ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 12:29

Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident në aksin Strumicë – Radovish

Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident në aksin Strumicë – Radovish
Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi VernerStoillov nga Njësiti territorial i ...
Shenja | 13-Oct-2019 19:01
Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi VernerStoillov nga Njësiti territorial i ...

Në aksidentin në Strumicë jetën e humbi një vajzë nëntëmbëdhjetëvjeçare
Në një aksident i cili ndodhi në orën 04:05 në aksin Strumicë – Radovish në afërsi të fshatit Radiçevë, jetën e humbi 19-vjeçarja S.T. nga Strumica, ndërsa drejtuesi i automjetit F.D. ka marrë lëndime të rënda trupore ...
Shenja | 13-Oct-2019 19:01
Në një aksident i cili ndodhi në orën 04:05 në aksin Strumicë – Radovish në afërsi të fshatit Radiçevë, jetën e humbi 19-vjeçarja S.T. nga Strumica, ndërsa drejtuesi i automjetit F.D. ka marrë lëndime të rënda trupore ...

Në aksidentin në Strumicë jetën e humbi një vajzë nëntëmbëdhjetëvjeçare
Strumicë, 13 tetor 2019 (MEDIAL) – Në një aksident i cili ndodhi në orën 04:05 në aksin Strumicë – Radovish në afërsi të fshatit Radiçevë, jetën e humbi 19-vjeçarja S.T. nga Strumica, ndërsa drejtuesi i automjetit F.D. ...
Medial | 13-Oct-2019 18:51
Strumicë, 13 tetor 2019 (MEDIAL) – Në një aksident i cili ndodhi në orën 04:05 në aksin Strumicë – Radovish në afërsi të fshatit Radiçevë, jetën e humbi 19-vjeçarja S.T. nga Strumica, ndërsa drejtuesi i automjetit F.D. ...

Aksident në Vushtrri, shtatë persona të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Druarë të Vushtrrisë mes dy veturave ku si pasojë mbeten të lënduar shtatë persona. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për klankosova.tv ...
Medial | 13-Oct-2019 18:51
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Druarë të Vushtrrisë mes dy veturave ku si pasojë mbeten të lënduar shtatë persona. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për klankosova.tv ...

Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident në aksin Strumicë – Radovish
Strumicë, 13 tetor 2019 (MEDIAL) – Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi ...
Medial | 13-Oct-2019 18:51
Strumicë, 13 tetor 2019 (MEDIAL) – Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi ...

Aksident në Vushtrri, shtatë persona të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Druarë të Vushtrrisë mes dy veturave ku si pasojë mbeten të lënduar shtatë persona. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për klankosova.tv ...
Klan Kosova | 13-Oct-2019 18:50
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Druarë të Vushtrrisë mes dy veturave ku si pasojë mbeten të lënduar shtatë persona. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për klankosova.tv ...

Aksident i rëndë në Vushtrri, shtatë të lënduar
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile. Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë në ...
Alsat-M | 13-Oct-2019 18:50
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile. Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë në ...

Vetaksident në Fushë Kosovë, një person i lënduar rëndë
Një vetaksident ka ndodhur në hyrje të autostradës në Bresje të Fushë Kosovës. Indeksonline mëson se një person ka pësuar lëndime të rënda trupore. Ai është dërguar në emergjencë për trajtim të mëtutjeshëm. Indeksonline ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 18:47
Një vetaksident ka ndodhur në hyrje të autostradës në Bresje të Fushë Kosovës. Indeksonline mëson se një person ka pësuar lëndime të rënda trupore. Ai është dërguar në emergjencë për trajtim të mëtutjeshëm. Indeksonline ...

Aksident i rëndë në Vushtrri, shtatë të lënduar
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile. Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë në ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 18:47
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile. Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë në ...

Aksident në Sllatinë, ka të lënduar
Një aksident trafiku mes një motoçiklete dhe një veture ka ndodhur në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës. Indeksonline mëson se nga ky aksident ka edhe persona të lënduar. Policia ka dal nga vendi i ngjarjes dhe po e ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 18:47
Një aksident trafiku mes një motoçiklete dhe një veture ka ndodhur në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës. Indeksonline mëson se nga ky aksident ka edhe persona të lënduar. Policia ka dal nga vendi i ngjarjes dhe po e ...

Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident në aksin Strumicë – Radovish
Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi VernerStoillov nga Njësiti territorial i ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 18:46
Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi VernerStoillov nga Njësiti territorial i ...

Aksident në rrugën Strumicë – Radovish, ka edhe viktima
Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar, në aksidentin që ndodhi në rrugën Strumicë – Radovish, njofton Portalb.mk. Aksidenti ka ndodhur sot, rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish, në udhëkryqin ...
Portalb | 13-Oct-2019 18:46
Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar, në aksidentin që ndodhi në rrugën Strumicë – Radovish, njofton Portalb.mk. Aksidenti ka ndodhur sot, rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish, në udhëkryqin ...

Në aksidentin në Strumicë jetën e humbi një vajzë 19 vjeçare
Në një aksident i cili ndodhi në orën 04:05 në aksin Strumicë – Radovish në afërsi të fshatit Radiçevë, jetën e humbi 19-vjeçarja S.T. nga Strumica, ndërsa drejtuesi i automjetit F.D. ka marrë lëndime të rënda trupore ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 18:46
Në një aksident i cili ndodhi në orën 04:05 në aksin Strumicë – Radovish në afërsi të fshatit Radiçevë, jetën e humbi 19-vjeçarja S.T. nga Strumica, ndërsa drejtuesi i automjetit F.D. ka marrë lëndime të rënda trupore ...

Aksident i rëndë në Vushtrri, shtatë të lënduar
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë.
Kosova Press | 13-Oct-2019 18:44
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë.

Aksident trafiku, një i vdekur dhe një i lënduar
Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi Verner Stoillov nga Njësiti territorial i ...
Alsat-M | 13-Oct-2019 18:44
Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi Verner Stoillov nga Njësiti territorial i ...

Lëndohet rëndë një person në një aksident në Suharekë
Një aksident trafiku ka ndodhur të shtunën në Suharekë, ku vetura ka goditur një këmbësor të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Reqan të Suharekës. Si pasojë e......
Zeri | 13-Oct-2019 18:44
Një aksident trafiku ka ndodhur të shtunën në Suharekë, ku vetura ka goditur një këmbësor të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Reqan të Suharekës. Si pasojë e......

Aksident i rëndë në Vushtrri, shtatë të lënduar
ëNjë aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot në fshatin Druarë të Vushtrrisë. Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. “Një aksident......
Zeri | 13-Oct-2019 18:44
ëNjë aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot në fshatin Druarë të Vushtrrisë. Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. “Një aksident......

Aksident i rëndë në Vushtrri, shtatë të lënduar
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur të dielën rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile.Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të ...
InFokusi | 13-Oct-2019 18:43
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur të dielën rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile.Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të ...

Aksident trafiku, një i vdekur dhe një i lënduar
Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi Verner Stoillov nga Njësiti territorial i ...
Aktuale.MK | 13-Oct-2019 18:43
Një person e humbi jetën ndërsa një është lënduar në një aksident i cili ndodhi rreth orës 4:20 në rrugën Strumicë – Radovish në udhëkryqin për fshatin Radiçevë, informoi Verner Stoillov nga Njësiti territorial i ...

Aksident i rëndë në Vushtrri, shtatë të lënduar
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile. Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë në ...
Gazeta Observer | 13-Oct-2019 18:43
Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile. Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved