ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:23

Si i legjitimoi përfundimisht 13 tetori, zgjedhjet e 30 Qershorit!

Si i legjitimoi përfundimisht 13 tetori, zgjedhjet e 30 Qershorit!
Nga Alfred Peza Nuk kishte ndodhur kurrë në historinë jo vetëm të Shqipërisë, por të asnjë demokracie tjetër funksionale të botës së qytetëruar, ajo që është konsumuar në dëm të saj, nga Kreu i Shtetit tonë. E diela që ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 22:35
Nga Alfred Peza Nuk kishte ndodhur kurrë në historinë jo vetëm të Shqipërisë, por të asnjë demokracie tjetër funksionale të botës së qytetëruar, ajo që është konsumuar në dëm të saj, nga Kreu i Shtetit tonë. E diela që ...

Mos çdekretimi i 13 tetorit, rrëzon çdo arsye të Ilir Metës për 30 Qershorin!
Nga Mero Baze Në kulmin e debateve politike për përgjegjësinë kushtetuese të Ilir Metës lidhur me çdekretimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit, dhe në kushtet kur Komisioni i Venecias e ka quajtur atë të pambështetur në ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 20:54
Nga Mero Baze Në kulmin e debateve politike për përgjegjësinë kushtetuese të Ilir Metës lidhur me çdekretimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit, dhe në kushtet kur Komisioni i Venecias e ka quajtur atë të pambështetur në ...

VIDEO: Ilir Meta “harron” 13 tetorin, luan futboll në plazh
Pas takimit që pati dje me miqtë e tij të ngushtë Çim Peka dhe Besar Kallakun , si duket Meta është frymëzuar për të luajtur futboll. “E diela është më e bukur kur nis sportive”. Kështu shkruan Meta në postimin e fundit ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Pas takimit që pati dje me miqtë e tij të ngushtë Çim Peka dhe Besar Kallakun , si duket Meta është frymëzuar për të luajtur futboll. “E diela është më e bukur kur nis sportive”. Kështu shkruan Meta në postimin e fundit ...

Meta “harron” 13 tetorin, tregon aftësitë në futboll/ VIDEO
Presidenti Ilir Meta vijon të tregojë se është një njeri I apasionuar pas sportit dhe ngjitjeve në mal. Në një postim në Facebook, kreu I qeverisë ka ndarë një video nga plazhi ku shfaqet duke xhongëluar me top. “E ...
VizionPlus | 13-Oct-2019 18:55
Presidenti Ilir Meta vijon të tregojë se është një njeri I apasionuar pas sportit dhe ngjitjeve në mal. Në një postim në Facebook, kreu I qeverisë ka ndarë një video nga plazhi ku shfaqet duke xhongëluar me top. “E ...

VIDEO/ “E diela është më e bukur kur nis sportive”, Meta siç nuk e keni parë ndonjëherë
Dikur një peshëngritës, ndërsa sot shfaqet duke luajtur me një top futbolli. Ky është mëngjesi ndryshe i presidentit Ilir Meta, larg angazhimeve politike. Ka qenë vet kreu i shtetit ai që ka postuar një video teksa ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:47
Dikur një peshëngritës, ndërsa sot shfaqet duke luajtur me një top futbolli. Ky është mëngjesi ndryshe i presidentit Ilir Meta, larg angazhimeve politike. Ka qenë vet kreu i shtetit ai që ka postuar një video teksa ...

Si i legjitimoi përfundimisht 13 tetori, zgjedhjet e 30 Qershorit!
Alfred Peza Nuk kishte ndodhur kurrë në historinë jo vetëm të Shqipërisë, por të asnjë demokracie tjetër funksionale të botës së qytetëruar, ajo që është konsumuar në dëm të saj, nga Kreu i Shtetit tonë. E diela që ai ...
Lexo | 13-Oct-2019 21:44
Alfred Peza Nuk kishte ndodhur kurrë në historinë jo vetëm të Shqipërisë, por të asnjë demokracie tjetër funksionale të botës së qytetëruar, ajo që është konsumuar në dëm të saj, nga Kreu i Shtetit tonë. E diela që ai ...

Mos çdekretimi i 13 tetorit, rrëzon çdo arsye të Ilir Metës për 30 Qershorin!
Nga Mero Baze Në kulmin e debateve politike për përgjegjësinë kushtetuese të Ilir Metës lidhur me çdekretimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit, dhe në kushtet kur Komisioni i Venecias e ka quajtur atë të pambështetur në ...
Lexo | 13-Oct-2019 21:31
Nga Mero Baze Në kulmin e debateve politike për përgjegjësinë kushtetuese të Ilir Metës lidhur me çdekretimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit, dhe në kushtet kur Komisioni i Venecias e ka quajtur atë të pambështetur në ...

13 tetori i zgjedhjeve të presidentit/ Ilir Meta publikon pamjet me top nga plazhi: E diela është…
Për Kreun e Shtetit, Ilir Meta, sot shqiptarët do ishin duke votuar, pasi me dekretin e tij, ai kishte caktuar që zgjedhjet vendore të mbaheshin me 13 tetor. Por, i vetmi eveniment që po zhvillohet në Shqipëri, është ...
Lexo | 13-Oct-2019 19:07
Për Kreun e Shtetit, Ilir Meta, sot shqiptarët do ishin duke votuar, pasi me dekretin e tij, ai kishte caktuar që zgjedhjet vendore të mbaheshin me 13 tetor. Por, i vetmi eveniment që po zhvillohet në Shqipëri, është ...

Meta si Messi, provokon Ramën! (VIDEO)
“E diela është më e bukur kur nis sportive!”- shkruan Ilir Meta në një postim të pak minutave më parë në Facebook. Në video, presidenti shfaqet buzë detit, duke e mbajtur topin me këmbë, për ta pasuar në kraharor dhe më ...
Ina-Online | 13-Oct-2019 18:55
“E diela është më e bukur kur nis sportive!”- shkruan Ilir Meta në një postim të pak minutave më parë në Facebook. Në video, presidenti shfaqet buzë detit, duke e mbajtur topin me këmbë, për ta pasuar në kraharor dhe më ...

Sipas kryetarit të Shtetit, sot në Shqipëri zhvillohen zgjedhjet lokale
Presidenti i Republikës duket se nuk e merr seriozisht Ilir Metën. Ky i dyti, sot ka publikuar një video duke u hequr sikur luan futboll në plazh, ndërkohë që sot është 13 tetori, dita e dekretuar prej tij për mbajtjen ...
Respublica | 13-Oct-2019 18:54
Presidenti i Republikës duket se nuk e merr seriozisht Ilir Metën. Ky i dyti, sot ka publikuar një video duke u hequr sikur luan futboll në plazh, ndërkohë që sot është 13 tetori, dita e dekretuar prej tij për mbajtjen ...

Me top buzë detit- E diela sportive e Ilir Metës
“E diela është më e bukur kur nis sportive!”- shkruan Ilir Meta në një postim të pak minutave më parë në Facebook. Në video, presidenti shfaqet buzë detit, duke e mbajtur topin me këmbë, për ta pasuar në kraharor dhe më ...
Alsat-M | 13-Oct-2019 18:50
“E diela është më e bukur kur nis sportive!”- shkruan Ilir Meta në një postim të pak minutave më parë në Facebook. Në video, presidenti shfaqet buzë detit, duke e mbajtur topin me këmbë, për ta pasuar në kraharor dhe më ...

E diela sportive e Ilir Metës, shfaqet duke luajtur me top buzë detit
“E diela është më e bukur kur nis sportive!”, shkruan presidenti Ilir Meta në një postim në Facebook. Në video, Meta shfaqet buzë detit, duke luajtur me top. Duket se pavarësisht zhvillimeve intensive në vend dhe bërjes ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:44
“E diela është më e bukur kur nis sportive!”, shkruan presidenti Ilir Meta në një postim në Facebook. Në video, Meta shfaqet buzë detit, duke luajtur me top. Duket se pavarësisht zhvillimeve intensive në vend dhe bërjes ...

Video nga Lalzi: Sot “13 tetori i Metës” të cilin e ka harruar dhe ai vetë
Për kreun e shtetit, Ilir Meta, sot shqiptarët do ishin duke votuar, pasi me dekretin e tij, ai kishte caktuar që zgjedhjet vendore të mbaheshin me 13 tetor. Por pavarësisht dekretit të bujshëm, thirrjes së tij për ...
Gazeta Dita | 13-Oct-2019 18:50
Për kreun e shtetit, Ilir Meta, sot shqiptarët do ishin duke votuar, pasi me dekretin e tij, ai kishte caktuar që zgjedhjet vendore të mbaheshin me 13 tetor. Por pavarësisht dekretit të bujshëm, thirrjes së tij për ...

Mesazhi i Metës: E diela është më e bukur kur nis sportive
Presidenti i Republikës ka postuar një mesazh në faqen e tij në facebook ku paraqitet plot energji në këtë ditë të fundit të një jave të nxehtë politike. “E diela është më e bukur kur nis sportive!”, shkruan Meta në ...
Lajmi i Fundit | 13-Oct-2019 18:44
Presidenti i Republikës ka postuar një mesazh në faqen e tij në facebook ku paraqitet plot energji në këtë ditë të fundit të një jave të nxehtë politike. “E diela është më e bukur kur nis sportive!”, shkruan Meta në ...

13 tetori me dekret, s’ka zgjedhje/ Presidenti Meta shfaqet buzë detit me top
E diela e sotme sipas presidentit Ilir Meta duhet ta gjente Shqipërinë me zgjedhje të trefishta.
Top Channel | 13-Oct-2019 18:43
E diela e sotme sipas presidentit Ilir Meta duhet ta gjente Shqipërinë me zgjedhje të trefishta.

Politika harron zgjedhjet e 13 tetorit, qytetarët vrapojnë në bulevard drejt…Maratonës
Edhe pse e diela e 13 tetorit ishte caktuar nga Presidenti Meta si datë për zhvillimin e zgjedhjeve lokale pas anulimit të 30 qershorit, institucionet dhe politika heshtën. Këtë të dielë edhe vetë kreu i Shtetit zgjodhi ...
ABCNews | 13-Oct-2019 18:44
Edhe pse e diela e 13 tetorit ishte caktuar nga Presidenti Meta si datë për zhvillimin e zgjedhjeve lokale pas anulimit të 30 qershorit, institucionet dhe politika heshtën. Këtë të dielë edhe vetë kreu i Shtetit zgjodhi ...

Meta merr me sportivitet dështimin e 13 Tetorit: Shqipëria s’voton, ai xhonglon (video)
Njeriu që drejton Presidencën shqiptare, Ilir Meta, e ka marrë me sportivitet dështimin politik të 13 Tetorit të tij zgjedhor. Mesazhi i tij në ditën kur duhet të kishte votime, sipas një dekreti të mbrojtur me forcë, ...
Tesheshi | 13-Oct-2019 18:44
Njeriu që drejton Presidencën shqiptare, Ilir Meta, e ka marrë me sportivitet dështimin politik të 13 Tetorit të tij zgjedhor. Mesazhi i tij në ditën kur duhet të kishte votime, sipas një dekreti të mbrojtur me forcë, ...

DIVERSIONI/ Sot 13 Tetori: rënia e Presidencës, ditë kur dhe vetë Meta s’voton dot
Sot, sipas presidentit Meta, shqiptarët duhet të shkojnë në zgjedhje. Por, as vetë ai nuk mund të votojë. Kjo e bën 13 tetorin 2019 si një datë që do futet në historinë e politikës shqiptare si një produkt i paradokseve ...
Tesheshi | 13-Oct-2019 18:44
Sot, sipas presidentit Meta, shqiptarët duhet të shkojnë në zgjedhje. Por, as vetë ai nuk mund të votojë. Kjo e bën 13 tetorin 2019 si një datë që do futet në historinë e politikës shqiptare si një produkt i paradokseve ...

13 tetori/ Meta largohet nga Tirana në “ditën e zgjedhjeve”, mesazhi që jep zbathur dhe i veshur sportiv
Sot, më 13 tetor sipas dekretit që ka firmosur presidenti Ilir Meta në fund të qershorit, do të ishte një datë zgjedhjesh për organet e qeverisjes vendore. Megjithatë, i vetmi event që sot organizohet është Maratona e ...
Politiko | 13-Oct-2019 18:44
Sot, më 13 tetor sipas dekretit që ka firmosur presidenti Ilir Meta në fund të qershorit, do të ishte një datë zgjedhjesh për organet e qeverisjes vendore. Megjithatë, i vetmi event që sot organizohet është Maratona e ...

Thirrjes së presidentit Meta për zgjedhjet e 13 tetorit, nuk i është përgjigjur askush
Sot është 13 tetori, dita e dekretuar nga Ilir Meta për mbajtjen e zgjedhjeve lokale. Por pavarësisht dekretit të bujshëm, thirrjes së izoluar të presidentit për zgjedhjet, nuk i është përgjigjur askush. Është një e ...
PortaliOnline | 13-Oct-2019 18:43
Sot është 13 tetori, dita e dekretuar nga Ilir Meta për mbajtjen e zgjedhjeve lokale. Por pavarësisht dekretit të bujshëm, thirrjes së izoluar të presidentit për zgjedhjet, nuk i është përgjigjur askush. Është një e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved