ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:53

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 20:48
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...

Përfaqësueset e Ballkanit për nga vlera e lojtarëve – Kosova dhe Shqipëria kanë rritje të madhe
Kosova dhe Shqipëria janë rritur dukshëm për nga vlera e lojtarëve, gjë që ka ndikuar edhe në vlerën e përgjithshme. Kur jemi tek vlera e lojtarëve, kombëtarja e Kroacisë është më e vlefshmja për lojtarët që posedon, ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Kosova dhe Shqipëria janë rritur dukshëm për nga vlera e lojtarëve, gjë që ka ndikuar edhe në vlerën e përgjithshme. Kur jemi tek vlera e lojtarëve, kombëtarja e Kroacisë është më e vlefshmja për lojtarët që posedon, ...

Kosova në mesin e dhjetë përfaqësueseve që po shkëlqejnë në botë
Që nga anëtarësimi në FIFA dhe UEFA, Kosova ka arritur t’i pushtojë zemrat e shumë tifozëve, jo vetëm të tanëve, por edhe ndërkombëtar. ‘Dardanët’ janë duke impresionuar me paraqitjet e tyre në kualifikimet në Euro ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Që nga anëtarësimi në FIFA dhe UEFA, Kosova ka arritur t’i pushtojë zemrat e shumë tifozëve, jo vetëm të tanëve, por edhe ndërkombëtar. ‘Dardanët’ janë duke impresionuar me paraqitjet e tyre në kualifikimet në Euro ...

Rashica befason para sfidës me Malin e Zi
Ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili luan për Werder Bremenin, pas lëndimit është rikthyer në petkun e kombëtares së Kosovës dhe pritet të jetë në formën më mirë kundër Malit të Zi. Futbollisti nga Vushtrria ka folur ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 21:12
Ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili luan për Werder Bremenin, pas lëndimit është rikthyer në petkun e kombëtares së Kosovës dhe pritet të jetë në formën më mirë kundër Malit të Zi. Futbollisti nga Vushtrria ka folur ...

Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset e Kosovës
Milot Rashica sot ka folur para ndeshjes së Kosovës me Çekinë fitoi ndaj Anglisë. Sulmuesi i Werder Bremenit është i vetëdijshëm se shanset e përfaqësueses së Kosovës për kualifikim në Europian janë të pakta, por ka ...
Politiko | 13-Oct-2019 21:04
Milot Rashica sot ka folur para ndeshjes së Kosovës me Çekinë fitoi ndaj Anglisë. Sulmuesi i Werder Bremenit është i vetëdijshëm se shanset e përfaqësueses së Kosovës për kualifikim në Europian janë të pakta, por ka ...

Rashica: Jam i gatshëm, luajmë vetëm për fitore ndaj Malit të Zi
Milot Rashica është parë entuziast në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Malit të Zi dhe pret fitore të Kosovës në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ylli i Kosovës u pushua në takimin miqësor ndaj ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Milot Rashica është parë entuziast në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Malit të Zi dhe pret fitore të Kosovës në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ylli i Kosovës u pushua në takimin miqësor ndaj ...

Formacionet zyrtare: Estonia – Gjermani
‘Panzerat’ i duhet fitorja që të ndjekin hapin e Hollandës, që shënuan fitore ndaj Bjellorusisë. Ndeshja fillon në orën 20:45, ndërsa më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/
Lajminet | 13-Oct-2019 20:01
‘Panzerat’ i duhet fitorja që të ndjekin hapin e Hollandës, që shënuan fitore ndaj Bjellorusisë. Ndeshja fillon në orën 20:45, ndërsa më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh gjasat tona për kualifikim
Milot Rashica ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Malit të Zi, ndërsa ka shfrytëzuar rastin të flasë edhe për humbjen e Anglisë ndaj Çekisë. Kosova do të luajë nesër (e hënë) në shtëpi ndaj Malit të ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:44
Milot Rashica ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Malit të Zi, ndërsa ka shfrytëzuar rastin të flasë edhe për humbjen e Anglisë ndaj Çekisë. Kosova do të luajë nesër (e hënë) në shtëpi ndaj Malit të ...

Trajneri i Kosovës shijon presionin: Në Prishtinë nuk humbim kurrë
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është optimist për sfidën ndaj Malit të Zi. Ai sot në konferencë për shtyp duke theksuar se ka shpresë në faktin që në shtëpi Kosova e tij nuk mposhtet lehtë. “Nëse duam të ...
Politiko | 13-Oct-2019 19:57
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është optimist për sfidën ndaj Malit të Zi. Ai sot në konferencë për shtyp duke theksuar se ka shpresë në faktin që në shtëpi Kosova e tij nuk mposhtet lehtë. “Nëse duam të ...

Challandes: “Ne po mendojmë… vetëm si ta mposhtim Malin e Zi”
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “ Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...
AlbInfo | 13-Oct-2019 19:42
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “ Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...

Reja: Moldavinë nuk e nënvlerësojmë, dua të qëndroj te Shqipëria
Kosova nesër do ta zhvillojë njëren ndër ndeshjet më të rëndësishme në eliminatoret për Kampionatin Evropian. Kosova ndeshet me Malin e Zi dhe vetëm fitorja e mbanë në garë për kualifikim. Futbollisti Milot Rashica që ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 19:35
Kosova nesër do ta zhvillojë njëren ndër ndeshjet më të rëndësishme në eliminatoret për Kampionatin Evropian. Kosova ndeshet me Malin e Zi dhe vetëm fitorja e mbanë në garë për kualifikim. Futbollisti Milot Rashica që ...

Ja çfarë thotë Rashica për humbjen e Anglisë dhe ndeshjen në Çeki
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 19:03
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...

Challandes: “Nuk po mendojmë për dështimin e Anglisë, vetëm si ta mposhtim Malin e Zi”
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...
Shenja | 13-Oct-2019 18:55
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...

Rashica, gati për të startuar kundër Malit të Zi
Rashica është gati për ta ndihmuar Kosovën. 22-vjeçari i talentuar i Kosovës, Milot Rashica, ka thënë se është gati për të startuar të hënën kundër Malit të Zi, raporton Gazeta Express. “A jeni gati? Po besoj dhe jam ...
AlbInfo | 13-Oct-2019 18:55
Rashica është gati për ta ndihmuar Kosovën. 22-vjeçari i talentuar i Kosovës, Milot Rashica, ka thënë se është gati për të startuar të hënën kundër Malit të Zi, raporton Gazeta Express. “A jeni gati? Po besoj dhe jam ...

Bernard Challandes vjen me deklaratën për ndeshjen me Malin e Zi
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...
InFokusi | 13-Oct-2019 18:54
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...

Rashica: Jam gati 100 për qind për Malin e Zi
Ylli kosovar Milot Rashica ka thënë se është i gatshëm 100 për qind për lojën kundër Malit të Zi. Ai gjithashtu tha se beson që Kosova mund të fitojë tri ndeshjet e mbetura në rrugën për Evropian, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 13-Oct-2019 18:51
Ylli kosovar Milot Rashica ka thënë se është i gatshëm 100 për qind për lojën kundër Malit të Zi. Ai gjithashtu tha se beson që Kosova mund të fitojë tri ndeshjet e mbetura në rrugën për Evropian, njofton Klan Kosova. ...

Challandes nuk mendon për Anglinë, kërkon fitore ndaj Malit të Zi
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se tani për tani është i fokusuar vetëm në ndeshjen ndaj Malit të Zi. Ai këtë e tha në një konferencë për media një ditë para ndeshjes me Malin e Zi, ...
Klan Kosova | 13-Oct-2019 18:51
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se tani për tani është i fokusuar vetëm në ndeshjen ndaj Malit të Zi. Ai këtë e tha në një konferencë për media një ditë para ndeshjes me Malin e Zi, ...

Challandes: Do të fitojmë kundër Malit të Zi, Çekisë, Anglisë, një nga një
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...
PortaliOnline | 13-Oct-2019 18:50
Bernard Challandes, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, ka thënë se Kosova nuk duhet të humbë fokusin në eliminatoret për Euro 2020, pas fitore së Çekisë ndaj Anglisë. Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë ka komplikuar situatën ...

Challandes: Nuk duhet të mendojmë për Ligën e Kombeve, mund të kualifikohemi përmes grupit
Bernard Challandes ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes me Malin e Zi. Trajneri i Kombëtares së Kosovës thotë se ka gjasa të kualifikohemi për Europian edhe pa Ligën e Kombeve. “Nuk mendoj për Ligen e ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 18:47
Bernard Challandes ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes me Malin e Zi. Trajneri i Kombëtares së Kosovës thotë se ka gjasa të kualifikohemi për Europian edhe pa Ligën e Kombeve. “Nuk mendoj për Ligen e ...

Challandes: “Nuk po mendojmë për dështimin e Anglisë, vetëm si ta mposhtim Malin e Zi”
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 18:47
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes që “Dardanët” e zhvillojnë të hënën me Malin e Zi. “Tani për tani nuk po mendoj për Nations League, nuk është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved