ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 19:36

Flet gjyshi i Marsidës: nuk më ka thënë kurrë që ka konflikt

Flet gjyshi i Marsidës: nuk më ka thënë kurrë që ka konflikt
“Unë e kam rritur me sakrifica. Ajo mund të më jetë ruajtur mua për të mos krijuar këto polemika. Por mund të ketë pasur. S’më ka thënë”. Keto jane disa nga fjalet qe ka thene para mediave gjyshi i Marsida Qatjas, në ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 23:09
“Unë e kam rritur me sakrifica. Ajo mund të më jetë ruajtur mua për të mos krijuar këto polemika. Por mund të ketë pasur. S’më ka thënë”. Keto jane disa nga fjalet qe ka thene para mediave gjyshi i Marsida Qatjas, në ...

Marsida Qatja: Cfare ndodhi ne shtepine time, me burrin shkoj mire
Marsida Qatja flet pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi. Në intervistën dhënë gazetarit të “News24” Klement Baçi, ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 21:42
Marsida Qatja flet pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi. Në intervistën dhënë gazetarit të “News24” Klement Baçi, ...

I dënuar në Gjermani, Berisha e akuzoi për vrasje/ Ja kush është burri i Marsida Qatjas
Mardisa Qatja rezulton të jetë e martuar dhe bashkëshorti i sja është shtetasi Indrit Hyseni, i cili ndodhet në një burg të Gjermanisë, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Emri i tij është përmendur katër ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 20:50
Mardisa Qatja rezulton të jetë e martuar dhe bashkëshorti i sja është shtetasi Indrit Hyseni, i cili ndodhet në një burg të Gjermanisë, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Emri i tij është përmendur katër ...

‘Dritani donte të më merrte fëmijën dy vjeç, unë nuk doja të vazhdoja me të’
Ngjarja e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës ishte e paralajmëruar. Prej disa ditësh Marsida Qatjas kërcënohej nga i dashuri i saj Dritan Haxholli. Viktima 41 vjeç njihej në qytetin bregdetar si një njeri problematik ...
Telegraf | 10-Oct-2019 20:31
Ngjarja e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës ishte e paralajmëruar. Prej disa ditësh Marsida Qatjas kërcënohej nga i dashuri i saj Dritan Haxholli. Viktima 41 vjeç njihej në qytetin bregdetar si një njeri problematik ...

“Kisha lidhje të gjatë jashtëmartesore”! Marsida Qatja dëshmi kontradiktore për krimin në Kavajë
Ndryshe nga deklarimet e saj në intervistën ekskluzive për “News24” dhe “BalkanWeb” , 30-vjeçarja Marsida Qatja ka rrëfyer përpara hetuesve se ka pasur një lidhje të gjatë jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, por kohët ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 19:44
Ndryshe nga deklarimet e saj në intervistën ekskluzive për “News24” dhe “BalkanWeb” , 30-vjeçarja Marsida Qatja ka rrëfyer përpara hetuesve se ka pasur një lidhje të gjatë jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, por kohët ...

E akuzoi Berisha për vrasje/ Kush është burri i Marsida Qatjas
mapo.al Një skenar i denjë për një film dramatik është ajo e Kavajës, duke gërshetuar romancën, pasionin dhe krimin. Kavaja u trondit orët e para të mëngjesit të kësaj të enjte nga breshëria e kallashnikovit dhe të ...
Mapo | 10-Oct-2019 20:24
mapo.al Një skenar i denjë për një film dramatik është ajo e Kavajës, duke gërshetuar romancën, pasionin dhe krimin. Kavaja u trondit orët e para të mëngjesit të kësaj të enjte nga breshëria e kallashnikovit dhe të ...

Detaje/ Nga trafiku i drogës tek “përplasjet” me Policinë e Shtetit. Zbardhet e shkuara e viktimës në Kavajë
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 19:22
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...

Detaje/ Nga trafiku i drogës tek “përplasjet” me Policinë e Shtetit. Zbardhet shkuara e viktimës në Kavajë
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 19:13
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...

Detaje/ Nga trafiku i dro.gës tek “përplasjet” me Policinë e Shtetit. Zbardhet e shkuara e viktimës në Kavajë
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...
Medial | 10-Oct-2019 19:30
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...

DETAJET/ 30-vjeçarja nga Kajava rrëfen momentet e tmerrit: Po darkoja me Bledin dhe dy burra të tjerë kur Dritani i ra dritares me kallashnikov, nuk i kisha të dashur por thjesht shokë që donin të më ndihmonin
E konsideruar si “mollë sherri” për ngjarjen që tronditi qytetin e Kavajës, Marsida Qatja ka folur për të treguar versionin e saj të ngjarjes së rëndë. Në intervistën për “News24”, 30-vjeçarja tregoi disa nga detajet ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 18:35
E konsideruar si “mollë sherri” për ngjarjen që tronditi qytetin e Kavajës, Marsida Qatja ka folur për të treguar versionin e saj të ngjarjes së rëndë. Në intervistën për “News24”, 30-vjeçarja tregoi disa nga detajet ...

Vrasja në Kavajë, ish-burri i Marsidës: Jemi ndarë 4 vite më parë
mapo.al Flet ish-bashkëshorti i Marsida Qatjas, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në banesën e saj në Kavajë. Etmond Sinka, babai i dy fëmijëve të Marsidës, është shprehur se në ...
Mapo | 10-Oct-2019 18:51
mapo.al Flet ish-bashkëshorti i Marsida Qatjas, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në banesën e saj në Kavajë. Etmond Sinka, babai i dy fëmijëve të Marsidës, është shprehur se në ...

Krimi që tronditi Kavajën, Marsida Qatja flet për “News24”: Dritani na kërcënonte, ja ç’ndodhi brenda banesës
Marsida Qatja flet për “News24” pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi. “Ndjehem shumë keq. Jo pa qëllim doja të ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 17:26
Marsida Qatja flet për “News24” pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi. “Ndjehem shumë keq. Jo pa qëllim doja të ...

DETAJET/ 30-vjeçarja nga Kajava rrëfen momentet e tmerrit: Po darkoja me Qatjan dhe dy burra të tjerë kur i ra dritares me kallashnikov, nuk i kisha të dashur por thjesht shokë
E konsideruar si “mollë sherri” për ngjarjen që tronditi qytetin e Kavajës, Marsida Qatja ka folur për të treguar versionin e saj të ngjarjes së rëndë. Në intervistën për “News24”, 30-vjeçarja tregoi disa nga detajet ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 17:40
E konsideruar si “mollë sherri” për ngjarjen që tronditi qytetin e Kavajës, Marsida Qatja ka folur për të treguar versionin e saj të ngjarjes së rëndë. Në intervistën për “News24”, 30-vjeçarja tregoi disa nga detajet ...

Emri/ Kush është burri i Marsida Qatjas i dënuar për drogë në Gjermani, u akuzua nga Sali Berisha edhe si vrasës
Detaje të reja vijojnë të dalin në dritë nga ngjarja që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra një person dhe u plagos në tjetër, në banesën e 30-vjeçares Marsida Qatja. Kjo e fundit ishte e martuar ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 15:44
Detaje të reja vijojnë të dalin në dritë nga ngjarja që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra një person dhe u plagos në tjetër, në banesën e 30-vjeçares Marsida Qatja. Kjo e fundit ishte e martuar ...

“Mollë sherri për luftën brenda apartamentit, flet halla e Marsidës: U martua që 14-vjeçe, djalin e vogël e ka me burrin e dytë
Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj. Halla e saj ka deklaruar për ‘News24’ ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 16:27
Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj. Halla e saj ka deklaruar për ‘News24’ ...

Vrasja në Kavajë, flet halla e Marsidës: U martua 14 vjeçe, s’e dinim që ka pasur lidhje me Dritanin
Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj. Halla e saj ka deklaruar për gazetaren ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 14:24
Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj. Halla e saj ka deklaruar për gazetaren ...

“Tip problematik dhe rrinte i armatosur”/ Iu vra djali pas sherrit për ish-të dashurën, nëna: Doli nga shtëpia në darkë dhe…
Dritani Haxholli doli në orën 22:00 të mbrëmjes së djeshme nga banesa, për mos t’u kthyer më kurrë. Por nëna e tij e moshuar, me të cilin ai jetonte nuk ishte shqetësuar, pasi ky ishte një ritual i zakonshëm tashmë për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 13:33
Dritani Haxholli doli në orën 22:00 të mbrëmjes së djeshme nga banesa, për mos t’u kthyer më kurrë. Por nëna e tij e moshuar, me të cilin ai jetonte nuk ishte shqetësuar, pasi ky ishte një ritual i zakonshëm tashmë për ...

Vrasja në Kavajë, flet gjyshi i Marsida Qatajt: Lajmin e morëm vesh nga ‘News24’
“Dëgjuam tek ‘News24’ se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Që ishte vrarë një qytetar dhe një polic është plagosur. Por se dija se kush ishte. Ishte e papritur”. Kështu deklaron gjyshi i Marsida Qatjat, nëna e 3 ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 13:02
“Dëgjuam tek ‘News24’ se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Që ishte vrarë një qytetar dhe një polic është plagosur. Por se dija se kush ishte. Ishte e papritur”. Kështu deklaron gjyshi i Marsida Qatjat, nëna e 3 ...

U arrestua me kokainë pas krimit në Kavajë, vëllai i policit të plagosur hetohej si shpërndarës droge
Vrasja që tronditi pak pas mesnate qytetin e Kavajës, ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos, ka çuar në arrestimin e Bledar Toçit (i plagosuri) dhe vëllait të tij, Bernard Toçi. Ky i fundit u arrestua pas ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 12:42
Vrasja që tronditi pak pas mesnate qytetin e Kavajës, ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos, ka çuar në arrestimin e Bledar Toçit (i plagosuri) dhe vëllait të tij, Bernard Toçi. Ky i fundit u arrestua pas ...

VIDEO/ Pica e birra, si u ndërpre darka nga plumbat e kallashnikovit në Kavajë. Ish-i dashuri hyri nga dhoma e fëmijëve
TIRANË Dera është e hapur, nuk ka as policë asnjë shenjë të dhjetëra njerëzve që kanë hyrë e kanë dalë nga apartamenti tip ‘duplex’ në lagjen numër 2 të qytetit të Kavajës. Por shenjat e asaj çfarë ka ndodhur një natë ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 12:00
TIRANË Dera është e hapur, nuk ka as policë asnjë shenjë të dhjetëra njerëzve që kanë hyrë e kanë dalë nga apartamenti tip ‘duplex’ në lagjen numër 2 të qytetit të Kavajës. Por shenjat e asaj çfarë ka ndodhur një natë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved