ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 16:54

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 20:48
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...

Trajneri i Malit të Zi me fjalë të mëdha: Në Prishtinë për fitore
Mali i Zi nuk ka shënuar në ndeshje zyrtare që nga sfida me Kosovën që u mbyll 1-1, por trajneri Haxhibegiq nuk është aspak i shqetësuar dhe thotë se ka ardhur në Prishtinë për të sulmuar dhe për të marrë fitore. Ai tha ...
Lajminet | 13-Oct-2019 21:31
Mali i Zi nuk ka shënuar në ndeshje zyrtare që nga sfida me Kosovën që u mbyll 1-1, por trajneri Haxhibegiq nuk është aspak i shqetësuar dhe thotë se ka ardhur në Prishtinë për të sulmuar dhe për të marrë fitore. Ai tha ...

Jo vetëm Savic, edhe një super lojtar do t’i mungojë Malit të Zi
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:27
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të [...]

Rashica befason para sfidës me Malin e Zi
Ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili luan për Werder Bremenin, pas lëndimit është rikthyer në petkun e kombëtares së Kosovës dhe pritet të jetë në formën më mirë kundër Malit të Zi. Futbollisti nga Vushtrria ka folur ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 21:12
Ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili luan për Werder Bremenin, pas lëndimit është rikthyer në petkun e kombëtares së Kosovës dhe pritet të jetë në formën më mirë kundër Malit të Zi. Futbollisti nga Vushtrria ka folur ...

Trajneri i Malit të Zi: E kam njohur Fadil Vokrrin, më vjen mirë që stadiumi mban emrin e tij
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic shprehet mjaft i lumtur që stadiumi në Prishtinë mban emrin e shokut të tij, Fadil Vokrri. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 21:12
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic shprehet mjaft i lumtur që stadiumi në Prishtinë mban emrin e shokut të tij, Fadil Vokrri. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ...

Kosova me disa ndryshime, ja formacioni i mundshëm për ndeshjen e nesërme
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic thotë se është mësuar të shoh stadiumin e Kosovës të stërmbushur, andaj nuk do të befasohet nëse do ta sheh njëjtë edhe nesër. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 21:11
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic thotë se është mësuar të shoh stadiumin e Kosovës të stërmbushur, andaj nuk do të befasohet nëse do ta sheh njëjtë edhe nesër. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e ...

Kualifikimi i Kosovës në Evropian apo i Lazios në Champions? Berisha tregon dëshirën e tij
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve në kampionatin evropian Euro2020, raporton GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 21:07
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve në kampionatin evropian Euro2020, raporton GazetaBlic . ...

Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset e Kosovës
Milot Rashica sot ka folur para ndeshjes së Kosovës me Çekinë fitoi ndaj Anglisë. Sulmuesi i Werder Bremenit është i vetëdijshëm se shanset e përfaqësueses së Kosovës për kualifikim në Europian janë të pakta, por ka ...
Politiko | 13-Oct-2019 21:04
Milot Rashica sot ka folur para ndeshjes së Kosovës me Çekinë fitoi ndaj Anglisë. Sulmuesi i Werder Bremenit është i vetëdijshëm se shanset e përfaqësueses së Kosovës për kualifikim në Europian janë të pakta, por ka ...

Trajneri i Malit të Zi parashikon fitore përballë Kosovës
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Haxhibegoviq, ka dalë në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme Kosovë – Mali i Zi. Ai lavdëroi ekipin e [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:01
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Haxhibegoviq, ka dalë në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme Kosovë – Mali i Zi. Ai lavdëroi ekipin e [...]

Ja çfarë thotë trajneri i Malit të Zi për tifozët e Kosovës
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve në kampionatin evropian Euro2020, raporton GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 20:57
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve në kampionatin evropian Euro2020, raporton GazetaBlic . ...

Fatos Beqiraj kapiten kundër Kosovës në ‘Fadil Vokrri’? Përgjigjet trajneri i Malit të Zi
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic, është shfaqur para gazetarëve në konferencë për media një ditë para përballjes me Kosovën në “Fadil Vokrri”. Duke folur për ndeshjen, trajneri i Malit të Zi u pyet edhe për ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 20:57
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic, është shfaqur para gazetarëve në konferencë për media një ditë para përballjes me Kosovën në “Fadil Vokrri”. Duke folur për ndeshjen, trajneri i Malit të Zi u pyet edhe për ...

Atmosferë fantastike te Kosova, Hadergjonaj: Më shumë se bashkëlojtarë, jemi familje
Mbrojtësi Florent Hadrgjonaj e ka cilësuar si familje Përfaqësuesen e Kosovës. Kosova luan nesër (e hënë) në shtëpi ndaj Malit të Zi njërën nga ndeshjet më të rëndësishme në histori. Dardanët e presin në stadiumin ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:50
Mbrojtësi Florent Hadrgjonaj e ka cilësuar si familje Përfaqësuesen e Kosovës. Kosova luan nesër (e hënë) në shtëpi ndaj Malit të Zi njërën nga ndeshjet më të rëndësishme në histori. Dardanët e presin në stadiumin ...

Hadžibegic: E njoh atmosferën në “Fadil Vokrri”, ky është rreziku kryesor nga Kosova
Trajneri i Malit të zi, Faruk Hadžibegic ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes me Kosovën që zhvillohet nesër mbrëma në “Fadil Vokrri”. Boshnjaku ka thënë se e ka njoftuar mirë Fadil Vokrrin dhe atmosferën ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 20:45
Trajneri i Malit të zi, Faruk Hadžibegic ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes me Kosovën që zhvillohet nesër mbrëma në “Fadil Vokrri”. Boshnjaku ka thënë se e ka njoftuar mirë Fadil Vokrrin dhe atmosferën ...

Jo vetëm Savic, edhe një super lojtar do t’i mungojë Malit të Zi
Sulmuesi i Malit të Zi, Stevan Mugosa beson se kombëtarja e tij ka ardhur në Prishtinë vetëm për fitore. Kosova dhe Mali i Zi takohen nesër me fillim nga ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të kualifikimeve ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 20:36
Sulmuesi i Malit të Zi, Stevan Mugosa beson se kombëtarja e tij ka ardhur në Prishtinë vetëm për fitore. Kosova dhe Mali i Zi takohen nesër me fillim nga ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të kualifikimeve ...

Haxhibegiq premton lojë sulmuese ndaj Kosovës
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Haxhibegiq dhe sulmuesi Stefan Mugosa kanë dalë në konferencë para mediave para ndeshjes së nesërme që do ta luajnë kundër Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”.
Kosova Press | 13-Oct-2019 20:30
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Haxhibegiq dhe sulmuesi Stefan Mugosa kanë dalë në konferencë para mediave para ndeshjes së nesërme që do ta luajnë kundër Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

“Kemi dëgjuar se tifozët e Kosovës janë të flaktë, mezi po pres ta shijoj”
Stefan Mugosa është shfaqur në konferencë për media bashkë me trajnerin. Faruk Hadzibegic, një ditë para përballjes me Kosovën. Futbollisti i Malit të Zi ka vetëm fjalë të mira për Kombëtaren e KosovWs, derisa ka folur ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 20:30
Stefan Mugosa është shfaqur në konferencë për media bashkë me trajnerin. Faruk Hadzibegic, një ditë para përballjes me Kosovën. Futbollisti i Malit të Zi ka vetëm fjalë të mira për Kombëtaren e KosovWs, derisa ka folur ...

“Kosova ende ka gjasa për kualifikim në Euro 2020”
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic, është shfaqur para gazetarëve në konferencë për media një ditë para përballjes me Kosovën. Duke folur për ndeshjen, ai foli edhe për gjasat që Kosova ka ende për t’u kualfikuar ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 20:20
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic, është shfaqur para gazetarëve në konferencë për media një ditë para përballjes me Kosovën. Duke folur për ndeshjen, ai foli edhe për gjasat që Kosova ka ende për t’u kualfikuar ...

Malazezët kryejnë stërvitjen e fundit para ndeshjes me Kosovën
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic shprehet mjaft i lumtur që stadiumi në Prishtinë mban emrin e shokut të tij, Fadil Vokrri. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 20:20
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic shprehet mjaft i lumtur që stadiumi në Prishtinë mban emrin e shokut të tij, Fadil Vokrri. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ...

Mali i Zi zbret në 'Fadil Vokrri', kryen stërvitjen e fundit para ndeshjes me Kosovën
Përfaqësuesja e Malit të Zi ka arritur në stadiumin 'Fadil Vokrri' në Prishtinë, raporton Zëri.info. Fillimisht, trajneri Faruk Hadzibegic dhe futbollisti Stefan Mugosa mbajtën një konferencë për shtyp. Kurse tani ...
Zeri | 13-Oct-2019 20:06
Përfaqësuesja e Malit të Zi ka arritur në stadiumin 'Fadil Vokrri' në Prishtinë, raporton Zëri.info. Fillimisht, trajneri Faruk Hadzibegic dhe futbollisti Stefan Mugosa mbajtën një konferencë për shtyp. Kurse tani ...

Trajneri i Kosovës shijon presionin: Në Prishtinë nuk humbim kurrë
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është optimist për sfidën ndaj Malit të Zi. Ai sot në konferencë për shtyp duke theksuar se ka shpresë në faktin që në shtëpi Kosova e tij nuk mposhtet lehtë. “Nëse duam të ...
Politiko | 13-Oct-2019 19:57
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është optimist për sfidën ndaj Malit të Zi. Ai sot në konferencë për shtyp duke theksuar se ka shpresë në faktin që në shtëpi Kosova e tij nuk mposhtet lehtë. “Nëse duam të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved