ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:22

Pse nuk përgjigjet Lleshaj për dy shtëpitë?

Pse nuk përgjigjet Lleshaj për dy shtëpitë?
Nga Mapo.al Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, përkundër profilit të sertë prej formimit dhe statusit, për shkak se është gjeneral, është një njeri shumë mediatik. Ai është aktiv në rrjetin social, dhe kudo ku fjala ...
Mapo | 13-Oct-2019 21:49
Nga Mapo.al Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, përkundër profilit të sertë prej formimit dhe statusit, për shkak se është gjeneral, është një njeri shumë mediatik. Ai është aktiv në rrjetin social, dhe kudo ku fjala ...

Arrestimet tek Astiri, Basha: Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
mapo.alm Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të ish-deputetit të PD Klevis Balliut dhe 7 protestuesve të tjerë tek Unaza e re. Lideri demokrat, shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e ...
Mapo | 13-Oct-2019 21:37
mapo.alm Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të ish-deputetit të PD Klevis Balliut dhe 7 protestuesve të tjerë tek Unaza e re. Lideri demokrat, shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e ...

Shoqërimi i Klevis Balliut dhe protestuesve te Unaza/ Basha : Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 21:30
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...

Përplasja/ Lleshaj: PD përdori fëmijët. Bardhi: Ke 2 shtëpi të padeklaruara
Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD Klevis Balliu dhe disa protestues te Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ai shkroi në Facebook se PD është një grupim që tenton ...
Lapsi | 13-Oct-2019 21:01
Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD Klevis Balliu dhe disa protestues te Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ai shkroi në Facebook se PD është një grupim që tenton ...

Shoqërimi në polici i Balliut dhe 7 banorëve të Astirit, Lulzim Basha paralajmëron ndryshimin e madh: Kjo është javë vendimtare
Postuar: 13/10/2019 - 21:31 Kryedemokrati, Lulzim Basha ka reaguar ashpër pas shoqërimit në polici të ish-deputetit Klevis Balliu dhe 7 banorëve që protestuan për banesat e tyre në zonën e Astirit. Basha shkruan: “Kjo ...
Sot.Al | 13-Oct-2019 21:34
Postuar: 13/10/2019 - 21:31 Kryedemokrati, Lulzim Basha ka reaguar ashpër pas shoqërimit në polici të ish-deputetit Klevis Balliu dhe 7 banorëve që protestuan për banesat e tyre në zonën e Astirit. Basha shkruan: “Kjo ...

Protesta te Unaza/ Lleshaj: PD i rikthehet vesit me bllokim rrugësh, por me risi duke u fshehur pas grave e fëmijëve
TIRANE, 13 tetor/MEDIAL/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së Re që iu bashkuan edhe drejtues të opozitës duke bllokuar rrugën. “Pushimet e verës ...
Medial | 13-Oct-2019 21:30
TIRANE, 13 tetor/MEDIAL/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së Re që iu bashkuan edhe drejtues të opozitës duke bllokuar rrugën. “Pushimet e verës ...

Reagimi i Lleshaj/ PD: Nuk e kupton qëndresën e banorëve. Jeton në dy shtëpi të padeklaruara
Pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi.
Top Channel | 13-Oct-2019 20:20
Pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi.

PD i përgjigjet Lleshajt: Nuk ke derdhur djersë, jeton në dy shtëpi të padeklaruara
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi i është përgjigjur deklaratës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Përmes një postimi në Facebook, Bardhi shprehet se, Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e ...
Dritare | 13-Oct-2019 20:51
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi i është përgjigjur deklaratës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Përmes një postimi në Facebook, Bardhi shprehet se, Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e ...

Protesta në Astir/ Lleshaj: Drejtuesit e PD u fshehën pas fëmijëve dhe grave
Prej një viti banorët e Unazës së Re, protestojnë për banesat e tyre. Protestës së sotme i është ribashkuar lideri i opozitës, Lulzim Basha. Banorët për të disatën herë bllokuan rrugën kryesore në Astir, duke penguar ...
Dritare | 13-Oct-2019 20:51
Prej një viti banorët e Unazës së Re, protestojnë për banesat e tyre. Protestës së sotme i është ribashkuar lideri i opozitës, Lulzim Basha. Banorët për të disatën herë bllokuan rrugën kryesore në Astir, duke penguar ...

Bardhi: Lleshaj, ministri katil që nxjerr policinë kundër grave
mapo.alm Pas lajmit se policia ka shoqëruar ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe 7 protestues të tjerë, pas protestës tek Unaza e Re, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, deklaroi se PD iu rikthye vesit të vjetër, ...
Mapo | 13-Oct-2019 20:18
mapo.alm Pas lajmit se policia ka shoqëruar ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe 7 protestues të tjerë, pas protestës tek Unaza e Re, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, deklaroi se PD iu rikthye vesit të vjetër, ...

PD: Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive të tyre
PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas protestave të banorëve të ...
Medial | 13-Oct-2019 20:45
PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas protestave të banorëve të ...

“PD përdori fëmijët”/ Bardhi – Lleshajt: Nuk e kupton qëndresën e qytetarëve, jeton në 2 shtëpi të padeklaruara
Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë. Bardhi shprehet se ministri Lleshaj nuk e kupton ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:18
Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë. Bardhi shprehet se ministri Lleshaj nuk e kupton ...

Lleshaj: Policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik
Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të distancohen nga shkeljet e ...
RTSH | 13-Oct-2019 20:40
Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të distancohen nga shkeljet e ...

PD: Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive të tyre
PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas protestave të banorëve të ...
RTSH | 13-Oct-2019 20:39
PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas protestave të banorëve të ...

Paralajmëroi PD-në për protestën, Gazment Bardhi i përgjigjet menjëherë Sandër Lleshajt dhe i nxjerr skandalin me shtëpitë
Postuar: 13/10/2019 - 20:30 Sekretari i Përgjithsëm i PD, Gazment Bardhi, i është kundërpërgjigjur ministrit të Brendshëm duke thënë se Sandër Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në ...
Sot.Al | 13-Oct-2019 20:33
Postuar: 13/10/2019 - 20:30 Sekretari i Përgjithsëm i PD, Gazment Bardhi, i është kundërpërgjigjur ministrit të Brendshëm duke thënë se Sandër Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në ...

Lleshaj: Policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik
Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të distancohen nga shkeljet e ...
Medial | 13-Oct-2019 20:30
Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të distancohen nga shkeljet e ...

Bardhi i përgjigjet Lleshajt: Nuk e kupton se nuk ka derdhur djersë për shtëpinë e tij
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, pas përfundimit të protestës. “Sander Lleshaj nuk mund ta kuptojë qendresën e ...
ABCNews | 13-Oct-2019 20:23
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, pas përfundimit të protestës. “Sander Lleshaj nuk mund ta kuptojë qendresën e ...

Bardhi sulmon Ministrin: Pse flet ti për banorët e Astirit? Ti ke dy banesa të padeklaruara!
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka reaguar fill pas sulmeve që Ministri i Brendshëm adresoi në emër të demokratëve për protestën e mbajtur këtë të dielë në zonën e Astirit. Bardhi i drejtohet Lleshajt ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 20:23
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka reaguar fill pas sulmeve që Ministri i Brendshëm adresoi në emër të demokratëve për protestën e mbajtur këtë të dielë në zonën e Astirit. Bardhi i drejtohet Lleshajt ...

Bardhi akuzon ministrin e Brendshëm: Jeton në dy shtëpi të padeklaruara
Sekretari i Pergjithshem Gazment Bardhi i është kundërpërgjigjur deklaratës të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj. “Sander Lleshaj nuk mund ta kuptojë qendresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive ...
Politiko | 13-Oct-2019 20:23
Sekretari i Pergjithshem Gazment Bardhi i është kundërpërgjigjur deklaratës të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj. “Sander Lleshaj nuk mund ta kuptojë qendresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive ...

Bardhi – Lleshit: Nuk e kupton qendrese e qytetareve, s’ke derdhur djerse per shtepine tende
Pas deklaratës së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili akuzonte PD-në se po përdorte fëmijët te protesta e Unazës së Re, vjen reagimi i sekretarit të përgjithshëm të selisë blu, Gazment Bardhi. Përmes një ...
Lajmi i Fundit | 13-Oct-2019 20:17
Pas deklaratës së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili akuzonte PD-në se po përdorte fëmijët te protesta e Unazës së Re, vjen reagimi i sekretarit të përgjithshëm të selisë blu, Gazment Bardhi. Përmes një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved