ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:12

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi
Kosova dhe Mali i Zi do të përballen nesër (14 tetor) në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja jonë do të jetë nikoqir i malazezëve në ndeshjen që zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”. ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 21:52
Kosova dhe Mali i Zi do të përballen nesër (14 tetor) në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja jonë do të jetë nikoqir i malazezëve në ndeshjen që zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”. ...

Challandes “dënon” Zhegrovën dhe Kulollin, i lë “të pajtohen” në mes të fushës
Harmoni e plotë në përfaqësuesen e Kosovës para ndeshjes vendimtare me Malin e Zi, pavarësisht përplasjes së një dite më parë mes Edon Zhegrovës dhe Benjamin Kulollit në në stërvitje. Të dy futbollistët, që aktivizohen ...
GazetaTema | 12-Oct-2019 18:51
Harmoni e plotë në përfaqësuesen e Kosovës para ndeshjes vendimtare me Malin e Zi, pavarësisht përplasjes së një dite më parë mes Edon Zhegrovës dhe Benjamin Kulollit në në stërvitje. Të dy futbollistët, që aktivizohen ...

Atmosferë fantastike te Kosova, Hadergjonaj: Më shumë se bashkëlojtarë, jemi familje
Mbrojtësi Florent Hadrgjonaj e ka cilësuar si familje Përfaqësuesen e Kosovës. Kosova luan nesër (e hënë) në shtëpi ndaj Malit të Zi njërën nga ndeshjet më të rëndësishme në histori. Dardanët e presin në stadiumin ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:50
Mbrojtësi Florent Hadrgjonaj e ka cilësuar si familje Përfaqësuesen e Kosovës. Kosova luan nesër (e hënë) në shtëpi ndaj Malit të Zi njërën nga ndeshjet më të rëndësishme në histori. Dardanët e presin në stadiumin ...

“Nuk është marre nëse humbasim kundër Çekisë dhe Anglisë”
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 21:46
Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Djelmoshat e Bernard Challandes do të përballen me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora ...

A do të jetë Fatos Beqiraj kapiten kundër Kosovës, flet trajneri
Nesër Kosova luan kundër Malit të zi në “Fadil Vokrri” dhe në mesin e 11 kundërshtarëve, pritet të jetë edhe Fatos Beqiraj. Në ndeshjen në Podgoricë, futbollisti i lindur në Pejë ishte kapiten por nuk dihet se a do të ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 21:46
Nesër Kosova luan kundër Malit të zi në “Fadil Vokrri” dhe në mesin e 11 kundërshtarëve, pritet të jetë edhe Fatos Beqiraj. Në ndeshjen në Podgoricë, futbollisti i lindur në Pejë ishte kapiten por nuk dihet se a do të ...

“Anglia nuk do ta ketë lehtë ndaj Kosovës në stadiumin Fadil Vokrri”
Kosova dhe Mali i Zi takohen nesër me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian. Pas fitores së Çekisë ndaj Anglisë, tani Kosova ka tri finale para vetes, ku nuk lejohen dështimet, ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 21:40
Kosova dhe Mali i Zi takohen nesër me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian. Pas fitores së Çekisë ndaj Anglisë, tani Kosova ka tri finale para vetes, ku nuk lejohen dështimet, ...

21:33 Nga stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me Malin e Zi Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar...
Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, që zhvillohet të hënën në orën 20:45 në stadiumin “Fadil ...
Kosova Sot | 13-Oct-2019 21:38
Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, që zhvillohet të hënën në orën 20:45 në stadiumin “Fadil ...

Sulmuesi i Malit të Zi: Ne kemi ardhur për fitore
Sulmuesi i Malit të Zi, Stevan Mugosa beson se kombëtarja e tij ka ardhur në Prishtinë vetëm për fitore. Ylli i malazezëve, Mugosa thotë se [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:37
Sulmuesi i Malit të Zi, Stevan Mugosa beson se kombëtarja e tij ka ardhur në Prishtinë vetëm për fitore. Ylli i malazezëve, Mugosa thotë se [...]

Foto nga stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me Malin e Zi
Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, që zhvillohet të hënën në orën 20:45 në stadiumin “Fadil ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 21:34
Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Malit të Zi në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, që zhvillohet të hënën në orën 20:45 në stadiumin “Fadil ...

Trajneri i Malit të Zi me fjalë të mëdha: Në Prishtinë për fitore
Mali i Zi nuk ka shënuar në ndeshje zyrtare që nga sfida me Kosovën që u mbyll 1-1, por trajneri Haxhibegiq nuk është aspak i shqetësuar dhe thotë se ka ardhur në Prishtinë për të sulmuar dhe për të marrë fitore. Ai tha ...
Lajminet | 13-Oct-2019 21:31
Mali i Zi nuk ka shënuar në ndeshje zyrtare që nga sfida me Kosovën që u mbyll 1-1, por trajneri Haxhibegiq nuk është aspak i shqetësuar dhe thotë se ka ardhur në Prishtinë për të sulmuar dhe për të marrë fitore. Ai tha ...

Malazezët kryejnë stërvitjen e fundit para ndeshjes me Kosovën
Kombëtarja e Malit të Zi ka mbajtur stërvitjen e fundit para takimit me Kosovën, që do të zhvillohet nesër në ora 20:45 por me mungesën [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:30
Kombëtarja e Malit të Zi ka mbajtur stërvitjen e fundit para takimit me Kosovën, që do të zhvillohet nesër në ora 20:45 por me mungesën [...]

Jo vetëm Savic, edhe një super lojtar do t’i mungojë Malit të Zi
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:27
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të [...]

Trajneri i Malit të Zi: E kam njohur Fadil Vokrrin, më vjen mirë që stadiumi mban emrin e tij
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic shprehet mjaft i lumtur që stadiumi në Prishtinë mban emrin e shokut të tij, Fadil Vokrri. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ...
TetovaSot | 13-Oct-2019 21:12
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic shprehet mjaft i lumtur që stadiumi në Prishtinë mban emrin e shokut të tij, Fadil Vokrri. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e Malit të Zi për ndeshjen e nesërme ...

Kosova me disa ndryshime, ja formacioni i mundshëm për ndeshjen e nesërme
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic thotë se është mësuar të shoh stadiumin e Kosovës të stërmbushur, andaj nuk do të befasohet nëse do ta sheh njëjtë edhe nesër. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 21:11
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Hadzibegic thotë se është mësuar të shoh stadiumin e Kosovës të stërmbushur, andaj nuk do të befasohet nëse do ta sheh njëjtë edhe nesër. Hadzibegic ka ardhur në Kosovë bashkë me lojtarët e ...

Kualifikimi i Kosovës në Evropian apo i Lazios në Champions? Berisha tregon dëshirën e tij
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve në kampionatin evropian Euro2020, raporton GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 21:07
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve në kampionatin evropian Euro2020, raporton GazetaBlic . ...

Formacioni i mundshëm i Kosovës kundër Malit të zi, befasi e madhe në sulm
Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challandes gjatë konferencës për shtyp ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit edhe pse nuk ka pranuar ta ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 21:04
Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challandes gjatë konferencës për shtyp ka thënë se e ka në mendje 90% të formacionit edhe pse nuk ka pranuar ta ...

Trajneri i Malit të Zi parashikon fitore përballë Kosovës
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Haxhibegoviq, ka dalë në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme Kosovë – Mali i Zi. Ai lavdëroi ekipin e [...]
VeqSport | 13-Oct-2019 21:01
Trajneri i Malit të Zi, Faruk Haxhibegoviq, ka dalë në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme Kosovë – Mali i Zi. Ai lavdëroi ekipin e [...]

Përzgjedhësi i Kosovës, Challandes: Ndaj Malit të Zi luajmë me lojtarë që janë të gatshëm
Bernard Challandes është deklaruar për ndeshjen ndaj Malit të Zi që Kosova e zhvillon nesër (14 tetor) ë ‘Fadil Vokrri’. Trajneri i ‘Dardanëve’ ka thënë se në miqësore ndaj Gjibraltarit ka shikuar lojtarë që kanë pasur ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Bernard Challandes është deklaruar për ndeshjen ndaj Malit të Zi që Kosova e zhvillon nesër (14 tetor) ë ‘Fadil Vokrri’. Trajneri i ‘Dardanëve’ ka thënë se në miqësore ndaj Gjibraltarit ka shikuar lojtarë që kanë pasur ...

Ja çfarë thotë trajneri i Malit të Zi për tifozët e Kosovës
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve në kampionatin evropian Euro2020, raporton GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 13-Oct-2019 20:57
Kombëtarja e Kosovës nesër pret Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve në kampionatin evropian Euro2020, raporton GazetaBlic . ...

Challandes: Kam ndryshuar idenë se kush i gjuan penalltitë te Kosova
Bernard Challandes ka thënë se ka ndryshuar idenë se kush do t’i gjuajë penalltitë dhe gjuajtjet e lira te Kosova. Trajneri i Përfaqësueses tonë ka bërë të ditur se ka dy apo tre emra në listë se kush do t’i gjuajë ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 18:45
Bernard Challandes ka thënë se ka ndryshuar idenë se kush do t’i gjuajë penalltitë dhe gjuajtjet e lira te Kosova. Trajneri i Përfaqësueses tonë ka bërë të ditur se ka dy apo tre emra në listë se kush do t’i gjuajë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved