ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 01:28

Djali i vogël u kap me kokainë në shtëpi pas vrasjes në Kavajë, befason babai i policit: Është e imja, e përdor si qetësues

Djali i vogël u kap me kokainë në shtëpi pas vrasjes në Kavajë, befason babai i policit: Është e imja, e përdor si qetësues
Bernard Toçi, vëllai i policit që mbeti i plagosur pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Kavajë, ku u vra një person, është lënë sërish pas hekurave. Gjykata e Kavajës caktoi sot masën e sigurisë “arrest me burg”. Toçi u ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:47
Bernard Toçi, vëllai i policit që mbeti i plagosur pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Kavajë, ku u vra një person, është lënë sërish pas hekurave. Gjykata e Kavajës caktoi sot masën e sigurisë “arrest me burg”. Toçi u ...

Krimi në Kavajë/ Vrau Dritan Haxhollin, lihet në burg polici
Gjykata e Kavajës ka lënë në burg policin e sigurisë në Burgun e Durrësit, Bledar Toçin, i cili akuzohet për vrasjen e Dritan Haxhollit. Ngjarja në fjalë ndodhi ditën e enjte, në lagjen nr. 2 të Kavajës në banesën e ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:47
Gjykata e Kavajës ka lënë në burg policin e sigurisë në Burgun e Durrësit, Bledar Toçin, i cili akuzohet për vrasjen e Dritan Haxhollit. Ngjarja në fjalë ndodhi ditën e enjte, në lagjen nr. 2 të Kavajës në banesën e ...

Vrasja në Kavajë/Ja çfarë i komentonte Marsida-Haxhollit në Facebook
mapo.alm Detaje të reja kanë dalë në dritë nga raporti që Marsdia Qatja ka pasur më herët me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë në banesën e saj nga oficeri Bledar Toçi. Në dëshminë e dhënë në polici Marsida ...
Mapo | 13-Oct-2019 18:46
mapo.alm Detaje të reja kanë dalë në dritë nga raporti që Marsdia Qatja ka pasur më herët me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë në banesën e saj nga oficeri Bledar Toçi. Në dëshminë e dhënë në polici Marsida ...

“Kavaja”/ Burg për Bledar Toçin, i ati merr përgjegjësinë e kokainës
mapo.al Gjykata e Kavajës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për policin e Burgjeve, Bledar Toçi, pas krimit që tronditi qytetin tre ditë më parë. Efektivi i burgjeve akuzohet për vrasje, pasi në banesën e ...
Mapo | 13-Oct-2019 18:46
mapo.al Gjykata e Kavajës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për policin e Burgjeve, Bledar Toçi, pas krimit që tronditi qytetin tre ditë më parë. Efektivi i burgjeve akuzohet për vrasje, pasi në banesën e ...

Arrest me burg shefit të burgut / Masa e sigurisë u dha në spital, ku Bledar Toçi ndodhet pas plagosjes
Bledar Toçi, polici i cili akuzohet për vrasjen e Dritan Haxhollit ne ngjarjen e kavajes, do të qëndrojë në burg.
Top Channel | 13-Oct-2019 18:43
Bledar Toçi, polici i cili akuzohet për vrasjen e Dritan Haxhollit ne ngjarjen e kavajes, do të qëndrojë në burg.

Krimi në Kavajë/ Burg për Bledar Toçin dhe të vëllain
Bledar Toçi, punonjësi i policisë që akuzohet për vrasjen e Dritan Haxhollit, do të qëndrojë në burg. Masa iu komunikua në mjediset e spitalit të Durrësit aty ku po mbahet nën kujdesin e mjekëve, për shkak të gjendjes ...
VizionPlus | 13-Oct-2019 18:55
Bledar Toçi, punonjësi i policisë që akuzohet për vrasjen e Dritan Haxhollit, do të qëndrojë në burg. Masa iu komunikua në mjediset e spitalit të Durrësit aty ku po mbahet nën kujdesin e mjekëve, për shkak të gjendjes ...

“Kokainë dhe alkool para krimit”/ Dosja e prokurorisë për ngjarjen e Kavajës dhe kërkesat për arrest me burg
Prokuroria kërkon arrest me burg për Bledar Tocin, shefin e sigurisë në burgun e Durresit, të arrestuar pas ngjarjes në banesën e Marsida Qatjas në Kavajë, ku mbeti i vrarë Dritan Hoxholli.
Top Channel | 12-Oct-2019 19:39
Prokuroria kërkon arrest me burg për Bledar Tocin, shefin e sigurisë në burgun e Durresit, të arrestuar pas ngjarjes në banesën e Marsida Qatjas në Kavajë, ku mbeti i vrarë Dritan Hoxholli.

“Kokainë dhe alkool para krimit”: Dosja e Prokurorisë për ngjarjen e Kavajës dhe kërkesat për arrest me burg
Prokuroria kërkon arrest me burg për Bledar Tocin, shefin e sigurisë në burgun e Durresit, të arrestuar pas ngjarjes në banesën e Marsida Qatjas në Kavajë, ku mbeti i vrarë Dritan Hoxholli. Për organin e Akuzës ai është ...
GazetaTema | 12-Oct-2019 20:18
Prokuroria kërkon arrest me burg për Bledar Tocin, shefin e sigurisë në burgun e Durresit, të arrestuar pas ngjarjes në banesën e Marsida Qatjas në Kavajë, ku mbeti i vrarë Dritan Hoxholli. Për organin e Akuzës ai është ...

Historia e panjohur e Marsidës/ Divorci dhe bashkëjetesa me Indritin që sot është në burg
Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë komplekse. Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe ka lidhur martesë dy herë. Marsida Qatja është martuar ...
Lapsi | 13-Oct-2019 19:15
Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë komplekse. Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe ka lidhur martesë dy herë. Marsida Qatja është martuar ...

Historia e Marsidës, arsyet e ndarjes me burrin e parë dhe martesa e saj e dytë
Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë komplekse. Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe ka lidhur martesë dy herë. Marsida Qatja është martuar ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë komplekse. Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe ka lidhur martesë dy herë. Marsida Qatja është martuar ...

“Kavaja”/ Dritani dhe Bledari ishin shokë, del fotoja e tyre me armë
mapo.al Shefi i policisë së burgut në Durrës e kishte mik personin që e qëlloi për vdekje, Dritan Haxhollin. Këtë e thanë fillimisht të afërmit e viktimës dhe tashmë e verteton kjo foto, ku të dy janë bashkë duke pozuar ...
Mapo | 12-Oct-2019 15:55
mapo.al Shefi i policisë së burgut në Durrës e kishte mik personin që e qëlloi për vdekje, Dritan Haxhollin. Këtë e thanë fillimisht të afërmit e viktimës dhe tashmë e verteton kjo foto, ku të dy janë bashkë duke pozuar ...

“Bledar Toçi, i afërm i një ish-deputeti të PS”, Klodiana Lala: Ja ç’po tenton të bëjë për t’i shpëtuar burgut, vrasja për kokainën
Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar në rubrikën “Opinion”, në News24 , se nesër do të jetë një seancë e nxehtë në Gjykatën e Kavajës, e cila pritet të japë masën e sigurisë për dy vëllezërit Bledar e Bernard Toçi, pasi ...
BalkanWeb | 12-Oct-2019 15:27
Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar në rubrikën “Opinion”, në News24 , se nesër do të jetë një seancë e nxehtë në Gjykatën e Kavajës, e cila pritet të japë masën e sigurisë për dy vëllezërit Bledar e Bernard Toçi, pasi ...

Gjykata lë në burg Bledar Toçin pas ngjarjes së Kavajës
Gjykata e Kavajës ka dhënë masën e arrestit me burg, për Bledar Toçin, shef i Sigurisë së Brendshme në burgun e Durrësit. Toçi vrau me armën e shërbimit viktimën Dritan Haxhollin, në banesën e Marsida Qatjas. Shefi i ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:44
Gjykata e Kavajës ka dhënë masën e arrestit me burg, për Bledar Toçin, shef i Sigurisë së Brendshme në burgun e Durrësit. Toçi vrau me armën e shërbimit viktimën Dritan Haxhollin, në banesën e Marsida Qatjas. Shefi i ...

Çfarë shkruante Marsida në Facebook-un e Dritanit para vrasjes
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga raporti që Marsida Qatja ka pasur më herët me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë në banesën e saj nga oficeri Bledar Toçi. Në dëshminë e dhënë në polici Marsida deklaroi se me ...
Lapsi | 13-Oct-2019 18:44
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga raporti që Marsida Qatja ka pasur më herët me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë në banesën e saj nga oficeri Bledar Toçi. Në dëshminë e dhënë në polici Marsida deklaroi se me ...

“Haxholli u fut në kurth”, detaje të reja nga krimi në Kavajë, Lala: Çfarë iu tha viktima miqve të Marsidës para se të vritej
Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Kavajë, dhe që tronditi mbarë vendin, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi, ndërsa “mollë sherri” ishte ...
BalkanWeb | 12-Oct-2019 15:05
Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Kavajë, dhe që tronditi mbarë vendin, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi, ndërsa “mollë sherri” ishte ...

Kokainë dhe alkool në shtëpinë e Marsida Qatjes, para vrasjes në Kavajë
Përpara se të ndodhte vrasja në shtëpinë e Marsida Qatjes në Kavajë, gruaja dhe miku i saj Bledar Toçi, shef i Sigurisë së Burgut të Durrësit, kishin konsumuar për disa orë alkool dhe drogë. Ishin mbledhur në shtëpinë e ...
Telegrafi | 12-Oct-2019 23:55
Përpara se të ndodhte vrasja në shtëpinë e Marsida Qatjes në Kavajë, gruaja dhe miku i saj Bledar Toçi, shef i Sigurisë së Burgut të Durrësit, kishin konsumuar për disa orë alkool dhe drogë. Ishin mbledhur në shtëpinë e ...

Kavajë/ Vrau Dritan Haxhollin, lihet në burg polici
Gjykata e Kavajës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg”, për shefin e sigurisë së Burgut të Durrësit, Bledar Toçi, i akuzuar për vrasjen me dashje të Dritan Haxhollit. Më herët, gjykata la në burg vëllain e tij, ...
Lapsi | 13-Oct-2019 18:44
Gjykata e Kavajës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg”, për shefin e sigurisë së Burgut të Durrësit, Bledar Toçi, i akuzuar për vrasjen me dashje të Dritan Haxhollit. Më herët, gjykata la në burg vëllain e tij, ...

Mbetet në burg vëllai i policit që vrau të ish-dashurin e shoqes në Kavajë, por drogën e përdorte dikush tjetër!
Gjykata e Kavajës ka lënë në burg Bernard Toçin, vëllai i policit Bledar Toçi, i akuzuar për vrasjen me dashje të Dritan Haxhollit dhe vëllait të tij. Bernard Toçit i është gjetur në banesë lëndë narkotike. Por, gjatë ...
Dritare | 13-Oct-2019 23:07
Gjykata e Kavajës ka lënë në burg Bernard Toçin, vëllai i policit Bledar Toçi, i akuzuar për vrasjen me dashje të Dritan Haxhollit dhe vëllait të tij. Bernard Toçit i është gjetur në banesë lëndë narkotike. Por, gjatë ...

Gjykata lë në burg policin Bledar Toçi që vrau ish-të dashurin e shoqes
Gjykata e Kavajës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg”, për shefin e sigurisë së Burgut të Durrësit, Bledar Toçi, i cili pak ditë më parë ka vrarë Dritan Haxholli, i cili ishte ish- i dashuri i shoqes së tij. ...
Dritare | 13-Oct-2019 23:07
Gjykata e Kavajës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg”, për shefin e sigurisë së Burgut të Durrësit, Bledar Toçi, i cili pak ditë më parë ka vrarë Dritan Haxholli, i cili ishte ish- i dashuri i shoqes së tij. ...

Mesazhet/ Si e komplimentonte Marsida Qatja, Dritan Haxhollin që i vdiq në shtëpi: Je i paparë (Foto)
Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti i vr arë në shtëpinë e nënës së tre fëmijëve kanë patur një lidhje mjaft të afërt me njëri-tjetrin ku nuk mungoni komplimentet. Në një foto që vetë Haxholli ka ...
Lexo | 13-Oct-2019 19:09
Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti i vr arë në shtëpinë e nënës së tre fëmijëve kanë patur një lidhje mjaft të afërt me njëri-tjetrin ku nuk mungoni komplimentet. Në një foto që vetë Haxholli ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved