ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 06:17

Daka: Mbi 15 mijë zarfe të verifikuara do të dërgohen në QNR

Daka: Mbi 15 mijë zarfe të verifikuara do të dërgohen në QNR
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme.
Top Channel | 13-Oct-2019 21:04
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme.

KOSOVË/ KQZ pa vendim për 4000 mijë vota të emigrantëve
Komisioni Qendror Zgjedhor nuk ka marrë asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë vota të mërgatës të ardhura përmes postës pas afatit ligjor. E vendim nuk ka marrë as për mbi 3 mijë vota të ardhura nga Serbia që janë dorëzuar ...
Top Channel | 12-Oct-2019 16:57
Komisioni Qendror Zgjedhor nuk ka marrë asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë vota të mërgatës të ardhura përmes postës pas afatit ligjor. E vendim nuk ka marrë as për mbi 3 mijë vota të ardhura nga Serbia që janë dorëzuar ...

Asnjë vendim nga KQZ për 4 mijë votat e emigrantëve në Kosovë
Komisioni Qendror Zgjedhor nuk ka marrë asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë vota të mërgatës të ardhura përmes postës pas afatit ligjor. E vendim nuk ka marrë as për mbi 3 mijë vota të ardhura nga Serbia që janë dorëzuar ...
GazetaTema | 12-Oct-2019 18:07
Komisioni Qendror Zgjedhor nuk ka marrë asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë vota të mërgatës të ardhura përmes postës pas afatit ligjor. E vendim nuk ka marrë as për mbi 3 mijë vota të ardhura nga Serbia që janë dorëzuar ...

Daka: Zarfet me votat nga Serbia do të qëndrojnë në Ministrinë e Infrastrukturës, mbi 15 mijë zarfe të diasporës dërgohen në QNR
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 21:04
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...

Daka: Zarfet nga Serbia do të hetohen nga policia
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...
Aktuale.MK | 13-Oct-2019 21:30
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...

Daka: Zarfet nga Serbia do të hetohen nga policia, votat e diasporës nesër dërgohen për numërim
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot në mbrëmje ka mbajtur një mbledhje pas kundërmimit dhe alergjisë që shkaktuan votat e ardhura nga Serbia te zyrtarët e numërimit. Kryetarja e këtij institucioni, Valdete Daka, ka thënë ...
Klan Kosova | 13-Oct-2019 21:14
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot në mbrëmje ka mbajtur një mbledhje pas kundërmimit dhe alergjisë që shkaktuan votat e ardhura nga Serbia te zyrtarët e numërimit. Kryetarja e këtij institucioni, Valdete Daka, ka thënë ...

“Germin”: KQZ me standarde të dyfishta për votat e diasporës
Komisioni Qendror Zgjedhor në mbledhjen e sotme nuk ka marrë asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë e 500 dërgesat që kanë arritur pas afatit ligjor nga mërgata dhe për 3 mijë e 782 zarfeve të ardhura nga Serbia të cilat ...
Telegrafi | 12-Oct-2019 16:26
Komisioni Qendror Zgjedhor në mbledhjen e sotme nuk ka marrë asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë e 500 dërgesat që kanë arritur pas afatit ligjor nga mërgata dhe për 3 mijë e 782 zarfeve të ardhura nga Serbia të cilat ...

Flet Valdete Daka pas mbledhjes së mbajtur rreth helmimit të zyratrëve të KQZ-së
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...
InFokusi | 13-Oct-2019 21:14
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...

Daka: 15 500 zarfe nga diaspora dërgohen nesër në QNR
Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka bërë të ditur se rreth 15 mijë e 500 zarfe me vota nga diaspora do të dërgohen të hënën në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR), dhe do të procedohen sipas rregullave, ...
AlbInfo | 13-Oct-2019 21:11
Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka bërë të ditur se rreth 15 mijë e 500 zarfe me vota nga diaspora do të dërgohen të hënën në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR), dhe do të procedohen sipas rregullave, ...

Daka tregon se çfarë do të ndodhë me zarfet e ardhura nga Serbia
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...
Gazeta Observer | 13-Oct-2019 21:07
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...

Çfarë do të ndodhë me zarfet se dyshohet që ishin me helm? Flet Valdete Daka pas mbledhjes
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...
Gazeta Express | 13-Oct-2019 21:07
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...

Daka: Zarfet nga Serbia do të hetohen nga policia, 15 500 zarfe nga diaspora dërgohen nesër në QNR
Komisioni Qendror i zgjedhje ka mbajtur sot mbledhje të jashtëzakonshme, me dyer të mbyllura. Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka thënë se 15 500 zarfe nga diaspora do të dërgohen nesër në Qendrën e Numërimit dhe të ...
Medial | 13-Oct-2019 21:05
Komisioni Qendror i zgjedhje ka mbajtur sot mbledhje të jashtëzakonshme, me dyer të mbyllura. Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka thënë se 15 500 zarfe nga diaspora do të dërgohen nesër në Qendrën e Numërimit dhe të ...

Kosovë/ KQZ pa vendim për 4000 mijë vota të emigrantëve
Komisioni Qendror Zgjedhor nuk ka marrë ende asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë votat e emigrantëve, shqiptarëve nga Kosova, të ardhura përmes postës pas afatit ligjor. Po ashtu, mungon edhe vendimi për mbi 3 mijë vota ...
Lapsi | 12-Oct-2019 19:25
Komisioni Qendror Zgjedhor nuk ka marrë ende asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë votat e emigrantëve, shqiptarëve nga Kosova, të ardhura përmes postës pas afatit ligjor. Po ashtu, mungon edhe vendimi për mbi 3 mijë vota ...

Daka tregon se çfarë do të ndodhë me zarfet e ardhura nga Serbia
Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka bërë të ditur se rreth 15 mijë e 500 zarfe me vota nga diaspora do të dërgohen të hënën në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR), dhe do të procedohen sipas rregullave, ...
Zeri | 13-Oct-2019 21:01
Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka bërë të ditur se rreth 15 mijë e 500 zarfe me vota nga diaspora do të dërgohen të hënën në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR), dhe do të procedohen sipas rregullave, ...

Daka tregon se çfarë do të ndodhë me zarfet e ardhura nga Serbia
Me këtë rast, kryetarja e këtij komisioni, Valdete Daka tha se të gjitha zarfet që dyshohen për substanca të ndryshme do të qëndrojnë në objektin e Ministrisë së Infrastrukturës, ndërsa për votat e tjera afër 15 mijë të ...
Lajminet | 13-Oct-2019 21:01
Me këtë rast, kryetarja e këtij komisioni, Valdete Daka tha se të gjitha zarfet që dyshohen për substanca të ndryshme do të qëndrojnë në objektin e Ministrisë së Infrastrukturës, ndërsa për votat e tjera afër 15 mijë të ...

Daka: Mbi 15 mijë zarfe të verifikuara do të dërgohen në QNR
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...
Alsat-M | 13-Oct-2019 21:01
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...

Daka: Zarfet nga Serbia do të hetohen nga policia, 15 500 zarfe nga diaspora dërgohen nesër në QNR
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Kryetarja e KQZ-së, Valdete ...
Arbresh | 13-Oct-2019 20:54
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Kryetarja e KQZ-së, Valdete ...

Daka: Mbi 15 mijë zarfe të verifikuara do të dërgohen në QNR
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...
Indeks Online | 13-Oct-2019 20:54
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme. Me këtë rast, kryetarja e ...

KQZ në Kosovë ende pa një vendim për votat e Diasporës
Ende nuk ka një vendim se çfarë do të ndodhë me rreth 7900 vota të ardhura me vonesë nga diaspora dhe Serbia. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë nuk arriti dot në një vendim dhe pas një debati që zgjati më shumë ...
ABCNews | 12-Oct-2019 16:20
Ende nuk ka një vendim se çfarë do të ndodhë me rreth 7900 vota të ardhura me vonesë nga diaspora dhe Serbia. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë nuk arriti dot në një vendim dhe pas një debati që zgjati më shumë ...

Daka: Mbi 15 mijë zarfe të verifikuara do të dërgohen në QNR
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme.
Kosova Press | 13-Oct-2019 20:48
Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar votat e ardhura nga Serbia, ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved