publike në lidhje me veprimin e të dielës ku I tregoi gishtin e mesit një grupi protestuesish. Në një postim në Twitter, Borchardt shprehet se respekton të ...

Gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE: Peticion të shpallet ‘non grata’
Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti, duke thënë se nuk e falin ambasadorin për gjestin me gishtin e mesit dje dhe kërkuan ...
Lapsi | 14-Oct-2019 14:36
Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti, duke thënë se nuk e falin ambasadorin për gjestin me gishtin e mesit dje dhe kërkuan ...

Gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE-së
“Ambasadori i OSBE është person publik, përfaqësues i OSBE. Kur e bën ambasadori i OSBE çfarë mund të bëjë një person tjetër. Nuk e falim, do bëjmë peticion që të shpallet ‘non grata’. Gratë të reagojnë se janë ...
Lajminet | 14-Oct-2019 16:08
“Ambasadori i OSBE është person publik, përfaqësues i OSBE. Kur e bën ambasadori i OSBE çfarë mund të bëjë një person tjetër. Nuk e falim, do bëjmë peticion që të shpallet ‘non grata’. Gratë të reagojnë se janë ...

Borchard kërkoi ndjesë për gishtin e mesit, banorët : Do nisim peticion për largimin e tij
Pak minuta, pasi ambasadori Berndt Borchard, kërkoi ndjesë për gjestin e turpshëm ndaj banorëve të Unazës së Re, kanë reaguar edhe banorët. Ata thonë se nuk kishin asgjë me ambasadorin, vetëm se po thërrisnin “Rama Ik”. ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 15:58
Pak minuta, pasi ambasadori Berndt Borchard, kërkoi ndjesë për gjestin e turpshëm ndaj banorëve të Unazës së Re, kanë reaguar edhe banorët. Ata thonë se nuk kishin asgjë me ambasadorin, vetëm se po thërrisnin “Rama Ik”. ...

Ambasadori i OSBE-së kërkon falje pasi i tregoi gishtin e mesëm protestuesve
Ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kërkuar falje pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit në Tiranë “Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer dje. Unë e respektoj të ...
Aktuale.MK | 14-Oct-2019 15:51
Ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kërkuar falje pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit në Tiranë “Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer dje. Unë e respektoj të ...

Gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE-së
Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borschardt, kanë reaguar gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti, duke thënë se nuk e falin ambasadorin për gjestin me gishtin e mesit dje dhe kërkuan ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 15:47
Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borschardt, kanë reaguar gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti, duke thënë se nuk e falin ambasadorin për gjestin me gishtin e mesit dje dhe kërkuan ...

“U tregoi gishtin”, reagon ambasadori i OSBE: Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer
Ambasadori OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kërkuar ndjesë për veprimin që bëri dje, teksa i ngriti gishtin e mesit protestuesve të Astirit, pasi këta të fundit ju drejtuan me fjalët “Shame on you” (Turp për ju). ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 13:48
Ambasadori OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kërkuar ndjesë për veprimin që bëri dje, teksa i ngriti gishtin e mesit protestuesve të Astirit, pasi këta të fundit ju drejtuan me fjalët “Shame on you” (Turp për ju). ...

Borchardt: Respektoj të drejtën e shqiptarëve për të protestuar paqësisht
Kreu i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, ambasadori Bernd Borchardt ka kërkuar sot ndjesë pas gjestit të bërë dje ndaj protestuesve tek Drejtoria e Policisë së Tiranës. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 14-Oct-2019 15:30
Kreu i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, ambasadori Bernd Borchardt ka kërkuar sot ndjesë pas gjestit të bërë dje ndaj protestuesve tek Drejtoria e Policisë së Tiranës. BURIMI: www.rtsh.al

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved