ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:12

Shoqërimi i Klevis Balliut dhe banorëve të Unazës/ Çlirim Gjata: Arrestimet të paligjshme, zgjidhja largimi i Edi Ramës

Shoqërimi i Klevis Balliut dhe banorëve të Unazës/ Çlirim Gjata: Arrestimet të paligjshme, zgjidhja largimi i Edi Ramës
Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata në një prononcim për “News 24” tha se arrestimi i Klevis Balliut dhe banorëve të tjerë të Unazës është veprim i jashtëligjshëm. Gjata tha se gjithë ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 21:57
Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata në një prononcim për “News 24” tha se arrestimi i Klevis Balliut dhe banorëve të tjerë të Unazës është veprim i jashtëligjshëm. Gjata tha se gjithë ...

Ndalimi i Klevis Balliut dhe protuestuesve/ Basha: Nëse lajmet nga Brukseli janë negative, ngjarje si e sotmja janë shkaku!
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit nga policia të ish-deputetit Klevis balliu dhe disa protestuesve nga policia.
Top Channel | 13-Oct-2019 21:34
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit nga policia të ish-deputetit Klevis balliu dhe disa protestuesve nga policia.

Shoqërimi i Klevis Balliut dhe protestuesve te Unaza/ Basha : Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 21:30
Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë te Unaza e re. Basha shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e rëndë, që e mban Shqipërinë larg Europës. ...

Arrestimet tek Astiri, Basha: Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës
mapo.alm Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të ish-deputetit të PD Klevis Balliut dhe 7 protestuesve të tjerë tek Unaza e re. Lideri demokrat, shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e ...
Mapo | 13-Oct-2019 21:37
mapo.alm Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të ish-deputetit të PD Klevis Balliut dhe 7 protestuesve të tjerë tek Unaza e re. Lideri demokrat, shprehet se kjo ishte një tjetër ngjarje e ...

Protesta te Unaza/ Sazan Guri: Më kanë nisur fletë-thirrje absurde. Banorët: S’kishte arsye për arrestime
Ambientalisti Sazan Guri tha në një prononcim për News 24 se policia i ka dërguar fletë-thirrje, duke thënë se nuk ia ka idenë se përse ia kanë çuar, pasi vetëm ka bërë thirrje për dialog. Guri u shpreh se Unaza nuk ka ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:45
Ambientalisti Sazan Guri tha në një prononcim për News 24 se policia i ka dërguar fletë-thirrje, duke thënë se nuk ia ka idenë se përse ia kanë çuar, pasi vetëm ka bërë thirrje për dialog. Guri u shpreh se Unaza nuk ka ...

Shoqërimi i Klevis Balliut / Salianji për News 24: Protesta e ligjshme, policia po vepron brutalisht
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliun dhe gjashtë protestues të tjerë, menjëherë pas protestës te Unaza e Re. Në lidhje me shoqërimet e protestuesve, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:27
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD Klevis Balliun dhe gjashtë protestues të tjerë, menjëherë pas protestës te Unaza e Re. Në lidhje me shoqërimet e protestuesve, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ...

Shoqërimi në polici i Klevis Balliut, përfaqësuesit e PD shkojnë te Drejtoria e Policisë së Tiranës
TIRANE Sot pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe disa protestues. Menjëherë pas shoqërimit në polici të Balliut, shumë përfaqësues te ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 20:01
TIRANE Sot pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe disa protestues. Menjëherë pas shoqërimit në polici të Balliut, shumë përfaqësues te ...

Shoqërohet në polici Klevis Balliu
Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu pas protestës së banorëve të Unazës së Re është shoqëruar nga policia.
Top Channel | 13-Oct-2019 19:35
Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu pas protestës së banorëve të Unazës së Re është shoqëruar nga policia.

Protesta te Unaza e Re/ Shoqërohet në polici ish-deputeti demokrat Klevis Balliu
TIRANE Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 19:28
TIRANE Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më ...

Protesta te Unaza/ Klevis Balliu: Nipi i Spiro Kolekës tenton të kthejë diktaturën, po terrorizon popullin
Ish-deputeti i PD Klevis Balliu i është bashkëngjitur sërish protestës te Unaza e Re, duke bërë thirrje që qeveria të mos kryejë më arrestime, pasi sipas tij protesta po bëhet paqësore. Balliu thekson se Edi Rama sot po ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 19:22
Ish-deputeti i PD Klevis Balliu i është bashkëngjitur sërish protestës te Unaza e Re, duke bërë thirrje që qeveria të mos kryejë më arrestime, pasi sipas tij protesta po bëhet paqësore. Balliu thekson se Edi Rama sot po ...

Basha: Nuk shkohet në Evropë me një kryeministër hajdut
“Nuk shkohet në Evropë me një kryeministër hajdut!”, kështu tha kreu i opozitës Lulzim Basha në fjalën e tij para banorëve të Unazës së Re. “Një e keqe e madhe i ka bërë bashkë qytetarët, që ka zaptuar vatrat e ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 22:19
“Nuk shkohet në Evropë me një kryeministër hajdut!”, kështu tha kreu i opozitës Lulzim Basha në fjalën e tij para banorëve të Unazës së Re. “Një e keqe e madhe i ka bërë bashkë qytetarët, që ka zaptuar vatrat e ...

Protesta te Unaza, shoqërohet në polici çuni i Fahri Balliut
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:32
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te ...

Pas arrestimit të Balliut dhe 7 protestuesve, protesta e ‘Unazës së Re’ zhvendoset para Policisë së Tiranës
Pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe të 7 protestuesve. Menjëherë pas shoqërimit në polici, shumë përfaqësues te Partisë Demokratike ...
Telegraf | 13-Oct-2019 20:06
Pas përfundimit të protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe të 7 protestuesve. Menjëherë pas shoqërimit në polici, shumë përfaqësues te Partisë Demokratike ...

Shoqërimet pas protestës, flet banorja: I morën zvarrë
Tetë persona, mes tyre edhe ish-deputeti Klevis Balliu, janë ndaluar nga Policia e Tiranës pas përfundimit të protestës tek Unaza e Re. Por banorët e tjerë janë mbledhur përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë ku ...
ABCNews | 13-Oct-2019 22:19
Tetë persona, mes tyre edhe ish-deputeti Klevis Balliu, janë ndaluar nga Policia e Tiranës pas përfundimit të protestës tek Unaza e Re. Por banorët e tjerë janë mbledhur përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë ku ...

Policia nis reprezaljen te ‘Astiri’/ Shoqërohen Klevis Balliu dhe disa banorë
Menjëherë pas mbylljes së protestës së banorëve të Unazës së Re, ku mori pjesë edhe kreu i PD Lulzim Basha, policia e shtetit ka nisur arrestimet. Përveç disa banorëve, në polici është shoqëruar edhe ish deputeti ...
Telegraf | 13-Oct-2019 19:48
Menjëherë pas mbylljes së protestës së banorëve të Unazës së Re, ku mori pjesë edhe kreu i PD Lulzim Basha, policia e shtetit ka nisur arrestimet. Përveç disa banorëve, në polici është shoqëruar edhe ish deputeti ...

Shoqërimet pas protestës, reagon Basha
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi pas shoqërimeve të protestuesve tek Unaza e Re. Në një postim në rrjetet sociale, Basha thotë se sot regjimi i kryeministrit Rama tregoi sa i përkushtuar është ndaj ...
ABCNews | 13-Oct-2019 21:37
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi pas shoqërimeve të protestuesve tek Unaza e Re. Në një postim në rrjetet sociale, Basha thotë se sot regjimi i kryeministrit Rama tregoi sa i përkushtuar është ndaj ...

Protesta te Unaza/Basha: Banorët 1 vit nën terror, Shqipëria si Europa kur Rama e bashkëpunëtorët e tij të jenë në burg
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte i pranishëm sot në protestën e organizuar nga banorët e Unazës së Re, kundër prishjes së shtëpive të tyre në këtë zonë. Basha në fjalën e tij deklaroi se pa dërguar në ...
BalkanWeb | 13-Oct-2019 18:56
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte i pranishëm sot në protestën e organizuar nga banorët e Unazës së Re, kundër prishjes së shtëpive të tyre në këtë zonë. Basha në fjalën e tij deklaroi se pa dërguar në ...

FOTOT: Lulzim Basha sfidon ligjin, bllokon rrugën te “Astiri” (me ndryshimet e bëra në Kodin Penal rrezikon 3 vite burg)
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka sfiduar hapur ndryshimet e Kodit Penal dhe forcat e shumta të policë, duke bllokuar rrugën te “Unaza e Re”. Edhe pse ndryshimet në kodin penal bën që ditën e djeshme banorët ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka sfiduar hapur ndryshimet e Kodit Penal dhe forcat e shumta të policë, duke bllokuar rrugën te “Unaza e Re”. Edhe pse ndryshimet në kodin penal bën që ditën e djeshme banorët ...

Basha: 3 banorët e Unazës janë mbajtur në burg me urdhër të Ramës, sot ngrihemi në protestë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pasi Gykata la nëprapa hekurave të tre personave nga zona e Unazës së Re në Tiranë. Në një shënim në fabebook Basha shprehet se se ata janë mbajtur në burg me urdhër ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pasi Gykata la nëprapa hekurave të tre personave nga zona e Unazës së Re në Tiranë. Në një shënim në fabebook Basha shprehet se se ata janë mbajtur në burg me urdhër ...

Unaza, Balliu: Qeveria vjedh, në qeli futen qytetarët. Rama është Edvin krimi, ky do marrë zvarrë, ne do reagojmë
Gjykata caktoi sot masën e sigurisë “arrest me burg” për 3 personat e arrestuar me akuzën se bllokuan rrugën pas protestës së mbajtur tek ‘Unaza e Re’ nga banorët e Astirit. Të mbështetur nga ish-deputeti i PD-së Klevis ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 19:00
Gjykata caktoi sot masën e sigurisë “arrest me burg” për 3 personat e arrestuar me akuzën se bllokuan rrugën pas protestës së mbajtur tek ‘Unaza e Re’ nga banorët e Astirit. Të mbështetur nga ish-deputeti i PD-së Klevis ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved