ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 20:51

Basha reagon për shoqërimet tek Unaza: Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës

Basha reagon për shoqërimet tek Unaza: Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 21:30
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...

Shoqërimi i Klevis Balliut / Salianji për News 24: Protesta e ligjshme, policia po vepron brutalisht
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliun dhe gjashtë protestues të tjerë, menjëherë pas protestës te Unaza e Re. Në lidhje me shoqërimet e protestuesve, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:27
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliun dhe gjashtë protestues të tjerë, menjëherë pas protestës te Unaza e Re. Në lidhje me shoqërimet e protestuesve, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ...

Reagimi i Lleshaj/ PD: Nuk e kupton qëndresën e banorëve. Jeton në dy shtëpi të padeklaruara
Pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi.
Top Channel | 13-Oct-2019 20:20
Pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi.

Zbulohen emrat e 7 protestuesve të ndaluar tek Astiri (DETAJE)
mapo.alm Janë bërë të ditur emrat e protestuesve të cilët u shoqëruan nga Policia pas protestës tek Unaza e Re. Bruime për mediat raportojnë se ata janë: Dritan Noku, Arend Bushi, Andi Sharra, Kujtim Ylli, Ani Murataj, ...
Mapo | 13-Oct-2019 20:36
mapo.alm Janë bërë të ditur emrat e protestuesve të cilët u shoqëruan nga Policia pas protestës tek Unaza e Re. Bruime për mediat raportojnë se ata janë: Dritan Noku, Arend Bushi, Andi Sharra, Kujtim Ylli, Ani Murataj, ...

Shoqërimi në polici i Klevis Balliut, përfaqësuesit e PD shkojnë te Drejtoria e Policisë së Tiranës
TIRANE Sot pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe disa protestues. Menjëherë pas shoqërimit në polici të Balliut, shumë përfaqësues te ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:01
TIRANE Sot pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe disa protestues. Menjëherë pas shoqërimit në polici të Balliut, shumë përfaqësues te ...

Protesta te Unaza e Re/ Lleshaj për opozitën: Drejtuesit mos të fshihen pas grave dhe fëmijëve
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së re ku pjesë mori edhe opozita.
Top Channel | 13-Oct-2019 19:51
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së re ku pjesë mori edhe opozita.

Ndalimi i Balliut, përfaqësuesit e PD nisen tek Drejtoria e Policisë
mapo.alm “Përfaqësues të Partisë Demokratike janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë, ku po mbajnë të ndaluar ish-deputetin Klevis Balliu.” – bëjnë me dije burime nga PD. Ish-deputeti Klevis Balliu u shoqërua së bashku ...
Mapo | 13-Oct-2019 19:55
mapo.alm “Përfaqësues të Partisë Demokratike janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë, ku po mbajnë të ndaluar ish-deputetin Klevis Balliu.” – bëjnë me dije burime nga PD. Ish-deputeti Klevis Balliu u shoqërua së bashku ...

Shoqërohet në polici Klevis Balliu
Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu pas protestës së banorëve të Unazës së Re është shoqëruar nga policia.
Top Channel | 13-Oct-2019 19:35
Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu pas protestës së banorëve të Unazës së Re është shoqëruar nga policia.

Protesta te Unaza e Re/ Shoqërohet në polici ish-deputeti demokrat Klevis Balliu
TIRANE Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 19:28
TIRANE Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më ...

“Astiri”/ Ish-deputeti Balliu dhe 4 protestues shoqërohen në Polici
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe katër protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për ...
Mapo | 13-Oct-2019 19:35
mapo.alm Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe katër protestues të tjerë. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për ...

Protesta te Unaza, shoqërohet në polici çuni i Fahri Balliut
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:32
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te ...

Pas arrestimit të Balliut dhe 7 protestuesve, protesta e ‘Unazës së Re’ zhvendoset para Policisë së Tiranës
Pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe të 7 protestuesve. Menjëherë pas shoqërimit në polici, shumë përfaqësues te Partisë Demokratike ...
Telegraf | 13-Oct-2019 20:06
Pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe të 7 protestuesve. Menjëherë pas shoqërimit në polici, shumë përfaqësues te Partisë Demokratike ...

Policia nis reprezaljen te ‘Astiri’/ Shoqërohen Klevis Balliu dhe disa banorë
Menjëherë pas mbylljes së protestës së banorëve të Unazës së Re, ku mori pjesë edhe kreu i PD Lulzim Basha, policia e shtetit ka nisur arrestimet. Përveç disa banorëve, në polici është shoqëruar edhe ish deputeti ...
Telegraf | 13-Oct-2019 19:48
Menjëherë pas mbylljes së protestës së banorëve të Unazës së Re, ku mori pjesë edhe kreu i PD Lulzim Basha, policia e shtetit ka nisur arrestimet. Përveç disa banorëve, në polici është shoqëruar edhe ish deputeti ...

Protesta te Unaza/Basha: Banorët 1 vit nën terror, Shqipëria si Europa kur Rama e bashkëpunëtorët e tij të jenë në burg
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte i pranishëm sot në protestën e organizuar nga banorët e Unazës së Re, kundër prishjes së shtëpive të tyre në këtë zonë. Basha në fjalën e tij deklaroi se pa dërguar në ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:56
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte i pranishëm sot në protestën e organizuar nga banorët e Unazës së Re, kundër prishjes së shtëpive të tyre në këtë zonë. Basha në fjalën e tij deklaroi se pa dërguar në ...

FOTOT: Lulzim Basha sfidon ligjin, bllokon rrugën te “Astiri” (me ndryshimet e bëra në Kodin Penal rrezikon 3 vite burg)
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka sfiduar hapur ndryshimet e Kodit Penal dhe forcat e shumta të policë, duke bllokuar rrugën te “Unaza e Re”. Edhe pse ndryshimet në kodin penal bën që ditën e djeshme banorët ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka sfiduar hapur ndryshimet e Kodit Penal dhe forcat e shumta të policë, duke bllokuar rrugën te “Unaza e Re”. Edhe pse ndryshimet në kodin penal bën që ditën e djeshme banorët ...

Basha: 3 banorët e Unazës janë mbajtur në burg me urdhër të Ramës, sot ngrihemi në protestë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pasi Gykata la nëprapa hekurave të tre personave nga zona e Unazës së Re në Tiranë. Në një shënim në fabebook Basha shprehet se se ata janë mbajtur në burg me urdhër ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pasi Gykata la nëprapa hekurave të tre personave nga zona e Unazës së Re në Tiranë. Në një shënim në fabebook Basha shprehet se se ata janë mbajtur në burg me urdhër ...

Shoqërohet në polici ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu dhe 7 protestues
Ish-deputeti i PD-së Klevis Balliu dhe 7 protestues janë shoqëruar për në komisariatin e policisë. Protestuesit e arrestuar janë: Dritan Noku, Arend Bushi, Ani Murataj, Andi Sharra, Ervis Hysneli, Kujtim Ylli, Gojart ...
Lapsi | 13-Oct-2019 20:51
Ish-deputeti i PD-së Klevis Balliu dhe 7 protestues janë shoqëruar për në komisariatin e policisë. Protestuesit e arrestuar janë: Dritan Noku, Arend Bushi, Ani Murataj, Andi Sharra, Ervis Hysneli, Kujtim Ylli, Gojart ...

Unaza, Balliu: Qeveria vjedh, në qeli futen qytetarët. Rama është Edvin krimi, ky do marrë zvarrë, ne do reagojmë
Gjykata caktoi sot masën e sigurisë “arrest me burg” për 3 personat e arrestuar me akuzën se bllokuan rrugën pas protestës së mbajtur tek ‘Unaza e Re’ nga banorët e Astirit. Të mbështetur nga ish-deputeti i PD-së Klevis ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Gjykata caktoi sot masën e sigurisë “arrest me burg” për 3 personat e arrestuar me akuzën se bllokuan rrugën pas protestës së mbajtur tek ‘Unaza e Re’ nga banorët e Astirit. Të mbështetur nga ish-deputeti i PD-së Klevis ...

Salianji: Asnjë shkelje ligjore, presim sqarimin e situatës ligjore për të shoqëruarit
Disa persona janë shoqëruar pas përfundimit të protestës në Unazën e Re. Mes tyre është edhe ish-deputeti Klevis Balliuu. Kjo ka bërë që përfaqësuesit e PD-së, por edhe qytetarë të kalojnë përpara Drejtorisë së Policisë ...
ABCNews | 13-Oct-2019 20:39
Disa persona janë shoqëruar pas përfundimit të protestës në Unazën e Re. Mes tyre është edhe ish-deputeti Klevis Balliuu. Kjo ka bërë që përfaqësuesit e PD-së, por edhe qytetarë të kalojnë përpara Drejtorisë së Policisë ...

Tensionohet situata tek ‘Unaza e Re’, ndërhyn policia…
Tensionohet situata te protesta e banorëve të Astirit. Këta të fudit bllokuan rrugën për disa minuta, ndërsa forcat e policisë ndërhynë me forcë për të shpërndarë protestuesit. Kujtojmë se në zonë ka forca të shumta të ...
Telegraf | 13-Oct-2019 19:15
Tensionohet situata te protesta e banorëve të Astirit. Këta të fudit bllokuan rrugën për disa minuta, ndërsa forcat e policisë ndërhynë me forcë për të shpërndarë protestuesit. Kujtojmë se në zonë ka forca të shumta të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved