ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 08:34

Përplasja/ Lleshaj: PD përdori fëmijët. Bardhi: Ke 2 shtëpi të padeklaruara

Përplasja/ Lleshaj: PD përdori fëmijët. Bardhi: Ke 2 shtëpi të padeklaruara
Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD Klevis Balliu dhe disa protestues te Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ai shkroi në Facebook se PD është një grupim që tenton ...
Lapsi | 13-Oct-2019 21:01
Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD Klevis Balliu dhe disa protestues te Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ai shkroi në Facebook se PD është një grupim që tenton ...

Protesta te Unaza/ Lleshaj: PD i rikthehet vesit me bllokim rrugësh, por me risi duke u fshehur pas grave e fëmijëve
TIRANE, 13 tetor/MEDIAL/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së Re që iu bashkuan edhe drejtues të opozitës duke bllokuar rrugën. “Pushimet e verës ...
Medial | 13-Oct-2019 21:30
TIRANE, 13 tetor/MEDIAL/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së Re që iu bashkuan edhe drejtues të opozitës duke bllokuar rrugën. “Pushimet e verës ...

PD i përgjigjet Lleshajt: Nuk ke derdhur djersë, jeton në dy shtëpi të padeklaruara
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi i është përgjigjur deklaratës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Përmes një postimi në Facebook, Bardhi shprehet se, Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e ...
Dritare | 13-Oct-2019 20:51
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi i është përgjigjur deklaratës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Përmes një postimi në Facebook, Bardhi shprehet se, Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e ...

Protesta në Astir/ Lleshaj: Drejtuesit e PD u fshehën pas fëmijëve dhe grave
Prej një viti banorët e Unazës së Re, protestojnë për banesat e tyre. Protestës së sotme i është ribashkuar lideri i opozitës, Lulzim Basha. Banorët për të disatën herë bllokuan rrugën kryesore në Astir, duke penguar ...
Dritare | 13-Oct-2019 20:51
Prej një viti banorët e Unazës së Re, protestojnë për banesat e tyre. Protestës së sotme i është ribashkuar lideri i opozitës, Lulzim Basha. Banorët për të disatën herë bllokuan rrugën kryesore në Astir, duke penguar ...

Bardhi: Lleshaj, ministri katil që nxjerr policinë kundër grave
mapo.alm Pas lajmit se policia ka shoqëruar ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe 7 protestues të tjerë, pas protestës tek Unaza e Re, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, deklaroi se PD iu rikthye vesit të vjetër, ...
Mapo | 13-Oct-2019 20:18
mapo.alm Pas lajmit se policia ka shoqëruar ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe 7 protestues të tjerë, pas protestës tek Unaza e Re, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, deklaroi se PD iu rikthye vesit të vjetër, ...

PD: Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive të tyre
PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas protestave të banorëve të ...
Medial | 13-Oct-2019 20:45
PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas protestave të banorëve të ...

“PD përdori fëmijët”/ Bardhi – Lleshajt: Nuk e kupton qëndresën e qytetarëve, jeton në 2 shtëpi të padeklaruara
Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë. Bardhi shprehet se ministri Lleshaj nuk e kupton ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:18
Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë. Bardhi shprehet se ministri Lleshaj nuk e kupton ...

Lleshaj: Policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik
Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të distancohen nga shkeljet e ...
RTSH | 13-Oct-2019 20:40
Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të distancohen nga shkeljet e ...

PD: Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive të tyre
PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas protestave të banorëve të ...
RTSH | 13-Oct-2019 20:39
PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas protestave të banorëve të ...

Paralajmëroi PD-në për protestën, Gazment Bardhi i përgjigjet menjëherë Sandër Lleshajt dhe i nxjerr skandalin me shtëpitë
Postuar: 13/10/2019 - 20:30 Sekretari i Përgjithsëm i PD, Gazment Bardhi, i është kundërpërgjigjur ministrit të Brendshëm duke thënë se Sandër Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në ...
Sot.Al | 13-Oct-2019 20:33
Postuar: 13/10/2019 - 20:30 Sekretari i Përgjithsëm i PD, Gazment Bardhi, i është kundërpërgjigjur ministrit të Brendshëm duke thënë se Sandër Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në ...

Lleshaj: Policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik
Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të distancohen nga shkeljet e ...
Medial | 13-Oct-2019 20:30
Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të distancohen nga shkeljet e ...

Bardhi i përgjigjet Lleshajt: Nuk e kupton se nuk ka derdhur djersë për shtëpinë e tij
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, pas përfundimit të protestës. “Sander Lleshaj nuk mund ta kuptojë qendresën e ...
ABCNews | 13-Oct-2019 20:23
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, pas përfundimit të protestës. “Sander Lleshaj nuk mund ta kuptojë qendresën e ...

Bardhi sulmon Ministrin: Pse flet ti për banorët e Astirit? Ti ke dy banesa të padeklaruara!
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka reaguar fill pas sulmeve që Ministri i Brendshëm adresoi në emër të demokratëve për protestën e mbajtur këtë të dielë në zonën e Astirit. Bardhi i drejtohet Lleshajt ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 20:23
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka reaguar fill pas sulmeve që Ministri i Brendshëm adresoi në emër të demokratëve për protestën e mbajtur këtë të dielë në zonën e Astirit. Bardhi i drejtohet Lleshajt ...

Bardhi akuzon ministrin e Brendshëm: Jeton në dy shtëpi të padeklaruara
Sekretari i Pergjithshem Gazment Bardhi i është kundërpërgjigjur deklaratës të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj. “Sander Lleshaj nuk mund ta kuptojë qendresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive ...
Politiko | 13-Oct-2019 20:23
Sekretari i Pergjithshem Gazment Bardhi i është kundërpërgjigjur deklaratës të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj. “Sander Lleshaj nuk mund ta kuptojë qendresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive ...

Bardhi – Lleshit: Nuk e kupton qendrese e qytetareve, s’ke derdhur djerse per shtepine tende
Pas deklaratës së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili akuzonte PD-në se po përdorte fëmijët te protesta e Unazës së Re, vjen reagimi i sekretarit të përgjithshëm të selisë blu, Gazment Bardhi. Përmes një ...
Lajmi i Fundit | 13-Oct-2019 20:17
Pas deklaratës së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili akuzonte PD-në se po përdorte fëmijët te protesta e Unazës së Re, vjen reagimi i sekretarit të përgjithshëm të selisë blu, Gazment Bardhi. Përmes një ...

Lleshaj reagon pas protestës dhe shoqërimit të Balliut: Turp për PD-në që fshihet pas fëmijëve
Pasi policia ka ndaluar disa prej protestuesve të Unazës së Re dhe gjykata ka lënë disa prej tyre në burg, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook. Lleshaj deklaron se në ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 20:13
Pasi policia ka ndaluar disa prej protestuesve të Unazës së Re dhe gjykata ka lënë disa prej tyre në burg, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook. Lleshaj deklaron se në ...

Protesta dhe shoqërimi i Balliut, Lleshaj: PD iu rikthye vesit
mapo.alm Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD, Klevis Balliu dhe disa protestues tek Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ky i fundit shprehet se PD u rikthye vesit ...
Mapo | 13-Oct-2019 20:03
mapo.alm Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD, Klevis Balliu dhe disa protestues tek Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ky i fundit shprehet se PD u rikthye vesit ...

‘Ju kthyen vesit të bllokimit të rrugëve’, Lleshaj akuza PD-së: Po përdoren politikisht gra dhe fëmijë
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pas shoqërimit në polici të Klevis Balliut dhe disa protestuesve të Unazës së Re. Në Facebook Lleshaj thekson se PD po përdor fëmijët dhe gratë politikisht, si shprehje e ...
Politiko | 13-Oct-2019 20:13
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pas shoqërimit në polici të Klevis Balliut dhe disa protestuesve të Unazës së Re. Në Facebook Lleshaj thekson se PD po përdor fëmijët dhe gratë politikisht, si shprehje e ...

Protesta te Astiri/ Lleshaj: PD përdori fëmijët dhe gratë duke u fshehur pas tyre, qytetarët të adresojnë problemet në institucione
Në lidhje me protestën e ditës së sotme të zhvilluar nga banorët e Astirit që më pas duke u nxitur nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përfundoi me bllokimin e rrugës dhe me shoqërimin e ish deputetit ...
Lexo | 13-Oct-2019 20:04
Në lidhje me protestën e ditës së sotme të zhvilluar nga banorët e Astirit që më pas duke u nxitur nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përfundoi me bllokimin e rrugës dhe me shoqërimin e ish deputetit ...

Shoqërimi i çunit të Fahri Balliut, reagon Ministri Lleshaj: PD përdori fëmijët abuzivisht, Basha u fsheh pas grave. Policia nuk do të përballet kurrë me ta
Pas shoqerimit ne polici te ish-deputetit te PD, Klevis Balliu dhe te disa qytetareve qe protestuan tek zona e Astirit ne Tirane, ka reaguar ministri Brendshem, Sander Lleshaj. Lleshaj shprehet me ironi se “pushimet e ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 20:00
Pas shoqerimit ne polici te ish-deputetit te PD, Klevis Balliu dhe te disa qytetareve qe protestuan tek zona e Astirit ne Tirane, ka reaguar ministri Brendshem, Sander Lleshaj. Lleshaj shprehet me ironi se “pushimet e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved