ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:03

Përfundon Maratona e Tiranës, dominojnë sportistët kenian, Luiza Gega thyen rekordin kombëtar

Përfundon Maratona e Tiranës, dominojnë sportistët kenian, Luiza Gega thyen rekordin kombëtar
Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, Luiza Gega, u shpall fituese ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, Luiza Gega, u shpall fituese ...

Veliaj përfundon Maratonën e tij në Tirana 10K, ja koha që realizoi
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha edhe këtë vit shembullin personal duke u bërë pjesë Maratonës së Tiranës. Ai garoi në kategorinë Tirana 10K të cilën e realizoi për kohën 01:04:24.945. Pjesëmarrjen e tij ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha edhe këtë vit shembullin personal duke u bërë pjesë Maratonës së Tiranës. Ai garoi në kategorinë Tirana 10K të cilën e realizoi për kohën 01:04:24.945. Pjesëmarrjen e tij ...

Nis Maratona, Veliaj: Tirana nuk ka asnjë limit, e kemi vetë në dorë të bëjmë qytetin e ëndrrave tona
Ka nisur edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës, e cila ofron jo vetëm një garë të fortë sportive, por edhe një mundësi për tu argëtuar dhe për të mbajtur trupin në formë. Mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe më shumë ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Ka nisur edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës, e cila ofron jo vetëm një garë të fortë sportive, por edhe një mundësi për tu argëtuar dhe për të mbajtur trupin në formë. Mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe më shumë ...

Veliaj: “Tirana tregoi qytetari; Krenar për këdo që mori pjesë në garë”
Mbahet edicioni i 4 i Maratonës së Tiranës, 2500 sportistë garuan në 3 kategori Për të katërtin vit radhazi, Tirana priti sot Gjysmë Maratonën e saj, ku morën pjesë më shumë se 2500 vrapues, profesionistë dhe amatorë, ...
Telegraf | 13-Oct-2019 18:59
Mbahet edicioni i 4 i Maratonës së Tiranës, 2500 sportistë garuan në 3 kategori Për të katërtin vit radhazi, Tirana priti sot Gjysmë Maratonën e saj, ku morën pjesë më shumë se 2500 vrapues, profesionistë dhe amatorë, ...

Kenia fiton maratonën e Tiranës, vrapues nga 42 vende të botës pushtojnë kryeqytetin
Kenia eshte vendi fitues i edicionit te kater te maratones se Tiranes. Cimimet kryesore ne garen prej 21 km i rrembeu keniani Laban Cheruiyot per meshkuj dhe Christine Mora Oigo per femrat. Ndresa Luiza Gega u rendit ne ...
VizionPlus | 13-Oct-2019 18:55
Kenia eshte vendi fitues i edicionit te kater te maratones se Tiranes. Cimimet kryesore ne garen prej 21 km i rrembeu keniani Laban Cheruiyot per meshkuj dhe Christine Mora Oigo per femrat. Ndresa Luiza Gega u rendit ne ...

Përfundon Maratona e Tiranës, dominojnë sportistët kenian, Luiza Gega thyen rekordin kombëtar
Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, Luiza Gega, u shpall fituese ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:47
Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, Luiza Gega, u shpall fituese ...

Zhvillohet edicioni i katërt i maratonës së Tiranës, Veliaj: Eksperiencë fantastike
Mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe më shumë 42 shtete të ndryshme po sfidojnë veten dhe kolegët e tyre në 3 kategori të ndryshme, “We too”, “Half Marathon” (21, 0975 km) dhe “Tirana 10K”. Në fjalën e tij para nisjes së ...
VizionPlus | 13-Oct-2019 18:55
Mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe më shumë 42 shtete të ndryshme po sfidojnë veten dhe kolegët e tyre në 3 kategori të ndryshme, “We too”, “Half Marathon” (21, 0975 km) dhe “Tirana 10K”. Në fjalën e tij para nisjes së ...

“Tirana nuk ka asnjë limit”, Veliaj zbulon kauzën e pjesëmarrjes së tij në Maratonë
Mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe më shumë 42 shtete të ndryshme po sfidojnë veten dhe kolegët e tyre në 3 kategori të ndryshme, “We too”, “Half Marathon” (21, 0975 km) dhe “Tirana 10K”. Në fjalën e tij para nisjes së ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:47
Mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe më shumë 42 shtete të ndryshme po sfidojnë veten dhe kolegët e tyre në 3 kategori të ndryshme, “We too”, “Half Marathon” (21, 0975 km) dhe “Tirana 10K”. Në fjalën e tij para nisjes së ...

Përfundon maratona e Tiranës, triumfojnë atletët kenianë
Ka përfunduar Edicioni i Katërt i Martonës së Tiranës. Kjo maratonë është dominuar nga sportistët nga Kenia, që kanë fituar edhe çmimet kryesore. Fitues i garës së Gjysmë Maratonës (21, 0975 km) për meshkuj doli ...
Dritare | 13-Oct-2019 20:51
Ka përfunduar Edicioni i Katërt i Martonës së Tiranës. Kjo maratonë është dominuar nga sportistët nga Kenia, që kanë fituar edhe çmimet kryesore. Fitues i garës së Gjysmë Maratonës (21, 0975 km) për meshkuj doli ...

Përfundon Maratona e Tiranës, dominojnë sportistët kenianë, Luiza Gega thyen rekordin kombëtar
Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, Luiza Gega, u shpall fituese ...
Lexo | 13-Oct-2019 19:07
Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, Luiza Gega, u shpall fituese ...

Nis Maratona / Veliaj: Tirana nuk njeh limite, jam krenar…
Nis maratona e Tiranës. Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka deklaruar se sot është një ditë kur qyteti merr frymë. “Sot është një ditë që qyteti merr frymë. Shpresoj shumë që t’i kemi sa më të shpeshta këto ditë pa ...
Lexo | 13-Oct-2019 19:07
Nis maratona e Tiranës. Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka deklaruar se sot është një ditë kur qyteti merr frymë. “Sot është një ditë që qyteti merr frymë. Shpresoj shumë që t’i kemi sa më të shpeshta këto ditë pa ...

Veliaj përfundon Maratonën e tij në Tirana 10K, ja koha që realizoi
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha edhe këtë vit shembullin personal duke u bërë pjesë Maratonës së Tiranës. Ai garoi në kategorinë Tirana 10K të cilën e realizoi për kohën 01:04:24.945. Pjesëmarrjen e tij ...
Lexo | 13-Oct-2019 19:07
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha edhe këtë vit shembullin personal duke u bërë pjesë Maratonës së Tiranës. Ai garoi në kategorinë Tirana 10K të cilën e realizoi për kohën 01:04:24.945. Pjesëmarrjen e tij ...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, bëhet pjesë Maratonës së Tiranës, koha që realizoi
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, dha edhe këtë vit shembullin personal duke u bërë pjesë Maratonës së Tiranës. Ai garoi në kategorinë Tirana 10K, të cilën e realizoi për kohën 01:04:24.945. Pjesëmarrjen e ...
RTSH | 13-Oct-2019 19:00
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, dha edhe këtë vit shembullin personal duke u bërë pjesë Maratonës së Tiranës. Ai garoi në kategorinë Tirana 10K, të cilën e realizoi për kohën 01:04:24.945. Pjesëmarrjen e ...

Nis Maratona e Tiranës, mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe 42 vende të botës
Ka nisur edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës, e cila ofron jo vetëm një garë të fortë sportive, por edhe një mundësi për t’u argëtuar dhe për të mbajtur trupin në formë. Mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe më shumë ...
Klan Kosova | 13-Oct-2019 18:51
Ka nisur edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës, e cila ofron jo vetëm një garë të fortë sportive, por edhe një mundësi për t’u argëtuar dhe për të mbajtur trupin në formë. Mbi 2500 vrapues nga Shqipëria dhe më shumë ...

Sot nis edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës
Sot duke filluar nga ora 9:00 e mëngjesit nis edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës. Në garë për të marrë pjesë janë regjistruar shtetas nga vende të ndryshme të botës, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 13-Oct-2019 18:50
Sot duke filluar nga ora 9:00 e mëngjesit nis edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës. Në garë për të marrë pjesë janë regjistruar shtetas nga vende të ndryshme të botës, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova. ...

Maratona në Tiranë/ Veliaj përfundon garën, për sa kohë e realizoi?
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha edhe këtë vit shembullin personal duke u bërë pjesë e Maratonës së Tiranës.
Top Channel | 13-Oct-2019 18:43
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha edhe këtë vit shembullin personal duke u bërë pjesë e Maratonës së Tiranës.

Përfundon Maratona e Tiranës, Luiza Gega thyen rekordin kombëtar
Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, Luiza Gega u shpall fituese ...
Gazeta Dita | 13-Oct-2019 18:45
Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, Luiza Gega u shpall fituese ...

Përfundon Maratona e Tiranës, dominojnë sportistët kenianë, Luiza Gega thyen rekordin kombëtar
Postuar: 13/10/2019 - 12:36 Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, ...
Sot.Al | 13-Oct-2019 18:45
Postuar: 13/10/2019 - 12:36 Edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës është dominuar sërish nga sportistët kenian, të cilët kanë qenë fitues të gjysmë-maratonës me gjatësi 21, 0975 km. Ndërkohë që rekordmenia shqiptare, ...

Sot nisi edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës
Në garë për të marrë pjesë janë regjistruar shtetas nga vende të ndryshme të botës, shkruan tch, përcjell albinfo.ch “Dua shumë që nesër, Tirana të jetë një kartolinë e një Shqipërie evropiane, e një Shqipërie të ...
AlbInfo | 13-Oct-2019 18:44
Në garë për të marrë pjesë janë regjistruar shtetas nga vende të ndryshme të botës, shkruan tch, përcjell albinfo.ch “Dua shumë që nesër, Tirana të jetë një kartolinë e një Shqipërie evropiane, e një Shqipërie të ...

Maratona e Tiranës mbledh sportistë nga e gjithë bota, reagon PD
Postuar: 13/10/2019 - 14:15 Maratona që u zhvillua sot në Tiranës, ka sjellë reagimin e Partisë Demokratike. Ish-deputetja Ina Zhupa e ka cilësuar Maratonën e Tiranës një dështim të radhës të organizuar nga Erion ...
Sot.Al | 13-Oct-2019 18:44
Postuar: 13/10/2019 - 14:15 Maratona që u zhvillua sot në Tiranës, ka sjellë reagimin e Partisë Demokratike. Ish-deputetja Ina Zhupa e ka cilësuar Maratonën e Tiranës një dështim të radhës të organizuar nga Erion ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved